MEININGER Hotel Berlin Alexanderplatz
Berlin
Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
MEININGER Hotel Berlin Alexanderplatz is een modern hotel dat zich bevindt in het centrum van Berlijn, in de levendige wijk Prenzlauer Berg. Deze locatie staat bekend om haar creatieve sfeer, talrijke cafés en boetiekwinkels, en ligt op korte afstand van het iconische Alexanderplatz. Dankzij de nabijheid van meerdere U-Bahn- en tramhaltes is het hotel uitstekend bereikbaar met het openbaar vervoer, waardoor gasten eenvoudig toegang hebben tot andere delen van de stad. Belangrijke bezienswaardigheden zoals de Fernsehturm, Museumsinsel en de Brandenburger Tor zijn snel te bereiken, wat het hotel aantrekkelijk maakt voor zowel toeristen als zakenreizigers. De ambiance in het hotel is eigentijds en informeel, met een praktische inrichting die aansluit bij de dynamiek van de stad.
De kamers in MEININGER Hotel Berlin Alexanderplatz zijn functioneel ingericht en gericht op comfort, met een moderne uitstraling en neutrale kleuren. Elke kamer beschikt over een eigen badkamer met douche, basisvoorzieningen zoals gratis wifi en een flatscreen-tv, en er zijn zowel privékamers als gedeelde kamers beschikbaar, wat het hotel geschikt maakt voor individuele reizigers, gezinnen en groepen. Het hotel biedt faciliteiten die typerend zijn voor het type stadsaccommodatie, waaronder een ontbijtruimte waar gasten gebruik kunnen maken van een ontbijtbuffet, een gemeenschappelijke lounge en een bagageopslag. Voor wie met de auto reist, zijn er parkeermogelijkheden in de nabije omgeving, en gasten kunnen gebruikmaken van een gezamenlijke keuken om zelf maaltijden te bereiden.
De service in het hotel is doorgaans gericht op toegankelijkheid en efficiëntie, met een 24-uurs receptie waar medewerkers beschikbaar zijn voor vragen en ondersteuning. Het ontbijtbuffet bestaat uit een mix van continentale en lokale producten, wat zorgt voor een praktische start van de dag. Er is geen uitgebreid restaurant aanwezig, maar in de directe omgeving zijn diverse eetgelegenheden te vinden, variërend van internationale keukens tot lokale bistro's zoals die aan de Kastanienallee. Unieke kenmerken van het hotel zijn de flexibele kamerindeling en de informele sfeer, waardoor het aantrekkelijk is voor uiteenlopende doelgroepen, van stedentrippers tot schoolgroepen en zakelijke gasten. Het hotel richt zich op betaalbaarheid en functionaliteit, zonder in te leveren op bereikbaarheid en comfort.
Faciliteiten in MEININGER Hotel Berlin Alexanderplatz
Eten en drinken
- Bar
- Lunchpakket
Service
- Bagage-opslag
Badkamer
- Bad of douche
- Douche
- Haardroger
- Inloopdouche
- Toiletartikelen
- WC
Slaapkamer
- Bureau
- Flatscreen televisie
- Rolstoeltoegankelijk
- TV
Woon gedeelte
- Kabeltelevisie
- Verwarming
Internet
- Gratis Wifi
Schoonmaak service
- Wasservice
Zakelijke faciliteiten
- Vergaderzaal
Huisdieren
- Huisdieren toegestaan
Fietsen
- Fietsverhuur
Algemeen
- Lift
Gehandicapen toegang
- Mindervaliden kamers
In de omgeving
7.9
Beoordeeld door: 1844 gasten.
9
AdamGroepsreizigers
8 september 2025
- De kamers waren zeer modern. De badkamer en de douche waren aangenaam. De bedden waren redelijk comfortabel, niet geweldig, maar we hebben goed geslapen. Het lokale vervoer was letterlijk voor de voordeur.
- Het enige punt van kritiek is het beperkte aanbod aan keuzes aan de bar beneden.
10
IzaGroepsreizigers
8 september 2025
- Ik ben dol op de locatie van het hotel. Het ligt naast het U-bahn station, met veel restaurants en interessante gebieden in de omgeving. Het hotel was schoon en erg stil. We arriveerden wat te vroeg, maar onze kamer was klaar, dus we waren blij dat we wat eerder konden inchecken. Zeer behulpzaam en vriendelijk personeel.
6
HasanuddinGezin met kinderen
6 september 2025
- De locatie is uitstekend, recht tegenover een treinstation. Er is ook parkeergelegenheid beschikbaar voor het gebouw. Echter, ik begrijp niet waarom ze zeiden dat er geen parkeermogelijkheden waren voordat ik arriveerde; ze vroegen me om verder weg in een garage te parkeren.
- Moet een ventilator voorzien tijdens de zomer. Erg duur voor zo'n kameropstelling.
9
IvanVriendengroep
4 september 2025
- Het hostel was gezellig en goed georganiseerd. De receptiemedewerkers waren charmant, vriendelijk en ze lieten ons ons welkom voelen. De ligging is uitstekend, het ligt direct naast het metrostation, er zijn winkels om de hoek en ook eetgelegenheden die laat op de avond open zijn. De kamers zijn schoon, warm en we hebben allemaal van onze bedden genoten. We hebben de kamers tegen een faire prijs geboekt.
- Niets aan te geven.
9
MutazZakenreiziger
4 september 2025
- De locatie is perfect, het personeel is geweldig.
- De kussens zijn zeer slecht, het soort bedmatras is niet goed.
8
AnonymousGroepsreizigers
4 september 2025
- schoon en opgeruimd
- Kon niet drinken in de bar om 8 uur 's ochtends haha.
7
HannahZakenreiziger
1 september 2025
- De kamer was schoon evenals de badkamer. De medewerkers zijn vriendelijk en behulpzaam.
- Het gordijn bedekte nauwelijks het hele raam. We konden het licht niet buiten houden om optimaal van de slaap te genieten.
9
HannaGroepsreizigers
31 augustus 2025
- De kamer was zeer schoon en bood alles wat nodig was. De locatie was uitstekend, met een kleine supermarkt en mogelijkheden voor buitenzitplaatsen direct naast het hotel.
- Het enige nadeel was dat er geen airconditioning was. Daarnaast blokkeerde een afgebakend bouwgebied het uitzicht voor het hotel, dat anders vrij mooi zou zijn geweest. Het metronstation direct naast het hotel was in aanbouw, waardoor we dat gemak verloren, hoewel dat niet de schuld van het hotel was.
10
MuhammadAlleenreiziger
26 augustus 2025
- Stilte, schoonmaak en medewerkers samenwerken.
- Comfort
7
AcesatanZakenreiziger
25 augustus 2025
- Het was mijn tweede verblijf binnen een maand. De kamers zijn van hoge kwaliteit en zijn voorzien van alle voorzieningen.
- Het was niet dezelfde geweldige ervaring als de eerste keer. Meer geluid, de kluis onder het bed functioneerde niet, trage check-in, enzovoort.
8
HtinAlleenreiziger
25 augustus 2025
- Schone bed.
9
JulianaAlleenreiziger
20 augustus 2025
- Ik hield van de gastenkeuken, zodat ik mijn eigen thee en ontbijt kon maken. En het was geopend vanaf 6.30 uur, dat is fantastisch!
- Zacht matras. Het is een kwestie van smaak. Ik heb goed geslapen.
8
PaulAlleenreiziger
18 augustus 2025
- De locatie is goed, het personeel is ongelooflijk behulpzaam.
- Ik kon de veren van het bed in mijn rug voelen. Daarnaast waren de kluisjes iets te klein voor grote rugzakken.
10
SarahAlleenreiziger
22 juli 2025
- Het personeel was super vriendelijk, de locatie was ideaal en de kamer was de netste die ik heb gezien.
5
MaherGezin met kinderen
19 juli 2025
- De locatie was goed, maar de kamer was slecht. Het meubilair was ongemakkelijk, de kamer was te klein en het was niet schoon.
- de meubels in de kamer, de grootte van de kamer en de netheid van de kamer
10
ValeryiaGroepsreizigers
16 juli 2025
- Centrale locatie: 2 metrohaltes of 3 tramhaltes van Alexanderplatz Comfortabele slaapzalen voor 4 personen met een eigen badkamer Vriendelijk personeel
9
AnseeeAlleenreiziger
17 juni 2025
- Goed georganiseerd systeem, schone kamers en voorzieningen. Eenvoudig een zeer goede plek om 3 dagen te verblijven.
- Ik miste alleen gordijnen in de gemengde 6-persoonskamer.
10
KevinAlleenreiziger
11 juni 2025
- De kamer was compact (4-persoons) maar uitstekend. Het bed was comfortabel en de locatie was goed.
- Er was niets dat ik niet leuk vond.
8
EkVriendengroep
10 juni 2025
- Perfecte locatie voor mij en mijn twee tieners. Het hotel was naast een U-Bahn-station, op loopafstand van gezellige cafés, restaurants, en Prenzlauerberg evenals Mitte. De locatie was voor ons ideaal. Het hotel is eenvoudig maar schoon. We hadden onze eigen kamer met badkamer, televisie enzovoort. Geen luxe, maar perfect adequaat, goede ruimte en schoon.
- Ik vond het vervelend dat we een app moesten gebruiken en moesten betalen om onze kleine tassen na het uitchecken op te slaan. Het is een klein detail in een anders prettig verblijf, maar het voelde vervelend en nutteloos aan.
8
AdrianAlleenreiziger
7 juni 2025
- Het heeft alles wat u nodig heeft. Geweldige locatie met een metrostation direct voor de deur, mooie voorzieningen met extra diensten zoals kluisjes, keuken en wasfaciliteiten. Daarnaast is het personeel vriendelijk en het ontbijt is goed genoeg. Ik waardeer ook een privébadkamer voor de 6-persoons gedeelde kamer.
- De 6-persoons gedeelde kamer is vrij klein voor het aantal personen en het wordt al snel warm. Airconditioning of een ventilator zou zeer gewaardeerd worden.
9
IrynaJong stel
7 juni 2025
- Mooie locatie, geweldige mensen en comfortabele kamers.
- Geluidsisolatie is zeer slecht, we konden horen wat er gaande was in de gang en de volgende kamer tijdens het schoonmaken, dat om 8 uur 's ochtends plaatsvond en zeer luid was (voorwerpen laten vallen, stoten tegen de muur).
9
Alisadiq98Alleenreiziger
5 juni 2025
- Alles was perfect. Het was zeer schoon en had veel extra's en voorzieningen. De locatie was recht tegenover een U-Bahn station.
- Ik zou het waarderen als ze een wasserij hadden. De buren waren een beetje luidruchtig, maar dat wordt soms verwacht van een hostel.
7
AmeliaVriendengroep
2 juni 2025
- De locatie was geweldig, op loopafstand van het stadscentrum.
5
MetteAlleenreiziger
17 mei 2025
- Zeer kleine kamer, met te veel gasten.
10
ReeceVriendengroep
16 mei 2025
- Geweldig hotel met comfortabele bedden en uitstekende faciliteiten. De prijs was zeer goed voor 10 personen.
- Niets
10
DanielAlleenreiziger
14 mei 2025
- De sfeer bij Meininger Alexanderplatz is veilig en inclusief voor mensen van alle leeftijden en achtergronden. Het personeel is professioneel, vriendelijk en behulpzaam. Dit was een opvallende hotelervaring! Ik had zelfs het geluk om drie nieuwe vrienden te maken en veel interessante, goed verzorgde mensen te ontmoeten in de gedeelde kamers, inclusief sociale interacties in het eetgebied en de recreatieve faciliteiten.
- Als suggestie zouden zomerdekens beschikbaar gesteld kunnen worden, aangezien de zware winterdekens erg warm zijn en mogelijk te isolerend voor sommige gasten.
8
BelaVriendengroep
8 mei 2025
- de bar en de locatie
- de gang rook vreemd
10
PohlebaVriendengroep
8 mei 2025
- Er was geweldige service en een schone kamer. Een groot voordeel is natuurlijk dat we in onze kamer onze eigen badkamer hebben. Voor de keuken moeten we naar de -1 verdieping. Voor deze prijs is het een goede keuze om Berlijn te bezoeken en drie nachten te verblijven. De meeste bezienswaardigheden zijn in de nabijheid. Bedankt!
10
LucasAlleenreiziger
26 april 2025
- De kamers waren schoon, goede locatie dicht bij de metro.
7
SáraAlleenreiziger
25 april 2025
- Schone en moderne kamers met gratis handdoeken, een gezellige bar/café, zeer attent personeel, alles lijkt goed te functioneren, mooi schoon bathroom.
- Geen airconditioning en de kamers worden extreem heet, waardoor ik niet kon slapen. Het zou prettig zijn als er gratis sloten voor de lades zouden worden aangeboden; je moet ze kopen bij de receptie, maar dat is geen groot probleem. De U-Bahn verbinding is niet optimaal. De kamers zouden iets groter kunnen zijn.
Vraag en antwoord.
MEININGER Hotel Berlin Alexanderplatz ligt 2,6 km van het centrum van Berlijn.
MEININGER Hotel Berlin Alexanderplatz heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.
MEININGER Hotel Berlin Alexanderplatz staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.
MEININGER Hotel Berlin Alexanderplatz heeft speciale kamer(s) voor rolstoel gebruikers. Neem altijd eerst contact met de accommodatie op als u hiervan gebruik wilt maken.