Hotel
Hotel La Butte aux Bois Lanaken is een prachtige 5* Superior hostellerie die gelegen is in het natuurgebied de Hoge Kempen. Het hotel ligt in een groene oase waar gasten volledig tot rust kunnen komen. La Butte aux Bois is lid van de Relais & Chateau vereniging die vele luxe en aparte hotels in de hele wereld omspant. Aangesloten hotels bieden exclusieve, mondiale accommodatie die wordt samengevat met de 5 C's: Courtoisie, Charme, Caractere, Calme & Cuisine. Het personeel van het hotel zal alles in het werk stellen om uw verblijf zo aangenaam mogelijk te maken.
Het hotel beschikt over 52 kamers die allen in karakteristiek Engelse countrystijl zijn ingericht. De kamers beschikken over het modernste comfort en zijn uitgerust met airconditioning, een royale badkamer en deels met Hästens bedden. Ze zijn verdeeld over het Manoir en het luxe landhuis.
Sinds mei 2017 is het hotel uitgebreid met Spa Shisheido Institute.\nHet 1.350m2 tellende wellnesscentrum biedt onder andere een binnenzwembad, hammam, een sauna met panoramisch uitzicht, infraroodsauna,\ndiverse relaxruimtes en fitness center the “ Gym”. Jezelf extra verwennen kan door het reserveren van een van de vele soorten gezichtsbehandelingen, massages, pakkingen,\nmanicure, pedicure e.d. (tegen betaling). Het gebruik van de wellnessfaciliteiten is voor hotelgasten bij de kamerprijs inbegrepen. Shisheido Institute is toegankelijk\nvoor gasten vanaf 18 jaar en ouder. In de hotelkamer liggen badjassen en badslippers klaar. Het dragen van badkleding is niet toegestaan in het wellnessgedeelte.
Omgeving
La Butte aux Bois Lanaken is een prachtig gelegen hotel op een heuvel in een groen park midden in het natuurgebied de Hoge Kempen. In deze natuurlijke omgeving kunnen gasten volledig tot rust komen. De hoteltuin is spectaculair met een vijver, idyllische plekjes en laantjes. Modieuze winkelsteden als Maastricht en Hasselt liggen vlakbij het hotel. Als hotelgast ontvangt u extra kortingen bij Outlet shopping centers in Maasmechelen en Roermond.
Eten en Drinken
Het ontbijt wordt geserveerd van 07:00 tot 10:30 uur. Het zeer stijlvolle restaurantRalf Berendsen biedt de mogelijkheid voor luxueus lunchen en dineren. Lunchen kunt u hier van woensdag tot en met vrijdag tussen 12:00 en 14:00 uur. De chef-kok van het restaurant doet er alles aan om gasten culinair te verwennen. Dineren is mogelijk van woensdag tot en met zaterdag van 19:00 tot 19:30 uur. Op zondag,maandag en dinsdag is het restaurant gesloten. De keuken van "Bistrôt Le Ciel" onder leiding van chef Pieter Beurskens is dagelijks geopend voor de lunch van 12:00 tot 14:00 en diner van 18:30 tot 21:00 uur. De gezellige hotelbar opent haar deuren om 12:00 uur en sluit af om 01:00 uur.
Vanaf 15:00 uur.
Tot 11:00 uur op de dag van vertrek.
Prijzen zijn exclusief toeristenbelasting en/of servicekosten à € 450.00 p.p.p.n. Deze dienen ter plaatse te worden voldaan.
De reserveringskosten bedragen € 14,95 voor het afhandelen van je boeking.
Op deze reis zijn de Algemene boekingsvoorwaarden van Bookit B.V. van toepassing.
Je boeking is pas definitief wanneer wij je betaling hebben ontvangen. Onder andere door de zeer lage actieprijs is het slechts in bepaalde gevallen mogelijk je boeking in een later stadium nog te wijzigen. Controleer daarom goed of alle ingevulde gegevens juist zijn. Wijzigingskosten die voortvloeien uit fouten zijn geheel voor rekening van de boeker en bedragen minimaal € 14,95 per wijziging. Het is in principe niet mogelijk om uw boeking nog, kosteloos, te annuleren zodra u van ons de bevestiging van uw boeking heeft ontvangen. Dit geldt ook als u gekozen heeft om het bedrag in termijnen aan ons te betalen. Indien u wilt annuleren kunt u contact opnemen met onze klantenservice en dan kunnen zij kijken tegen welke kosten u de boeking nog kunt annuleren.
Marc Heyse
Oudere paren
juni 2017
Maria Bruni
Oudere paren
juni 2017
Jan Broek
Vrienden
juli 2016
M.C.D. de Groot
Oudere paren
mei 2014
Joustra
Oudere paren
juli 2013