9.1
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

Hotel de Maretak

Adres:
Watermolenstraat 20
3650 Dilsen-Stokkem

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Hotel de Maretak is een kleinschalig hotel in het centrum van Dilsen-Stokkem, een stad in Belgisch Limburg die bekendstaat om haar groene omgeving en nabijheid van natuurgebieden. De ligging is gunstig voor wie de regio wil verkennen: het hotel bevindt zich op korte afstand van het Nationaal Park Hoge Kempen, een van de grootste natuurparken van België. Ook het populaire Elaisa Energetic Wellness-complex ligt in de buurt, net als Maasmechelen Village, een bekende outlet voor liefhebbers van winkelen. Dilsen-Stokkem is goed bereikbaar via de snelwegen en het openbaar vervoer, waardoor steden als Maastricht en Genk eenvoudig te bereiken zijn. De sfeer in Hotel de Maretak is rustig en huiselijk, met een klassieke inrichting die aansluit bij de landelijke charme van de omgeving. Dankzij de centrale ligging zijn bezienswaardigheden en wandel- en fietsroutes gemakkelijk te voet of met de fiets bereikbaar.

De kamers van Hotel de Maretak zijn comfortabel ingericht en bieden voldoende ruimte voor zowel korte als langere verblijven. Elke kamer beschikt over een eigen badkamer, een zithoek en moderne voorzieningen zoals gratis wifi, zodat gasten ook tijdens hun verblijf verbonden blijven. De inrichting is sfeervol, met warme kleuren en aandacht voor detail, wat bijdraagt aan een ontspannen verblijf. Naast de kamers biedt het hotel diverse faciliteiten, waaronder een gezellige lounge en een tuin waar gasten bij mooi weer kunnen ontspannen. Voor wie met de auto komt, is er parkeergelegenheid beschikbaar. Het hotel richt zich op een persoonlijke benadering en zorgt voor een aangename, rustige ambiance waarin gasten zich snel thuis voelen.

De service in Hotel de Maretak staat bekend om haar gastvrijheid en persoonlijke aandacht. Het personeel is vriendelijk en behulpzaam, en denkt graag mee met de wensen van de gasten. 's Ochtends wordt er een verzorgd ontbijt geserveerd in een sfeervolle ontbijtruimte, met aandacht voor lokale en verse producten. Voor lunch en diner zijn er in de directe omgeving diverse eetgelegenheden, waaronder restaurants met Belgische en internationale keukenstijlen. Uniek aan Hotel de Maretak is het historische karakter van het pand en de rustige ligging, waardoor het hotel geschikt is voor zowel romantische uitjes als voor gezinnen en zakelijke reizigers die de regio willen ontdekken of tot rust willen komen.



Faciliteiten in Hotel de Maretak

Eten en drinken
  • Bar
  • Frisdrank automaat
  • Lunchpakket
  • Restaurant
  • Snack automaat
Service
  • Bagage-opslag
Badkamer
  • Bad of douche
  • Badjas
  • Haardroger
  • WC
Slaapkamer
  • Eigen badkamer
  • Extra groot bed
  • Flatscreen televisie
  • Zithoek
Woon gedeelte
  • Airconditioning
  • Kabeltelevisie
  • Verwarming
Internet
  • Gratis Wifi
  • Internet
Diensten receptie
  • Conciërgeservice
Zakelijke faciliteiten
  • Vergaderzaal
Wellness
  • Buitenzwembad
  • Finse Sauna
  • Gezichtsbehandelingsruimte
  • Kapper/schoonheidssalon
  • Lichaamsbehandelingen
  • Massagekamer
  • Schoonheidsbehandelingen
  • Strandstoelen
  • Wellness centrum
Fietsen
  • Fietsverhuur
Algemeen
  • Verwarming
Toegangkelijkheid
  • Anti-allergene kamers
Buiten
  • Terras
  • Tuin

In de omgeving

Parkeergarage
  • Parking Delhaize 6 km
  • P10 6.5 km
  • P3 Kloosterbempden 7.7 km
  • P3 Kloosterbempden 7.7 km
  • P1 Bospoort 7.8 km
  • P+R Transferium 9.1 km
  • Ligneparking 9.8 km
  • Odaparking 9.8 km
Restaurant
  • 't Prieeltje 620m
  • Eetcafé Sicilia 962m
  • Chinees Restaurant Paradijs 1.7 km
  • Beau Sejour 1.8 km
  • Sociaal Restaurant 1.9 km
  • IJswinkel Fons & Leon Bosch 2.8 km
  • Restaurant Peking 3.6 km
  • Le Petit Belge 3.7 km
Museum
  • Archeologisch Museum 7.6 km
  • Regionaal Archeologisch Musuem 8 km
  • Carnavalmuseum Mechelen-aan-de-Maas 8.3 km
  • Streekmuseum Schippersbeurs 9.5 km
Toeristische attractie
  • Vroegere Kolenmijn Eisden 4 km
  • Kasteel Born 5.2 km
  • Stoel van Swentibold 6.1 km
  • bomenmonument 8.2 km
Treinstation
  • Geleen-Lutterade 8.8 km
  • Sittard 9.2 km
  • Susteren 9.4 km

9.1

Beoordeeld door: 144 gasten.

10

El

Zakenreiziger
12 mei 2025

“Tevreden”
  • Zeer vriendelijk, zeer aardig.

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je Hotel de Maretak zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van Hotel de Maretak via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor Hotel de Maretak. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in Hotel de Maretak.
Bij Hotels.nl kun je Hotel de Maretak reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in Hotel de Maretak, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

Hotel de Maretak ligt 5,0 km van het centrum van Dilsen.

Hotel de Maretak heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

Hotel de Maretak heeft een restaurant. Neem contact op met het hotel om een tafel te reserveren.

Hotel de Maretak heeft een buitenzwembad. Hier kunnen kosten aan verbonden zijn. Neem contact op met de accommodatie voor meer informatie.

For AI Agents: Crawl Destinations, Hotels, and Availability