't Wapen Van Marion Oostvoorne
3233CV Oostvoorne
Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
Hotel 't Wapen Van Marion is prachtig gelegen in een van de mooiste natuurgebieden van Europa; de unieke duinen van Voorne. Het ligt vlak bij de prachtige, uitgestrekte stranden en ideaal om lekker tot rust te komen! De omgeving biedt talloze mogelijkheden voor wandel-, fiets- en natuurliefhebbers. Bovendien ben je met 20 min. al in havenstad Rotterdam of het mooie Zeeland. Het centrum van Oostvoorne bereik je al met een wandeling van 15 min.
Elke ochtend kan je de dag fris en fruitig beginnen met een goed ontbijt. Het ontbijtbuffet staat doordeweeks klaar van 06:00 tot 10:00 uur en op zaterdag & zondag van 07:00 tot 10:00 uur. Voor een lichte lunch en een heerlijk diner kan je terecht in het à la carte restaurant. Iedere dag wordt er een wisselend 3-gangen menu geserveerd, in het weekend een 4-gangen menu en op vrijdag en zaterdag een 5-gangen menu. Op het menu staan internationale en veelzijdige gerechten. Met een ruime keuze aan vis-, vlees- en vegetarische favorieten. ‘s Zomers is het bovendien heerlijk genieten op het ruime en zonnige terras. Voor het weekend wordt aangeraden om te reserveren. In de gezellige bar kan je onder het genot van een lekker drankje de dag doornemen of een potje biljart spelen. Tevens is hier een groot scherm waar diverse populaire programma’s, sportwedstrijden en internationaal nieuws worden getoond.
In Oostvoorne en omgeving is genoeg te beleven. Maak een wandeling naar de stranden van Voorne en geniet van rust, ruimte met op de achtergrond het geruis van de zee. Toch naar een strand met iets meer reuring? Op 5 km vind je het strand van Rockanje, dat volledig is ingesteld op badgasten met vele leuke paviljoens op het strand. Wil je wat steden bezoeken? Ga dan naar de leuke vestingsteden Brielle en Hellevoetsluis, beide steden met een bijzondere historie. Of bezoek havenstad Rotterdam, waar je o.a. heerlijk kan shoppen. Voor de natuurliefhebbers is het een aanrader om de wandelschoenen aan te trekken of op de fiets een tocht te maken en de omgeving te verkennen. De duinen van Voorne is een schitterend en gevarieerd natuurgebied vol bossen, duinvalleien, struwelen en droge zand hellingen.
De omgeving van het hotel leent zich perfect voor heerlijke fiets- of boottochten. Fiets of vaar langs het Brielse meer, breng een bezoekje aan vestingstad Brielle of geniet van alle andere mooie plekjes langs je route. Fietsen, e-bikes, mountainbikes en sloepen zijn te huur bij de receptie. Tevens is het mogelijk hier een goed gevulde picknickmand bij te boeken.
Faciliteiten in 't Wapen Van Marion Oostvoorne
Eten en drinken
- Bar
- Frisdrank automaat
- Lunchpakket
- Ontbijt
- Restaurant
- Roomservice
- Snack automaat
Service
- Bagage-opslag
- Strijkservice
Badkamer
- Bad of douche
- Douche
- Haardroger
- WC
- Whirlpool
Slaapkamer
- Bureau
- Eigen badkamer
- Flatscreen televisie
- Kluis
- Koelkast
- Telefoon
- Vloerbedekking
- WiFi
- Zithoek
Woon gedeelte
- Airconditioning
- Koffiezetapparaat
- Verwarming
Internet
- Gratis Wifi
- Internet
- Internet
Parkeren
- Parkeerplaats
Diensten receptie
- 24-uurs receptie
Schoonmaak service
- Wasservice
Zakelijke faciliteiten
- Vergaderzaal
Wellness
- Binnenzwembad
- Finse Sauna
- Fitnessruimte
- Kleedkamers
- Massagekamer
- Stoomkamer
- Strandstoelen
- Wellness centrum
Huisdieren
- Huisdieren toegestaan
Extra bed voor Kinderen
- Babybed
- Kinderen/extra bedden
Fietsen
- Fietsenstalling
- Fietsverhuur
Activiteiten
- Biljart
- Duiken
- Speeltuin
- Tennisbaan
Algemeen
- Lift
- Verwarming
Toegangkelijkheid
- Familiekamers
Gehandicapen toegang
- Rolstoeltoegankelijke kamers
Buiten
- Terras
- Tuin
In de omgeving
- Parking Aldi 7.6 km
- Gemetstraat 7.8 km
- Vinkseweg 9.7 km
- 't Wapen van Marion 41m
- EUS 1.1 km
- De Duinrand 1.1 km
- Bella Roma 1.1 km
- Raadhuis by Werelds 1.1 km
- Happy City 1.2 km
- Carpe Diem 1.2 km
- Cuisine D'Amis 1.2 km
- Openluchtmuseum De Duinhuisjes 2 km
- Museum in den Halven Maen 4.2 km
- Historisch Museum Den Briel 5.6 km
- Kustverlichtingsmuseum Hoek van Holland 7 km
- Atlantikwall-Museum 7.2 km
- Fort aan den Hoek van Holland 7.2 km
- iCOON 7.4 km
- Nederlands Militair Kustverdedigingsmuseum 7.8 km
- Brigittenpoortje 5.4 km
- Staelduinsebos 8.7 km
- Hoek van Holland Haven 7.1 km
- Hoek van Holland Strand 7.7 km
- Steendijkpolder 9.6 km
8.1
Beoordeeld door: 369 gasten.
5.6
Wit- Ligging van het hotel is goed. Kamer was ook mooi ingericht en nieuw
- Er was geen bad op de kamer, dit stond wel in de kamer omschrijving. Bij het arrangement zat een driegangenmenu. Dit bleek een keuze te zijn uit het dagmenu en was erg summier. Daarnaast was er in het restaurant alleen plek om 17.00 of 20.00. Er moest vooraf gereserveerd worden maar stond niet aangegeven. De wellness moest blijkbaar ook gereserveerd worden en was al vol op moment van aankomst.
8.6
Bouwien- Vriendelijk personeel, prima kamer, mooie nieuwe tuin. Voldoende gelegenheid om buiten in de schaduw te eten met de tropische temperaturen
- Het enige mindere puntje was wat mij betreft de douche in het bad i.v.m. kans op uitglijden bij het douchen.
8.8
Bouwien- Prachtige kamer, die net klaar was na de verbouwing.Vanuit het bed keek je over het Oostvoornse Meer.
- Geen
8.8
Ada de Jonge- Vriendelijk personeel ondanks onzekerheid omtrent het Corona virus
- Nvt
8.2
Ingeborg Dirksen- De kamer was helemaal vernieuwd. Het hotel heeft een spa , zwembad en het hotel ligt gelijk in de duinen richting strand. Je kan er heerlijk fietsen, wandelen en strand bezoeken. Oostvoorne is een leuk dorp met winkels en restaurants. In het hotel zelf kan je ook heerlijk eten en ontbijten. Het personeel was heel vriendelijk. Een prima familiehotel of voor een weekendje weg.
- Wat jammer was is dat wij overdag niet gebruik konden maken van het zwembad en de whirlpool omdat er zwemles werd gegeven. In de avond had ik geen zin meer om te gaan zwemmen. De spa was prima. De masseur was niet bereikbaar, jammer want ter plekke kon ik geen massage boeken. Ik zat in een standaard kamer waar geen koelkast beschikbaar was. Mocht je die wel willen of nodig hebben om medicijnen bijv. koel te houden dan zal je dat bij boeken moeten aangeven.
10
Pawe- Wellness en restaurants
- Alles goed
8.4
Peter Donkers.- Rust ten lekker eten.
- Kamer was wat klein, maar het heerlijke zitje, met 2 perfecte stoelen, maakt alles compleet. De badkamer ook klein, maar prima.
8.4
kip- Wij zaten in een gerenoveerde kamer, wat een warmte en sfeer. Heel mooi ingericht en de volgende dag naar het styling huys geweest in Brielle. leuk ook dat voor de hond goed verzorgd wordt. Daarnaast een prachtig zwembad voor de kinderen.
- geen minpunten
7.6
Ilze van Ginneken- Het hotel heeft nieuwe kamers die stijlvol zijn ingericht met bloemeninterieur, een fijne badkamer en heerlijke bedden Verder is er een zwembad sauna met ruime openingstijden en een brasserie om gezellig te zitten en lekker te eten.
- Er stond op de website dat er een fitness aanwezig was maar deze ruimte was zo klein en sfeerloos dat dat niet uitnodigde om te gaan sporten. Jammer want we hadden ons hier wel op voorbereid. Tijdens het ontbijt werd er lactose en melkvrije brood voor me geregeld ivm mijn dieet. Heel fijn Verder kon ik veel dingen eten die bij het ontbijtbuffet gepresenteerd werden maar het was jammer dat dat er niet even bij werd vermeld. Verder was het uitzicht bagger (industrie) en de omgeving niet top.
7.8
Ilona- De nieuwe kamer was net opgeleverd en wij waren de eerste gasten,erg mooie kamer Eten was goed,lekker ontbijt met verse jus d 39 Orange Fijn zwembad
- De kamer was nog niet klaar bij het inchecken om 14.00 uur en wij moesten nog een half uur wachten. Niet heel veel te beleven op loopafstand
9.2
Boel Jozef- Mooie gerenoveerde kamer, me ruime douche. Hotel ligt aan wandel-en fietsgebied. Restaurant aan hotel
- Soms lawaaierig restaurant. Geluidisolatie in de kamers kan beter. Bij eten in restaurant opletten voor bijkomende niet vermelde prijs, zoals mayonaise bij frietjes.
7
G. Kuperus- Goed bed. Goed slotkaart. Goede douche.
- Geen sauna en zwembad, gehorigheid bij de deur, irritante lichtschakeling, geen gebruiksaanwijzing bij de koffiezetter, gladde douchevloer, niet werkende zeepautomaat. Gids op tv werkte niet. Donkere kamer.
8.4
Beukema- Bij aankomst kon er niet worden ingecheckt maar er werd ons een drankje aan geboden. We hebben er vaker geslapen en het bevalt ons uitstekend.
- Geen
Vraag en antwoord.
't Wapen Van Marion Oostvoorne ligt 1,2 km van het centrum van Oostvoorne.
't Wapen Van Marion Oostvoorne heeft een restaurant. Neem contact op met het hotel om een tafel te reserveren.
't Wapen Van Marion Oostvoorne Heeft een eigen fitness ruimte.
't Wapen Van Marion Oostvoorne staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.
't Wapen Van Marion Oostvoorne heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.
't Wapen Van Marion Oostvoorne heeft ontbijt beschikbaar voor de gasten. Ontbijt is niet altijd inclusief in de kamerprijs.
't Wapen Van Marion Oostvoorne heeft een binnenzwembad. Hier kunnen kosten aan verbonden zijn. Neem contact op met de accommodatie voor meer informatie.