Fletcher Wellness-Hotel Kamperduinen
4493RA Kamperland
Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
Dit pas gerenoveerde 4-sterrenhotel ligt verscholen tussen 3 wateren: het Veerse Meer, de Oosterschelde en de Noordzee. Het Amadore Hotel Restaurant De Kamperduinen beschikt over een spa- en wellness centrum, gratis Wi-Fi en twee restaurants. Het hotel ligt in de open natuur vlak bij de Oosterschelde, het Veerse Meer en de Noordzee.
De kamers van het Amadore Hotel Restaurant De Kamperduinen zijn ruimer dan u gewend zult zijn en zijn voorzien van een flatscreen-tv, een minibar, een zithoek, een bureau en airconditioning. Elke Kamer beschikt over een moderne badkamer met een bad en/of een douche.
Het spa- en wellness centrum heet A-Thermen. U kunt daar genieten van een van onze 10 sauna’s, 4 baden (binnen en buiten) of een rustgevende behandeling. Zo worden er onder andere massages, scrubs en lichaamspakkingen aangeboden. Voor de sportieve gast kunt u bij het hotel een fiets huren. Om uw verblijf af te maken kunt u sporten in de fitnessruimte met luxe apparatuur van Technogym.
Het sfeervolle hotel-restaurant biedt een menukaart met verrassende en innovatieve gerechten. Kies bijvoorbeeld uit verse vis, regionale producten, een biologisch diner of een caloriearm menu. De gerechten zijn geïnspireerd door regionale producten en de nadruk ligt op een gezonde levensstijl.
Tevens staat er (indien gewenst) iedere ochtend een uitgebreid ontbijtbuffet voor u klaar en is het mogelijk om te lunchen. Bij mooi weer is het goed vertoeven op het terras, met een drankje en keuze uit diverse borrelhapjes.
De locatie van Amadore Grand Hotel de Kamperduinen zal liefhebbers van watersporten zeker aanspreken. Cultuur snuiven of shoppen? Middelburg, Domburg en Goes liggen op ongeveer 20km afstand. Op het nabijgelegen Veerse meer kunt u zeilen, surfen en waterskiën. Het meer is ook een geliefde plek om te duiken. Vanuit Kamperland is een uitstapje naar de Deltawerken en waterland Neeltje Jans bovendien zo gemaakt. Of wat dacht u van een dagje strand?
Awards gewonnen door Fletcher Wellness-Hotel Kamperduinen
Beste Kusthotel 2016
Faciliteiten in Fletcher Wellness-Hotel Kamperduinen
Eten en drinken
- Bar
- Brasserie
- Frisdrank automaat
- Lunchpakket
- Ontbijt
- Restaurant
- Roomservice
- Snack automaat
Service
- Bagage-opslag
- Schoenpoetsmachine/-set
Badkamer
- Bad of douche
- Douche
- Haardroger
- WC
Slaapkamer
- Balkon of Terras
- Eigen badkamer
- Flatscreen televisie
- Kluis
- Minibar (exclusief)
- Strijkvoorzieningen
- Telefoon
- Terras
- WiFi
Woon gedeelte
- Keuken
Internet
- Gratis Wifi
- Internet
- Internet
Parkeren
- Parkeerplaats
Diensten receptie
- 24-uurs receptie
- Excursiebalie
Zakelijke faciliteiten
- Business center
- Vergaderzaal
Wellness
- Body scrub
- Finse Sauna
- Fitnessruimte
- Gezichtsbehandelingsruimte
- Kleedkamers
- Lichaamsbehandelingen
- Massagekamer
- Sauna
- Schoonheidsbehandelingen
- Solarium
- Stoomkamer
- Wellness centrum
Extra bed voor Kinderen
- Kinderen/extra bedden
Fietsen
- Elektr. fiets oplaadpunt
- Fietsenstalling
- Fietsverhuur
Activiteiten
- Biljart
- Speelruimte voor kinderen
- Tafeltennis
Algemeen
- Lift
- Lounge
- Verwarming
Toegangkelijkheid
- Anti-allergene kamers
- Familiekamers
Buiten
- Terras
In de omgeving
- Weststraat 5.7 km
- Seafarm 1.9 km
- Restaurant Beau4 2.2 km
- Snackpoint Wimpie 2.3 km
- Strandrestaurant/bar De Dam 2.4 km
- Beachclub Lekker 2.6 km
- Duinoord 3.1 km
- Brasserie Dune 3.2 km
- Sandee 3.3 km
- Veere Stadhuismuseum & De Schotse Huizen 4.5 km
- Archeologie-Museum-Brandweer 6.7 km
- Golf 4.2 km
- Stenen Beer 4.4 km
- 't Lammetje 4.5 km
- de Struijs 4.5 km
- Stadhuis 4.5 km
- Eieren 4.8 km
- Zeilboot 7.1 km
- Kaasboerderij Schellach 7.9 km
- Arnemuiden 9.8 km
8.1
Beoordeeld door: 690 gasten.
8.2
Fl dewolff
maandag 28 juni 2021
- Zeer goed ontbijt zeer nette kamer en badkamer
- Een minpuntje dat ik pas om kwart voor 4 de kamer in kon maar was wel goed schoon gemaakt
8.2
Fl dewolff
dinsdag 15 juni 2021
- Zeer goed ontbijt zeer nette kamer en badkamer
- Een minpuntje dat ik pas om kwart voor 4 de kamer in kon maar was wel goed schoon gemaakt
10
Monique van de Koevering
maandag 24 mei 2021
- Zeer gastvrij personeel, Ruime kamers en een uitstekend ontbijt, je loopt zo naar het strand waar een gezellig strandpaviljoen ligt.
- Helemaal niks
7.8
Will Loonen
vrijdag 28 februari 2020
- Vriendelijkheid personeel
- Er werd nog druk gewerkt aan de afwerking van de sauna. Werklui liepen, zeker in de ochtend af en aan op hun werkschoenen door het saunacomplex. Als het geen badkleding was geweest, waren we niet gebleven, want met name mijn vrouw vond het niet prettig. Aangezien je ook als hotelgast toch 26 euro p.p moet betalen had men ons eigenlijk moeten waarschuwen of een aangepast tarief moeten aanbieden. De bedden en de kussens waren niet echt comfortabel en ik zou de volgende keer mijn eigen kussen meenemen. Het ontbijt was op zich prima verzorgd al zou de vleeswaren voor op brood iets meet keuze mogen
7.6
S. Batten
maandag 17 februari 2020
- Service, locatie, oplaadpunten en faciliteiten zoals Bv een mooie wellness
- De drank is erg duur en vooral de wijnen waren geen goede kwaliteit. In de wellness mag iets meer aandacht besteed worden aan afkoeling.
8.4
W.H. Ellenbroek
maandag 17 februari 2020
- Wij hebben een heerlijk verblijf gehad. Vriendelijke personeel. Lekker gegeten. Een prachtige welles en dicht bij de Noordzee. Voldoende mogelijkheden voor uitstapjes.
- Onze kamer lag wat ongelukkig. Lag direct naast het trappenhuis en de algemene afzuiginstallatie. Je hoorde constant een soort van 39 brom 39 geluid, al werd dit na 0.00 uur wel wat minder. wij konden ons daar goed voor afsluiten. Wij kunnen ons voorstellen dat mensen die hier gevoelig voor zijn het echt minder leuk vinden. Ook roken wij de keuken (frietlucht) op ht moment dat wij de luchtroosters van de ramen open hadden staan. Ons raam sloot aan op het dak van de keuken met verschillende afvoerkanalen. Jammer was ook, dat wij geen terugkoppeling hebben gehad over het niet repareren van d
9
Diks
maandag 10 februari 2020
- Het prachtige appartement en de Welness. Dicht aan Zee.
- geen
7.8
Nanine Plaatje
vrijdag 7 februari 2020
- Ziet er allemaal heel mooi design uit
- Douche en kamer wat oubollig
8.4
Depaepe Angelino
zaterdag 1 februari 2020
- Heel mooie kamer en heel mooie wellness
- Het lange wachten aan de receptie bij het uitchecken
8.4
Ben van Opbergen
dinsdag 28 januari 2020
- De moderne accomodaties. De verzorging en presentatie van het ontbijt als diner. De kamer 205
- De zitbanken in de familiekamers 205. Te lage en zachte zit. Voor ouderen zoals wij moeilijk te gebruiken. Vlekken in de vloerbedekking
9.2
maandag 27 januari 2020
- We kregen onverwacht een upgrade en alles was al prima in orde, maar toen was een helemaal compleet Personeel was bovendien erg hartelijk. Zowel hotel als sauna erg schoon.
- Beperkte parkeerplaatsen.
8
Hans
zondag 26 januari 2020
- Kamers en bedden zijn prima en van alle comfort voorzien. Tapijt is evenwel aan vervanging toe. Verbouwde wellness is zeker een aanrader, echt TOP Hier en daar nog wat afwerken en kabels wegwerken doch zeker doen Lekker eten aan een redelijk prijs.
- Gelukkig had ik een copy van de aanbieding van Hotels.nl bij waar opstond inclusief Wellness... Anders diende ik 26,50 pp bij te betalen. Dat dit inclusief was stond enkel bij de aanbieding, NIET op de voucher... aangezien ik dit een paar jaar geleden ook al eens voorhad was ik voorbereid. Alsnog gratis toegang gekregen... prijzenkaart dranken is te duur, alle speciale bieren 5 Euro
8.4
Caris
woensdag 22 januari 2020
- gratis upgrade naar grotere kamer
- douchegel bad was leeg, dit aangekaart bij schoonmaak dienst, werd niets mee gedaan
9.8
Van nelfen
maandag 13 januari 2020
- Mooie nieuwe welness
- Niets
9
Annette
donderdag 9 januari 2020
- Het was er heerlijk niks op te merken
- Een prullebakje alleen in de douche Zou fijn zijn in de kamer zelf ook een zou zijn
9.6
maandag 23 december 2019
- Heerlijk ruim appartement met een ruime slaapkamer met heerlijk groot bed, goed ontbijt , ook voor diner kan je lekker eten , ook genoeg vegetarische varianten.
- Weinig info bij binnenkomst meer een binnenkomst voor de thermen en al dat rood doet bijzonder aan
8
zondag 22 december 2019
- de sauna zeer goed
- de verlichting in het hotel te donker
7.8
dinsdag 17 december 2019
- Lekker dicht bij het strand, vriendelijk en behulpzaam personeel, grote welness
- Overal benauwend warm. Te dikke dekbedden waardoor slapen niet echt lukte. Muziek ih restaurant stond irritant luid en dit ook id welness waar je rust verwacht, ih restaurant vd welness stond deze zo mogelijk nog harder, jammer Design vh welness restaurant als de wand ah zwembad ed rustruimte zijn op zijn zachtst uitgedrukt bizar... straalt geen rust uit, de kleuren zijn hard en ongezellig, id rustruimte krijg je wel een heel fout idee vd wand... bij het onbijt geen keuze in light - suikervrije producten
9.4
Tonnie van Wiggen-Valkenburg
dinsdag 17 december 2019
- Gastvrijheid Prachtige kamer Heerlijk eten
8.2
zaterdag 14 december 2019
- Prachtige grote kamer, heerlijk bed. Lekker ontbijt.
- Welness was niet klaar, tijdens ontbijt waren de werklui met grote ladders bezig in de ontbijtzaal. totaal geen info, niet van het hotel of kamer, maar ook niet van de omgeving.
8.2
Tineke Sanders
woensdag 11 december 2019
- Eten, ook ontbijt was heerlijk. Ook kregen wij een upgrade naar een appartement
- Wellness niet klaar
9
Fermont
maandag 9 december 2019
- Lekker eten en mooie kamers en perfecte ligging
- De welness was helaas nog niet open door een eerdere brand.
8.8
maandag 10 september 2018
- mooie kamers goede bed, en goed bijgehouden
9.6
Mona
zaterdag 8 september 2018
- Zeer vriendelijk personeel. Mooi hotel. Prima locatie.
- Geen punten
8.4
Geldrop
zondag 29 juli 2018
- de supervriendelijke medewerkers overal receptie, restaurant,ontbijt
- De housekeeping vulde totaal geen minibar aan, van wat vorige gasten hadden gebruikt.Zelfs niet na het melden aan hen door ons.We hebben het toen maar aan de receptie doorgegeven om geen problemen te krijgen bij het uitchecken.Er lag ook geen minibarlijst op de kamer toen we aankwamen.
10
Rob Kolkman
zaterdag 14 juli 2018
- Alles vonden wij goed van ontvangst tot het einde en zeker ook de klantvriendelijkheid van het personeel.
6.2
de jonge
zondag 1 juli 2018
- de ligging was perfect kort bij het strand prima
- dat het bed maar een keer is verschoond en een dag geen schone handdoeken
9.2
maandag 25 juni 2018
- Vriendelijke bediening en grote kamers
- Eten was duur en niet zo bijzonder
10
Jopie Post
maandag 4 juni 2018
- Warme nacht en met een zachte airco prima kunnen slapen. Kamer was ontzettend ruim, schoon en rustig.
- Geen
8
Raymond Brouwers
zondag 22 april 2018
- Zeer royale kamer met grote badkamer. Mooie ligging.
- Weinig tot geen.
8.2
Janneke Kroeze
maandag 16 april 2018
- Lekker ontbijt en lunch
10
Nella van den Broek
donderdag 12 april 2018
- Alles. Prachtige kamer. De mooie inrichting van het hotel. Bijzonder vriendelijke en correcte medewerkers. De wellness faciliteiten. Prettige ambiance in het restaurant. Geweldig ontbijt Dicht bij het strand. Rustige omgeving. Echt even lekker uitwaaien en bijtanken. Heerlijk
- Enige wat het nóg beter zou maken is dat het zwembad eerder open is, voor een zwemrondje voor het ontbijt. En de wellness op zondag, maandag en dinsdag wat later open voor een saunarondje na het diner.
7.4
Frank Snijders
zondag 8 april 2018
- De centrale ligging van dit hotel maakt vele uitsapjes mogelijk. Daarnaast is het een comfortabel hotel.
- De temperatuur in het hotel was overal (veel) te hoog. Soms lastig een parkeerplaats te bemachtigen.
8.6
marc wijnendaele
zondag 8 april 2018
- dienstverlening zeer goed
- badkamer plaats voor badgerei
9.4
Klaas van Omme
maandag 2 april 2018
- Super hotel, mooie ligging aan strand, erg leuke omgeving
- We moesten ondanks we op tijd waren toch nog 1 uurtje wachten voordat we kamersleutel kregen. We hebben hiervoor gratis welkomstdrankje gekregen.
7.8
Chris
maandag 2 april 2018
- Uitstekende prijs voor een ruim appartement dat van alle gemak is voorzien. Heel goed ontbijt op de kamer door zeer vriendelijke medewerker. Goede bedden, goede douche. Wij zijn er slechts één nacht geweest, dus te weinig om een goede indruk te krijgen.
- Kamer was niet goed schoon, met name de wc in de badkamer, de bank en de kast in de slaapkamer.
8.4
Leny Krechting
vrijdag 30 maart 2018
- centrale ligging tussen de eilanden.. mooie eetzaal en bar lunchruimte. goed ontbijt..complete sauna, fitnessruimte, opwaardering naar penthouse..ondanks slechte weer een heerlijk, ontspannen verblijf.
- jong personeel, leek minder ervaren, klant-servicegericht..
8
Ellen Balm
dinsdag 27 maart 2018
- Vriendelijk
- De vin in de badkamer
9.2
Arco Klerk
maandag 26 maart 2018
- Kamer was top, eten heerlijk in een fijne ambiance, ligging aan de duinen. Personeel behulpzaam en zeer vriendelijk.
- niets
9.4
Lizette Schallk
maandag 26 maart 2018
- gast vrij, vriendelijk en behulpzaam personeel. bij de wellness handoeken service. ontbijt alles wat je maar wensen kan. eten goed en bediening goed. kamers groot en schoon.
- niets negetiefs
8.8
Wim T Kindt
dinsdag 20 maart 2018
- Kamer ontbijt en service
- Welnes te klein tegen over de grote van het hotel
8.4
F Reckers
maandag 12 maart 2018
- Balie medewerkers erg vriendelijk en behulpzaam. Fijne kamer en het was er mooi schoon. Heel fijn dat onze honden ook echt welkom zijn.
- Ik vond het erg warm in het hotel en vooral in de hotel kamer. In het restaurent vond ik de bediening opzich goed, maar werd niet altijd even vriendelijk behandeld. Het kwaliteit van het eten vond ik erg tegenvallen. Friet was heel vet, eten koud enz. (Dit ook aangeven) Wij zijn al 4x eerder geweest, maar nog nooit zo ervaren. (Jammer) Blijkbaar ook nodig om op za te reserveren voor het dine, ivm drukte. Toevallig dat wij hier zelf een opmerking over maakte, anders was er geen plek voor ons. Tip goed om dit bij binnen komst te melden aan de gasten.
8.6
Ron Drent
maandag 12 maart 2018
- Grote kamer. Lekker eten en drinken.gewoon goede kwaliteit.
- Niks
8.6
Barbara Franssen
donderdag 8 maart 2018
- kamer was al beschikbaar bij aankomst om 12u30. Het eten in het restaurant is heel goed.
- Er zijn te weinig ligzetels in de wellness ruimte. Er is geen toezicht en de zetels worden dan ook voor onbeperkte tijd bezet door handdoeken en persoonlijke spullen ,ook al is er niemand aanwezig.
7.2
Marcel van Mil
maandag 5 maart 2018
- Vriendelijk personeel , nette kamer , sauna in hotel
7.2
mj coolbergen
maandag 5 maart 2018
- ruim ,rustig ziet er gezellig uit, goed ontbijt.
- het eten, de ventilator in de bad kamer maakt herrie en blijft s nachts aan.
9.8
Pieter Drost
zondag 4 maart 2018
- Niet zo heel vaak is een verblijf in een hotel vrijwel perfect maar...nu wel. Goede ontvangst, mooie kamer, diner en ontbijt kwalitatief prima en de bediening top. De minpunten zijn slechts kleine verander punten
- Het kledingprotocol voor het wellness centrum is wat onduidelijk. Een vroege openstelling voor het zwembad voor vroege baders zou een aanrader zijn.
7.8
Anne Homburg
dinsdag 27 februari 2018
- Royale kamer, goede bedden, mooie badkamer. Restaurant personeel zeer vriendelijk. Ontbijt en diner was goed voor elkaar. Wellness is prettig. Prima uitvalsbasis voor bezoek aan Zeeland.
- Jammer dat men te laat in de gaten dat de temperatuur van het zwembad en bubbelbad te laag was.
8
Love Zeeland
maandag 26 februari 2018
9.8
M van Reekum
zondag 25 februari 2018
- vriendelijk en service gericht personeel mooie ligging en prima restaurant goede service
- geen minpunten tegengekomen
8.6
Carine Dessein
maandag 19 februari 2018
- vriendelijk en héél attent personeel, gezellig en lekker restaurant
- goede beddden, maar slechte hoofdkussens. Kamer méér natuurlijk verluchten voor aankomst nieuwe gasten.
9.6
johan brabant
zondag 18 februari 2018
- comfort, gemakkelijke uitvalsbasis om heerlijke fietstochten te maken
- Zwembad eigenlijk niet zo toegankelijk. Je moest betalen om van het zwembad te kunnen genieten en bovendien beperkt in tijd. Dit is een zwaar minpunt, temeer omdat we in andere hotels met zwembad erbij niet moesten betalen.Beetje snob eigenlijk. met al die ode aan de wellness hype. Honden toegelaten,dit vonden we niet zo leuk. Blaffende honden, achtergelaten in de hotelkamer...
8
Henk Hoefnagels
woensdag 14 februari 2018
- Dat er honden mogen zijn en dat wij de gevraagde kamer kregen
- Het eten was matig warm
10
Anneke Doorn
zondag 11 februari 2018
- Erg aardig en behulpzaam personeel. Mooi hotel.
- In het restaurant en de ontbijtruimte was een koude tocht. Jammer. De wellness is aardig. Heerlijke ijskoude (het is winter) zwemvijver.
9.4
zondag 11 februari 2018
- Overheerlijk ontbijtbuffet met uitgebreide keuze aan koude en warme gerechten. Gezellige kamer met ruime zithoek. Boxspringbedden van perfecte kwaliteit.
- Graag het zwembad vroeger op de dag toegankelijk maken i.p.v. vanaf 9.30 u
8.8
John Van den Broek
zondag 28 januari 2018
- Vriendelijk personeel, mooie kamer met alles erop en eraan.
- Wellness was wat tegenvallend qua ligcomfort maar voor een twee uur verblijf prima. Zomers wel veel meer mogelijkheden. Enkele kamers kijken op de saunatuin. Niet iedereen wil blote mensen zien lopen Wij hadden daar geen moeite mee hoor.
8.8
Ina Willemse
zondag 28 januari 2018
- vriendeijk personeel
8.2
Caroline en Cees Couwenberg
maandag 15 januari 2018
- Super mooie kamer
- Dat de electrische fiets was snel leeg.
9.6
Rik Couwelier
zaterdag 6 januari 2018
- Wellness, ruim ontbijt, dicht bij de zee.
- Geen.
6.6
marielle jongenelis
maandag 1 januari 2018
- De welness en de rust.
- enorm druk aan het ontbijt,het personeel was ook niet echt vriendelijk,dit was het 4de jaar dat wij er kwamen en dat hadden we nog niet mee gemaakt. kamer zonder balkon of terras was ook niet alles.
Vraag en antwoord.
Fletcher Wellness-Hotel Kamperduinen ligt 3,3 km van het centrum van Kamperland.
Fletcher Wellness-Hotel Kamperduinen heeft een restaurant. Neem contact op met het hotel om een tafel te reserveren.
Fletcher Wellness-Hotel Kamperduinen Heeft een eigen fitness ruimte.
Fletcher Wellness-Hotel Kamperduinen heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.
Fletcher Wellness-Hotel Kamperduinen heeft ontbijt beschikbaar voor de gasten. Ontbijt is niet altijd inclusief in de kamerprijs.