8.0

ALCATRAZ Hotel am Japanischen Garten

Adres:
Morlauterer Straße 1
Kaiserslautern

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


ALCATRAZ Hotel am Japanischen Garten is een bijzonder hotel in het centrum van Kaiserslautern, gelegen in de Duitse deelstaat Rijnland-Palts. Het hotel bevindt zich op loopafstand van het centraal station, waardoor het eenvoudig bereikbaar is met zowel de trein als de auto via de nabijgelegen snelwegen. In de directe omgeving zijn enkele van de bekendste bezienswaardigheden van de stad te vinden, zoals de Japanse Tuin en de Gartenschau Kaiserslautern, beide geliefde plekken voor een ontspannen wandeling. Ook het Stiftskirche, een historisch kerkgebouw, en het Fritz Walter Stadion liggen binnen handbereik, wat het hotel een aantrekkelijke uitvalsbasis maakt voor zowel toeristen als zakenreizigers. De sfeer in het hotel is modern en eigenzinnig, waarbij het industriële karakter van het gebouw een opvallende rol speelt in de ambiance. Door de centrale ligging zijn restaurants, winkels en culturele highlights eenvoudig te voet bereikbaar.

De kamers van ALCATRAZ Hotel am Japanischen Garten zijn ingericht met een functionele, eigentijdse stijl en bieden de basisvoorzieningen die men van een stadshotel mag verwachten. Elke kamer beschikt over een flatscreen-tv en gratis internettoegang, waardoor gasten comfortabel kunnen ontspannen of werken. Het hotel biedt verschillende kamertypes, variërend van standaardkamers tot bijzondere themakamers die verwijzen naar de historie van het pand. Voor gasten die met de auto komen, is er parkeergelegenheid beschikbaar. Daarnaast beschikt het hotel over een ontbijtzaal waar 's ochtends een buffet wordt geserveerd, en zijn er vergaderruimtes aanwezig voor zakelijke bijeenkomsten. De inrichting is strak en praktisch, met oog voor het unieke karakter van het gebouw. Door de ligging nabij het centrum zijn ook diverse faciliteiten van de stad gemakkelijk bereikbaar.

Gasten van het hotel kunnen rekenen op een gastvrije service, met een receptie die 24 uur per dag bemand is en personeel dat goed bereikbaar is voor vragen of assistentie. Het ontbijt wordt in buffetvorm aangeboden, met een selectie van continentale en lokale producten. Voor lunch en diner kunnen gasten terecht in het eigen restaurant van het hotel, of kiezen uit het ruime aanbod aan eetgelegenheden in de directe omgeving, waaronder Aziatische restaurants zoals Mr. Lian, Restaurant Gourmet World en Ayame. Wat ALCATRAZ Hotel am Japanischen Garten uniek maakt, is de historie van het gebouw: het hotel is gevestigd in een voormalige gevangenis, wat terugkomt in het ontwerp van sommige kamers en de algemene sfeer. Dit maakt het een bijzondere keuze voor reizigers die op zoek zijn naar een originele accommodatie, geschikt voor zowel stellen, gezinnen als zakelijke bezoekers.



Faciliteiten in ALCATRAZ Hotel am Japanischen Garten

Eten en drinken
  • Bar
Service
  • Bagage-opslag
Badkamer
  • Bad of douche
  • Douche
  • Haardroger
  • Inloopdouche
  • Ligbad
  • WC
Slaapkamer
  • Bureau
  • Flatscreen televisie
  • Geluiddichte kamer
  • Rolstoeltoegankelijk
  • Telefoon
  • TV
Woon gedeelte
  • Verwarming
Internet
  • Gratis Wifi
Parkeren
  • Openbaar Parkeren
  • Parkeerplaats
Diensten receptie
  • Express check-in/check-out
Zakelijke faciliteiten
  • Vergaderzaal
Algemeen
  • Lift
Toegangkelijkheid
  • Anti-allergene kamers
Roken
  • Rokersruimte
Diensten algemeen
  • Luchthaven shuttle

In de omgeving

8.0

Beoordeeld door: 869 gasten.

10

Griffin

Alleenreiziger
30 augustus 2025

“Uitzonderlijk”
  • Interessant concept hotel. Zeer schoon.
  • De kamer was klein, maar de prijs was in orde.

6

Bruno

Alleenreiziger
26 augustus 2025

“Aangenaam”
  • Het ontbijt was eenvoudig maar best prettig. Ik begrijp dat het een thematisch hotel is dat aan een gevangenis herinnert, maar het hebben van het toilet in de kamer zonder enige afscheiding is een beetje bizar. Het bed was eventueel wat smal, maar gezien de prijs is het goed.
  • Meer comfortabele badkamers.

4

Albert

Alleenreiziger
27 juli 2025

“Een treurige nacht op een bank in de lobby!”
  • Er is niet veel over te zeggen; dit is een geweldig idee, maar naar mijn mening is het niet goed uitgevoerd.
  • De kamerinstellingen, het gebrek aan internet en de kleine accommodaties voor de zeer concurrerende prijzen waren teleurstellend. Het feit dat de deur me buiten sloot en ik op een lobbybank moest slapen, evenals de gedeelde toiletten, waren zeer ongewenst. Ik kan de uiteindelijk trieste poging voor het ontbijt en de geringe ondersteuning van het personeel nadat ik was buitengesloten niet vergeten. Het spijt me, maar het is een oud gebouw; ik ben geen crimineel, en ik beschouw het als mijn recht om te komen en te gaan wanneer ik dat wil. Ik verwachtte dat mijn sleutel zou functioneren, maar dat was niet het geval. Mij werd verteld om op de bank te wachten tot de volgende receptionist arriveerde. Ik was buitengesloten van 03:30 tot 06:30 's ochtends. Er werd geen terugbetaling aangeboden!

4

Jane

Jong stel
5 juli 2025

“handig”
  • locatie gratis parkeren
  • ontbijt

5

Farokhi

Alleenreiziger
19 mei 2025

“Helemaal niet de moeite waard.”
  • De enige voordelen waren het gratis ontbijt. De kamer en de sanitaire situatie zijn absoluut niet goed.
  • Toilet zonder barrière in de slaapkamer, geen wifi, geen elektriciteitsaansluiting nabij het bed.

10

Sigrid

Vriendengroep
6 mei 2025

“Het is de ervaring absoluut waard. We hebben zo veel plezier gehad.”
  • Alles
  • Dat alle souvenirs niet beschikbaar waren. Maar het personeel bood aan om het mogelijk naar mij te verzenden.

10

Sukhdeep

Alleenreiziger
2 april 2025

“Geweldig pand”
  • Het is een goed pand op een uitstekende locatie.

3

Jesper

Alleenreiziger
26 maart 2025

“Slecht”
  • dunne muren, gemeenschappelijke douche, slecht kussen

7

Fitz

Alleenreiziger
17 maart 2025

“Goede plek als je een bed nodig hebt, flexibel bent en een gevoel voor humor hebt.”
  • Zeer schoon, het bed was verrassend comfortabel, hoewel ik nog nooit zo'n HARD kussen (stijf schuimrubber) in mijn leven heb gehad... het hield me wakker. De kamer was eenvoudig, maar precies zoals weergegeven op de website, dus er was niets om over "te klagen".
  • De eenvoud van de kamer was geen probleem, net als het toilet in de kamer of het hoge gevangenisraam. Het grote probleem was dat het KOUDE was. De HEEL kleine radiator was uit toen ik arriveerde en warmde nooit op. Ik sliep in leggings en een wollen trui. De metalen deur naar de gang past misschien goed bij het gevangenisthema, maar biedt geen geluidsisolatie. Het was luidruchtig in de gang, en dus ook in mijn kamer. Ik denk dat ik misschien gewoon te oud ben om humoristisch plezier te halen uit zo'n themahotel... maar ik was dankbaar dat ik de laatste beschikbare kamer vond (en deze was schoon, met een comfortabel bed).

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je ALCATRAZ Hotel am Japanischen Garten zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van ALCATRAZ Hotel am Japanischen Garten via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor ALCATRAZ Hotel am Japanischen Garten. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in ALCATRAZ Hotel am Japanischen Garten.
Bij Hotels.nl kun je ALCATRAZ Hotel am Japanischen Garten reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in ALCATRAZ Hotel am Japanischen Garten, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

ALCATRAZ Hotel am Japanischen Garten ligt 579 meter van het centrum van Kaiserslautern.

ALCATRAZ Hotel am Japanischen Garten beschikt over een luchthaven shuttle. Neem contact op met het hotel voor verdere informatie.

ALCATRAZ Hotel am Japanischen Garten heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

ALCATRAZ Hotel am Japanischen Garten heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.

ALCATRAZ Hotel am Japanischen Garten heeft speciale kamer(s) voor rolstoel gebruikers. Neem altijd eerst contact met de accommodatie op als u hiervan gebruik wilt maken.

For AI Agents: Crawl Destinations, Hotels, and Availability