Hotel de Fierlant Brussel - Brussel
Hotel de Fierlant Brussel
Hotel de Fierlant Brussel
Hotel de Fierlant Brussel
Hotel de Fierlant Brussel
Alle foto's
8.1
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

Hotel de Fierlant Brussel

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Hotel de Fierlant verwelkomt u in een ontspannen en gastvrije ambiance. Met de bus of tram heeft u vanuit Hotel de Fierlant moeiteloos toegang tot het bruisende centrum van Brussel. Na een dag vol toeristische activiteiten rond de Grand Place, in het Jubelpark, of bij het Atomium, keert u terug in een heerlijk rustige omgeving. De een- en tweepersoonskamers beschikken alle over een badkamer, televisie, telefoon, koelkastje en theefaciliteiten. De Fierlant biedt u tevens gratis draadloos internet in de hotelkamers en de openbare ruimten. U kunt uw kleding laten wassen, of laten stomen. Dit alles resulteert in een rustgevend en comfortabel verblijf.

De Fierlant serveert een uitgebreid ontbijtbuffet met onder andere stokbrood, croissants, yoghurt en fruit. Van 07:00 tot 10:00 uur kunt u al dit heerlijks proeven. Op verzoek kunt u eventueel later gebruikmaken van het buffet of in uw kamer ontbijten. Het hotel heeft geen restaurant, maar wel biedt het roomservice en een bar. In de namiddag of 's avonds kunt hier Belgische speciaalbieren proeven.

Hotel de Fierlant ligt niet ver van het centrum van Brussel, de bruisende hoofdstad van België. Slechts 1 kilometer verwijderd van Gare du Midi, is het hotel goed bereikbaar en een goed vertrekpunt voor een verkenning van Brussel. Bij deze tour mag u natuurlijk een beroemde attractie als Manneken Pis niet overslaan. De Grand Place is tevens een plaats die gezien moet worden, evenals de kathedraal van Sint Michiel en Sint Goedele.



Faciliteiten in Hotel de Fierlant Brussel

Eten en drinken
  • Bar
  • Ontbijt
Service
  • Bagage-opslag
  • Strijkservice
Badkamer
  • Bad of douche
  • Douche
  • Haardroger
  • WC
Slaapkamer
  • Bureau
  • Eethoek
  • Eigen badkamer
  • Flatscreen televisie
  • Kluis
  • Koelkast
  • Magnetron
  • Minibar (exclusief)
  • Satelliet televisie
  • Telefoon
  • Terras
  • Ventilator
  • Vloerbedekking
  • WiFi
  • Zithoek
Woon gedeelte
  • Kabeltelevisie
  • Keuken
  • Koffiezetapparaat
  • Vaatwasser
  • Verwarming
Internet
  • Gratis Wifi
  • Internet
  • Internet
Diensten receptie
  • 24-uurs receptie
Schoonmaak service
  • Wasservice
Zakelijke faciliteiten
  • Computer (openbaar)
  • Vergaderzaal
Huisdieren
  • Huisdieren toegestaan
Extra bed voor Kinderen
  • Kinderen/extra bedden
Algemeen
  • Lift
  • Verwarming
Buiten
  • Terras

In de omgeving

Parkeergarage
  • Q-Park 1.1 km
  • Gare du Midi - Zuidstation 1.2 km
  • Porte de Hal - Hallepoort 1.5 km
  • Parking Thon Hotel 2 km
  • Stéphanie-Louise 2 km
  • Toison d'Or - Gulden Vlies 2.3 km
  • Parking Ixelles Shopping 2.5 km
  • 2 Portes 2.5 km
Restaurant
  • StreetWok 168m
  • Le Lotus du Viêt-Nam 208m
  • Le Sommet de Damas / مطعم قمة الشام 216m
  • Le Belle-Vue 350m
  • Les Enfants du Pirée 385m
  • Boteco's 424m
  • Aldeia Velha 516m
  • FOR.E.T. 535m
Museum
  • BrailleMuseum 1.2 km
  • Musée de la Porte de Hal - Hallepoort Museum 1.2 km
  • Art & marges musée - Art & marges museum 1.4 km
  • Musée du CPAS de Bruxelles - Museum van het OCMW van Brussel 1.5 km
  • Musée d’Art Fantastique - Museum voor Fantastische Kunst 1.7 km
  • Musée Bruxellois de la Gueuze - Brussels Museum van de Geuze 1.8 km
  • Musée des Égouts - Riolenmuseum 2.1 km
  • Musée de l'érotisme et de la mythologie - Museum van erotiek en mythologië 2.4 km
Toeristische attractie
  • Tintin et Milou - Kuifje en Bobbie 1.5 km
  • Glacière 2.2 km
  • Le Petit Train à Vapeur de Forest - De kleine stoomtrein van Vorst 3 km
  • Borne '5km' - Kilometerpaal '5' 3.1 km
  • Partie du mur de Berlin - Deel van de Berlijnse Muur 3.5 km
  • 1040 3.7 km
  • I♥SJTN 3.7 km
  • Kennedy Piece 4 km
Treinstation
  • Albert 926m
  • Horta 1 km
  • Porte de Hal - Hallepoort 1.1 km
  • Parvis de Saint-Gilles - Sint-Gillisvoorplein 1.1 km
  • Bruxelles-Midi - Brussel-Zuid 1.1 km
  • Porte de Hal - Hallepoort 1.2 km
  • Gare du Midi - Zuidstation 1.3 km
  • Hôtel des Monnaies - Munthof 1.5 km

8.1

Beoordeeld door: 282 gasten.

8

Ελισάβετ

Jong stel
6 november 2025

“Zeer goed”
  • Het personeel was vriendelijk. Ze hebben onze kamer na ons verzoek veranderd van een kamer met twee eenpersoonsbedden naar een kamer met een tweepersoonsbed. De kamer werd elke dag schoongemaakt en de handdoeken werden verwisseld. Het ontbijt was in orde.
  • De badkamer kan gerenoveerd worden. Het toiletpapier was van zeer slechte kwaliteit.

10

Evariste

Gezin met kinderen
4 november 2025

“Ik hield van de netheid van het hotel en het ontbijt.”
  • Zeer schoon, vriendelijk schoonmaakpersoneel, uitstekend receptiepersoneel. Ik zal zeker terugkomen bij mijn volgende bezoek aan Brussel.

9

Chris

Jong stel
24 oktober 2025

“Geweldig klein hotel voor overnachtingen en weekendverblijven.”
  • Uitstekende locatie voor een overnachting dicht bij het treinstation (Bruxelles MIDI/Zuid) Vriendelijke check-in medewerkers, goed ontbijt inbegrepen Comfortabele kamer met uitzicht

8

Dobromir

Gezin met kinderen
21 oktober 2025

“Zeer goed”
  • Het was te luidruchtig in de nacht. Er wonen te veel Arabische gezinnen in de omgeving en zij zongen en schreeuwden midden in de nacht, waardoor het moeilijk was om te slapen.

10

Kevyn

Jong stel
21 oktober 2025

“Een zeer fijne plek om te verblijven, vooral voor stellen.”
  • Het personeel was gastvrij en vriendelijk met een glimlach. De kamers zijn bijgewerkt tot een zeer goede afwerking. De locatie is rustig en gemakkelijk toegankelijk vanaf station Brussel-Zuid. Ik heb hier in de afgelopen 7 jaar al vaak verbleven.
  • niets

10

Mihail

Jong stel
19 oktober 2025

“Uitstekend”
  • Mooie, schone, goed uitgeruste kamer. Erg goed ontworpen om optimaal gebruik te maken van de beschikbare ruimte. De "zie binnen" mini-koelkast, de hal met dressing en de lange tafel waren zeer praktisch. Heerlijk en gevarieerd ontbijt voor een klein hotel, met warme gebak en verse producten, en zeer vriendelijk personeel, van de receptie tot het ontbijtteam en de roomservice. 5-10 minuten naar de bus of tram, en een mooie 15-18 minuten authentieke wandeling door de Brusselse buurt naar het metrostation. Kleine winkels rondom en enkele restaurants op 10 minuten afstand.

8

Sakeel

Jong stel
17 oktober 2025

“Waar voor je geld”
  • Gastvrijheid
  • Locatie

10

Irakoze

Jong stel
16 oktober 2025

“Uitstekend”
  • Alles
  • Niets

10

Monika

Vriendengroep
13 oktober 2025

“Mooie locatie”
  • Mooie locatie. Vriendelijke gastheer, snelle incheck. Het ontbijt was uitstekend.
  • Heb geen

10

Iryna

Jong stel
12 oktober 2025

“Uitstekend”
  • Het personeel bij de receptie was zeer behulpzaam en vriendelijk. We ontvingen duidelijke instructies over welk openbaar vervoer we konden kiezen om naar de stadsattracties te gaan. De kamer was schoon en rustig.

7

Anoop

Jong stel
10 oktober 2025

“Goed”
  • Voedsel
  • De locatie is niet dicht bij het stadscentrum. Daarnaast werkte de wifi gedurende vele uren niet.

10

Cüneyt

Vriendengroep
10 oktober 2025

“Comfortabel Verdoofd”
  • comfortabele en schone kamers... goed en smakelijk ontbijt...

7

Sally

Gezin met kinderen
7 oktober 2025

“Goed”
  • Prachtig en schoon, warm en goed ingericht. Het personeel was geweldig: gastvrij, behulpzaam, in staat om veel advies te geven en vloeiend in zoveel talen!
  • De accommodatie zelf was prachtig, echter de locatie is erg verwaarloosd en niet in het centrum van de stad. Ik voelde me niet 100% op mijn gemak om 's avonds alleen rond te lopen in het donker!

8

Helmi

Alleenreiziger
3 oktober 2025

“Goed hotel voor een kort verblijf als je naar een concert in Forest National gaat.”
  • De kamer was schoon en het personeel was geweldig. Toen ik een probleem met de kamer opmerkte, gaven ze me onmiddellijk een nieuwe. Ze boden plantaardige melk aan bij het ontbijt en ik vond het prettig dat er een waterkoker op de kamer was.
  • Ze begonnen rond 9 uur 's ochtends met reparaties in een kamer op mijn laatste dag in het hotel, en het geluid maakte me wakker.

9

Sylvie

Gezin met kinderen
3 oktober 2025

“Uitstekend”
  • Dicht bij het nationale bos.

6

William

Jong stel
24 september 2025

“Aangenaam”
  • Het bed was redelijk comfortabel en de kamer zag er over het algemeen mooi uit. Het was ook rustig, ondanks de nabijheid van het station. Het personeel was vriendelijk, het ontbijt was in orde, maar niet geweldig.
  • De badkamer leek bijna van een ander hotel, aangezien deze niet zo mooi was ingericht en ook niet zo schoon was. De wastafel lekte ook, omdat de afvoer verstopt was. De lakens hadden bovendien enkele vlekken, wat ik hoop dat donker lippenstift was en geen bloed.

9

Neil

Vriendengroep
23 september 2025

“Uitstekend”
  • De dame aan de receptie (ik denk Senya) was zeer behulpzaam. We moesten om 07:00 vertrekken, dus zij regelde dat het restaurant om 06:30 opende. Ik had een probleem met de kluis op de kamer, wat zij onmiddellijk oploste. De locatie was in orde - het was 12 minuten lopen naar Brussel Midi, wat slechts 10 minuten met de metro naar de Grote Markt is.

8

Karen

Jong stel
23 september 2025

“Het is nog steeds een zeer leuke plek om te verblijven, vriendelijk personeel en zeer behulpzaam, met een zeer schone omgeving.”
  • Het ontbijt bood een verscheidenheid aan gerechten om uit te kiezen, de kamer was zeer schoon en had een behoorlijke grootte, hoewel er geen airconditioning was, werd er wel een elektrische ventilator aangeboden. De lift kan problemen vertonen, maar deze werd direct gerepareerd. De locatie ligt op ongeveer 16 minuten lopen van Station Midi/Zuid, maar er zijn bussen en trams in de buurt, op ongeveer 5 minuten lopen van het hotel.
  • Ik vind het ongemakkelijk om te slapen wanneer de kamer te warm is. Houd er rekening mee dat we daar waren tijdens de zomer en er een hittegolf was, maar het zou prettig zijn als er een kamer met airconditioning beschikbaar was.

10

Christopher

Jong stel
21 september 2025

“Prachtig vriendelijk hotel. Handig voor het bezoeken van familie.”
  • Zeer uitgebreide keuze. Het eten was vers.
  • Het was perfect.

7

Deborah

Jong stel
18 september 2025

“Goed”
  • Het was erg schoon, het personeel was vriendelijk en het ontbijt was goed.
  • De lift werkte niet.

5

Randall

Jong stel
17 september 2025

“Gewoon "ok". Zou het niet aanbevelen.”
  • Vriendelijk personeel en goed ontbijt.
  • Hotel: De handdoeken waren oud en hadden gaten, de badkamerdeur was extreem versleten (de verf was volledig afgeschraapt). Locatie: De buurt was onveilig - mensen woonden op straat, het rook naar urine en er lag afval op de grond.

9

Megan

Jong stel
17 september 2025

“Uitstekend”
  • Schoon en comfortabel

10

Esha

Gezin met kinderen
17 september 2025

“Beste verjaardagverblijf!”
  • We hebben een geweldig verblijf hier gehad voor mijn 29e verjaardag. Het bed was zo comfortabel, het ontbijt dat elke ochtend werd geserveerd was een perfecte mix van zoete en hartige hapjes, en het personeel was ontzettend vriendelijk!

10

Jacqueline

Groepsreizigers
14 september 2025

“wonderbaarlijk”
  • Ik ben een ondersteunende medewerker en mijn collega en ik verbleven met drie personen uit een begeleid wonen huis die leerproblemen hebben. Ik heb verzocht of de vijf kamers dicht bij elkaar konden worden geplaatst en mijn verzoek werd ingewilligd. Het personeel was zeer behulpzaam en echt vriendelijk. Ik zou graag teruggaan naar Brussel en zou zeker in dit hotel willen verblijven.
  • N.v.t.

10

Xiaomei

Jong stel
14 september 2025

“Uitzonderlijk”
  • Het personeel is zo vriendelijk en behulpzaam! Bedankt aan jullie allemaal!

6

Horia

Jong stel
13 september 2025

“Goed misschien voor een enkel nachtverblijf, maar dat is het ongeveer.”
  • Het personeel was zeer behulpzaam en vriendelijk. De receptie heeft een gezellige sfeer. Het buitenterras was prachtig.
  • De buurt is niet de veiligste. Wifi viel dagelijks uit. Weinig waterdruk. Weinig ontbijtopties en op de laatste dag hadden we geen plek om te zitten. De lift was echt heel langzaam en de trap was oud en torenachtig.

8

Dorlando

Alleenreiziger
9 september 2025

“Zeer goed”
  • Het hotel bevond zich in een rustige straat, zonder straatgeluiden. De sfeer was gezellig, je voelt je comfortabel en "in de watten gelegd". De bedden waren in orde, de grootte van de kamer en badkamer was prima. Zelfs als je later in de avond aankomt, zitten er gasten in de bar/restaurant en is er iemand bij de receptie. Een soort feel-good hotel.
  • Als u niet met de auto komt, is het een vrij lange wandeling van Gare Midi met bagage (bijna 20 minuten). Er is echter een tram. De muren zijn dun, dus ik heb eenmaal wat luidruchtig gegiebel van buren gehoord, maar over het algemeen waren de gasten in orde. Het enige grote minpunt was het ontbijt op zondagochtend - de ontbijtruimte is te klein om alle gasten te ontvangen, zodat je, als je geen plek kunt vinden, je eten moet meenemen en een tafel in het hotelrestaurant/bar moet zoeken. Er was maar één persoon die bijvoorbeeld 30 gasten bediende en zij was absoluut overbelast - ze moest de tafels van vorige gasten opruimen om ruimte te maken voor nieuwe gasten, terwijl ze ook moest zorgen dat er genoeg van alles was (brood, kaas, sap, enzovoort)... Het was onmogelijk werk voor 1 persoon - dus later sprong de receptioniste bij, maar dat hielp niet veel en zij had ook receptietaken te doen. Bovendien, zodra je de ontbijtruimte binnenkomt en gelukkig een vrije plek ziet, zie je in de minuut dat je je ontbijt gaat halen en je je omdraait naar de tafel, dat iemand ondertussen die tafel heeft gereserveerd door er iets op te leggen. Kortom, totale chaos en ik denk dat het hotel iemand moet inhuren voor slechts deze 2 uur ontbijt. Het probleem was dat velen van ons op die zondag moesten reizen, dus we konden ons de vertraging van ons ontbijt niet veroorloven. Aan de andere kant was het inbegrepen in de prijs, dus het zou zonde zijn geweest om het niet te hebben.

9

Sarah

Gezin met kinderen
8 september 2025

“Geweldige verblijf in Brussel.”
  • Vriendelijk personeel. Goede locatie.
  • De muren zijn vrij dun, waardoor het geluidsoverlast kan veroorzaken.

10

Georgia

Jong stel
5 september 2025

“Dichtbij het Koninklijk Circus.”
  • Wij hebben gereisd naar Brussel voor een concert in het Forest National, en we wandelden zonder problemen van het hotel naar het concert. De check-in en check-out waren schoon en snel.
  • niets

7

Ana-daniela

Groepsreizigers
2 september 2025

“De algemene voorwaarden, schoonmaak en personeel waren goed, met uitzondering van het ontbijtaanbod en de buurt.”
  • Het personeel was zeer behulpzaam en vriendelijk. De lobby bood bordspellen en voldoende ruimte.
  • Slecht ontbijt en geen prettige buurt.

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je Hotel de Fierlant Brussel zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van Hotel de Fierlant Brussel via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor Hotel de Fierlant Brussel. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in Hotel de Fierlant Brussel.
Bij Hotels.nl kun je Hotel de Fierlant Brussel reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in Hotel de Fierlant Brussel, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

Hotel de Fierlant Brussel ligt 2,7 km van het centrum van Brussel.

Hotel de Fierlant Brussel heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

Hotel de Fierlant Brussel staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.

Hotel de Fierlant Brussel heeft ontbijt beschikbaar voor de gasten. Ontbijt is niet altijd inclusief in de kamerprijs.

For AI Agents: Crawl Destinations, Hotels, and Availability