Boutique Hotel Nº15
7346AB Hoog Soeren
Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
Boutique Hotel Nº15 is een kleinschalig boutiquehotel in het rustige dorp Hoog Soeren, gelegen midden in de Veluwe. De ligging biedt een prettige balans tussen natuur en bereikbaarheid: het hotel bevindt zich op korte rijafstand van Apeldoorn en is goed bereikbaar via de snelweg. Gasten die per openbaar vervoer reizen, kunnen eenvoudig via station Apeldoorn verder reizen met een korte taxirit of busrit naar Hoog Soeren. De directe omgeving staat bekend om haar uitgestrekte bossen en heidevelden, ideaal voor wandel- en fietsliefhebbers. In de buurt zijn enkele van de bekendste bezienswaardigheden van de regio te vinden, zoals Paleis Het Loo, de Apenheul en het Kröller-Müller Museum op de Veluwe. De sfeer in het hotel is intiem en ontspannen, met een combinatie van klassieke elementen en een eigentijdse, warme inrichting. Dankzij de ligging in het centrum van Hoog Soeren en de nabijheid van natuur en cultuur, is het een aantrekkelijke uitvalsbasis voor een veelzijdig verblijf.
De kamers van Boutique Hotel Nº15 zijn comfortabel ingericht en bieden een rustige ambiance met uitzicht op het groene dorp of de omliggende natuur. Elke kamer beschikt over moderne voorzieningen zoals gratis wifi, een eigen badkamer en een zitgedeelte. De inrichting is stijlvol en zorgvuldig gekozen, met oog voor detail en comfort, zodat gasten zich direct thuis voelen. Naast de kamers beschikt het hotel over algemene faciliteiten zoals een sfeervolle lounge en een terras waar gasten kunnen ontspannen na een dag in de natuur. Voor wie met de auto reist, is er parkeergelegenheid beschikbaar. Het hotel richt zich op een persoonlijke benadering, waarbij privacy en rust centraal staan. Dankzij de combinatie van comfortabele kamers en praktische voorzieningen is het hotel geschikt voor zowel korte als langere verblijven.
De service in Boutique Hotel Nº15 is persoonlijk en gastvrij, met aandacht voor de wensen van iedere gast. Het ontbijt wordt geserveerd in een lichte ruimte en bestaat uit een mix van lokale en seizoensgebonden producten. Voor lunch en diner kunnen gasten terecht in het eigen restaurant van het hotel, waar een wisselend menu wordt aangeboden met een focus op Nederlandse en regionale gerechten. In de directe omgeving zijn daarnaast diverse andere eetgelegenheden te vinden, waaronder restaurants met een klassieke of moderne keuken. Wat Boutique Hotel Nº15 uniek maakt, is de combinatie van historische charme, een rustige ligging en een persoonlijke sfeer. Het hotel spreekt vooral stellen, natuurliefhebbers en rustzoekers aan die waarde hechten aan comfort en authenticiteit.
Faciliteiten in Boutique Hotel Nº15
Eten en drinken
- Bar
- Lunchpakket
- Ontbijt
- Restaurant
Badkamer
- Douche
- WC
Slaapkamer
- Eigen badkamer
- Ramen die open kunnen
- WiFi
Woon gedeelte
- Verwarming
Internet
- Gratis Wifi
- Internet
- Internet
Parkeren
- Parkeerplaats
Zakelijke faciliteiten
- Vergaderzaal
Huisdieren
- Huisdieren toegestaan
Extra bed voor Kinderen
- Kinderen/extra bedden
Fietsen
- Fietsenstalling
Activiteiten
- Golfbaan
Algemeen
- Verwarming
Buiten
- Terras
- Tuin
In de omgeving
- NTKC De Kooiberg 5 km
- Marktplein 5.7 km
- Winkewijertlaan 6.3 km
- Mennorode 8.1 km
- Herman Coertsweg 8.9 km
- Het grind bos 9.8 km
- Restaurant No. 15 573m
- Pannenkoekenhuis & Restaurant Berg en Dal 574m
- Brasserie Het Jachthuis 699m
- Clubrestaurant De Witte Juffer 863m
- De Echoput 1.2 km
- Sandy's Corner 2.4 km
- Eet & Drink Lokaal N°15 2.6 km
- Jumbo's Place 2.8 km
- Paleis het Loo 4.6 km
- Museum in de Zevende Hemel 4.6 km
- A-Ford museum 8.7 km
- Collectie '40-'45 8.9 km
- Vaassen Historie 9.4 km
- De Echoput 1.2 km
- Na-aaphuis 2.5 km
- Safika's 2.7 km
- Doodshoofdapen 2.7 km
- Kinderparadijs Malkenschoten | Binky 7 km
- Piramides en Waterwerken 9.8 km
- Apeldoorn 6.2 km
- Apeldoorn 6.2 km
- Apeldoorn De Maten 8.4 km
- Apeldoorn Osseveld 8.6 km
9.1
Beoordeeld door: 74 gasten.
8
JanAlleenreiziger
4 september 2025
- Locatie en sfeer
8
OdrunnJong stel
23 maart 2025
- Het ontbijten was erg goed en op een zeer verfijnde manier geserveerd. De kamer waarin we zaten was gezellig, huiselijk en smaakvol ingericht.
- De badkamer was mooi, maar de douche functioneerde niet goed omdat het water over de vloer liep. We moesten om handdoeken vragen om te kunnen drogen.
10
StephenJong stel
9 maart 2025
- Het is absoluut knus en het personeel zorgt voor een zeer persoonlijke ervaring.
- Alles was geweldig.
8
YvonneJong stel
5 februari 2025
- De airconditioning maakte wat geluid.
- De elektriciteitspunten waren niet logisch geplaatst (verlichting, waterverwarming).
9
DanieleJong stel
28 januari 2025
- geweldige locatie, hondvriendelijk. geweldig ontbijt, gezellige inrichting en vriendelijk personeel.
- De afwerking van de kamers zou iets beter kunnen zijn.
10
JamesJong stel
2 januari 2025
- Alles was van eerste klas. De gastvrijheid was geweldig, evenals het avondeten en het ontbijt. Geweldige wandelmogelijkheden vanuit het hotel. Erg hondvriendelijk hotel.
- Wij zouden graag een koffie/theefaciliteit op de kamer hebben gehad.
8.4
Jannie- Al voor de tweede keer hier verbleven.. super fijn hotel
- Niets
9.6
Michel- Ideale plek om te onthaasten. Onze kamer was geheel gerenoveerd, maar is niet zo groot.
- Niets
9.6
L vd Ploeg- Heerlijk gegeten, fijn ontbijt, lieve mensen, heel mooi pand met een ziel, heerlijk schoon... Echt een absolute aanrader
- niets
9.2
Ganesh- Boven onze verwachting.
- Nvt
8.4
Loek Plas- Goede bediening, leuk terras. Gevarieerde kaart. Gezellig ontbijt
- Geen.
10
Janine- Enorme gastvrijheid en vriendelijkheid van de familie We hebben genoten
- Niets
8
pauline stienstra- sanitair helemaal nieuw en zeer schoon, maar zeer klein. als je doucht is ook de hele wc nat. ontbijtzaal en restaurant is heel mooi gerenoveerd.
- kamers verouderd. beddengoed is prachtig, maar daar kan je een kamer niet mee renoveren. muggen zitten allemaal in de gordijnen voor het raam. verf bladdert af. deuren zijn geschilderd maar is niet netjes gedaan. ze hebben hun best gedaan om kamers op te knappen, maar het is niet helemaal gelukt. stoel naast het bed is helemaal stuk. tapijt op de overloop lag er 30 jaar geleden ook al, toen wij er voor het eerst kwamen. is vies en oud.
8
Robert Bakker- Mooi omgeving, goed ontbijt, sfeervol restaurant
- Beetje oud al is de kamer mooi opgeknapt. Geen glazen bekers op de kamer om wat water te kunnen drinken Bediening is soms wat hoekig, ze bedoelen het prima maar kan wat klantvriendelijker. (Er zijn bijvoorbeeld verschillende smaakjes thee maar als je thee besteld krijg je niet de vraag welke thee maar gewoon zwarte thee geserveerd. Toen toch gevraagd of andere thee mogelijk was maar dat kon niet meer)
8.6
Hans Derks- Vooral de ligging en de uitstraling van het hotel is prachtig. De kamer mooi en het bed goed.
- De badkamer was schoon en in orde, maar wel erg gedateerd met douchegordijntje en laag toilet.
Vraag en antwoord.
Boutique Hotel Nº15 ligt 618 meter van het centrum van Apeldoorn.
Boutique Hotel Nº15 heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.
Boutique Hotel Nº15 heeft een restaurant. Neem contact op met het hotel om een tafel te reserveren.
Boutique Hotel Nº15 staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.
Boutique Hotel Nº15 heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.
Boutique Hotel Nº15 heeft ontbijt beschikbaar voor de gasten. Ontbijt is niet altijd inclusief in de kamerprijs.