Hotel In den Hoof Maastricht
6227AE Maastricht
Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
Al in 1688 was In den Hoof een gastvrije pleisterplaats voor reizigers met paard en wagen. Een warm welkom en een goede service staan er dan ook al eeuwenlang hoog in het vaandel. Vlakbij Hotel In den Hoof stopt een bus waarmee u in vijf minuten in het centrum van Maastricht bent.
In het hotel In den Hoof wordt een heerlijk en uitgebreid ontbijtbuffet geserveerd tussen 07:00 en 10:00 uur. In het sfeervolle historische gebouw kunt u 's avonds in het bourgondische restaurant genieten van gerechten met een internationaal tintje. Daarnaast worden typisch Limburgse seizoens- en streekgerechten geserveerd. De menukaart wisselt regelmatig. De keuken van het restaurant is dagelijks geopend voor lunch of diner van 12:00 tot 20:30 uur.
Hotel In den Hoof ligt in het prachtige Limburgse landschap waar u de grotten van de St. Pietersberg kunt bezoeken of de mergelroute kunt bewandelen. In deze drielanden regio bent u snel in Aken of Luik. Een bezoekje aan het Drielandenpunt in Vaals is eveneens een echte aanrader. Bij dit hoogste punt van Nederland is er voor de kinderen een spannend labyrint en een leuke speeltuin aanwezig. Maastricht heeft de cultuurliefhebber ook veel te bieden. Musea, winkeltjes, monumenten; alles vindt u op loopafstand in het oude centrum.
Er is een terras om bij mooi weer lekker buiten te genieten van een drankje en het uitzicht. Alle kamers beschikken over een tv, telefoon en badkamer met bad/douche en toilet.
Faciliteiten in Hotel In den Hoof Maastricht
Eten en drinken
- Bar
- Brasserie
- Lunchpakket
- Ontbijt
- Restaurant
Service
- Bagage-opslag
- Groepen
- Stomerij
- Strijkservice
Badkamer
- Bad of douche
- Douche
- Haardroger
- Inloopdouche
- WC
Slaapkamer
- Bureau
- Eigen badkamer
- Extra groot bed
- Flatscreen televisie
- Kluis
- Radio
- Telefoon
- Vloerbedekking
- Wekdienst/ wekker
- WiFi
- Zithoek
Woon gedeelte
- Kabeltelevisie
- Verwarming
Internet
- Gratis Wifi
- Internet
- Internet
Parkeren
- Parkeerplaats
Schoonmaak service
- Wasservice
Zakelijke faciliteiten
- Computer (openbaar)
- Vergaderzaal
Huisdieren
- Huisdieren toegestaan
Extra bed voor Kinderen
- Kinderen/extra bedden
Fietsen
- Fietsenstalling
- Fietsverhuur
Algemeen
- Verwarming
Toegangkelijkheid
- Familiekamers
Buiten
- Terras
- Tuin
In de omgeving
- Parkeergarage de Leim 842m
- P1 2 km
- Maastricht UMC+ 2.1 km
- P5 2.2 km
- SG Gerardusweg 2.3 km
- De Colonel 2.5 km
- Plein 1992 2.9 km
- Plein 1992 2.9 km
- De MiniGrill van Raymound 796m
- Sphinx Grillroom 886m
- Futago 1.1 km
- Indrapoerw 1.2 km
- Van der Valk 1.5 km
- Loving Hut 1.8 km
- Manjefiek 1.9 km
- De Pastory 1.9 km
- Vestingmuseum Maastricht 3.3 km
- Museumkelder Derlon 3.4 km
- Museum de Historische Drukkerij 3.5 km
- Museum van illusies 3.5 km
- Museum aan het Vrijthof 3.7 km
- Natuurhistorisch Museum Maastricht 3.8 km
- De Schatkamer 3.9 km
- Schatkamer van de Sint-Servaasbasiliek 3.9 km
- Waterpoortje 3.1 km
- F(r)ee Tours by City Sights Maastricht 3.4 km
- Rederij Stiphout 3.5 km
- kanon 3.6 km
- Grotten Zonneberg 3.7 km
- Berenkuil 4 km
- Maastricht Underground Kazematten Waldeck 4.3 km
- Roomescape Maastricht 4.4 km
- Maastricht Randwyck 1.7 km
- Maastricht 2.7 km
- Maastricht Noord 3.6 km
- Meerssen 4.5 km
- Houthem-Sint Gerlach 5.2 km
- Bunde 6.1 km
- Valkenburg 7.1 km
- Eijsden 8.1 km
8.9
Beoordeeld door: 505 gasten.
7.4
astrid van der vlies van der kraan- Bedden waren echt goed. Ondanks dat het aan een drukke weg staat hebben wij toch goed geslapen. Het heeft een hele gezellige uitstraling, binnen en buiten.
- Het ontbijt was goed maar sober. Het warme eten van mijn man was goed maar mijn vis en gamba`s waren te doorbakken en de groente was rauw, jammer het zag er heel lekker uit.
9.6
GERDA- zeer hartelijk onthaal. gemoedelijke sfeer. ik zou er terug naartoe gaan en het ook warm aanbevelen bij vrienden en kennissen
- een of andere vorm van airco zou handig zijn maar daarover struikelen we niet echt
8.2
v. Vilsteren- Een goede ligging voor als je naar het centrum wil. Prima te doen met fiets of de auto. Vriendelijk personeel en goed uitgeruste kamers. Nette schoonmaak en vervanging van handdoeken. Heerlijke bedden met fijne lakens.
- Het hotel ligt aan een drukke weg, dit is een minpunt. Wanneer je aan de achterkant slaapt(zoals wij) dan heb je er geen last van. Maar wanneer je op het terras zit, heb je toch wat last van de langskomende auto's.
9.2
Miranca- Het hotel ligt net buiten de bebouwde kom van Maastricht, maar des ondanks is het er erg rustig met die doorgaande weg naast de deur. Er hangt een gezellige huiselijke sfeer waardoor je je meteen thuis voelt. Wij vinden dit Hotel een echt aanrader.
- Er was in Maastricht een soort boeken beurs waardoor ze niet genoeg drie persoons kamers hadden met drie gewone bedden. Dit hebben ze opgelost door er lucht bedden neer te leggen in twee persoons kamer. De ruimte op de kamer bleef meer dan genoeg, maar het luchtbed had alleen een laken waardoor het erg koud was aan de onderkant met slapen s'nachts. Dit hebben we doorgegeven en er bleken gewoon dikke moltons voor te zijn. Helaas heeft dat voor ons weinig geholpen voor een overnachting, maar de service over het algemeen was echt perfect. Wij gaan zeker nog een keertje terug.
8.2
van Zeist- Gezellig hotel aan de rand van Maastricht ,centrum binnen enkele minuten makkelijk te bereiken vriendelijk personeel . Schone kamer met een heerlijk bed en we hebben er heerlijk gegeten . Tot onze grote verbazing was er zelfs een plek waar je de elektrische fietsen op kunt laden .kort gezegd een prima hotel voor mensen die een bezoek willen brengen aan de stad Maastricht
- hotel ligt aan een drukke weg .
10
A.W.P.M. Snijdewind- alles, chef was uitstekend
- niets
8.4
- Eten in restaurant heerlijk Sfeer was erg prettig, gemoedelijk en makkelijk.
- Ontbijt was goed en uitgebreid, maar eenvoudig.
8.6
Coby de Boer9.6
Ed van Tiggelen- Ik vind dat het er erg leuk uitziet en het licht op een gunstig plek. Het eten was echt overheerlijk en de kamer zag er goed uit. Ik moet zeggen dat ik nog nooit zo lekker heb geslapen, het is echt een heerlijk bed. Ook vind ik het heel handig dat je na 12 uur nog via de achterdeur naar binnen kan.
- Het was een heel slecht weekend door al die regen, maar je kunt goed vertoeven in het hotel.
8
De Jong- Prettig hotel, mooie rustige locatie dicht bij het centrum van Maastricht. Goed ontbijt, prima kamer met goede bedden en sanitair. Prijs/ kwaliteitverhouding helemaal in balans
- Gehorige kamers.
9.2
Wever-Lakerveld- Een heerlijk en eerlijk hotel goede service tegen een eerlijke prijs Goede bedden en een goed ontbijt.
- Werkelijk geen
9
Tillie- Lekker buiten gelegen en de stad is ook makkelijk bereikbaar Kleinschalig
- Ik zou het niet weten
7
Olsthoorn- Zeer prettige boxspring bedden, geslapen zonder pijn!
- Aan drukke weg, schuivende onderlakens
8
E.J. Evenhuis- Goede uitleg door middel van plattegrond voor oa wegbewijzering en omgeving Maastricht
- Zijn er niet
9
Jos van Bennekom- alles is goed, tot de volgende keer
- geen een
7.4
Daelemans- ZEER VRIENDELIJK PERSONEEL
- Beetje ver afgelegen van het centrum wat een nadeel is wanneer het weer niet mee zit!
8
Hanneke- Zeer gastvrij prima eten gezellig en gemoedelijk hotel ruime parkeergelegenheid 10 minuten per bus ( halte schuin aan de overkant ) naar het centrum van Maastricht
- ligt aan drukke weg, dus bestel bij boeking kamer aan de achterkant!
8.4
j versteeg- Dat je de auto in de garagebox kwijt kon tegen betaling,En dat we een comfort kamer hadden,ontbijt goed voor dat geld,en erg vriendelijk personeel,
- buiten op het terras is het lawaaierig vanwegen de weg voor het hotel langs,
9.6
Frank Laurijssen- Zeer goede ontvangst en zeer goede en vlotte bediening
9.8
Verbeek- Erg gezellig en knus hotel. Heel gastvrij en een heerlijk ontbijt.
9.6
B. Doppenberg- goede parkeer plaats en dicht bij alles
- niet
9.2
Jeanette Van Swelm- Ontzettend vriendelijke ontvangst
- Kamer had iets sfeervoller mogen zijn
8.8
Hans- Nette ruime kamer en zeer schone douche. Vriendelijk personeel. Uitstekende keuken.
8.2
R.H. van der Rijst- Prettige embiance. Zeer goede keuken. Vriendelijke en goede bediening. Zeer goed ontbijt
- Hotel is langs vrij drukke weg gelegen.
8.6
Anoniem- Zeer gastvrij en vriendelijk personeel.
- Drukke weg aan voorzijde. Wij hebben hier geen last van gehad omdat onze kamer aan de achterzijde wa
7.8
René Thedinga- - aan uitvalsweg, net buiten Maastricht - goede service - prima ontbijt - zeer nette kamer
- - geen
10
de graaf- De service van de vriendelijke eigenaar, de ligging , het eten, kamers waren top
- Enigzins wat weinig keuze op de menukaart
7.4
Walter- Uitstraling van het hotel doet erg gezellig aan. Zeer vriendelijk personeel, goed ontbijt met vers gebakken broodjes en voldoende beleg. Het avond eten was een culinaire traktatie.
- Hotel ligt langs een doorgaande weg waar regelmatig zeer hard gereden wordt, daardoor is er behoorlijk wat geluidsoverlast. Prima hotel op een verkeerde locatie.
7.4
W.L.L. Martens- Vriendelijke bediening en een goed en lekker ontbijt.
- Onze kamer was niet zo groot en had geen mooi uitzicht, maar de badkamer was prima.
9.2
Smits.- Makkelijk te bereiken. Bus 350 op 5 minuten lopen. Prima om centrum te bezoeken. Ontvangst gastvrij.Tijdens ontbijt goede oplettendheid,buffet werd aangevuld.Ruime kamer, derder bed was ook n goed bed en geen slaapbank.
- Met ramen open slapen teveel geluid van de weg. Goede isolatie bij gesloten ramen. In de badkamer hoorde je badkamer geluiden van andete kamer.
8.8
Patrick Winters- Schoon, gezellig, prima bed. Wandelroute aan de overkant. Op fietsafstand van de stad. Fiets kan in de schuur. Heerlijk ontbijten èn dineren. (Lunchen is ook mogelijk) Voor herhaling vatbaar.
- Drukke weg overdag.
9.4
john willebrand- het eten wat op het menu stond was wel super lekker.
- menu kaart mog wel wat uigebrijder zijn
Vraag en antwoord.
Hotel In den Hoof Maastricht ligt 3,0 km van het centrum van Maastricht.
Hotel In den Hoof Maastricht heeft een restaurant. Neem contact op met het hotel om een tafel te reserveren.
Hotel In den Hoof Maastricht staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.
Hotel In den Hoof Maastricht heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.
Hotel In den Hoof Maastricht heeft ontbijt beschikbaar voor de gasten. Ontbijt is niet altijd inclusief in de kamerprijs.
Hotel In den Hoof Maastricht heeft familiekamers beschikbaar. Kijk op de website van de accommodatie om deze te reserveren.