9.1

Boutique Hotel Het Scheepshuys

Adres:
Teteringsedijk 196
4817 ML Breda

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Het boetiekhotel Het Scheepshuys in Breda, gehuisvest in een karakteristieke villa uit 1927, combineert modern comfort met historische charme. Het hotel beschikt over 12 unieke kamers die rust en ontspanning bieden, terwijl de levendige binnenstad op fietsafstand ligt. Begin uw dag in ons eigen levendige café op het terrein en geniet van gratis breedband-WiFi en parkeergelegenheid. Om het centrum van Breda gemakkelijk te bereiken, bieden wij onze gasten de mogelijkheid om gebruik te maken van één van onze 8 fietsen. Onze gasten roemen vooral ons comfortabele bed, de gastvrije service en het heerlijke ontbijt.



Faciliteiten in Boutique Hotel Het Scheepshuys

Eten en drinken
  • Bar
  • Frisdrank automaat
  • Restaurant
Service
  • Autoverhuur
  • Stomerij
  • Strijkservice
Badkamer
  • Badjas
  • Douche
  • Haardroger
  • WC
Slaapkamer
  • Bureau
  • Eigen badkamer
  • Extra groot bed
  • Gedeelde badkamer
  • Koelkast
  • Vloerbedekking
Woon gedeelte
  • Kabeltelevisie
  • Verwarming
Internet
  • Gratis Wifi
  • Internet
Schoonmaak service
  • Wasservice
Fietsen
  • Fietsverhuur
Algemeen
  • Verwarming
Toegangkelijkheid
  • Familiekamers
Buiten
  • Terras
  • Tuin
Diensten algemeen
  • Luchthaven shuttle

In de omgeving

Parkeergarage
  • Parkeergarage Amphia 1.3 km
  • Charlottenburg 1.3 km
  • Het Turfschip 1.4 km
  • P+R Station Breda 1.7 km
  • De Barones 2.3 km
  • Makro Goldcard & Horecacard 3.3 km
  • Bredaseweg 5.2 km
  • Forvm 6.4 km
Restaurant
  • Senang Makan 299m
  • Pizzeria Valentino 362m
  • Master Food 379m
  • Floris Gastrobar 523m
  • Da Vinci 552m
  • Pizza076 897m
  • Happy Garden Chinees afhaalrestaurant 908m
  • Bangkok Take Away 1 km
Museum
  • Arjati Indisch Museum 1.7 km
  • Stedelijk Museum Breda 1.7 km
  • Begijnhof Museum 1.9 km
  • Miniaturen- en poppenhuismuseum Breda 1.9 km
  • Heemschuur De Stee 2.3 km
  • NAC Museum 3.8 km
  • Bierreclame Museum 4.5 km
  • Brabant Museum Oud Oosterhout 4.9 km
Toeristische attractie
  • Happy Station Breda 1.7 km
  • Begijnhof 1.8 km
  • BeleefBreda Boot & Kano 2.2 km
  • De Koninginnen 2.4 km
Treinstation
  • Breda 1.7 km
  • Breda-Prinsenbeek 5.9 km
  • Gilze-Rijen 8.3 km

9.1

Beoordeeld door: 192 gasten.

9

Kathleen

Zakenreiziger
11 mei 2025

“Prachtige plek en geweldige prijs-kwaliteitverhouding, ik zou daar zeker weer verblijven.”
  • Schone en comfortabele kamer, ik heb als een roos geslapen! De badkamer was aan de overkant van de gang, maar dit was geen grote hinder. Het ontbijt was uitstekend - versgeperst sinaasappelsap was een hoogtepunt.

10

Joanne

Gezin met kinderen
29 april 2025

“welkomend hotel buiten het stadscentrum”
  • klein comfortabel hotel heerlijke ontbijt
  • De locatie is een behoorlijke afstand (25 minuten lopen) van het centrum van Breda. Als u gebruikmaakt van het openbaar vervoer, is het niet handig.

8

Charles

Jong stel
13 april 2025

“Zeer goed”
  • Onze slaapkamer had toegang tot een balkon, wat op een warme avond zeer welkom was. Het ontbijt was uitstekend.
  • Het hotel bevond zich op ongeveer dertig minuten lopen van het stadscentrum, in een rustige woonwijk.

10

Namohlmann

Jong stel
4 april 2025

“Geweldige gastvrijheid”
  • Wij kregen een warme en hartelijke ontvangst in het hotel. Het personeel was geweldig, het ontbijt was van hoge kwaliteit en de slaapkamer was comfortabel met hoogwaardige matrassen. Wij zullen zeker terugkeren. Bedankt aan iedereen.

10

Rose-marie

Jong stel
31 maart 2025

“Locatie en kamer uitstekend.”
  • De locatie was geweldig, gemakkelijk om naar het centrum te lopen. We arriveerden vroeg en konden toch inchecken. Het personeel was zeer vriendelijk en behulpzaam. De kamer was ideaal.

10

Dominik

Zakenreiziger
7 februari 2025

“Uitzonderlijk”
  • Geweldig personeel, prachtige en schone kamers, moderne en mooie hotelvoorzieningen, aangename tuin, uitstekend ontbijt - ALLES FANTASTISCH!

4

Robert

Gezin met kinderen
28 januari 2025

“Slechteste boutique hotel in mijn leven.”
  • Het is een mooi huis. De locatie is acceptabel. Het is een beetje verder van het centrale stad.
  • Het personeel was slecht. De inchecktijd is van 15:00 tot 19:00. Rond 16:00 belde iemand van het hotel ons om te vragen wanneer we incheckten. We hoeven niet om 15:00 in te checken, we hebben tijd tot 19:00. Toen we incheckten, vroegen ze om onze identificatiebewijzen. We gaven onze identiteitsbewijzen en zij vroeg: “Wat is dit?” We zijn niet uit Nederland, dus we hebben geen Nederlandse identiteitsbewijzen. Als je aan de receptie van een hotel werkt, verwacht ik dat je verschillende vormen van identificatie uit verschillende landen herkent. We hadden kamer 6 en 8. In kamer 6 was het toilet niet goed schoon gemaakt. Kamer 8 had een gescheurde handdoek. Toen we dit meldden bij de receptie, was haar reactie: “Oh, dat is vreemd.” Er werd geen excuses aangeboden. Bij het uitchecken vroegen ze of we iets uit de minibar hadden gebruikt. We zeiden nee, de receptionist reageerde met: “Goedkope gasten.” Dit was het slechtste boetiekhotel waar ik ooit heb verbleven. Van een boetiekhotel verwacht ik persoonlijke en vriendelijke service.

8

Deetours

Alleenreiziger
24 januari 2025

“Goed voor een overnachting.”
  • Comfortabel en rustig. Goed ontbijt. Goede faciliteiten voor fietsenopslag.
  • Ik vond het niet prettig om over de overloop naar de douche en het toilet te moeten gaan.

10

Fiona

Jong stel
19 januari 2025

“Een oase van rust…”
  • Een zeer prachtig traditioneel herenhuis net buiten het centrum van Breda. De kamer was ingericht in een geweldige eigentijdse stijl en was zeer schoon en comfortabel… Het hotel heeft een prachtig tuincafé, parkeergelegenheid en een veilige plek om fietsen te stallen. Dit was een geweldige toevluchtsoord weg van de drukte van de historische stad. Zeker een bezoek waard!

7

David

Zakenreiziger
5 januari 2025

“Geen problemen, alles verliep goed en efficiënt.”
  • Zeer vriendelijk personeel.

9

Martina

Zakenreiziger
31 december 2024

“Ik was tevreden.”
  • Het hotel is mooi en gezellig. De kamer is klein, maar zeer gezellig en voldoende.
  • Het hotel is gelegen aan de volgende weg en rotonde. Ik heb 's avonds en vroeg in de ochtend geluid van verkeer gehoord.

7

Georges

Jong stel
24 december 2024

“Goed”
  • Het ontbijt was goed en de manager was zeer attent op onze behoeften! We ontvingen ook informatie over het late toegang tot het hotel, aangezien er 's nachts geen lobbyservices zijn!
  • Ze hebben onze kamer gedurende 2 dagen niet schoongemaakt en we moesten toiletpapier stelen uit de openbare badkamer! Dit was vervelend en ze hebben ook de handdoeken niet vervangen! Je verwacht van een hotel dat ze je kamer elke dag schoonmaken, maar 2 dagen achter elkaar!!

10

Florian

Jong stel
6 december 2024

“Fantastisch klein hotel met uitstekende service.”
  • Het personeel was zeer vriendelijk en behulpzaam. Uitstekend ontbijt in een zonnige ontbijtkamer met een tuin. Er is ook de mogelijkheid om buiten te zitten voor het ontbijt. Het tankstation en het Indonesische restaurant naast de deur zijn goed voor boodschappen en snelle maaltijden. Het hotel biedt ook fietsen te huur aan om naar het centrum of de campus van de Breda University of Applied Sciences te fietsen.
  • Sommige kamers bevinden zich op de tweede verdieping en zijn bereikbaar via een smalle trap. Er is geen lift aanwezig. We zijn ons hiervan bewust, maar dit kan een uitdaging zijn voor sommige oudere reizigers. Zoals iedereen op de kaart kan zien, is het hotel niet centraal gelegen, maar dicht bij de universiteit en in een rustige omgeving.

10

Donna

Gezin met kinderen
23 november 2024

“Perfect”
  • Het hotel zelf is echt schattig en mooi ingericht. Het personeel is zeer vriendelijk en behulpzaam.

8

John

Jong stel
22 november 2024

“Mooi, maar een beetje duur in vergelijking met hotels in Frankrijk.”
  • Prachtig ontbijt Geweldig personeel
  • Kamer 2 was een kamer op de begane grond en er was een drukke weg in de buurt. Als we opnieuw gaan, zal ik proberen een kamer op de bovenverdieping te reserveren.

7

Bernadette

Gezin met kinderen
5 november 2024

“Prachtig, maar als ik Breda opnieuw zou bezoeken, zou ik ervoor kiezen om veel dichter bij het stadscentrum te verblijven.”
  • Het was een leuk, vrij mooi boetiekhotel met een mooie tuin. Het hotelpersoneel was charmant en zeer behulpzaam.
  • Het hotel was 20 minuten lopen naar Breda en de kamer was extreem klein voor 3 volwassenen.

10

Gintare

Vriendengroep
4 november 2024

“Uitzonderlijk”
  • Goede locatie, zeer soepele incheckprocedure, gezellig hotel!

10

Christopher

Jong stel
4 november 2024

“Uitzonderlijk”
  • Klein vriendelijk hotel. Zeer schoon en behulpzaam personeel. Zou opnieuw gaan als ik in de buurt ben.

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je Boutique Hotel Het Scheepshuys zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van Boutique Hotel Het Scheepshuys via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor Boutique Hotel Het Scheepshuys. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in Boutique Hotel Het Scheepshuys.
Bij Hotels.nl kun je Boutique Hotel Het Scheepshuys reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in Boutique Hotel Het Scheepshuys, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

Boutique Hotel Het Scheepshuys ligt 2,1 km van het centrum van Breda.

Boutique Hotel Het Scheepshuys beschikt over een luchthaven shuttle. Neem contact op met het hotel voor verdere informatie.

Boutique Hotel Het Scheepshuys heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

Boutique Hotel Het Scheepshuys heeft een restaurant. Neem contact op met het hotel om een tafel te reserveren.

Boutique Hotel Het Scheepshuys heeft familiekamers beschikbaar. Kijk op de website van de accommodatie om deze te reserveren.

Ook van de makers van Hotels.nl: Hotel.team, een revolutionaire Hotel booking AI Agent. Meld je nu aan!
Hotels.nl is meermaals gekozen tot beste hotelaanbieder van Nederland. Hotels.nl werkt samen met betrouwbare partners om de beste deals en service te leveren. Met meer dan 5 miljoen tevreden klanten en 20+ jaar ervaring in de hotelbranche zorgen we ervoor dat jouw boeking eenvoudig en zonder zorgen verloopt.
© HNL Nederland BV, KVK nummer 94742367, BTW nummer NL 866878063B01.