Hotel
Direct aan de Noordzeekust in de provincie Noord-Holland ligt het Fletcher Badhotel Callantsoog. Het hotel is in het voorjaar van 2017 compleet gerenoveerd en biedt een prima verblijfplaats in de mooie natuur die deze provincie te bieden heeft. Het is de ideale locatie voor het doorbrengen van een sfeervol weekend of midweek aan de kust. De perfecte gelegenheid om de dagelijkse beslommeringen even helemaal te vergeten en er even helemaal uit te zijn en heerlijk uit te waaien aan het strand. Rondom het hotel zijn vele paden uitgezet die u op de fiets of te voet kunt verkennen. Op het uitgestrekte Noordzeestrand kunt u eindeloze wandelingen maken en genieten van de omgeving die gevormd wordt door zee, strand en duinen.
Badhotel Callantsoog beschikt over verschillende squashbanen waar sportieve gasten zich optimaal kunnen uitleven. Hierna kunt u als gast heerlijk bijkomen van de inspanningen met de diverse hotelfaciliteiten die u ter beschikking staan zoals een binnenzwembad en sauna. Het zwembad is gratis te gebruiken. De sauna en de squashbanen zijn tegen betaling te gebruiken.
Het hotel beschikt over 62 kamers die allen over WiFi, flatscreen televisie en een badkamer met douche en toilet beschikken. De meeste kamers hebben een mooi uitzicht over het duinlandschap. Ook zijn er kamers met een balkon en kamers voor families met kinderen.
Omgeving
Fletcher Badhotel Callantsoog ligt middenin het mooie duinlandschap van Noord- Holland. Het uitgestrekte Noordzeestrand is slechts 500 meter van het hotel verwijderd. Hier kunnen gasten heerlijk uitwaaien en genieten van de indrukwekkende natuur. De uitgestrekte wandel- en fietspaden bieden de gelegenheid om de provincie Noord-Holland uitgebreid te verkennen.
Eten en Drinken
Het ontbijt in dit hotel wordt elke dag tussen 07:00 en 10:00 uur geserveerd. Het hotel beschikt over een uitstekend eigen restaurant met mooi uitzicht op de duinen. De keuken biedt een uitgebreide selectie van gerechten aan waarbij eventueel een passende wijn wordt geschonken. De bar is dagelijks geopend. Hier kunt u heerlijk bijkomen en onder het genot van een drankje de dag nog een keer de revue laten passeren.
€ 15,00 per huisdier per nacht.
Nee
Ja
Geen
Vanaf 14:00 uur.
Tot 10:30 uur op de dag van vertrek.
24 uur
Prijzen zijn exclusief toeristenbelasting en/of servicekosten à € 3.00 p.p.p.n. Deze dienen ter plaatse te worden voldaan.
De reserveringskosten bedragen € 14,95 voor het afhandelen van je boeking.
Op deze reis zijn de Algemene boekingsvoorwaarden van Bookit B.V. van toepassing.
Je boeking is pas definitief wanneer wij je betaling hebben ontvangen. Onder andere door de zeer lage actieprijs is het slechts in bepaalde gevallen mogelijk je boeking in een later stadium nog te wijzigen. Controleer daarom goed of alle ingevulde gegevens juist zijn. Wijzigingskosten die voortvloeien uit fouten zijn geheel voor rekening van de boeker en bedragen minimaal € 14,95 per wijziging. Het is in principe niet mogelijk om uw boeking nog, kosteloos, te annuleren zodra u van ons de bevestiging van uw boeking heeft ontvangen. Dit geldt ook als u gekozen heeft om het bedrag in termijnen aan ons te betalen. Indien u wilt annuleren kunt u contact opnemen met onze klantenservice en dan kunnen zij kijken tegen welke kosten u de boeking nog kunt annuleren.
r de jonge
Oudere paren
januari 2020
Fam. Eenink
Families met jonge kinderen
mei 2019
Reizigers alleen
maart 2019
Heijkoop
Oudere paren
februari 2019
Johan
Jonge paren
december 2018