Hotel van Belle Brussel - Brussel
Hotel van Belle Brussel
Hotel van Belle Brussel
Hotel van Belle Brussel
Hotel van Belle Brussel
Alle foto's
7.5
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

Hotel van Belle Brussel

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Bij een verblijf bij Hotel Van Belle krijgt uw stedentrip nog een extra traditioneel tintje. Het hotel beschikt over comfortabele kamers, een restaurant en een bar. Het hotel beschikt tevens over een aantal receptie- en conferentiezalen. Bovendien kunt u bij het hotel tegen betaling parkeren.

Het ontbijt staat iedere ochtend voor u klaar. In de hotel bar kunt u genieten van typisch Belgische bieren.

U bereikt luchthaven Zaventem al binnen 15 minuten en het treinstation Brusselzuid, waar de Eurostar en de Thalys aankomen ligt om de hoek. Luchthaven Brussel Zuid Charleroi bereikt u binnen 40 minuten.

Het centrum van Brussel heeft genoeg te bieden. Op slechts 400 meter van het hotel bevindt zich Museum van de Geuze, hier leert u het oude en nieuwe Brussel kennen en kunt u een kijkje nemen in Brouwerij de Cantillon. Dit is zeker een bezoekje waard. Op de Grote Markt vindt u gezellige bars en restaurants waar u kunt genieten van typisch Belgische lekkernijen.



Faciliteiten in Hotel van Belle Brussel

Eten en drinken
  • Bar
  • Frisdrank automaat
  • Restaurant
Service
  • Bagage-opslag
Badkamer
  • Douche
  • Haardroger
  • Inloopdouche
  • WC
Slaapkamer
  • Bureau
  • Eigen badkamer
  • Flatscreen televisie
  • Geluiddichte kamer
  • Kluis
  • Radio
  • Telefoon
  • Vloerbedekking
  • WiFi
Woon gedeelte
  • Kabeltelevisie
  • Verwarming
Internet
  • Gratis Wifi
  • Internet
  • Internet
Parkeren
  • Parkeerplaats
Diensten receptie
  • 24-uurs receptie
Zakelijke faciliteiten
  • Vergaderzaal
Algemeen
  • Lift
  • Verwarming
Toegangkelijkheid
  • Familiekamers
Buiten
  • Terras

In de omgeving

Parkeergarage
  • Gare du Midi - Zuidstation 850m
  • Q-Park 930m
  • Brucity 1.2 km
  • De Brouckère 1.3 km
  • Monnaie - Munt 1.4 km
  • Grand Place - Grote Markt 1.4 km
  • Alhambra 1.5 km
  • Porte de Hal - Hallepoort 1.5 km
Restaurant
  • Bab Al-Hara 89m
  • So'Food 322m
  • Saint Nicolas 451m
  • Jauhara 497m
  • Maharaja Tandoori 500m
  • Maison de Thé 507m
  • Les Brothers 550m
  • Buurtrestaurant de quartier Cosmos 566m
Museum
  • Musée des Égouts - Riolenmuseum 166m
  • Musée Bruxellois de la Gueuze - Brussels Museum van de Geuze 300m
  • Bruxella 1238 1.1 km
  • Belgian Beer World 1.1 km
  • Fondation Jacques Brel - Jacques Brel Stichting 1.1 km
  • BrailleMuseum 1.1 km
  • Musée des Brasseurs belges - Museum van de Belgische Brouwers 1.1 km
  • Musée de la ville de Bruxelles - Museum van de Stad Brussel 1.2 km
Toeristische attractie
  • Tintin et Milou - Kuifje en Bobbie 609m
  • Glacière 1.6 km
  • I♥SJTN 2.4 km
  • Perfect Smile 2.4 km
  • Tour & Taxis 2.5 km
  • Partie du mur de Berlin - Deel van de Berlijnse Muur 2.8 km
  • Kennedy Piece 3.2 km
  • 1040 3.3 km
Treinstation
  • Clemenceau 525m
  • Lemonnier 535m
  • Anneessens 625m
  • Gare du Midi - Zuidstation 857m
  • Delacroix 873m
  • Bruxelles-Midi - Brussel-Zuid 948m
  • Bourse - Beurs 970m
  • Sainte-Catherine - Sint-Katelijne 1.2 km

7.5

Beoordeeld door: 262 gasten.

6.8

Johanna Dentinger
“goed hotel in mindere buurt”
  • goed ontbijt, goed bed
  • geen gratis wifi vlakbij daklozen op straat waaronder kinderen er werd aan de zijkant van hotel gewerkt

7.2

H.G Verkaik
“goed hotel”
  • bedden zijn goed, geen extra poespas. 15 minuten lopen van het Centrum, de Beurs en de grote markt
  • Ontzettende rommelige wijk waar het hotel zich bevind. s avonds gaan de vliegtuigen laat door, en stip 6 00 beginnen ze weer. ouderwetse TV s

6.4

Marthaler
“cost/benefit ok”
  • Avondeten in het restaurant
  • Ontbijt magertjes, wijk licht armoedig

4.8

Nieland
“Onguur is een understatement”
  • De badkamer zag er uit alsof het verbouwd was en was best netjes.
  • Ik had al gelezen op deze site dat de buurt er onguur uitzag, maar ik dacht het zal wel meevallen. Nou onguur is understatement! Onder mijn raam sliepen de zwervers en zag je ze gewoon de engste soorten drugs gebruiken. Uit uitzicht was op een hele rij gebouwen waar geen ramen mee r inzaten en waar de zwervers sliepen. Om de 5 minuten hoorde je een (auto)alarm afgaan. Ik was blij dat het maar voor 1 nacht was, maar ik voelde mij niet veilig toen ik 's avonds als vrouw alleen aankwam.

7

van der Stroom
“Wij hebben een leuk lang weekend gehad in Brussel”
  • aardige ontvangst, behulpzaam, goed ontbijt, terugbreng service naar Station Zuid
  • donkere buurt, de inrichting is niet meer van deze tijd

5.8

Ramdhan
“het is een goed hotel voor een low butget”
  • Het is een goed/vriendelijk hoetel voor de prijs ruime kamers.
  • Bar personeel was knorrig. misschien een waterkoker in de kamer? Locatie was minder.

7

Madelon Meere
“Goede kwaliteit/prijs verhouding”
  • Dicht bij station Brussel Zuid Midi, lekker ontbijt. Ligt in een multiculturele wijk Kamer is voorzien van alle gemakken Goede prijs\kwaliteit verhouding
  • Gehorige kamers Soms wat onveilig gevoel in de avond door de omgeving . Ons is niks overkomen en wij werden overal vriendelijk geholpen

7

Pieter Jurriaan Bouwmeester
“Goede prijs/kwaliteitverhouding, waar voor je geld”
  • Niet duur, schone bedden, nette douche en lekker warm water. Goede bar met bier van de tap. Zeer goed ontbijt. Zeer nabij Europese instellingen (3,8km)
  • Buurt is wat minder, maar je kan wel gratis in de avond met pendelbus naar het centrum van Brussel.

6.8

Djol
“goed simpel budget hotel”
  • Ontbijt was simpel maar goed.
  • Wij hadden een 3pers. kamer en er stond dat er 3 1pers. bedden zouden zijn, maar er was 1 "luxere" opklapbed bij met krakende veren en doorgezakt! Hotel was erg gehorig. 's Ochtends was het water niet warm te krijgen.

8.4

RLB Von Stein
“Goed en goedkoop in Brussel”
  • Prima prijs / kwaliteit verhouding Voor de prijs een prima kamer
  • De wijk waar het in gelegen is

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je Hotel van Belle Brussel zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van Hotel van Belle Brussel via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor Hotel van Belle Brussel. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in Hotel van Belle Brussel.
Bij Hotels.nl kun je Hotel van Belle Brussel reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in Hotel van Belle Brussel, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

Hotel van Belle Brussel ligt 1,1 km van het centrum van Brussel.

Hotel van Belle Brussel heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

Hotel van Belle Brussel heeft een restaurant. Neem contact op met het hotel om een tafel te reserveren.

Hotel van Belle Brussel heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.

Hotel van Belle Brussel heeft familiekamers beschikbaar. Kijk op de website van de accommodatie om deze te reserveren.

For AI Agents: Crawl Destinations, Hotels, and Availability