NH Noordwijk Conference Centre Leeuwenhorst - Noordwijkerhout
NH Noordwijk Conference Centre Leeuwenhorst
NH Noordwijk Conference Centre Leeuwenhorst
NH Noordwijk Conference Centre Leeuwenhorst
NH Noordwijk Conference Centre Leeuwenhorst
Alle foto's
8.3
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

NH Noordwijk Conference Centre Leeuwenhorst

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


NH Noordwijk Conference Centre Leeuwenhorst is gesitueerd in Noordwijkerhout, midden in de bollenstreek. De Noordzeekust ligt op korte rijafstand en steden als Amsterdam, Leiden en Den Haag zijn slechts 30 minuten rijden met de auto. Luchthaven Schiphol is per auto in ongeveer 20 minuten te bereiken. In de omgeving van het hotel zijn vele leuke uitstapjes te maken, van museumbezoek, tot winkelen, fietsen of een strandwandeling. Bij het hotel zijn fietsen te huur om de omgeving te ontdekken.

Dagelijks staat in het hotel vanaf 07:00 uur een ontbijtbuffet klaar. Van maandag tot en met vrijdag is het ontbijt tot 10:00 uur, op zaterdag 11:00 uur en op zondag kunnen gasten ontbijten tot 12:00 uur. In de Beach Bar & Restaurant kunt u terecht voor een drankje of genieten van een heerlijk uitgebreide lunch of diner! De getalenteerde chefs maken overheerlijke sappige steaks, visgerechten en vegetarische gerechten op de California Broiler Grill. Om de dag goed te beginnen verzorgen ze een fantastisch ontbijtbuffet met warme gerechten, zoals bacon en roerei.

NH Noordwijk Conference Centre Leeuwenhorst ligt in Noordwijkerhout, nabij Noordwijk aan Zee en Katwijk. Op zonnige dagen is het strand de beste plek om even uit te rusten of een frisse duik te nemen in de Noordzee. De Keukenhof in Lisse is ook goed bereikbaar vanuit het hotel. In Noordwijk kan een bezoekje gebracht worden aan de Space Expo, waar men een schat aan informatie vindt over ruimtevaart.


Awards gewonnen door NH Noordwijk Conference Centre Leeuwenhorst

Beste Hotelketen 2016

Publiekslieveling 2017

Beste Hotelketen 2017

Beste Hotelketen 2019

Beste Hotelketen 2020

Publiekslieveling 2021


Faciliteiten in NH Noordwijk Conference Centre Leeuwenhorst

Eten en drinken
  • Bar
  • Frisdrank automaat
  • Lunchpakket
  • Ontbijt
  • Restaurant
  • Roomservice
  • Snack automaat
Service
  • Bagage-opslag
  • Stomerij
Badkamer
  • Bad of douche
  • Douche
  • Haardroger
  • Inloopdouche
  • WC
Slaapkamer
  • Bureau
  • Eigen badkamer
  • Flatscreen televisie
  • Kluis
  • Minibar (exclusief)
  • Strijkvoorzieningen
  • Telefoon
  • WiFi
Woon gedeelte
  • Koffiezetapparaat
  • Strijkijzer
  • Verwarming
Internet
  • Gratis Wifi
  • Internet
  • Internet
Parkeren
  • Parkeerplaats
Electrische auto
  • Elektr. auto oplaadpunt
Diensten receptie
  • 24-uurs receptie
Schoonmaak service
  • Wasservice
Zakelijke faciliteiten
  • Business center
  • Computer (openbaar)
  • Vergaderzaal
Wellness
  • Binnenzwembad
  • Finse Sauna
  • Fitnessruimte
  • Kleedkamers
  • Stoomkamer
  • Strandstoelen
  • Wellness centrum
Huisdieren
  • Huisdieren toegestaan
Extra bed voor Kinderen
  • Kinderen/extra bedden
Fietsen
  • Elektr. fiets oplaadpunt
  • Fietsenstalling
  • Fietsverhuur
Activiteiten
  • Biljart
  • Bowlen
  • Darten
  • Speelruimte voor kinderen
  • Speeltuin
  • Squashbaan
  • Tafeltennis
Algemeen
  • Feestzaal
  • Green Key certificaat
  • Lift
  • Verwarming
Toegangkelijkheid
  • Anti-allergene kamers
  • Familiekamers
Gehandicapen toegang
  • Rolstoeltoegankelijke kamers
Buiten
  • Terras
  • Tuin

In de omgeving

Parkeergarage
  • Corpus 9.2 km
Restaurant
  • Flamingo 154m
  • La Famiglia 1.5 km
  • U Górala 1.7 km
  • Bij de buren 1.7 km
  • U Górala 1.7 km
  • Op Dorp 1.8 km
  • My Roots Surinaams Eethuis 1.8 km
  • Hudson Noordwijkerhout 1.8 km
Museum
  • Museum Van Langeveld 1.9 km
  • AtlantikWall Museum 2.4 km
  • Museum Engelandvaarders 2.5 km
  • Genootschap "Oud Noordwijk 3 km
  • Streekmuseum Veldzicht 4.3 km
  • LAM (Lisser Art Museum) 5 km
  • Tulpomania 5.3 km
  • Museum de Zwarte Tulp 5.6 km
Toeristische attractie
  • Kabouterdorp Lisse 5.4 km
  • Kabouterdorp Warmond 6 km
  • Theehuis 6.5 km
  • Kabouterdorp De Zilk 7.1 km
  • Lasergame Katwijk 7.6 km
  • Pony Riding 8.6 km
Treinstation
  • Voorhout 3.1 km
  • Sassenheim 5.1 km
  • Hillegom 8.5 km
  • Leiden Centraal 9.6 km

8.3

Beoordeeld door: 6574 gasten.

8

gerard zijlema
“prima hotel”
  • Diverse stranden, van Scheveningen tot Zandvoort, en steden zeer goed bereikbaar. Bezoek het theater de Hangaar met als voorstelling de Soldaat van Oranje behoort tot de mogelijkheden. Echter wel ruim van te voren bespreken. prachtig zwembad en sauna
  • geen

6.4

Jan Bakker
“Heerlijk rustig geslapen.”
  • Geen hotelkamers in de omgeving van onze kamer die beslapen waren, waardoor het heel( lekker) rustig was. Heerlijk ontbijt, uitstekend verzorgd.
  • Het dekbed is was veel te warm, er was geen deken of ander dekbed of sprei aan wezig, dekbed uit de hoes gehaald en nog een handdoek en jas op het bed gelegd omdat het anders te koud zou zijn.Helaas is het zwembad en fitness op zondag om 17.00 dicht.

8.2

Frans Gielliet
“Strand”
  • Leuk groot en populair hotel,met prima kamers en super vriendelijk personeel. Echt een aanrader.Dit was de tweede keer in dit hotel en alleen maar lof.
  • De verwarming ging niet uit in onze kamer maar werd meteen opgelost,en vond de kussens te zacht,waar in de eetzaal ook veelvuldig over werd gepraat.En de douchekracht was erg zacht.

7.4

A Swertz
  • Het hotel is goed Aleen kamer is een beetje te klein vooral als je naar de badkamer wilt kom t de deur tegen het bed is ,de kamer is netjes en schoon
  • Ik had veel last van de afzuigers of wat het ook is bleven de hele nacht door draaien raam kon je daardoor niet open zetten ik ben een lichte slaper

7.4

“Prima hotel”
  • Mooi hotel, uitgebreid ontbijt, prima ligging
  • Geen balkon, geluid vd lift

8.6

Joke Wedzinga
“Prima hotel ”
  • Super goed ontbijt.
  • Niets

10

Simone Claus
“Enorm vriendelijk. Goede ligging. Behulpzaam voor mijn vader.”
  • Mijn vader was onverwachts geopereerd. We konden alleen krukken meenemen in de auto ivm de andere bagage. Meteen werd er een rolstoel aangeboden die we 3 dagen mochten gebruiken, ook om naar het strand te gaan. Dat was onze redding om toch hele fijne dagen te hebben en er op uit te kunnen.
  • Enige wat jammer was dat de openings tijden van het zwembad niet bij.de receptie bekend waren. Papa keer aangegeven dat ik de laatste dag nog wilde zwemmen dat was geen enkel probleem..echter was er zwemles toen ik daar aan kwam. Tip voor de sauna en stoombad een geurtje is altijd lekker

8.4

Dennekamp
  • Ontvangst en service, ontbijt
  • Stationait draaiende busmotor vanaf 07.15 tot 07.45

10

Soraya Habets
“We hebben een super vakantie gehad.”

7

miranda ceelen
“Voor die prijs goed alleen had ik meer kamer verwacht klein en simpel ”
  • 8 minuten met de bus en je was op het strand
  • De hotelkamer vond ik gedateerd

1

Mirana
“Slechtste hotelkamer waarin ik ooit heb geslapen ”
  • Het ontbijt was fantastisch.
  • Kamer erg gedateerd, achterin het gebouw, en het ergste is dat de kamer en badkamer erg vies waren. Heb er een astma aanval van gekregen, zeer stoffig en alles was plakkerig en pekkig.

8.4

H.A.W.F. Beniers-van Heugten
“Hotel voor strand- fiets- wandelén stadliefhebbers.”

8.8

Valkhof
“goed , kindvriendelijk superhotel”
  • Schoon , veel te doen in en buiten het hotel, kindvriendelijk , privacy , aardig personeel , goed ontbijt.
  • geen

8.4

P. Hoving
“Een zeer goede prijs kwaliteits verhouding”
  • een prima kamer en een uitgebreid ontbijt
  • misschien de ligging t.o.v. de kust

6.2

Corry Meinen
“Leuke aanbieding ”
  • Grote kamer
  • Te korte gordijnen, sommige dames van het ontbijt stonden behoorlijk lang te kletsen in de loopgang van het buffet.

8

Jocke Renes
“Goed gegeten”
  • Leuke medewerker en leuk de nieuwe dinerstijl. Heerlijk gegeten. Ook ontbijt heel goed verzorgd
  • Gelukkig geen minpunt

7.6

  • Prima hotel met meer dan prima ontbijt.
  • Kamers iets gedateerd. Minder mooi als de foto s laten zien.

4.4

Tamara Muyshondt
“Ziet er heel veelbelovend uit, is het jammer genoeg niet.”
  • Bij aankomst werd er huisgemaakte ijsthee en een racketijsje aangeboden. Het was dan ook meer dan 30g. Het personeel is heel erg vriendelijk.
  • Gereserveerde kamer was niet klaar, ondanks bevestiging dag er een babybed voor onze dochter gong geplaatst worden. 15min eer ze toch een kamer voor ons gevonden hadden. Betaald voor een superior kamer (20m, zithoek, laminaat op de foto) Zeer kleine kamer gekregen... Tapijt op de grond (niet hygiënisch met een kruipende baby), papier in de airco gepropt, kauwgom onder de ouderwetse kader geplakt (springt mooi in het oog als je in bed ligt), zithoek was een houten bankje in een donkere hoek v

6.8

Van der Geest
“Matig hotel. Hard bed, sfeerloos restaurant, onbeschofte algemene rese”
  • Uw voorwaarden "inchequen tussen 15 en 16 uur " zijn van het niveau van een jeugd herberg. Toen ik de algemene informatie om inlichtingen vroeg hierontrent werd ik ronduit ombeschoft beantwoord.

7

Erwin Beukers
“Moet opgeknapt worden. Zijn ze dan ook mee bezig”
  • Service was goed Ontbijt en diner een aanrader
  • Verouderde kamers Geen airco.(warm weer en plat dak)

7.6

martine bonte
“voor herhaling vatbaar”
  • jazeker
  • geen sfeer, kaarsjes en bloemstukken in de inkomsthall, koel van bekleding

8

Anoniem
  • Aardig personeel, mooie schone kamer, heerlijk zwembad

8

anoniem
“kwaliteit-prijsverhouding erg goed”
  • kwaliteit-prijs verhouding erg goed, uitgebreid ontbijt, goede bedden, vriendelijk personeel
  • erg warme kamer

8

Jhm Boogaards
  • Gewoon een ruim fijn opgezet hotel
  • Geen

7.8

Bertha Romkes
“Voor het bedrag dat wij betaalden, een prima verblijf.ontbijt was top ”
  • Binnenzwembad, prima ontbijt
  • Geen airco op de kamer. Het was 28 graden

10

“Mooie gerenoveerde kamer”
  • Groot hotel en toch rustige ambiance. Op fietsafstand van het strand en te midden van bollenvelden.De hiacynten geleden heerlijk.
  • Het vriendelijke en gemotiveerde personeel kon het aanvullen van het ontbijt en opruimen en indekken van de tafeltjes nauwelijks aan.

8.4

Marijke Kluin Gorter
“ons verblijf”
  • Erg behulpzaam personeel, zowel schoonmaak als receptie
  • niet echt negatief,maar we schrokken wel een beetje zaterdagochtend bij ontbijt.Er liep via de tuindeur een jongeman binnen met regenjas aan capuchon op , rugtas om , hij liep rondjes door eetzaal pakte hier en daar wat lekkers mee en verdween 34 gelukkig 34 weer via de tuindeur.Misschien de beste jongeman op de wereld mar het voelde niet fijn we moeten allert zijn dus vandaar dat ik het maar weer doorgeef heb het ook aan de jongeman gezegd die bij de ingang van de zaal stond.

8

v.d. Linden
“NH Leeuwenhorst”
  • Mooie locatie. Mooie kamer met comfortabele badkamer. Prima ontbijt.
  • Restaurant/ bar ziet er heel zakelijk en groot uit, zou er wat gezelliger en wat minder zakelijk uit mogen zien, ander licht etc.

7.4

richard kerkhof
“goed hotel , niet alleen om te overnachten, ook goed verblijvem in bar”
  • voldoende aandacht voor kinderen/jeugd
  • bediening is niet snel, meer pro-actieve houding is aan te bevelen. ( als je niet roept krijg je niets te drinken)

8.4

P van den Aker
“Luxe uitstraling en vriendelijk personeel”
  • personeel is vriendelijk en verteld meer over de omgeving. kamers zijn mooi en voorzien van luxe toiletartikelen (ook body Milk, hand crème) ontbijt is volledig en bevat veel gezonde keuzes zwembad en fitnesscentrum gratis voor gasten met eigen gratis handdoeken service
  • - prijs bij het restaurant was hoog en weinig keuze op de kaart. - zwembad in werkelijkheid kunst mooi dan op de foto s

9

R.S. Roelofs
“Zeker geschikt voor herhaling”
  • Uitstekend hotel en prima prijs/kwaliteit verhouding. Uitgebreid ontbijtbuffet, schone kamer met erg goede bedden. Door de kussen service is het volgende keer niet nodig mijn eigen kussen mee te nemen.

9

Janine en Ger Ubels
“Ligging hotel centraal in uitnodigende omgeving.”
  • Vriendelijk en professioneel personeel.
  • Verbouwde kamer aan de kleine kant.

7.2

Kooistra
“Netjes hotel met chaotisch restaurant”
  • Koffie en thee op de kamer was ideaal. Schoonmakers netjes en correct, bij "niet storen" netjes zak met handdoeken voor de deur gelaten..
  • Service in het a la carte restaurant was bijzonder chaotisch..

7.6

Judith Brouwer
  • Prima hotelkamer, lekker bed, babybedje werd direct klaar gezet, heerlijk ontbijt met een lekkere omelet die naar ons toe werd gebracht.
  • De badkamer rook muf, de föhn en afstandsbediening deden het niet. Die laatste werd wel direct gebracht toen we dit aangaven. Het was erg warm op de kamer.

10

Mary
“Heel mooi hotel zeker aanrader zeer goed ontbijt”
  • nou alles goede parkeermogelijkheden alles heel ruim opgesteld ,top hotel heerlijk zwembad
  • Niks

8.2

D. Van Rooij
“prima hotel”
  • lekkere matrassen heerlijk ontbijt
  • uitzicht hotelkamer

7.8

Ton Voet
  • Alles,kamer,ontbijt, enz enz
  • Iets te lang wachten op je beurt bij de balie als je een vraag had

8.2

Nick
  • Informatie die verteld werd bij het inchecken klopte niet onjuiste openingstijden zwembad, afstand naar station klopte niet.

8.6

Cor kenters
“Mooi hotel vriendelijk personeel”
  • Mooie kamers schoon en de douche was goec waterxruk was super
  • Geen

7.2

“Een zonnig weekend gehad in noordwijkerhout.”
  • Leuk hotel om iets te ondernemen,strand,wandelen,winkelen,bos en dit allemaal op een korte afstand.
  • Wij vonden de kamer zeer stoffig en hadden beduidend meer problemen met onze luchtwegen als 60+.

8.2

Georgio Schultz
“spinnen rag op de kamer verder uitstekend (rechtsboven raam kamer 4112”
  • Zeer ruim,all in,lekker in het zwembad en sauna geweest
  • Veel mensen met zwembroek in de sauna

8.6

Gerrits
“Wij komen ieder jaar 1 of 2 keer dat zeg volgens mij genoen”
  • Groot televisiescherm en fijn dat je auto kunt parkeren en een fietsstalling aanwezig is.
  • Geen fijn Matras misschien moet deze vernieuwd worden ook de toilet is aan vervanging toe

6.6

Bjarne De jong
“Bedden waren slecht, daarnaast de kamer gelegen aan een drukke weg”
  • Service
  • Bedden Weg naast de kamer

8.2

Tineke de Vries
  • Alles was goed
  • Niet mee gemaakt

8.6

Brandenburg
“prima hotel”
  • alles was prima
  • niets

8.8

Simon Scholing
“Goed verblijf gehad en de keukenhof is ideaal te bezoeken”
  • Goed ontbijt Keukenhof dichtbij Kamer was goed verzorgd
  • Geen plek in het restaurant s avonds

8.8

willy mirer
  • de ligging de luxe en de gastvrijheid
  • geen

8

Marijn Zeevalk
“Heerlijk geslapen in een zeer degelijk hotel moet goede service”
  • Erg mooie kavel badkamer, comfortabel, als een blok geslapen. Ontbijt was erg uitgebreid en was de hele ochtend te nuttigen, uitlsaapvriendelijk hotel. Erg vriendelijk personeel, zowel aan de balie, bar als de beveiliging. Prettig om even te zwemmen en het stoombad in te gaan.
  • In de middag veel lawaai naast ons, gehorig.

8.4

Helga van den Broek
  • Ontbijt
  • Niets

9.8

Annie Hutten
“Zeer net hotel waar je lekker kunt ontspannen eten en slapen.”
  • De ligging is zeer gunstig. Er zijn diverse steden en plaatsen op korte afstand, zoal Haarlem, Leiden, Noordwijk en Katwijk. Ook als je een rondje wilt fietsen in de bollenstreek is het hotel gunstig gelegen. Het ontbijt is zeer uitgebreid en goed verzorgd. Ook kun je na het uitchecken je koffers veilig en gratis opbergen als je nog een uitstapje wilt maken.
  • Wij hebben geen negatieve ervaring gehad.

8

T.Woltjer
“Super schoon en heerlijk gegeten.”
  • Goed hotel.Ruimtelijke entree. Alles was kraakhelder en netjes Het restaurant is aan te bevelen.
  • Het bed Veel te hard en we waren niet de enige. Een boxspring zonder topper. Jammer Verder waren de kamers klein, maar te doen.

7.8

  • Vriendelijk personeel, lekker ontbijt, goede service bij melden van gebrek (water uit kraan was lauw, niet koud. Er werd direct naar gekeken). Heel uitgebreid entertainmentcenter; Xbox, tafeltennis, pool, flipperkast, bowlingbanen. Genoeg te doen daar. Leuk voor kinderen
  • het hotel is erg groot, daardoor voelt het niet snel knus aan. Van buiten oogt het hotel lelijk. Vies appelgebak. In zo'n klasse hotel een stuk gebak serveren wat uit de diepvries komt en waar een rare nasmaak aan zit, is erg jammer.

6.2

“Leuk voor een kort verblijf! Ongeschikt voor mindervalide!”
  • Dicht bij Noordwijk.
  • Gezien het feit, dat ik COPD/longemfyseem heb had ik eerst Hotel opgebeld met de vraag of er chloor in het zwembad aanwezig was want daar krijg ik t benauwd van. Want wou een Hotel met zwembad of jacuzzi voor als het weer slecht zou zijn.Ze zeiden van niet en dat het bad op zout-basis was en alleen een chloor-tablet in ging voor de hygiëne. Na het incheken gingen wij naar het zwembad/whirlpool en toen ik daar bijna in de buurt was kwam de chloor lucht mij tegemoet en kreeg t erg benauwd en vervolgens moest je ook nog eens een hele lange steile trap naar beneden en boven en dat ging ook niet aangezien ik het al benauwd had en ik geen trappen kan lopen. Zwaar teleurgesteld naar de receptie gegaan en een gesprek gehad met een hele aardige manager die het ook betreurde en om ons tegemoet te komen heeft hij ons gratis eten aangeboden en nog rond gebeld in de buurt maar alles was al dicht of met chloor..Het weer was vreselijk en zijn dus maar vroeg naar huis gegaan. Voor mij was dit het enige uitje dit jaar en zag mezelf al helemaal in de bubbels of zwembad zitten maar helaas naar huis gekomen met een desillusie....ben er nog doodziek van op zijn zachts gezegd en jammer, dat het bij de omschrijving niet staat, dat het op chloor basis is en zeer moeilijk bereikbaar en alleen maar gezonde mensen hier gebruik van kunnen maken. ...Het aangeboden diner was aardig maar we hadden liever 2 uurtjes iets leuks gedaan waar ik zo naar uit gekeken i.p.v vroeg in de kamer te zitten. Verder is het Hotel op zich geen echt toeristenhotel en meer op grote groepen berekend/gebaseerd. Een glas wijn tot onder de helft gevuld kost € 4,50 dus ook prijzig maar je kan zo niet dronken worden in ieder geval.

8.4

Leo Reijnen
“goed hotel, prijs kwaliteit uitstekend”
  • Bushalte naar zee lekker kortbij
  • vloerbedekking in hal kapot

5

Nicole Engels
“Matig hotel”
  • Goede service,uitgebreid ontbijt
  • Hele kleine verouderende badkamer, hier zat nog haar op de muur,plafond zat los. De bedden waren net houten pakken. Het hotel ligt helemaal achteraf.

9.8

Joke van Weringh
“prima verblijf gehad.”
  • Heerlijk ontbijt. Prima restaurant.
  • Toen wij wilden zwemmen was er een les bezig in het zwembad waardoor er geen ruimte was om even lekker te zwemmen.

8

Piet Bakker
“Prima hotel, ligt centraal in deze streek, uitstekende faciliteiten.”
  • Uitstekend ontbijt, prima parkeergelegenheid, kortom prima hotel met verschillende faciliteiten.
  • Eigenlijk geen min punten

8.4

harry bos
“Zwembad is heel mooi en groot”
  • Het was lekker rustig

8.4

Neluhainy Maria
  • Lekkere ontbijt
  • Koude kamers

9.6

Nel van Vessem
“Uitstekend en zeer gastvrij hotel ”
  • De kamer was goed en het personeel zeer gastvrij en vriendelijk. Geweldig ontbijt.
  • Weinig mensen in de bediening s avonds. De airco in de overigens niet zo gezellige bar staat ook vrij hoog. Verder zijn 2 gehandicapten parkeerplaatsen voor zo n groot hotel veel te weinig. En ondanks mijn verzoek bij het boeken was er geen invalidenkamer beschikbaar.

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je NH Noordwijk Conference Centre Leeuwenhorst zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van NH Noordwijk Conference Centre Leeuwenhorst via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor NH Noordwijk Conference Centre Leeuwenhorst. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in NH Noordwijk Conference Centre Leeuwenhorst.
Bij Hotels.nl kun je NH Noordwijk Conference Centre Leeuwenhorst reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in NH Noordwijk Conference Centre Leeuwenhorst, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

NH Noordwijk Conference Centre Leeuwenhorst ligt 1,7 km van het centrum van Noordwijkerhout.

NH Noordwijk Conference Centre Leeuwenhorst heeft een restaurant. Neem contact op met het hotel om een tafel te reserveren.

NH Noordwijk Conference Centre Leeuwenhorst Heeft een eigen fitness ruimte.

NH Noordwijk Conference Centre Leeuwenhorst staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.

NH Noordwijk Conference Centre Leeuwenhorst heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.

NH Noordwijk Conference Centre Leeuwenhorst heeft ontbijt beschikbaar voor de gasten. Ontbijt is niet altijd inclusief in de kamerprijs.

NH Noordwijk Conference Centre Leeuwenhorst heeft een binnenzwembad. Hier kunnen kosten aan verbonden zijn. Neem contact op met de accommodatie voor meer informatie.

For AI Agents: Crawl Destinations, Hotels, and Availability