Vienna House Easy by Wyndham Coburg
Coburg
Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
Vienna House Easy by Wyndham Coburg is een modern 4-sterrenhotel strategisch gelegen op slechts 500 meter van het Rosengarten congrescentrum in Coburg. Met een beoordeling van 8,0 op basis van 1282 beoordelingen, biedt dit hotel uitstekende faciliteiten voor zowel zakenreizigers als toeristen. Het hotel beschikt over comfortabele kamers uitgerust met een eigen badkamer, kabeltelevisie en gratis zowel bedraad als WiFi internet. De bar/lounge ter plaatse biedt verfrissende drankjes en snacks, ideaal voor ontspanning na een dag vol vergaderingen of het verkennen van de stad.
De ligging van Vienna House Easy by Wyndham Coburg biedt gasten de perfecte uitvalsbasis voor het verkennen van de historische en culturele bezienswaardigheden in de omgeving. Bezoekers kunnen eenvoudig de nabijgelegen Veste Coburg vesting en de oude binnenstad van Coburg verkennen. Het hotel biedt tal van voorzieningen, waaronder een lift, faciliteiten voor mindervalide gasten, en vergader- en banketfaciliteiten. Daarnaast kunnen gasten gebruikmaken van fietsverhuur om de omgeving verder te verkennen. Het hotel hanteert strikte veiligheids- en hygiëneprotocollen, waaronder contactloos in- en uitchecken en cashless betalingen.
Vienna House Easy by Wyndham Coburg is gezinsvriendelijk, laat huisdieren toe en biedt gemakkelijke toegang tot openbare parkeergelegenheid op het terrein. De check-in tijd is om 15:00 uur en check-out is om 11:00 uur. Het hotel heeft diverse kamertypes zoals de Comfort Room met gratis toiletartikelen, de Comfort Room (Toegankelijk) speciaal voor gasten met mobiliteitsbehoeften, en de meer ruime Lounge Room. Voor groepen die meer dan vijf kamers boeken, kunnen specifieke voorwaarden en extra toeslagen van toepassing zijn.
Faciliteiten in Vienna House Easy by Wyndham Coburg
Eten en drinken
- Bar
- Dieetwensen op aanvraag
- Lunchpakket
Badkamer
- Bad of douche
- Haardroger
- Ligbad
- Toiletartikelen
- WC
Slaapkamer
- Bureau
- Flatscreen televisie
- Kluis
- Telefoon
- TV
Woon gedeelte
- Verwarming
Internet
- Gratis Wifi
Parkeren
- Parkeerplaats
Zakelijke faciliteiten
- Vergaderzaal
Huisdieren
- Huisdieren toegestaan
Fietsen
- Fietsverhuur
Algemeen
- Lift
Toegangkelijkheid
- Anti-allergene kamers
Gehandicapen toegang
- Mindervaliden kamers
Roken
- Rokersruimte
Diensten algemeen
- Winkels in het hotel
In de omgeving
8.0
Beoordeeld door: 1286 gasten.
10
CaronAlleenreiziger
13 augustus 2025
- Ik heb vrij vaak verbleven in het Vienna House Easy. Het is de moeite waard om iets extra te betalen voor een lounge kamer, maar zelfs de standaardkamers zijn vrij ruim. Er is niet veel uitzicht, maar dat is voor mij niet belangrijk. In plaats daarvan krijg je glimlachende, vriendelijke medewerkers, een eersteklas ontbijt, een gezellige hotelbar voor een avonddrankje en/of snack, en een extra bijzonder element. In de hoofdtrap zijn er planten die je welkom zijn om mee naar je kamer te nemen voor de duur van je verblijf. Er is een hink-stap-sprongspel in het tapijt op een andere verdieping van die trap. Je kunt eindigen met de lounge kamer waarin een fitnessfiets staat. Bij aankomst staat er een gratis, grote fles water voor je klaar. En de bedden zijn inderdaad zeer comfortabel. Als je een goede wandelaar bent, kun je gemakkelijk naar het centrum lopen zonder de auto nodig te hebben, en Coburg is een stad met veel charme. Houd je ogen open terwijl je door de centrale straten wandelt en je zult langs gebouwen uit het begin van de 15e eeuw komen. Je kunt genieten van Victoria en Albert-nostalgie, beide vestingen van de hertogen van Saksen-Coburg bezoeken (de elegante Ehrenburg in de stad en de imposante Veste die bovenop de nabijgelegen steile heuvel ligt, zo formidabel dat deze nooit door geweld is ingenomen). En dan is er Albert's huis, de Rosenau, niet ver van Coburg en het prachtige moderne glazen museum dat erbij hoort. Zeker de moeite waard om te verblijven!
- Helaas, geen airconditioning, maar in maart maakt dat helemaal niets uit!
8
MarieZakenreiziger
27 mei 2025
- Het was schoon en er was gemakkelijke toegang tot de lift en de kamers.
9
SigitasZakenreiziger
5 maart 2025
- Grote kamer, comfortabel bed, goed ontbijt, parkeergelegenheid. Geweldig zakelijk hotel met een betaalbare prijs. Aanbevolen.
- Het Wi-fi-signaal was vrij zwak in mijn kamer.
Vraag en antwoord.
Vienna House Easy by Wyndham Coburg ligt 1,3 km van het centrum van Coburg.
Vienna House Easy by Wyndham Coburg heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.
Vienna House Easy by Wyndham Coburg staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.
Vienna House Easy by Wyndham Coburg heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.