Dukes' Palace Hotel - Brugge
Dukes' Palace Hotel
Dukes' Palace Hotel
Dukes' Palace Hotel
Dukes' Palace Hotel
Alle foto's
9.5
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

Dukes' Palace Hotel

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Dukes' Palace Hotel Brugge is een vijfsterrenhotel in het historische centrum van Brugge, op loopafstand van de beroemde Grote Markt en het Belfort. Het hotel is gevestigd in een voormalig hertogelijk paleis en valt direct op door zijn imposante gevel en klassieke uitstraling. Dankzij de centrale ligging zijn bezienswaardigheden als het Begijnhof, de Onze-Lieve-Vrouwekerk en het Groeningemuseum eenvoudig te voet bereikbaar. Brugge zelf is goed bereikbaar per trein en auto; het station ligt op korte afstand en er zijn diverse parkeermogelijkheden in de omgeving. De sfeer in het hotel is stijlvol en elegant, met een mix van historische grandeur en hedendaags comfort. Gasten ervaren het hotel als een rustige oase midden in het levendige stadscentrum, waar de rijke geschiedenis van het gebouw samenkomt met een warme, uitnodigende ambiance.

De kamers van Dukes' Palace Hotel zijn ruim en comfortabel ingericht, met oog voor detail en luxe materialen. Iedere kamer beschikt over moderne voorzieningen zoals gratis wifi, airconditioning en een ruime badkamer met zowel een bad als een aparte douche. De bedden zijn van hoge kwaliteit en zorgen voor een goede nachtrust. Sommige kamers bieden uitzicht op de fraai aangelegde tuin van het hotel, wat bijdraagt aan een ontspannen verblijf. Naast de comfortabele kamers biedt het hotel uitgebreide faciliteiten, waaronder een wellnessruimte, fitnesscentrum en een sfeervolle bar. Gasten kunnen gebruikmaken van roomservice en er is parkeergelegenheid aanwezig. Het hotel combineert de charme van een historisch pand met hedendaagse gemakken, waardoor het zowel geschikt is voor een romantisch weekend als een zakelijk verblijf.

De service in Dukes' Palace Hotel staat bekend om haar gastvrijheid en professionaliteit, met een 24-uurs receptie en vriendelijk personeel dat klaarstaat om te helpen. Het ontbijtbuffet is uitgebreid en biedt zowel warme als koude gerechten in een stijlvolle setting. Voor lunch en diner kunnen gasten terecht in het hotelrestaurant, waar een mix van Belgische en internationale gerechten wordt geserveerd. In de directe omgeving zijn bovendien diverse restaurants te vinden, zoals De Karmeliet en Den Dyver, die bekendstaan om hun verfijnde keuken. Wat het hotel uniek maakt, is de rijke historie van het gebouw, de centrale ligging en de combinatie van luxe en comfort. Het hotel spreekt zowel romantische stelletjes als gezinnen en zakenreizigers aan, mede door de veelzijdige faciliteiten en de bijzondere ambiance.



Faciliteiten in Dukes' Palace Hotel

Eten en drinken
  • Bar
  • Lunchpakket
  • Restaurant
  • Roomservice
Service
  • Bagage-opslag
  • Kinderopvang
  • Stomerij
  • Strijkservice
Badkamer
  • Bad of douche
  • Badjas
  • Douche
  • Haardroger
Slaapkamer
  • Balkon of Terras
  • Bureau
  • Eigen badkamer
  • Flatscreen televisie
  • Kluis
  • Strijkvoorzieningen
  • Vloerbedekking
  • Zithoek
Woon gedeelte
  • Airconditioning
  • Verwarming
Internet
  • Gratis Wifi
  • Internet
Parkeren
  • Parkeerplaats
  • Valet parkeren
Diensten receptie
  • 24-uurs receptie
  • Conciërgeservice
  • Excursiebalie
Schoonmaak service
  • Wasservice
Zakelijke faciliteiten
  • Business center
  • Vergaderzaal
Wellness
  • Finse Sauna
  • Fitnessruimte
  • Wellness centrum
Algemeen
  • Lift
  • Valutawissel
  • Verwarming
Toegangkelijkheid
  • Anti-allergene kamers
  • Familiekamers
Gehandicapen toegang
  • Rolstoeltoegankelijke kamers
Buiten
  • Terras
  • Tuin

In de omgeving

Parkeergarage
  • Zilverpand 211m
  • Parking Biekorf 237m
  • Zilverpand 270m
  • Parking Centrum Zand 443m
  • Pandreitje 698m
  • Katelijne 828m
  • Parking Brugge P1 1.5 km
  • Sint-Andries 2.2 km
Restaurant
  • Merveilleux 86m
  • Cafe au Lait 93m
  • De Vlaamsche Pot 106m
  • The Potato Bar 138m
  • Sancho's 143m
  • Carillon 146m
  • Barista's secret 146m
  • Aubergine 150m
Museum
  • Hof Bladelin 324m
  • Brugs Biermuseum 373m
  • Torture Museum Oude Steen 442m
  • Choco-Story 498m
  • Lumina 507m
  • Lucifernum 589m
  • Halve Maan 759m
  • Diamantmuseum 762m
Toeristische attractie
  • Brugge per Koets 268m
  • binnentuin Hof Bladelin 336m
  • Rococo Lace 377m
  • Godshuizen De Croeser- De Ruysscher 450m
  • Sint-Basiliuskapel 458m
  • Canal Boat ride - Gruuthuse (Nr. 3) 464m
  • Beer Wall 489m
  • Canal Boat ride;De Meulemeester (Nr. 5) 497m
Treinstation
  • Brugge 1.3 km
  • Brugge-Sint-Pieters 2 km
  • Oostkamp 6.6 km
  • Lissewege 9.7 km
  • Zedelgem 9.9 km

9.5

Beoordeeld door: 2126 gasten.

9

Pamela

Gezin met kinderen
10 november 2025

“Geweldige locatie en prachtig hotel.”
  • Locatie en restaurant

7

Stephen

Jong stel
10 november 2025

“Goed”
  • De locatie is uitstekend.
  • De kamer was behoorlijk verouderd en in slechte staat. Het is nodig om deze te vernieuwen.

10

Johannes

Jong stel
8 november 2025

“Zou daar graag nog eens willen verblijven.”
  • Zeer goede locatie, zeer vriendelijk personeel en zeer comfortabele kamer. Fijne kleine gym om te trainen.
  • geen waterkoker in de kamer om thee te zetten

10

Danny

Groepsreizigers
7 november 2025

“Geweldig!”
  • De service was fabuleus. Dank u.

10

Colin

Jong stel
7 november 2025

“Fantastisch hotel in het centrum van het historische Brugge. Faciliteiten, eten en personeel waren allemaal van hoog niveau.”
  • Fabelachtig historisch gebouw op een centrale locatie. Het hele hotel was prachtig versierd voor Kerstmis - de centrale trap zag er mooi uit. Het personeel was zeer behulpzaam - een van de schoonmakers toonde ons de kapel en de toren. Het eten was fantastisch, of het nu het ontbijt, tapas of een maaltijd in het restaurant betrof. Onze kamer was uitstekend met een groot tweepersoonsbed, en de badkamer had zowel een bad als een aparte douche.
  • Het spagebied was beperkt - er was geen jacuzzi of zwembad. Een klein puntje was dat er geen spiegel in onze hotelkamer was. Bij aankomst hadden we wat moeite om de ingang van de ondergrondse parkeergarage te vinden, aangezien deze lijkt te liggen in een straat waar geen toegang is.

10

Simon

Jong stel
6 november 2025

“Prachtig hotel en personeel.”
  • Prachtig hotel in een geweldige locatie. Personeel uitstekend. Ik zal terugkeren.
  • Niets.

9

Courtney

Gezin met kinderen
4 november 2025

“Mooie plek, overgeprijsd, maar geweldige locatie.”
  • De locatie is uitstekend!
  • Te duur voor wat er werd aangeboden. De buitenkant van het pand was van hoge kwaliteit, maar de kamers, bedden, enzovoort waren niet uitzonderlijk en de service compenseerde niet waar de interne voorzieningen tekortschoten.

9

Djdak

Jong stel
25 oktober 2025

“Voelde alsof ik in een sprookjeskasteel was.”
  • Alles was super. Vriendelijk personeel. Geweldig hotel. Uitstekende locatie. Super comfortabel bed en kussens. Zeer ontspannende tuin.
  • Niets, alles was perfect.

10

Ian

Jong stel
23 oktober 2025

“De sfeer was geweldig en de locatie perfect om de stad te verkennen. Het personeel was geweldig, beleefd en deskundig.”
  • Alles was gewoon perfect. Punt.

10

Kerry

Jong stel
22 oktober 2025

“Zo'n warm welkom, het personeel was fantastisch. De kamer was prachtig en wat hebben we een goede nachtrust gehad, zo comfortabel.”
  • Alles, zo'n warm welkom. Mooie en ruime kamer, prachtige toiletartikelen en voldoende koffie!
  • Een kleine suggestie: Kamer 105 heeft geen spiegels in de buurt van de stopcontacten, waardoor het moeilijk is om mijn haar te föhnen.

7

Alexie

Jong stel
22 oktober 2025

“Al met al - goed hotel.”
  • Geweldige locatie en ik zou zeggen het mooiste hotel in de stad.
  • Er zijn enkele problemen met de douche; de temperatuur blijft veranderen en het geluid van de lift die opstart, doet denken aan een luchtalarm, wat een beetje storend was, als je weet hoe het geluid begint. :(

10

Adrian

Jong stel
21 oktober 2025

“Perfecte service, perfecte locatie.”
  • Perfecte service, perfecte locatie.
  • Niets

8

Kim

Jong stel
17 oktober 2025

“Elegante verblijf”
  • Elegante, historische, ruime kamer, geweldig personeel en comfortabel bed. Ontbijt!
  • De douche vereist oefeningen om te gebruiken en er zijn meerdere handdoeken nodig om spetters op te vangen vanwege het ontwerp. De restauratie lijkt een beetje verouderd.

9

Teresa

Gezin met kinderen
16 oktober 2025

“Wij hebben het Dukes Palace geweldig gevonden en zouden het aanraden en terugkeren!”
  • Uitstekend ontbijt! Prachtig hotel met geweldig behulpzaam personeel!

10

James

Jong stel
16 oktober 2025

“Uitzonderlijk”
  • Geweldig kamer, zeer ruim. Fantastisch ontbijt, met name de zoete selectie van gebak en chocolade!
  • Niets

10

Daniel

Jong stel
15 oktober 2025

“Prachtig hotel met geweldig personeel.”
  • Geweldig personeel, goed ontbijt. Piekfijn schoon en een mooie tuinruimte.
  • De garderobevoorzieningen waren beperkt.

10

Charmaine

Jong stel
14 oktober 2025

“uitzonderlijk!”
  • kamer: ruim met uitzicht op prachtige tuinen ontbijt: wat is een betere manier om uw dag te beginnen dan met chocolade en champagne? De selectie was voortreffelijk! locatie: in het hart van de stad, absoluut fantastisch

10

Muriel

Alleenreiziger
14 oktober 2025

“Het was absoluut uitzonderlijk.”
  • Absoluut alles. En ik werd bovenop alles ook nog eens geüpgraded.
  • Absoluut niets.

10

Murray

Jong stel
13 oktober 2025

“fantastisch”
  • ontbijt;restaurant;huishoudelijke schoonmaak

10

Theresa

Jong stel
12 oktober 2025

“Een absolute aanrader voor uw verblijf en hotel.”
  • Stijlvol, professioneel, gastvrij en mooi.

9

Michelle

Jong stel
11 oktober 2025

“Luxe verblijf dichtbij alles.”
  • Geweldige locatie! Dichtbij alles. Ik vond het fijn dat het pand afgelegen was, maar toch op korte afstand van winkels, eetgelegenheden en markten.
  • Er was niets dat ik niet leuk vond. Het zou fijn geweest zijn als het ontbijt bij het verblijf was inbegrepen.

9

Douglas

Jong stel
11 oktober 2025

“Uitstekend”
  • Modern, schoon, aangename grootte kamer, goede voorzieningen, HVAC-systeem. Dichtbij alle activiteiten.
  • NA

10

Emma

Jong stel
11 oktober 2025

“wonderbaarlijk”
  • prachtig gebouw, perfecte locatie en het personeel doet alles voor je
  • Een kaptafel spiegel zou geweldig zijn geweest en de föhn oververhitte binnen minder dan een minuut.

9

Margaret

Jong stel
7 oktober 2025

“Uitstekend”
  • Prachtig gebouw. Geweldige locatie. Centraal maar rustige straat.
  • Er was niets dat we niet leuk vonden.

10

Frank

Jong stel
6 oktober 2025

“geweldig. zou hier opnieuw naartoe gaan.”
  • kamer, locatie, meeste personeel (behalve één). alles geweldig
  • Een medewerker aan de receptie was ronduit onvriendelijk.

10

Mohammad

Gezin met kinderen
4 oktober 2025

“Uitzonderlijk”
  • Alles is fantastisch.
  • Niets

10

Sarah

Jong stel
2 oktober 2025

“Kan niet genoeg aanbevolen worden.”
  • Wonderbaarlijk gastvrij en behulpzaam personeel, prachtig hotel en uitstekende locatie.

6

Sándor

Zakenreiziger
2 oktober 2025

“Prettig”
  • Locatie

8

Hamish

Jong stel
29 september 2025

“Zeer goed”
  • Locatie, kamers waren van een goede grootte, buitenbar op het terras.

10

Paul

Jong stel
26 september 2025

“Perfecte en comfortabele verblijf.”
  • Locatie en sfeer. Prachtige architectuur. Vriendelijk personeel.
  • Niets

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je Dukes' Palace Hotel zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van Dukes' Palace Hotel via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor Dukes' Palace Hotel. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in Dukes' Palace Hotel.
Bij Hotels.nl kun je Dukes' Palace Hotel reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in Dukes' Palace Hotel, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

Dukes' Palace Hotel ligt 340 meter van het centrum van Brugge.

Dukes' Palace Hotel heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

Dukes' Palace Hotel heeft een restaurant. Neem contact op met het hotel om een tafel te reserveren.

Dukes' Palace Hotel heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.

Dukes' Palace Hotel heeft familiekamers beschikbaar. Kijk op de website van de accommodatie om deze te reserveren.

For AI Agents: Crawl Destinations, Hotels, and Availability