Hotel
New Century Hotel bevindt zich ten westen van het centrum van Amsterdam. Een stad met een uniek karakter dankzij de grachten, de prachtige herenhuizen met hun mooie gevels en andere historische gebouwen. Het hotel heeft zijn deuren geopend in augustus 2017 en is de ideale plek voor mensen die tot rust willen komen en het bruisende Amsterdam willen ontdekken.
Amsterdam is een stad die eigenlijk nooit teleurstelt; een gezellig centrum vol terrasjes, populaire winkels, unieke boetiekjes en vele musea. Allemaal in één stad! Strek de benen en maak een wandeling in het groene Vondelpark wat slechts 6 km. van het hotel vandaan ligt. Het is de ideale plek voor een rustige wandeling zonder de rumoer en hectiek van de stad.
Het hotel heeft 154 kamers, verdeeld over 7 verdiepingen. De kamers zijn standaard uitgerust met airconditioning, een flatscreen-tv, toiletartikelen en een badkamer met regendouche. Alle kamertypes zijn geschikt voor maximaal 2 personen.
Omgeving
Hotel New Century Amsterdam heeft een gunstige ligging voor mensen die houden van stedentrips en rust. Het hotel is gelegen in Amsterdam-West, op slechts 5 km van Schiphol en nabij de snelwegen A9 en A5. Met het openbaar vervoer, dat met een wandeling van een kwartiertje te bereiken is, ben je binnen een half uur in het centrum van Amsterdam. Hier is de keuze reuze: bezoek het Rijksmuseum, voer de duiven op de Dam, ontdek de oorsprong van het Heineken bier of verken de stad met een rondvaart door de bekende grachten. Ook de shopliefhebber kan het hart ophalen, struin de straten af naar de leukste koopjes! Bezoek de drukke Kalverstraat waar de grote winkelketens te vinden zijn, ga op zoek naar vintage kleding en een origineel cadeautje in de 9 Straatjes of bewonder alle pracht en praal in de luxueuze en exclusieve winkelstraat, de P.C. Hooftstraat. Na een drukke dag in de stad kan je heerlijke neerdalen in een van gezellige horecagelegenheden in de stad om de dag heerlijk af te sluiten.
Eten en Drinken
In het hotel wordt het ontbijt van 07:00 tot 09:30 uur geserveerd. In het restaurant kan terecht je voor een lichte lunch en uitgebreid diner van 12:00 tot 21:00. De keuken is Chinees georiënteerd en gespecialiseerd in dim sum. Verder beschikt het hotel over een terras waar je uitzicht hebt over de stad.
Vanaf 14:00 uur.
Tot 11:00 uur op de dag van vertrek.
Prijzen zijn inclusief toeristenbelasting en/of servicekosten
De reserveringskosten bedragen € 14,95 voor het afhandelen van je boeking.
Op deze reis zijn de Algemene boekingsvoorwaarden van Bookit B.V. van toepassing.
Je boeking is pas definitief wanneer wij je betaling hebben ontvangen. Onder andere door de zeer lage actieprijs is het slechts in bepaalde gevallen mogelijk je boeking in een later stadium nog te wijzigen. Controleer daarom goed of alle ingevulde gegevens juist zijn. Wijzigingskosten die voortvloeien uit fouten zijn geheel voor rekening van de boeker en bedragen minimaal € 14,95 per wijziging. Het is in principe niet mogelijk om uw boeking nog, kosteloos, te annuleren zodra u van ons de bevestiging van uw boeking heeft ontvangen. Dit geldt ook als u gekozen heeft om het bedrag in termijnen aan ons te betalen. Indien u wilt annuleren kunt u contact opnemen met onze klantenservice en dan kunnen zij kijken tegen welke kosten u de boeking nog kunt annuleren.
Anna
Reizigers alleen
april 2020
Marta
Jonge paren
november 2019
R .Highlander
Reizigers alleen
mei 2019
Suzanne van Bemmel
Vrienden
februari 2018
Theo Theunissen
Oudere paren
februari 2018