Hotel
Hotel Mirabeau Brussel ligt zeer centraal vlak bij Manneken Pis en La Grande Place. Tijdens uw wandeling naar deze beroemde grote markt komt u door de karakteristieke en pittoreske straatjes van het oude stadscentrum. In de nabijheid van het hotel zijn vele gezellige cafeetjes en restaurantjes te vinden. Laat u adviseren door de eigenaar. Hij weet precies waar fijnproevers de typisch Belgische keuken het beste kunnen ontdekken. De receptie is 24 uur per dag geopend en het is mogelijk uw bagage in bewaring te geven, zodat u de handen vrij heeft om de stad in te gaan nadat u bent uitgecheckt.
Alle hotelkamers zijn zeer gerieflijk ingericht in een sfeer die kunstzinnig aandoet. Er hangen reproducties van beroemde kunstwerken, vooral van Klimt en Monet. De meeste kamers hebben een balkon. Alle kamers hebben een ventilator en zijn met de lift te bereiken. Er worden in het hotel vaak films gedraaid. Het hotel wil graag benadrukken dat deze scenario's, beelden en foto's pure fictie zijn en dat ze geen enkele band hebben met het hotel.
Het hotel beschikt over een ruimte om uw fiets neer te zetten. In de nabije omgeving zijn voldoende parkeermogelijkheden voor uw auto of motor, waaraan kosten zijn verbonden.Vraag uw gastheer naar de mogelijkheden om deze interessante stad met een gids te ontdekken.
Omgeving
Hotel Mirabeau Brussel is zeer centraal gelegen. Binnen een paar minuten lopen bereikt u de Grote Markt / La Grande Place (UNESCO Werelderfgoed) en het standbeeld van Manneken Pis. Het hotel is omgeven door cafés, restaurantjes en smalle karakteristieke straatjes. Ook zijn er een treinstation en metrostation in de nabijheid van het hotel.
Eten en Drinken
Het ontbijtbuffet wordt elke ochtend geserveerd in de ontbijtzaal beneden, die voorzien is van airconditioning. Het hotel heeft geen eigen restaurant maar bij de receptie vertelt men u graag welke goede restaurants in de omgeving gerechten uit de echte Belgische keuken serveren.
Vanaf 13:00 uur.
Tot 11:00 uur op de dag van vertrek.
Prijzen zijn inclusief toeristenbelasting en/of servicekosten
De reserveringskosten bedragen €14.95 voor het afhandelen van je boeking
Op deze reis zijn de Algemene boekingsvoorwaarden van Bookit B.V. van toepassing.
Je boeking is pas definitief wanneer wij je betaling hebben ontvangen. Onder andere door de zeer lage actieprijs is het slechts in bepaalde gevallen mogelijk je boeking in een later stadium nog te wijzigen. Controleer daarom goed of alle ingevulde gegevens juist zijn. Wijzigingskosten die voortvloeien uit fouten zijn geheel voor rekening van de boeker en bedragen minimaal € 14,95 per wijziging. Het is in principe niet mogelijk om uw boeking nog, kosteloos, te annuleren zodra u van ons de bevestiging van uw boeking heeft ontvangen. Dit geldt ook als u gekozen heeft om het bedrag in termijnen aan ons te betalen. Indien u wilt annuleren kunt u contact opnemen met onze klantenservice en dan kunnen zij kijken tegen welke kosten u de boeking nog kunt annuleren.
Kátia da Silva Adriano
Vrienden
december 2009
Sanne
Vrienden
november 2009
Gerda Baving
Overig
augustus 2009
Maris en Elis
Vrienden
juli 2009
N. Allan
Families met oudere kinderen
oktober 2008