Hotel
Hotel De Maasparel ligt in het historische centrum Arcen en op steenworp afstand van rivier de Maas. Het hotel heeft een uitstekend restaurant met terras, waar tijdens het zomerseizoen volop gebruik van wordt gemaakt. Daarnaast beschikt het hotel over gratis parkeergelegenheid en een afgesloten fietsenstalling. De directe omgeving van het hotel is de inspiratiebron voor de inrichting van de kamers. Er zijn drie verschillende sferen. Voor de bierliefhebbers is het verblijven in een van de Hertog Jan kamers een echte must. In de andere kamers komen de rivier de Maas terug en de groene bosrijke omgeving van het hotel. Alle kamers beschikken over airconditioning, gratis WiFi, flatscreen televisie, koffie- en theefaciliteiten, een zithoek, comfortabele bedden en een badkamer met douche en toilet. De aanwezigheid van een bureau zorgt ervoor dat ook zakelijke gasten uitstekend in het hotel kunnen verblijven. Ultiem genieten kan in de suite van het hotel. Naast een privé sauna beschikt deze suite ook over een bubbelbad.
Omgeving
Arcen ligt aan de Maas, op een korte afstand van Nationaal Park de Maasduinen. Dit gebied bestaat uit zandgronden en heide en wordt bewoond door onder andere geiten, schapen en Galloways. Arcen staat bekend om het Kasteel Arcen met haar prachtige tuinen. Op ongeveer 2 kilometer van het hotel vindt men het thermaalbad Arcen, met onder andere drie buitenbaden, een binnenbad met thermaal water en saunafaciliteiten. Steden zoals Venlo, Nijmegen en Eindhoven zijn goed te bereiken vanaf Arcen, maar ook de Belgische en Duitse grens liggen op een steenworp afstand.
Eten en Drinken
Een uitgebreid ontbijtbuffet wordt van maandag tot en met vrijdag tussen 07:30 tot 10:00 uur geserveerd en in het weekend van 08:30 tot 10:30 uur. Op speciaal verzoek kan het ontbijt vanaf 07:00 uur worden klaargezet. In het sfeervolle restaurant De Maasparel serveert men seizoensgebonden gerechten. De lente staat in het teken van asperges en in het najaar bepalen paddestoelen en wild de kaart. Daarnaast vervullen desserts, bonbons en patisserie een prominente functie in de keuken van Restaurant De Maasparel. Een high beer met een proeverij van verschillende bieren van Hertog Jan behoort ook tot de mogelijkheden. Het restaurant is dagelijks geopend van 12:00 tot 21:00 uur.
Ja
Geen
Vanaf 15:00 uur.
Tot 11:00 uur op de dag van vertrek.
24 uur
Prijzen zijn exclusief toeristenbelasting en/of servicekosten à € 2.95 p.p.p.n. Deze dienen ter plaatse te worden voldaan.
De reserveringskosten bedragen €14.95 voor het afhandelen van je boeking
Op deze reis zijn de Algemene boekingsvoorwaarden van Bookit B.V. van toepassing.
Je boeking is pas definitief wanneer wij je betaling hebben ontvangen. Onder andere door de zeer lage actieprijs is het slechts in bepaalde gevallen mogelijk je boeking in een later stadium nog te wijzigen. Controleer daarom goed of alle ingevulde gegevens juist zijn. Wijzigingskosten die voortvloeien uit fouten zijn geheel voor rekening van de boeker en bedragen minimaal € 14,95 per wijziging. Het is in principe niet mogelijk om uw boeking nog, kosteloos, te annuleren zodra u van ons de bevestiging van uw boeking heeft ontvangen. Dit geldt ook als u gekozen heeft om het bedrag in termijnen aan ons te betalen. Indien u wilt annuleren kunt u contact opnemen met onze klantenservice en dan kunnen zij kijken tegen welke kosten u de boeking nog kunt annuleren.
Anoniem
Jonge paren
oktober 2022
Jack
Oudere paren
mei 2022
Oudere paren
maart 2021
Jeanine Bouknegt
Reizigers alleen
november 2020
Zeer tevreden gasten
Oudere paren
november 2020