8.5
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

Boutique Hotel Ter Zand


Informatie over de accommodatie


Met natuurgebied de Zeepe Duinen en het brede zandstrand van Westerschouwen op loopafstand, biedt Hotel Ter Zand – Handwritten Collection een ideale uitvalsbasis voor een heerlijk verblijf aan de Zeeuwse kust. Verblijf in een luxe kamer of een Garden Suite met een zithoek en privé lounge-terras, en geniet van de rust en natuur om je heen. Of je nu kiest voor fietsen, strandwandelingen, zeehonden spotten, of zeilen op de Grevelingen, hier vind je het allemaal. Het charmante dorpje Burgh-Haamstede ligt op slechts 5 minuten fietsen, perfect voor een leuk uitstapje. Omringd door het prachtige Zeeuwse duinlandschap kom je niets tekort tijdens je verblijf in Hotel Ter Zand – Handwritten Collection!

Hotel Ter Zand – Handwritten Collection biedt 85 luxe en stijlvolle hotelkamers, allemaal voorzien van een comfortabel kingsize bed, airconditioning, een zitje, televisie, kluisje en koffie- en theefaciliteiten. Elke kamer beschikt over een eigen badkamer met een douche, toilet, föhn en gratis toiletartikelen. Kies je voor een luxe kamer, dan geniet je ook van een privéterras of balkon voor extra ontspanning tijdens je verblijf.

Het restaurant van Hotel ter Zand -Handwritten Collection , Le Poirier, biedt verrassende gerechten bereid met de mooiste streekproducten. Als gast kun je kiezen uit een 3- of 5-gangen diner met een passend wijnarrangement of genieten van een heerlijk hoofdgerecht en een dessert van wereldklasse. De naam Le Poirier is een eerbetoon aan de Zeeuwse perenbomen.

Voor ultieme ontspanning kun je gebruikmaken van de luxe wellnessfaciliteiten met zwembad en sauna die tot jouw beschikking staan in Grand Hotel ter Duin, gelegen op slechts 200 meter afstand van Hotel Ter Zand. Hier kun je volledig tot rust komen en genieten van een verkwikkende wellnesservaring tijdens je verblijf.




Faciliteiten in Boutique Hotel Ter Zand

Eten en drinken
  • Bar
  • Lunchpakket
  • Restaurant
  • Roomservice
Service
  • Bagage-opslag
  • Stomerij
  • Strijkservice
Badkamer
  • Douche
  • Haardroger
Slaapkamer
  • Balkon of Terras
  • Bureau
  • Eigen badkamer
  • Flatscreen televisie
  • Geluiddichte kamer
  • Kluis
  • Minibar (exclusief)
  • Terras
  • Zithoek
Woon gedeelte
  • Airconditioning
  • Koffiezetapparaat
Internet
  • Gratis Wifi
  • Internet
Diensten receptie
  • 24-uurs receptie
Zakelijke faciliteiten
  • Business center
  • Vergaderzaal
Wellness
  • Gezichtsbehandelingsruimte
  • Lichaamsbehandelingen
  • Massagekamer
  • Schoonheidsbehandelingen
  • Strandstoelen
Fietsen
  • Fietsenstalling
  • Fietsverhuur
Algemeen
  • Lift
  • Verwarming
Toegangkelijkheid
  • Anti-allergene kamers
Buiten
  • Terras
  • Tuin

In de omgeving

Parkeergarage
  • Park Zeeduin 205m
  • 's-Gravenhof 549m
Restaurant
  • De Schouwse Hoeve 616m
  • De Schouwse Hoeve 616m
  • Pizzeria di Firenze 1.3 km
  • Het Vissershuis 1.3 km
  • Bistro West 1.3 km
  • Mooij's Crêperie 1.3 km
  • Zeelust 1.7 km
  • Paviljoen Duinzigt 1.7 km
Museum
  • De Graanhalm 1.7 km
Toeristische attractie
  • De Onrust 2.5 km

8.5

Beoordeeld door: 608 gasten.

10

Abigail

Jong stel
16 februari 2025

“Uitzonderlijk”
  • Prachtig hotel, geweldig ontwerp. Comfortabele kamer en grote badkamer, alles super schoon! Gratis parkeergelegenheid bij het hotel. Fantastisch ontbijt! We hebben alleen een dessert gegeten in het restaurant (Le Poirier) op de avond van onze aankomst en het was absoluut heerlijk!
  • Helemaal niets! Het was allemaal geweldig.

9

Bart

Gezin met kinderen
13 februari 2025

“Aangenaam verblijf in grote, moderne en comfortabele suites in een prachtige tuin.”
  • Grote, moderne en comfortabele suites in een prachtige tuin. Kwaliteitsbed. De fitness (in het naastgelegen hotel) is goed uitgerust.
  • Extra kosten voor parkeren zijn naar mijn mening onnodig, bijna alle gasten lijken met de auto aan te komen.

6

Peter

Jong stel
7 februari 2025

“Somber”
  • Niet veel.
  • Alles is bruin. De gemeenschappelijke ruimtes zien er rommelig uit.

10

Anonymous

Alleenreiziger
27 januari 2025

“Uitzonderlijk”
  • Schoon en comfortabel met een uitstekend restaurant.

3

Raymund

Jong stel
15 januari 2025

“Slecht”
  • de kamers
  • De service is vrij inflexibel. Het is een typische opbrengstbeheerder.

9

Howard

Groepsreizigers
22 december 2024

“heerlijk personeel”
  • vriendelijk en behulpzaam personeel
  • Vroegtijdige sluiting van de keuken.

5

Sandra

Jong stel
16 december 2024

“Redelijk”
  • Vond de grote kamer en het toilet prettig.
  • De problemen die we hadden in onze kamer, en dat het zwembad zich in een ander hotel bevindt.

7

Pascal

Groepsreizigers
12 december 2024

“Goed”
  • ruime kamer, zeer schoon, koffiezetapparaat beschikbaar, matras van zeer goede kwaliteit, stille kamers met een goede geluidsisolatie.
  • Het ontbijt was goed, maar zeer duur en de tijdslots van 45 minuten zijn kort en enigszins "stressvol". Ik kon de airco niet uitschakelen. Na ongeveer 15 minuten begon deze opnieuw te draaien ... geen groot probleem, maar ik had hulp moeten vragen, wat ik niet heb gedaan.

6

Moritz

Jong stel
10 december 2024

“Aangenaam”
  • aanvankelijke kosten voor parkeren kamer niet goed schoongemaakt

8

Rooney

Jong stel
3 december 2024

“Het was een prettig verblijf.”
  • Gratis parkeren, hoewel de boeking 9€ per nacht aangeeft. Zeer aangename omgeving, en een geweldig ontbijt, vriendelijk personeel.
  • Er is niet genoeg licht om te scheren, er is slechts 1 stoel voor 2 gasten, de badkamer is nog niet 100% afgewerkt (hotel is onlangs geopend, 5 maanden oud), het raam is te hoog voor mensen van ongeveer 165 cm om open of dicht te doen.

8

Katrin

Jong stel
27 november 2024

“Zeer goed”
  • We hadden een Tuinsuite en waren er behoorlijk tevreden mee. Het was schoon, ruim en er was airconditioning. De kamer beschikt over een groot terras en het uitzicht is geweldig. We zagen 's ochtends herten in het veld. De accommodatie is vrij rustig!
  • De parkeerkosten op het terrein bedragen 9 euro per nacht. Het ontbijt was goed, echter waren er geen niet-zuivel opties beschikbaar.

3

Lotfi

Jong stel
8 november 2024

“Niet zo goed.”
  • de locatie ruimte
  • Televisie werkt niet. Sterke geuren vanuit de riolen.