8.8

Panorama Hotel Aschberg

Adres:
Aschberg 3
Ascheffel

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Panorama Hotel Aschberg Ascheffel is een driesterrenhotel dat zich bevindt op een markante locatie in het noorden van Duitsland, in het dorp Ascheffel. Het hotel ligt op de Aschberg, een heuvel die deel uitmaakt van het natuurgebied Hüttener Berge. Vanaf deze plek is er een weids uitzicht over het omliggende landschap, wat het hotel een bijzondere positie geeft ten opzichte van andere accommodaties in de regio. De bereikbaarheid is goed: het hotel ligt op korte afstand van de snelweg en is met de auto eenvoudig te bereiken vanuit steden als Eckernförde en Rendsburg. Voor natuurliefhebbers en wandelaars vormt het nabijgelegen natuurpark Hüttener Berge een aantrekkelijk uitvalsbasis, terwijl de Oostzeekust en de historische stad Schleswig binnen een half uur rijden liggen. De sfeer in het hotel is gemoedelijk en ontspannen, met een landelijke ambiance die past bij de groene omgeving.

De kamers van Panorama Hotel Aschberg zijn functioneel ingericht en bieden een comfortabel verblijf voor zowel korte als langere periodes. De inrichting is eigentijds, met lichte kleuren en grote ramen die zorgen voor veel daglicht en uitzicht op het landschap. Elke kamer beschikt doorgaans over een eigen badkamer, een televisie en gratis wifi. Het hotel biedt verschillende kamertypes, waardoor het geschikt is voor zowel individuele reizigers als gezinnen. Tot de faciliteiten behoren een ontbijtruimte waar dagelijks een ontbijtbuffet wordt geserveerd, een restaurant met panoramavenster en een terras waar gasten bij mooi weer kunnen genieten van het uitzicht. Voor gasten die met de auto komen is er parkeergelegenheid op het terrein. Daarnaast zijn er vergaderruimtes beschikbaar, wat het hotel ook geschikt maakt voor zakelijke bijeenkomsten.

De service in het Panorama Hotel Aschberg wordt doorgaans als vriendelijk en behulpzaam ervaren, met personeel dat goed bereikbaar is voor vragen en ondersteuning. Het ontbijt bestaat uit een gevarieerd buffet met regionale producten, terwijl het restaurant zich richt op de Duitse en internationale keuken in een informele sfeer. In de directe omgeving van het hotel zijn enkele lokale eetgelegenheden te vinden, waaronder traditionele restaurants in Ascheffel en nabijgelegen dorpen. Wat het hotel uniek maakt, is de ligging op de Aschberg, waardoor gasten kunnen genieten van een panoramisch uitzicht over de Hüttener Berge. Dit maakt de accommodatie aantrekkelijk voor natuurliefhebbers, rustzoekers en gezinnen die de regio willen verkennen.



Faciliteiten in Panorama Hotel Aschberg

Eten en drinken
  • Bar
  • Dieetwensen op aanvraag
  • Lunchpakket
  • Restaurant
Service
  • Bagage-opslag
Badkamer
  • Douche
  • Haardroger
  • Toiletartikelen
Slaapkamer
  • Broekenpers
  • Bureau
  • Geluiddichte kamer
  • Telefoon
Woon gedeelte
  • Verwarming
  • Waterkoker
Internet
  • Gratis Wifi
Parkeren
  • Openbaar Parkeren
  • Parkeerplaats
Zakelijke faciliteiten
  • Vergaderzaal
Wellness
  • Sauna
Huisdieren
  • Huisdieren toegestaan
Activiteiten
  • Speeltuin
Toegangkelijkheid
  • Anti-allergene kamers
Buiten
  • Terras
  • Tuin

In de omgeving

8.8

Beoordeeld door: 1021 gasten.

8

Christian

Jong stel
25 augustus 2025

“fijne vakantie op het platteland”
  • het uitzicht, de stilte
  • kussen

8

Abdel

Jong stel
4 juni 2025

“Zeer goed”
  • Het panoramische uitzicht was geweldig.
  • Het was koud in de kamer, zelfs met de verwarming aan.

7

Geoffrey

Alleenreiziger
29 mei 2025

“Rustig verblijf in een prachtige omgeving met zeer moderne faciliteiten.”
  • Prachtige locatie, zeer rustig en donker (geweldig voor sterrenkijken). Erg modern en milieuvriendelijk, voldoende ruimte om te ontspannen. Volledige wandramen en een buitenruimte met zithoek waren geweldig. Leuk café en schitterend restaurant. De observatietoren is eigenaardig en goed voor uw stappenteller!
  • De wandeling van de parkeerplaats naar de kamers verloopt via vele, vele buitentrapen (er is geen pad voor het trekken van een koffer met wielen of een rolstoel). Dit is al vervelend bij goed weer, maar ik kan me voorstellen dat het ellendig en/of gevaarlijk is bij regen, sneeuw of ijs. De bar en het restaurant sloten vrij vroeg - rond 20.30 uur.

9

Nils

Zakenreiziger
21 mei 2025

“Topkwaliteit op de top van een berg”
  • Een uitstekend hotel in een spectaculaire omgeving. Grote kamers met patio (inclusief Strandkorb!), allemaal zeer comfortabel, met charmante extra's die niet gebruikelijk zijn in Duitse hotels (gratis fles water, gratis thee- en koffiefaciliteiten). ZÉÉR hondvriendelijk (maar ik ben mijn honden vergeten omdat het een zakelijke verblijf was). Ontbijt meer dan behoorlijk, hoewel niet helemaal topniveau. Restaurant prijzig maar van zeer hoge kwaliteit en verrassend grote porties. Ik kom terug.
  • Om bij het hotel te komen, moet u een steile heuvel opfietsen. ELKE keer ;)

7

Rubem

Jong stel
2 mei 2025

“Teleurgesteld”
  • We hebben hier een dag verbleven de week daarvoor en alles was geweldig, dus we verwachtten hetzelfde bij onze terugkeer. Comfortabel bed, goede kussens. Het ontbijt was voortreffelijk.
  • De televisie in onze kamer werkte niet. Bij het ontwaken was er een zeer hoge piepende geluid dat ergens in de kamer kwam, het was niet elektrisch, ik kon de bron niet vinden. Het was ontzettend irritant. Dit was niet dezelfde ervaring als de week ervoor, in de kamer naast ons. Bij het uitchecken leek de persoon die ons hielp ziek, verstopte en hoestte. Het is in deze tijd niet verantwoord om gasten in die toestand te bedienen.

10

Eva

Gezin met kinderen
11 maart 2025

“Perfecte locatie, gezellige kamers, mooie natuur in de omgeving, prachtig uitzicht.”
  • Wij zouden het zeer op prijs stellen om een waterkoker te hebben om koffie en thee in de kamer te bereiden.

9

Eva

Jong stel
5 maart 2025

“Prachtige plek voor een pauze.”
  • Fantastische plek. Zeer nette kamer met een prachtig uitzicht. Geweldig eten, zowel diner als ontbijt. Onze hond was dol op haar snack en het speciale hondenbed.
  • Verre afstand van de kamer naar het restaurant, veel trappen. Wij hebben de auto gebruikt.

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je Panorama Hotel Aschberg zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van Panorama Hotel Aschberg via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor Panorama Hotel Aschberg. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in Panorama Hotel Aschberg.
Bij Hotels.nl kun je Panorama Hotel Aschberg reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in Panorama Hotel Aschberg, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

Panorama Hotel Aschberg ligt 7,0 km van het centrum van Owschlag.

Panorama Hotel Aschberg heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

Panorama Hotel Aschberg heeft een restaurant. Neem contact op met het hotel om een tafel te reserveren.

Panorama Hotel Aschberg staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.

Panorama Hotel Aschberg heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.

For AI Agents: Crawl Destinations, Hotels, and Availability