8.0
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

Lindner Hotel Cologne Am Dom, part of JdV by Hyatt

Adres:
Stolkgasse / An den Dominikanern a 4
Cologne

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Het Lindner Hotel Cologne Am Dom, een onderdeel van JdV by Hyatt, biedt een uitstekende 4-sterrenervaring met een mix van modern design en mediterrane flair. Het hotel is strategisch gelegen nabij de beroemde Dom van Keulen en het centraal station, wat het een ideale keuze maakt voor zowel toeristen als zakenreizigers. Gasten kunnen genieten van hoogwaardige gerechten in restaurant La Gazetta en ontspannen in de bistrobar of op het serene terras in de binnenplaats.

De accommodatie beschikt over ruime kamers met voorzieningen zoals airconditioning, flatscreen-tv's en gratis WiFi, waardoor een comfortabele en verbonden ervaring gewaarborgd is. Actieve gasten kunnen gebruikmaken van de Fitness Forum-gym en ontspannen in het binnenzwembad. Extra services zoals gratis telefoongesprekken tijdens het verblijf verhogen het gebruiksgemak. Het hotel biedt ook gemak met privéparkeergelegenheid op het terrein, hoewel reserveren vooraf niet mogelijk is.

Het hotel voorziet in diverse diensten en faciliteiten die aan uiteenlopende behoeften voldoen, waaronder een sauna, spa/wellnesscentrum, en toegankelijke voorzieningen voor mindervaliden. Een 24-uursreceptie, bagageopslag, en versneld in- en uitchecken zorgen voor extra gemak. Met kindvriendelijke beleidsregels en huisdiervriendelijke opties biedt het hotel een gastvrije omgeving voor gezinnen. De stad Keulen is gemakkelijk te verkennen dankzij de nabijgelegen stadstreinen naar de luchthaven, wat bijdraagt aan een naadloze en aangename verblijfsbeleving.



Faciliteiten in Lindner Hotel Cologne Am Dom, part of JdV by Hyatt

Eten en drinken
  • Restaurant
Service
  • Bagage-opslag
Internet
  • Gratis Wifi
Parkeren
  • Openbaar Parkeren
  • Parkeerplaats
Diensten receptie
  • Express check-in/check-out
Schoonmaak service
  • Wasservice
Wellness
  • Binnenzwembad
  • Fitnessruimte
  • Sauna
  • Wellness centrum
Huisdieren
  • Huisdieren toegestaan
Algemeen
  • Lift
Buiten
  • Tuin

In de omgeving

8.0

Beoordeeld door: 3194 gasten.

8

Marc

Jong stel
18 augustus 2025

“Zeer goed”
  • De locatie is op loopafstand van het centraal station. De kamer was modern en ruim genoeg. Het ontbijt was behoorlijk goed; de nadruk ligt meer op het zoete.

5

Maris

Jong stel
13 augustus 2025

“Het hotel wordt aangeraden als u alleen dichtbij het centraal station wilt zijn.”
  • Goede parkeergelegenheid in het centrum van Keulen. Dichtbij het Centraal Station.
  • Het ontbijt voldoet niet aan de beste praktijken van 4-sterrenhotels. Samenwerking met een aangrenzend appartementencomplex is niet voordelig. Buitenzichten met onvoltooide gebouwen zijn niet aanmoedigend.

9

Akin

Gezin met kinderen
12 augustus 2025

“Uitstekend”
  • zeer goede locatie, schone kamers, goed ontbijt, vriendelijk en behulpzaam personeel.

10

Anica

Gezin met kinderen
11 augustus 2025

“Uitzonderlijk”
  • De locatie was fantastisch en de kamers hadden een uitstekende grootte. Schoon en alles wat je nodig hebt. Ik zal hier zeker weer verblijven!!!

9

Emma

Alleenreiziger
5 augustus 2025

“Prachtig en comfortabel - ik zal opnieuw verblijven!”
  • Geweldige locatie, uiterst dicht bij het treinstation/hauptbahnhof, maar geen hinder van geluid. Het personeel was zeer bereidwillig. De kamer was groot, schoon en ruim. De fitnessfaciliteiten waren perfect en open tot 22.00 uur, wat zeer handig was. Het uitchecken was ook om 11.00 uur, wat erg ontspannen was. Het bed was bovendien uiterst comfortabel. Ik zou absoluut overwegen om hier weer te verblijven.
  • Het ontbijt was duur, ongeveer €25, maar aangezien er 's ochtends vroeg niet veel plaatsen open zijn, was het de enige optie als je vroeg wilt eten. Positieve punten: Het was een uiterst gevarieerd continentaal ontbijt, met opties voor elke smaak. Het was beschikbaar van 6:30 tot 10:00 uur, wat een buitengewoon genereuze tijdslimiet is.

9

Susan

Jong stel
27 juli 2025

“Uitstekend”
  • De kamergrootte en bedden zijn erg comfortabel. Ideaal gelegen voor het treinstation en alle bezienswaardigheden.
  • Niets

7

Mark

Jong stel
25 juli 2025

“Functioneel, schoon en handig gelegen bij het stadscentrum.”
  • Korte wandeling (5-10 minuten) naar de Dom / het stadscentrum. De kamer was eenvoudig en schoon. De receptie was zeer behulpzaam met vragen of taxi-boekingen, enzovoort.
  • De directe omgeving van het hotel is zeer modern, maar naar mijn mening niet aantrekkelijk; de hotelinrichting is verouderd; er is geen strijkijzer op de kamer - geen grote problemen.

8

Leonardo

Zakenreiziger
25 juli 2025

“Geweldige plek voor een paar dagen of een zakenreis.”
  • Dicht bij het centraal station, commercie. Het ontbijt was zeer goed. Het personeel was goed en gaf informatie over alles wat ik vroeg.

10

Martine

Gezin met kinderen
22 juli 2025

“Uitzonderlijk”
  • Vriendelijk personeel, uitstekende service, ontbijt echt heel goed.
  • Niets

9

Florence

Gezin met kinderen
13 juli 2025

“Uitstekend”
  • Zeer rustige locatie. De grootte van de kamer was goed genoeg.
  • De kussens waren wat te zacht.

9

Katherine

Alleenreiziger
9 juli 2025

“Een goed hotel zeer dichtbij de kathedraal, zelfs met een zwembad. Ik zou hier opnieuw verblijven.”
  • Een goed hotel, zeer dicht bij de kathedraal. Het personeel was uitzonderlijk vriendelijk en behulpzaam. U kunt gebruikmaken van het zwembad en de sauna, die behoren tot de seniorenresidentie in het aangrenzende gebouw, geen probleem.
  • Parkeren kan een probleem zijn, aangezien er niet veel parkeerplaatsen zijn. Het zwembad opent in het weekend pas om 9.00 uur en sluit om 19.00 uur.

9

Damon

Gezin met kinderen
6 juli 2025

“Geweldige locatie. Mooi kamer, een zeer mooi ontbijt.”
  • Geweldige locatie. Mooi kamer, heel goed ontbijt.
  • Kleine opmerking: we hadden om aangrenzende kamers gevraagd en deze al minstens een maand van tevoren gereserveerd. Bij aankomst werd ons verteld dat we op verschillende verdiepingen moesten verblijven. Geen groot probleem. Maar toen ik de kamer binnenkwam, merkte ik dat deze een verbindingsdeur had naar de naastgelegen kamer. Ik denk dat het personeel van de receptie gewoon niet goed heeft opgelet bij het toewijzen van de kamers voor de avond. Het hotel was geweldig, het zou alleen fijn geweest zijn.

7

Thomas

Groepsreizigers
3 juli 2025

“Goed”
  • Gelegen naast het treinstation en de Dom. Op korte loopafstand van HeuMarkt. Grote kamers, goede bedden, uitgebreid ontbijt met goede voeding. Mooi zwembad en fitnessruimte. Snelle check-out.
  • Ernstig overbelast! Badkamers hebben een update nodig. Inchecken duurt te lang.

7

Marleen

Groepsreizigers
2 juli 2025

“Goede locatie, goede service.”
  • Alles verliep goed.
  • Kamer te warm

8

Christophe

Groepsreizigers
28 juni 2025

“Uitstekend”
  • Het ontbijt was uitstekend. De service was vriendelijk. De mogelijkheid van een zwembad en sauna was een zeer mooie bonus.
  • De airconditioning leek niet te werken.

7

Jerlin

Jong stel
25 juni 2025

“Goed economy hotel”
  • Het restaurant en het ontbijt waren een genoegen.
  • De kamer was niet uitnodigend - het had een sombere en verouderde uitstraling. Er waren stopcontacten aanwezig, maar niet op de plaatsen waar je ze zou verwachten.

9

Willem

Zakenreiziger
24 juni 2025

“Uitstekend”
  • Fantastisch personeel en locatie. Ruimtelijke kamer.
  • Internet (in het bijzonder WiFi) was bijna niet te gebruiken in de kamer.

7

Penelope

Gezin met kinderen
21 juni 2025

“Comfortabel en centraal hotel in Keulen.”
  • Perfect comfortabel transit hotel op onze weg om de Eurostar in Brussel te nemen. We arriveerden zeer laat omdat onze trein was vertraagd en het nachtpersoneel aan de receptie was buitengewoon vriendelijk en behulpzaam. We waardeerden de aangrenzende kamers voor ons gezin van vier.

6

Bojan

Zakenreiziger
2 juni 2025

“Niet geweldig, niet vreselijk.”
  • Het ontbijt was goed.
  • De kamer kon schoner zijn. Het bed zelf en de lakens waren schoon, wat het belangrijkst is, maar het tapijt zat vol vlekken en de badkamer was vol met haren. Om bij het stopcontact naast het bed te komen, moest ik het nachtkastje verplaatsen.

8

Croxford

Alleenreiziger
30 mei 2025

“Over het algemeen had ik een comfortabel verblijf en zou ik in de toekomst opnieuw boeken.”
  • Inchecken was snel en eenvoudig. De kamer was comfortabel.
  • De douche in de kamer had een grondige schoonmaak nodig. Er waren water vlekken op het glas en de handgrepen en enige schimmelopbouw in de voeg van de tegels.

10

Seokjin

Gezin met kinderen
16 mei 2025

“Uitzonderlijk”
  • Zeer dicht bij alle voorzieningen en vervoer.
  • Niets helemaal.

9

Yu

Gezin met kinderen
15 mei 2025

“Uitstekend”
  • Het zwembad en de fitnessruimte zijn uitstekend. Ik heb ook genoten van een kleine sauna. Het ontbijt was eveneens uitstekend.
  • Het uitzicht was slecht.

8

Matthew

Jong stel
13 mei 2025

“Zeer goed”
  • Het ontbijt was erg lekker.

9

Christina

Jong stel
12 mei 2025

“Uitstekend”
  • Geweldig ontbijt, prachtige locatie, rookruimte buiten gemakkelijk toegankelijk.

8

Vivyanka

Jong stel
5 mei 2025

“Comfortabel hotel dichtbij het treinstation en de Dom.”
  • Stille kamer. Zo dicht bij de Dom dat we de klokken konden horen. Uitstekende bedden en douches. Parkeren onder het hotel voor 20 euro per nacht.
  • Er was een bar beneden in de binnenplaats onder ons venster. Bezoekers tot ver na middernacht. Ontbijt was vrij duur (26 euro per persoon), dus we besloten dat over te slaan; er zijn genoeg mogelijkheden in de stad.

10

Cornelia

Alleenreiziger
1 mei 2025

“Geweldig personeel en een prachtig uitzicht vanuit mijn kamer met balkon en zwemgelegenheid als sportmogelijkheid.”
  • Zichtbaar alles
  • Geen opmerkingen

10

Varun

Jong stel
30 april 2025

“Perfect hotel voor de reis.”
  • Geweldig hotel met een uitstekende locatie. Er zijn restaurants en supermarkten in de buurt. Een korte wandeling naar de kathedraal en de kerstmarkten. Het personeel was fantastisch, het ontbijt was zeer goed met een verscheidenheid aan opties en een dagelijks wisselend menu. Eenvoudig inchecken en uitchecken. Als blijk van waardering kregen we tijdens het uitchecken chocolade voor Kerstmis van het personeel, een zeer attente geste.
  • niets

8

Eugeniia

Jong stel
26 april 2025

“Zeer goed”
  • Schone kamers, eenvoudige in- en uitcheckprocedure.
  • Het geluid van deuren die openen/sluiten in andere kamers is zeer luid.

9

Ingrid

Gezin met kinderen
26 april 2025

“Uitstekend”
  • Uitstekende locatie en service

6

Robert

Gezin met kinderen
25 april 2025

“Aangenaam”
  • Niet van toepassing.
  • Punctuele schoonmaak, vervanging van toiletartikelen.

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je Lindner Hotel Cologne Am Dom, part of JdV by Hyatt zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van Lindner Hotel Cologne Am Dom, part of JdV by Hyatt via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor Lindner Hotel Cologne Am Dom, part of JdV by Hyatt. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in Lindner Hotel Cologne Am Dom, part of JdV by Hyatt.
Bij Hotels.nl kun je Lindner Hotel Cologne Am Dom, part of JdV by Hyatt reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in Lindner Hotel Cologne Am Dom, part of JdV by Hyatt, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

Lindner Hotel Cologne Am Dom, part of JdV by Hyatt ligt 718 meter van het centrum van Keulen.

Lindner Hotel Cologne Am Dom, part of JdV by Hyatt heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

Lindner Hotel Cologne Am Dom, part of JdV by Hyatt heeft een restaurant. Neem contact op met het hotel om een tafel te reserveren.

Lindner Hotel Cologne Am Dom, part of JdV by Hyatt Heeft een eigen fitness ruimte.

Lindner Hotel Cologne Am Dom, part of JdV by Hyatt staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.

Lindner Hotel Cologne Am Dom, part of JdV by Hyatt heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.

Lindner Hotel Cologne Am Dom, part of JdV by Hyatt heeft een binnenzwembad. Hier kunnen kosten aan verbonden zijn. Neem contact op met de accommodatie voor meer informatie.

For AI Agents: Crawl Destinations, Hotels, and Availability