Hotel
Hotel Anna is gelegen in Zandvoort, misschien wel de bekendste badplaats van Nederland. Het hotel bevindt zich op 100 meter van het strand en de vele gezellige strandpaviljoens. Het casino, de winkels en het busstation liggen niet ver van het hotel. Bovendien is het slechts 5 minuten lopen naar treinstation Zandvoort waar de trein naar Haarlem en Amsterdam vertrekt.
Het strand van Zandvoort is een prima plek om een strandwandeling te maken. Het strand is 9 kilometer lang en gemiddeld 100 meter breed. Op het strand staan maar liefst 40 strandpaviljoens waar u wat kunt eten, drinken of beschutting kunt zoeken tegen de wind. De badplaats ligt in een uitgestrekt duingebied, waar u uitstekend kunt wandelen en fietsen.
Let op: Gasten kunnen inchecken tot 20:00 uur.
Omgeving
Vanuit Hotel Anna Zandvoort bent u snel in Haarlem, dat op slechts 10 kilometer van Zandvoort ligt. In Haarlem zijn vele oude gebouwen en musea te vinden. Het bekendst is waarschijnlijk het Frans Hals museum. Amsterdam is ook goed bereikbaar: met de trein bent u er binnen een half uurtje.
Eten en Drinken
Het ontbijt staat voor u klaar in de ontbijtzaal. Het hotel heeft geen eigen restaurant maar in Zandvoort vindt u voldoende restaurants en paviljoens waar u een hapje kunt gaan eten.
Vanaf 12:00 uur.
Tot 11:00 uur op de dag van vertrek.
Prijzen zijn inclusief toeristenbelasting en/of servicekosten
De reserveringskosten bedragen € 14,95 voor het afhandelen van je boeking.
Op deze reis zijn de Algemene boekingsvoorwaarden van Bookit B.V. van toepassing.
Je boeking is pas definitief wanneer wij je betaling hebben ontvangen. Onder andere door de zeer lage actieprijs is het slechts in bepaalde gevallen mogelijk je boeking in een later stadium nog te wijzigen. Controleer daarom goed of alle ingevulde gegevens juist zijn. Wijzigingskosten die voortvloeien uit fouten zijn geheel voor rekening van de boeker en bedragen minimaal € 14,95 per wijziging. Het is in principe niet mogelijk om uw boeking nog, kosteloos, te annuleren zodra u van ons de bevestiging van uw boeking heeft ontvangen. Dit geldt ook als u gekozen heeft om het bedrag in termijnen aan ons te betalen. Indien u wilt annuleren kunt u contact opnemen met onze klantenservice en dan kunnen zij kijken tegen welke kosten u de boeking nog kunt annuleren.
Adrie
Oudere paren
april 2013
W. Ritzen
Oudere paren
augustus 2012
Pathuis Pathuis
Jonge paren
mei 2011
D. Stuiver
Vrienden
mei 2011
Wim Mettes
Reizigers alleen
september 2010