8.1
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

't Wapen Van Marion Oostvoorne

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Hotel 't Wapen van Marion is een veelzijdige accommodatie gelegen in Oostvoorne, Nederland, en richt zich op zowel recreatieve als zakelijke gasten. Het hotel is strategisch gelegen aan de Zeeweg, op korte afstand van het strand en omringd door een rustige, natuurlijke omgeving. Gelegen op slechts 20 minuten rijden van Rotterdam, biedt het hotel de mogelijkheid om te genieten van stedelijke voorzieningen terwijl men terug kan keren naar een serene verblijfplaats. Dit maakt het hotel een uitstekende keuze voor gasten die zowel culturele als natuurlijke ervaringen willen combineren tijdens hun verblijf.

De eetgelegenheid van het hotel biedt een gevarieerde menukaart met een focus op regionale en internationale gerechten. Het restaurant, dat elke dag een overvloed aan opties biedt voor ontbijt, lunch en diner, staat bekend om zijn professionele service en gastvrije ambiance. Deze eetervaring, samen met de nabijheid van lokale stranden en het natuurgebied Voorne-Putten, stelt gasten in staat om te profiteren van een uitgebreide selectie aan recreatieve activiteiten. Dit gebied biedt uitstekende mogelijkheden voor wandelen, fietsen en watersporten, waardoor Hotel 't Wapen van Marion niet alleen een comfortabele uitvalsbasis is, maar ook een poort naar de rijke natuurlijke schoonheid van de regio.

Het hotel zelf beschikt over een breed scala aan faciliteiten om aan de behoeften van alle gasten te voldoen. Met 98 kamers die variëren van standaard tot luxe suites zijn de accommodaties ingericht met moderne gemakken zoals gratis Wi-Fi, flatscreen-tv's en koffie- en theefaciliteiten. Voor extra ontspanning kunnen gasten gebruikmaken van het wellnesscentrum met sauna, het overdekte zwembad en de fitnessruimte. Daarnaast zijn er vergaderzalen beschikbaar voor zakelijke gasten, evenals een fietsverhuurservice om het omliggende gebied te verkennen. Met ruime parkeermogelijkheden biedt Hotel 't Wapen van Marion een praktische en comfortabele ervaring voor iedereen die de omgeving wil verkennen.



Faciliteiten in 't Wapen Van Marion Oostvoorne

Eten en drinken
  • Bar
  • Frisdrank automaat
  • Lunchpakket
  • Ontbijt
  • Restaurant
  • Roomservice
  • Snack automaat
Service
  • Bagage-opslag
  • Strijkservice
Badkamer
  • Bad of douche
  • Douche
  • Haardroger
  • WC
  • Whirlpool
Slaapkamer
  • Bureau
  • Eigen badkamer
  • Flatscreen televisie
  • Kluis
  • Koelkast
  • Telefoon
  • Vloerbedekking
  • WiFi
  • Zithoek
Woon gedeelte
  • Airconditioning
  • Koffiezetapparaat
  • Verwarming
Internet
  • Gratis Wifi
  • Internet
  • Internet
Parkeren
  • Parkeerplaats
Diensten receptie
  • 24-uurs receptie
Schoonmaak service
  • Wasservice
Zakelijke faciliteiten
  • Vergaderzaal
Wellness
  • Binnenzwembad
  • Finse Sauna
  • Fitnessruimte
  • Kleedkamers
  • Massagekamer
  • Stoomkamer
  • Strandstoelen
  • Wellness centrum
Huisdieren
  • Huisdieren toegestaan
Extra bed voor Kinderen
  • Babybed
  • Kinderen/extra bedden
Fietsen
  • Fietsenstalling
  • Fietsverhuur
Activiteiten
  • Biljart
  • Duiken
  • Speeltuin
  • Tennisbaan
Algemeen
  • Lift
  • Verwarming
Toegangkelijkheid
  • Familiekamers
Gehandicapen toegang
  • Rolstoeltoegankelijke kamers
Buiten
  • Terras
  • Tuin

In de omgeving

Parkeergarage
  • Parking Aldi 7.6 km
  • Gemetstraat 7.8 km
  • Vinkseweg 9.7 km
Restaurant
  • 't Wapen van Marion 41m
  • EUS 1.1 km
  • De Duinrand 1.1 km
  • Bella Roma 1.1 km
  • Raadhuis by Werelds 1.1 km
  • Happy City 1.2 km
  • Carpe Diem 1.2 km
  • Cuisine D'Amis 1.2 km
Museum
  • Openluchtmuseum De Duinhuisjes 2 km
  • Museum in den Halven Maen 4.2 km
  • Historisch Museum Den Briel 5.6 km
  • Kustverlichtingsmuseum Hoek van Holland 7 km
  • Atlantikwall-Museum 7.2 km
  • Fort aan den Hoek van Holland 7.2 km
  • iCOON 7.4 km
  • Nederlands Militair Kustverdedigingsmuseum 7.8 km
Toeristische attractie
  • Brigittenpoortje 5.4 km
  • Staelduinsebos 8.7 km
Treinstation
  • Hoek van Holland Haven 7.1 km
  • Hoek van Holland Strand 7.7 km
  • Steendijkpolder 9.6 km

8.1

Beoordeeld door: 357 gasten.

9

Stuart

Jong stel
11 mei 2025

“Hotel beter dan verwacht en oprecht vriendelijk.”
  • De kamer was goed, en de traktaties voor de hond waren een leuke aanvulling. Het diner was uitstekend, evenals de vriendelijke serveerster; het ontbijt had ook een goede verscheidenheid aan opties (de chef-kok in de ochtend was ook vrolijk).

9

Alex

Jong stel
22 april 2025

“Uitstekend”
  • De kamer is sprankelend schoon, het ontbijt is goed: alle basisbehoeften zijn aanwezig.
  • 2 kleine bedden in plaats van 1.

10

Ricardo

Zakenreiziger
21 april 2025

“Vakantiegevoel, zelfs wanneer u voor werk reist.”
  • Hoewel het doel van de reis werkgerelateerd was, had ik het gevoel dat ik op vakantie was. Geweldig hotel met topfaciliteiten. De kamer is zeer comfortabel en ruim, en is ook erg rustig. Het ontbijt biedt veel opties, hoewel er geen variatie is van de ene dag op de andere. Het restaurant is ook goed met goede opties, maar wat aan de dure kant.
  • Het wifi was niet de snelste en de beste. Ik had geen tijd om de fitnessruimte of het zwembad uit te proberen, maar collega's zeiden dat ze ook goed waren.

7

Kai

Zakenreiziger
1 april 2025

“Goed”
  • ontbijt
  • het bed is niet zo comfortabel.

10

Stephen

Zakenreiziger
2 maart 2025

“Werk-/vrijetijdsverblijf, was een geweldige locatie voor ons.”
  • Het eten was uitstekend, de kamers waren zeer indrukwekkend, het personeel was geweldig.
  • Niets, ik zal weer verblijven.

8

Elya

Jong stel
1 maart 2025

“Zeer goed”
  • Mooi hotel, goed ontbijt, prachtige buitenruimte naast het zwembad voor zonnebaden, personeel is vriendelijk en behulpzaam, biljarttafel en voldoende spelletjes.
  • Er zijn geen borden die aangeven dat huisdieren aan de lijn moeten worden gehouden, waardoor mensen hun huisdieren rond het zwembad en bij de ontbijttafels zonder lijnen laten rondlopen. Dit is soms een beetje onhandig.

7

Mark

Gezin met kinderen
28 februari 2025

“Goed”
  • Het personeel was vriendelijk.
  • Het uitzicht op de oliehuis en het menu was beperkt.

10

Stf0

Zakenreiziger
27 februari 2025

“Uitzonderlijk”
  • goede sauna

10

Tony9464

Jong stel
21 februari 2025

“Een geweldig verblijf hotel”
  • De faciliteiten waren uitstekend. Het zwembad, de sauna en de massage waren fabuleus. Het personeel was uitstekend, van het inchecken tot het gehele verblijf.
  • Er was niets te dislike. Behalve de regen, maar het hotel kan het weer niet beheersen.

8

Craig

Alleenreiziger
5 februari 2025

“Zeer goed”
  • Spa ter plaatse.
  • Naast de olie raffinaderij.

7

Piret

Alleenreiziger
11 januari 2025

“Goed”
  • Zeer mooie omgeving.
  • Verschrikkelijke service in het restaurant. Geen eten na een uur wachten en het hotel probeerde mij te laten betalen voor het diner dat ik niet heb gehad.

4

Anonymous

Jong stel
2 januari 2025

“Teleurstellend”
  • de receptie was zeer vriendelijk en gastvrij.
  • We konden niet buiten blijven in de avond en moesten de nacht in onze kamers doorbrengen, omdat alles te vroeg sluit. Zelfs toen we probeerden op de stoelen near het hotel te blijven, werd ons gezegd dat mensen willen slapen en dat we geluid maken. In werkelijkheid waren we gewoon kaarten aan het spelen en het was al het weekend (vrijdag en zaterdag), dus we wilden niet vroeg naar bed.

9

Anna

Jong stel
3 december 2024

“Uitmuntend”
  • Het is een prachtige plek met een rijke geschiedenis in een geweldige natuurlijke omgeving met duinen en de zee in de nabijheid. Geweldig ontbijt en wellnessfaciliteiten!
  • Een beetje ver van het strand.

9

Adomas

Alleenreiziger
27 november 2024

“Geweldige plek om met het gezin te verblijven en activiteiten te ondernemen, zoals wandelen en fietsen.”
  • Het hotel is geweldig, ik heb deze plek gekozen voor mijn kitesurfweekend.
  • Ik was een beetje teleurgesteld bij mijn aankomst; de sauna was volledig volgeboekt en ik had geen gelegenheid om deze te bezoeken.

8

Reda

Gezin met kinderen
6 november 2024

“Zeer goed.”
  • Het ontbijt is lekker. Het personeel is vriendelijk en hulpvaardig. Het bed is prachtig. We houden van de nieuwe technologie.

5.6

Wit
“Mooie ligging ”
  • Ligging van het hotel is goed. Kamer was ook mooi ingericht en nieuw
  • Er was geen bad op de kamer, dit stond wel in de kamer omschrijving. Bij het arrangement zat een driegangenmenu. Dit bleek een keuze te zijn uit het dagmenu en was erg summier. Daarnaast was er in het restaurant alleen plek om 17.00 of 20.00. Er moest vooraf gereserveerd worden maar stond niet aangegeven. De wellness moest blijkbaar ook gereserveerd worden en was al vol op moment van aankomst.

8.6

Bouwien
“Bekend goed adres.”
  • Vriendelijk personeel, prima kamer, mooie nieuwe tuin. Voldoende gelegenheid om buiten in de schaduw te eten met de tropische temperaturen
  • Het enige mindere puntje was wat mij betreft de douche in het bad i.v.m. kans op uitglijden bij het douchen.

8.8

Bouwien
“Bekend goed adres.”
  • Prachtige kamer, die net klaar was na de verbouwing.Vanuit het bed keek je over het Oostvoornse Meer.
  • Geen

8.8

Ada de Jonge
“Kamers zijn heel smaakvol gerenoveerd ”
  • Vriendelijk personeel ondanks onzekerheid omtrent het Corona virus
  • Nvt

8.2

Ingeborg Dirksen
“Het leek wel een mini vakantie die 2 dagen in Oostvoorne.”
  • De kamer was helemaal vernieuwd. Het hotel heeft een spa , zwembad en het hotel ligt gelijk in de duinen richting strand. Je kan er heerlijk fietsen, wandelen en strand bezoeken. Oostvoorne is een leuk dorp met winkels en restaurants. In het hotel zelf kan je ook heerlijk eten en ontbijten. Het personeel was heel vriendelijk. Een prima familiehotel of voor een weekendje weg.
  • Wat jammer was is dat wij overdag niet gebruik konden maken van het zwembad en de whirlpool omdat er zwemles werd gegeven. In de avond had ik geen zin meer om te gaan zwemmen. De spa was prima. De masseur was niet bereikbaar, jammer want ter plekke kon ik geen massage boeken. Ik zat in een standaard kamer waar geen koelkast beschikbaar was. Mocht je die wel willen of nodig hebben om medicijnen bijv. koel te houden dan zal je dat bij boeken moeten aangeven.

10

Pawe
“Ondanks het gebrek aan kennis van de taal, probeerde de service met on”
  • Wellness en restaurants
  • Alles goed

8.4

Peter Donkers.
“Rustige locatie en mooie nieuwe kamers. ”
  • Rust ten lekker eten.
  • Kamer was wat klein, maar het heerlijke zitje, met 2 perfecte stoelen, maakt alles compleet. De badkamer ook klein, maar prima.

8.4

kip
“Modern hotel”
  • Wij zaten in een gerenoveerde kamer, wat een warmte en sfeer. Heel mooi ingericht en de volgende dag naar het styling huys geweest in Brielle. leuk ook dat voor de hond goed verzorgd wordt. Daarnaast een prachtig zwembad voor de kinderen.
  • geen minpunten

7.6

Ilze van Ginneken
“Fijn hotel om te verblijven”
  • Het hotel heeft nieuwe kamers die stijlvol zijn ingericht met bloemeninterieur, een fijne badkamer en heerlijke bedden Verder is er een zwembad sauna met ruime openingstijden en een brasserie om gezellig te zitten en lekker te eten.
  • Er stond op de website dat er een fitness aanwezig was maar deze ruimte was zo klein en sfeerloos dat dat niet uitnodigde om te gaan sporten. Jammer want we hadden ons hier wel op voorbereid. Tijdens het ontbijt werd er lactose en melkvrije brood voor me geregeld ivm mijn dieet. Heel fijn Verder kon ik veel dingen eten die bij het ontbijtbuffet gepresenteerd werden maar het was jammer dat dat er niet even bij werd vermeld. Verder was het uitzicht bagger (industrie) en de omgeving niet top.

7.8

Ilona
“Heerlijk verblijf in een mooie nieuwe kamer”
  • De nieuwe kamer was net opgeleverd en wij waren de eerste gasten,erg mooie kamer Eten was goed,lekker ontbijt met verse jus d 39 Orange Fijn zwembad
  • De kamer was nog niet klaar bij het inchecken om 14.00 uur en wij moesten nog een half uur wachten. Niet heel veel te beleven op loopafstand

9.2

Boel Jozef
“Ideaal voor een leuke uitstap om te wandelen”
  • Mooie gerenoveerde kamer, me ruime douche. Hotel ligt aan wandel-en fietsgebied. Restaurant aan hotel
  • Soms lawaaierig restaurant. Geluidisolatie in de kamers kan beter. Bij eten in restaurant opletten voor bijkomende niet vermelde prijs, zoals mayonaise bij frietjes.

7.2

Vd ven
“Goed hotel”
  • Prijskwaliteit was goed. Gezellige kamer, koffiezetapparaat aanwezig. Mooi zwembad en sauna.
  • Spinnenwebben boven spiegel in badkamer. Geen spiegel in de kamer zelf. Geen schoonmaak gehad tussen de twee nachten. Kon stijltang niet in badkamer gebruiken helaas.Aanwijzin voor handdoeken bij zwembad ontbreken.

7

G. Kuperus
“Mooi hotel, maar ...”
  • Goed bed. Goed slotkaart. Goede douche.
  • Geen sauna en zwembad, gehorigheid bij de deur, irritante lichtschakeling, geen gebruiksaanwijzing bij de koffiezetter, gladde douchevloer, niet werkende zeepautomaat. Gids op tv werkte niet. Donkere kamer.

8.4

Beukema
“Een aanrader op alle facetten, goed gezellig, betaalbaar, omgeving”
  • Bij aankomst kon er niet worden ingecheckt maar er werd ons een drankje aan geboden. We hebben er vaker geslapen en het bevalt ons uitstekend.
  • Geen

Vraag en antwoord.

Wat is het telefoonnummer van 't Wapen Van Marion Oostvoorne?

Het telefoonnummer van 't Wapen Van Marion Oostvoorne is +31 181 489 399.

Wat is de URL van de officiële website van 't Wapen Van Marion Oostvoorne?

De eigen website van 't Wapen Van Marion Oostvoorne Kunt u hier vinden.

Hoe ver ligt 't Wapen Van Marion Oostvoorne van het centrum van Oostvoorne?

't Wapen Van Marion Oostvoorne ligt 1,2 km van het centrum van Oostvoorne.

Heeft 't Wapen Van Marion Oostvoorne een eigen restaurant?

't Wapen Van Marion Oostvoorne heeft een restaurant. Neem contact op met het hotel om een tafel te reserveren.

Is er een fitness ruimte in 't Wapen Van Marion Oostvoorne?

't Wapen Van Marion Oostvoorne Heeft een eigen fitness ruimte.

Kan ik mijn huisdier meenemen naar 't Wapen Van Marion Oostvoorne?

't Wapen Van Marion Oostvoorne staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.

Is er een eigen parkeerplaats bij 't Wapen Van Marion Oostvoorne?

't Wapen Van Marion Oostvoorne heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.

Heeft 't Wapen Van Marion Oostvoorne ontbijt voor de gasten?

't Wapen Van Marion Oostvoorne heeft ontbijt beschikbaar voor de gasten. Ontbijt is niet altijd inclusief in de kamerprijs.

Is er een binnenzwembad bij 't Wapen Van Marion Oostvoorne?

't Wapen Van Marion Oostvoorne heeft een binnenzwembad. Hier kunnen kosten aan verbonden zijn. Neem contact op met de accommodatie voor meer informatie.

Ook van de makers van Hotels.nl: Hotel.team, een revolutionaire Hotel booking AI Agent. Meld je nu aan!
Hotels.nl is meermaals gekozen tot beste hotelaanbieder van Nederland. Hotels.nl werkt samen met betrouwbare partners om de beste deals en service te leveren. Met meer dan 5 miljoen tevreden klanten en 20+ jaar ervaring in de hotelbranche zorgen we ervoor dat jouw boeking eenvoudig en zonder zorgen verloopt.
© HNL Nederland BV, KVK nummer 94742367, BTW nummer NL 866878063B01.