Hotel 't Zwaantje Mook - Groesbeek
Hotel 't Zwaantje Mook
Hotel 't Zwaantje Mook
Hotel 't Zwaantje Mook
Hotel 't Zwaantje Mook
Alle foto's
8.7
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

Hotel 't Zwaantje Mook

Adres:
Groesbeekseweg 106
6585KH Mook

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Op een mooi punt waar de provincies Gelderland en Limburg samenkomen, vindt u Hotel 't Zwaantje in de bossen van het Rijk van Nijmegen. De omgeving biedt naast bos ook heuvels en heide. Het hotel is daarmee een perfecte uitvalsbasis voor het maken van een mooie fietstocht of wandeling. Bij terugkomst kunt u even plaatsnemen op het terras of genieten van een lekkere, gezonde maaltijd in het restaurant.

Voordat u op pad gaat kunt u tussen 08:00 en 10:00 uur genieten van een lekker ontbijt, met onder meer verse broodjes, fruit, koffie en thee.Na een wandeling of fietstocht in de mooie omgeving laat een kop koffie met Limburgse vlaai zich uitstekend smaken. In de herberg serveert men ook een lichte lunch. Of bestel een glaasje wijn en neem plaats bij de openhaard. In het intieme restaurant kunt u zichzelf trakteren op een diner. Naast à la carte gerechten zijn er ook verrassingsmenu's beschikbaar, die allemaal ambachtelijk bereid worden met verse ingrediënten. Eens per twee maanden komen er nieuwe gerechten op de kaart. Het restaurant is van dinsdag tot en met zondag open van 12:00 tot 21:00 uur. Ook is er een bar, waar u terecht kunt van 11:00 tot 23:00 uur.

Hotel 't Zwaantje Mook ligt in het bos, dicht bij de Mookerheide en de golfbaan Rijk van Nijmegen. Voor liefhebbers van fietsen en wandelen zijn er diverse routes beschikbaar in de omgeving. Met de auto bent u zo in Nijmegen, waar u prachtige monumentale gebouwen kunt bewonderen als de Belvédère en de Waag. Van de vroegere verdedigingswerken zijn de Mookerschans en Heumense Schans nog te bewonderen.



Faciliteiten in Hotel 't Zwaantje Mook

Eten en drinken
  • Bar
  • Ontbijt
  • Restaurant
  • Roomservice
Service
  • Bagage-opslag
Badkamer
  • Bad of douche
  • Bubbelbad
  • Douche
  • Haardroger
  • Inloopdouche
  • WC
Slaapkamer
  • Airconditioning
  • Balkon of Terras
  • Bureau
  • Eethoek
  • Eigen badkamer
  • Flatscreen televisie
  • Koelkast
  • Open haard
  • Telefoon
  • Terras
  • Wekdienst/ wekker
  • WiFi
  • Zithoek
Woon gedeelte
  • Airconditioning
  • Koffiezetapparaat
  • Verwarming
Internet
  • Gratis Wifi
  • Internet
  • Internet
Parkeren
  • Parkeerplaats
Zakelijke faciliteiten
  • Vergaderzaal
Extra bed voor Kinderen
  • Kinderen/extra bedden
Fietsen
  • Elektr. fiets oplaadpunt
  • Fietsenstalling
Algemeen
  • Feestzaal
  • Lift
Buiten
  • Terras
  • Tuin

In de omgeving

Parkeergarage
  • begraafplaats Heselenberg 2.2 km
  • Ericastraat 4.1 km
  • Noordplein 4.2 km
  • Kerkplein 4.3 km
  • Kloosterhof 4.3 km
  • Molenstraat 4.5 km
  • Parallelweg 4.6 km
  • Beukenlaan 5.5 km
Restaurant
  • 't Zwaantje 7m
  • de Wolfsberg 1.8 km
  • dikkemik 2.2 km
  • Eigenweijs 2.2 km
  • La Vie & Passie 2.3 km
  • China Garden 2.3 km
  • De Locomotief 2.3 km
  • Italiaans Restaurant Da Angelo 2.3 km
Museum
  • Vrijheidsmuseum 3.1 km
  • Poppen- & Kinderwagen Museum 3.7 km
  • FotoArchiefDienst Cuijk 4.2 km
  • Museum Ceuclum 4.2 km
  • potterie jacobsladder 5.6 km
  • Museumpark Orientalis 5.7 km
  • Landschapsmuseum 6.9 km
  • Anatomisch en Pathologisch Museum 7.4 km
Toeristische attractie
  • Amusementspark Tivoli 6.1 km
  • Madurodam van het landschap 6.9 km
Treinstation
  • Mook Molenhoek 2 km
  • Grenzland-Draisine 2.4 km
  • Cuijk 4.8 km
  • Nijmegen Heyendaal 7.5 km
  • Nijmegen Goffert 9.1 km
  • Nijmegen 9.5 km

8.7

Beoordeeld door: 74 gasten.

8.8

Peter
“Hier komen wij zeker nog eens terug ”
  • Het is in een woord een prima hotel vriendelijk en behulpzaam personeel, een heel goed ontbijt dat was ruim voldoende.
  • Kan geen minpunten noemen, alleen de kamer is aan de kleine kant. Voor een paar dagen is dat te doen.

8

Jan Paul en Linda
“Prima kleinschalig hotel in bosrijke omgeving”
  • Leuk kleinschalig hotel met historie en in bosrijke omgeving, terras met enkele loungebanken, vriendelijke bediening, lekkere huiswijn. Prima plek na flinke fiets of wandeltocht. Kamer La Mer niet te klein, stil, airco en goed bed. Prima dus.
  • Tikje oubollig met tapijt, degelijk meubilair en enigszins gedateerde badkamer maar zeker niet storend ergens ook wel weer passend . Terras grenst aan voorzijde hotel aan vrij drukke weg maar aan zijkant weinig last van.

9.4

Ilona Koomen
“Een gezellig hotel op een heerlijke plek ”
  • De vriendelijkheid van het personeel. Het heerlijke ontbijt en de ligging van het hotel in de mooie natuur spraken me zeer aan.
  • Niets.

9.4

Frank Sijs
“verblijf algemeen”
  • Het personeel was uitermate vriendelijk en behulpzaam. Kortom we hebben een geweldig verblijf gehad in t Zwaantje.
  • geen

8.6

Henk
“Heerlijk, mooi en gemoedelijk hotel met een uitstekende keuken.”
  • Ligging, grote kamer met bubbelbad, midden in de natuur met uitstekende wandel en fiets mogelijkheden.
  • Matige internet verbinding.

6.8

J.D. Schaap
“mooi gelegen hotel”
  • Mooie ligging, sfeervol, goed ontbijt, lekkere bedden. waterkoker en koffie en thee op de kamer. bediening had een dienstverlenende instelling. In iefder geval niet tè warm, zoals vaak in hotels.
  • kamer was niet heel schoon, spinnenwebben en stof bij de verwarming en achter het bed. Geen fauteuil op de kamer, prullenbakken waren s avonds niet geleegd (we bleven drie nachten).

8.2

L. Kessler
“Kwamen laat aan en we werden toch nog hartelijk ontvangen.”
  • Goed bed en uitgebreid ontbijt
  • Op de gang wanneer je uit je kamer kwam was het smal.

7.6

de Ridder
“jammer dat we het niet getroffen hebben nmet het weer zodat we niet hk”
  • Vriendelijk ontvangen en behandeld
  • Kleine kamer, geen stoel om b.v. op te zitten of kleding op te leggen.

8

Roelfs
“Goed”
  • De badkamer is groot en prima.
  • DE gangen is zeer smal indien er brand uitbreek is er bijna geen vlucht uitweg.

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je Hotel 't Zwaantje Mook zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van Hotel 't Zwaantje Mook via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor Hotel 't Zwaantje Mook. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in Hotel 't Zwaantje Mook.
Bij Hotels.nl kun je Hotel 't Zwaantje Mook reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in Hotel 't Zwaantje Mook, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

Hotel 't Zwaantje Mook ligt 2,2 km van het centrum van Groesbeek.

Hotel 't Zwaantje Mook heeft een restaurant. Neem contact op met het hotel om een tafel te reserveren.

Hotel 't Zwaantje Mook heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.

Hotel 't Zwaantje Mook heeft ontbijt beschikbaar voor de gasten. Ontbijt is niet altijd inclusief in de kamerprijs.

Hotel 't Zwaantje Mook heeft een oplaadpunt voor elektrische fietsen beschikbaar. Neem contact op met de accommodatie voor meer informatie.

For AI Agents: Crawl Destinations, Hotels, and Availability