Restaurant & Hotel Monopole Harderwijk
3841CT Harderwijk
Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
Restaurant & Hotel Monopole Harderwijk ligt aan de prachtige boulevard van Harderwijk. Met een schitterend uitzicht op de haven, het strand en het Wolderwijd is het alle dagen van het jaar volop genieten! Genieten, zoals gasten zeggen, op het mooiste plekje van Harderwijk. Het hotel beschikt over een restaurant met terras, een bar en gratis parkeerfaciliteiten.
Het driesterrenhotel beschikt over 19 stijlvolle hotelkamers. Alle kamers zijn compleet uitgerust met bad/of douche, airco, gratis wifi, tv en koffie en thee faciliteiten. De kamers zijn verdeeld over 2 verdiepingen en zijn per lift en/of trap bereikbaar. Heerlijk een paar dagen er tussenuit, een weekend met familie of juist een goed uitgeruste kamer voor een zakelijk verblijf? Het kan allemaal in het vernieuwde restaurant en hotel.
Het ontbijt staat doordeweeks voor u klaar van 07:00 tot 10:00 uur, in het weekend van 08:00 tot 10:00 uur. De bar is geopend vanaf 09:00 uur. De keuken van het restaurant is open van 11:00 tot 21:00 uur en serveert gerechten met een Frans tintje. Of u nu binnen eet of buiten op het terras, geniet van het prachtige uitzicht op het meer.
De unieke locatie van het hotel is een ideale uitvalsbasis voor een heerlijk ontspannen verblijf. Het autovrije historische centrum van Harderwijk heeft een gezellige markt met vele restaurants en cafés. In de haven zijn vele schepen te bewonderen van de bruine vloot. Deze schepen hebben de voormalige Zuiderzee en IJsselmeer bevaren. Harderwijk heeft een bewogen geschiedenis, het Stadsmuseum van Harderwijk geeft alle informatie. In de omgeving van het hotel zijn verschillende toeristische attracties te bezoeken; het Dolfinarium, het grootste zeedierenpark van Europa. Daarnaast zijn het pretpark Walibi World, de Apenheul en Bataviastad gemakkelijk te bereiken.
Faciliteiten in Restaurant & Hotel Monopole Harderwijk
Eten en drinken
- Bar
- Ontbijt
- Restaurant
Service
- Bagage-opslag
Badkamer
- Bad of douche
- Douche
- WC
Slaapkamer
- Bureau
- Eigen badkamer
- Flatscreen televisie
- Radio
- Telefoon
- Ventilator
- WiFi
Woon gedeelte
- Airconditioning
- Verwarming
Internet
- Gratis Wifi
- Internet
- Internet
Parkeren
- Openbaar Parkeren
- Parkeerplaats
Diensten receptie
- 24-uurs receptie
Zakelijke faciliteiten
- Vergaderzaal
Extra bed voor Kinderen
- Kinderen/extra bedden
Algemeen
- Lift
- Verwarming
Toegangkelijkheid
- Familiekamers
Gehandicapen toegang
- Mindervaliden kamers
- Rolstoeltoegankelijke kamers
Buiten
- Terras
In de omgeving
- Vuldersbrink 433m
- P19 Westeinde 542m
- Kiss & Ride 1.6 km
- Kampeerwereld Hendriks 3.1 km
- Zwaluwhoeve 4.1 km
- Ravelijn winkelpassage 5.3 km
- A28 Leuvenhorst 5.4 km
- A28 Dasselaar 7.6 km
- Bella Ciao 18m
- Gallura 40m
- Mamta 43m
- Savage 44m
- Jerusalem The Golden Grill Lounge 59m
- Gyros House 78m
- Pizza di Mama 83m
- De Admiraal 92m
- Stadsmuseum Harderwijk 300m
- Marius van Dokkum Museum 336m
- Paling museum 1.2 km
- Open Doors Bezoekerscentrum 3.8 km
- het Pakhuis 5.6 km
- Mariahoeve 8.3 km
- Waterpret 232m
- Markt 235m
- Dolfijnendelta 265m
- Krabbenkust 307m
- Onder Odiezee 314m
- Walrussen 321m
- Zeeleeuwen 433m
- Bruinvissen 439m
- Harderwijk 1.4 km
- Ermelo 5.5 km
- Putten 9.8 km
8.7
Beoordeeld door: 163 gasten.
9.8
Berrie Rekveld
donderdag 11 augustus 2022
- Bij ontbijtzaal raamkozijn lagen dooie vliegen.
9.2
Ellen
maandag 27 juni 2022
- Zeer vriendelijk personeel!! Goed ontbijt. En schoon.
- Bereikbaarheid.
6.8
Peter
maandag 6 juni 2022
- Persooneel erg vriendelijk en de ligging aan het water en strandje is erg mooi
- Geen raam die open kan, en weekend erg luidruchtig ivm de uitgaansgelegenheden
8.8
Nettie Anderson
maandag 24 augustus 2020
- Locatie Personeel Service
- Kamer
8
Har Willems
maandag 2 maart 2020
- nette verzorgde kamer
- rumoer, gehoorig van andere kamers en luidruchtige mensen buiten s avonds
7.8
woensdag 30 oktober 2019
- vriendelijk personeel, ligging is perfect.
- zie boven
8.8
Peter
maandag 30 september 2019
- De gastvijheid, nette kamers en heerlijk onybijt
- bereikbaarheid met auto als het centrum is afgesloten en de beschikbare parkeerplaatsen
7.4
Chef
zondag 5 mei 2019
- locatie en prijs kwaliteit was goed
- vroege vertrek )
8.6
Ine Deckers-Nijssen
zondag 16 december 2018
- Zeer klantvriendelijk. Behulpzaam. Interesse in klant.
- Licht op badkamer (erg fel) Hoge opstap douche.
9.2
Saskia de Man
donderdag 5 juli 2018
- De matrassen waren perfect.
7.2
Ekaterina Vakhe
maandag 2 april 2018
- Ligging, service, vriendelijk personeel, comfort, grote kamer, mooi uitzicht, kinderspeelplaats.
- Hygiëne vuile vloeren en handdoek en hele badkamer... stoffige plaatsen (
8.2
Rik Koppelman
maandag 26 februari 2018
- De sfeer binnen het hotel is erg goed en verder is de ligging aan de Veluwemeer mooi.
- Het enige (negative) dat ik me kan bedenken is de vloerkleed bij de kamers zelf die afleid en je een beetje duizelig maakt.
9.2
donderdag 26 oktober 2017
- Schone, mooi ingerichte kamers, goede service, gratis WiFi, lekker ontbijt. Super
8.2
Marco Van der woude
maandag 16 oktober 2017
- Ontbijt uitzicht.
8.2
Gerrie Philippus
zondag 1 oktober 2017
- Prima hotel, goede service en prima ligging
- Kon zo geen echt minpunt vinden
9
Petra
maandag 25 september 2017
- Ontvangst, kamer, ontbijt
5
Angelique Heinen
zondag 10 september 2017
- Goede bedden, en gewoon via een achter deur met je pasje van de kamer binnen kunnen komen. Zodat je niet op een tijd hoeft te keten.
- Even vergeten dat het bij het uitgaansgebied zit dus je hoort dat goed.
10
E.G
donderdag 24 augustus 2017
- Ze zijn erg klantvriendelijk, we hadden een mooie kamer. Prachtige ligging, genoeg te doen in de omgeving. Echt een vakantie gevoel.
- Geen
7.4
Klazina Johanna van der Schaaf-Van Zanten
donderdag 10 augustus 2017
- De reis er naar toe is goed verlopen, dankzij de routebeschrijving van het hotel. Voorbij het Dolfinarium was het wat onduidelijk, maar na aankomst nog een parkeerplek Prima De eerste dag was uitstekend weer en na een wandeling hebben we heerlijk op het terras van het hotel gegeten. Goede bedden en keurige kamer. De tweede dag was erg regenachtig, toen zijn we naar Elburg geweest, ook een leuke dag.
- We hebben geen minpunten voor dit hotel, ik zou het aanbevelen bij anderen.
7.8
Kelly Michielsen
zondag 21 mei 2017
7.6
Corne Ophorst
maandag 8 mei 2017
- Super service goed personeel
- De kamer was niet zo netjes schoon
8.6
R. De Vries
vrijdag 5 mei 2017
7.8
Paula van der Harg
zondag 2 april 2017
- lekker ontbijt en vriendelijk peroneel
7.6
Asmeron Tekle
zaterdag 25 maart 2017
- 1 Dat de kamer er hygiens uit zag en voldoende handdoeken in de badkamers lagen. 2 geen last gehad van overlast dus konden we kinderloos uitslapen. 3 vriendelijk personeel, top
- 1 een klein min puntje van de housekeeping die in de ochtend iets te gretig de kamer wilde schoonmaken en de sleutel in de deur deed en naar binnen wilde komen. Voor de volgende keer graag kloppen,en mocht je dan wat horen loop dan eerst door naar de andere kamers aub 2 Het ontbijt was heerlijk hoor maar misschien kun je die nog iets meer uitbreiden met roerbakei dat was iets wat ik miste. 3 beperking van parkeerplek Als je in de avond terug komt en je kunt je auto niet kwijt is dit
9.2
Amanda Wagemans
woensdag 23 november 2016
- Lekker geslapen, vriendelijk personeel, ontbijt was uitstekend en het eten is er heerlijk. We komen zeker een keer terug
10
geertruida a van brunschot van loon
zaterdag 13 augustus 2016
- de ligging, schoon en vriendelijk personeel. goed restaurant met tot servies
- geen
7.6
Pieter Timmers
zaterdag 6 augustus 2016
- L
8
Jaap Molenhuis
donderdag 4 augustus 2016
- Kleine kamer geboekt, viel bij aankomst best mee Leuke kamer met douche bad.
- -
7.4
Dies Middel
woensdag 3 augustus 2016
8.4
H. Vink
donderdag 28 juli 2016
- Gezellige sfeer, mooie ligging,goede kamer.
- Geen
7.2
Veldman
dinsdag 19 juli 2016
- Gunstige ligging lekker eten
- Kleine kamer in verhouding met prijs
9.2
G. Koning
maandag 18 juli 2016
8.6
Joke
maandag 11 juli 2016
- De vriendelijke uitstraling van het personeel
- Dat er geen water was op zondagmorgen, Heel Harderwijk zat zonder water, dat was lastig. Het hotel kon hier niets aan doen en probeerde de moed er in te houden en oplossingen aan te dragen.
8.6
Ike Foppele
dinsdag 5 juli 2016
6.2
ingrid haft
maandag 4 juli 2016
- gratis parkeren(als je op tijd bent). dolfinarium op loopafstand. wij zaten in kamer2.6,hadden een top uitzicht.
- geen wc borstel op de kamer. vond de tv wat te laag hangen. vind dat ze te snel naar je toekomen om je bestelling op te nemen (in het restaurant)
8.8
Jack van roon
maandag 20 juni 2016
- Zeer aangenaam verrast dat we onze motoren binden konden stallen echt helemaal top. We moesten de zondag morgen vroeg weg en er is op dat moment geregeld dat we eerder konden ontbijten. Zeker een aanrader dichtbij centrum, en aan het water
- geen
10
Maria Vliegen-Merx
zondag 8 mei 2016
- Ligging aan het water en naast Dolfinarium.
7.8
nina smits
zondag 8 mei 2016
- De ligging Mooie centrale ligging
- Het te zachte bed
8.6
eef sloots
woensdag 27 april 2016
- De hartelijke gastvrouw en prima ontbijt
10
anuska van dongen
maandag 21 maart 2016
9
Angela Broeders
dinsdag 15 maart 2016
- Alles
- Geen
8.4
Lonneke
dinsdag 8 maart 2016
- We werden top ontvangen, ondanks dat we later waren dan 22.00 uur. De kamer zag er netjes uit met mooi uitzicht Ook de bedden sliepen heerlijk.
- Helaas hadden we toch een kamer met vloerbedekking, ondanks aangegeven te hebben dat we dit liever niet wilden (i.v.m. allergieën).
9
INGE VAN DER NEUT
maandag 7 maart 2016
7.8
Douwe Schoonderwaldt
maandag 7 maart 2016
- De service van het hotel is TOP Parkeren op eigen terrein en uiterst vriendelijke medewerkers. We voelden ons erg welkom De kamer en badkamer waren goed schoon. Erg fraai uitzicht over het meer
- De kamer was wel gedateerd en de matrassen versleten. Ook de aankleding was erg sober en saai. Douchen in een oud stalen bad is niet meer van deze tijd. We hadden een kamer naast de trapopgang en de werkkast en dat was erg gehorig. Dat kwam mede doordat er een vrij grote kier zit tussen de deur en het kozijn.
8.2
Helmaja Addink
zondag 6 maart 2016
5.6
Ineke Postma-de Vries
dinsdag 1 maart 2016
- Mooi uitzicht
- in eerste instantie geen parkeerplaats kunnen vinden. Ontbijtservice matig
8.2
Astrid Zimmerman
dinsdag 1 maart 2016
- We waren iets te laat voor ontbijt. Maar was geen probleem. Kregen aan tafel ons ontbijt. Gezellig personeel. Mooie schone kamers.
- De bedden waren niet echt fijn. 2 aparte bedden tegen elkaar aangeschoven. Waardoor we snachts ertussen lagen.
9
Ricardo Koper
zondag 28 februari 2016
- Personeel, uitzicht, ligging
10
Hanneke Geus
maandag 22 februari 2016
- Schoon,vriendelijkheid personeel. Ongedwongen sfeer. Prima gegeten. Zowel ontbijt,lunch en Diner. Mooie kamer met uitzicht op meer.
- Loslopende hond in restaurant gedeelte
7.6
Neeltje Kruit
maandag 15 februari 2016
- Goede prijs voor arrangement (combi met Veluwse Bron, half uurtje bij hotel vandaan). Fijne ligging aan het strand en dicht bij eetgelegenheden. Ontbijt was lekker en genoeg keuze.
- Hotel zelf was prima en schoon. Kamers vond ik persoonlijk wat gedateerd. Bed was voor mij oké maar voor partner te zacht.
7.8
Sigrid Werlich
zondag 14 februari 2016
- We vonden de 2 x 1 persoons bedden niet comfortabel , te zacht en ze schoven uit elkaar , dus zeker niet gezellig
8.6
jan janssen
maandag 23 november 2015
- Het was echt een super schone kamer met prima bedden
- Missen een föhn op de kamer
8.6
rita seys
maandag 5 oktober 2015
- prachtige locatie,lekker eten,vriendelijk personeel,netjes.... een reden om zeker terug te keren.
- tapijt op de kamer. nu last van allergie matrassen zijn niet interessant met slechte rug.
6.4
Helma Boverman Walz
zaterdag 22 augustus 2015
- ligging positief
- slecht uitzicht vanuit het kamerraam
10
g.j.t. kaauw
zaterdag 15 augustus 2015
- alles goed en heel mooie uitzicht naar strand en dat is kamer 2.3 en is zeker voor herhaling vatbaar volgend jaar maar dan wel hopend natuurlijk dat brand alarm niet afgaat om s,nacht 2.30 tijdens zwaar onweer, maar ook dat was gezellig een samen ontmoeting beneden onder genot van gratis drank
- alles is positief
9
willem de vries de vries
zaterdag 8 augustus 2015
9.4
Ge Ko
maandag 3 augustus 2015
- Hotels was net gerenoveerd, heerlijke kamer met airco en mooi uitzicht op het meer. Heerlijk ontbijt, je kan binnen of buiten eten.Hotel op goede locatie straat uit en je staat midden in gezellige centrum.
- Beperkte parkeerplaatsen bij hotel, op parkeerplaatsen in omgeving voor 8.50 euro dagkaart
8.2
Christine
zondag 2 augustus 2015
- Goed verzorgd hotel. Prima service en lekker bed
- Wel lawaaierig in de nacht
8
coby Hendriks
maandag 27 juli 2015
8.4
Esther O
zondag 19 juli 2015
Vraag en antwoord.
Restaurant & Hotel Monopole Harderwijk ligt 349 meter van het centrum van Harderwijk.
Restaurant & Hotel Monopole Harderwijk heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.
Restaurant & Hotel Monopole Harderwijk heeft een restaurant. Neem contact op met het hotel om een tafel te reserveren.
Restaurant & Hotel Monopole Harderwijk heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.
Restaurant & Hotel Monopole Harderwijk heeft ontbijt beschikbaar voor de gasten. Ontbijt is niet altijd inclusief in de kamerprijs.
Restaurant & Hotel Monopole Harderwijk heeft familiekamers beschikbaar. Kijk op de website van de accommodatie om deze te reserveren.