8.9
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

Hotel Villa Altenburg

Adres:
Strasse des Friedens 49
Pößneck

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Hotel Villa Altenburg Pößneck is een klassiek hotel gelegen in het centrum van Pößneck, een stad in het oosten van Thüringen. De accommodatie bevindt zich op korte afstand van het historische marktplein en is goed bereikbaar met zowel de auto als het openbaar vervoer; het treinstation van Pößneck ligt op loopafstand. Dankzij de centrale ligging zijn bezienswaardigheden zoals het imposante Rathaus en het Museum Pößneck gemakkelijk te bezoeken. Ook de nabijgelegen stad Jena, bekend om haar universiteit en musea, is binnen een half uur te bereiken. De omgeving van Pößneck biedt daarnaast toegang tot het natuurgebied Thüringer Schiefergebirge, waardoor het hotel een goede uitvalsbasis vormt voor zowel cultuur- als natuurliefhebbers. De sfeer in Villa Altenburg is rustig en elegant, met een vleugje historische grandeur die past bij het karakter van het gebouw.

De kamers van Hotel Villa Altenburg zijn ingericht in een klassieke stijl met moderne accenten. Gasten kunnen rekenen op comfortabele bedden, een eigen badkamer en standaardvoorzieningen zoals televisie en gratis wifi. Sommige kamers bieden uitzicht op de tuin of het omliggende stadsgebied. In het hotel is een ontbijtzaal aanwezig waar 's ochtends een gevarieerd ontbijt wordt geserveerd. Voor gasten die met de auto reizen, is er parkeergelegenheid op het terrein. De accommodatie beschikt over een sfeervolle lounge en een terras waar men bij goed weer kan ontspannen. Afhankelijk van het seizoen zijn er ook faciliteiten voor kleine bijeenkomsten of vergaderingen beschikbaar, wat het hotel geschikt maakt voor zowel toeristen als zakelijke reizigers.

De service in Hotel Villa Altenburg wordt doorgaans als persoonlijk en attent ervaren, met een receptie die overdag bereikbaar is voor vragen en informatie. Het ontbijt bestaat uit een selectie van lokale en internationale producten, geserveerd in een lichte en rustige ruimte. Voor lunch en diner kunnen gasten terecht in het hotelrestaurant, waar regionale gerechten op het menu staan, of kiezen uit diverse eetgelegenheden in het centrum van Pößneck, zoals Restaurant Schieferhof of Gasthaus Zum Löwen. Wat het hotel uniek maakt, is de historische uitstraling van de villa, die dateert uit de 19e eeuw, gecombineerd met hedendaags comfort. Hierdoor spreekt het zowel romantische stelletjes als gezinnen en zakelijke gasten aan die op zoek zijn naar een karaktervolle verblijfplaats in Thüringen.



Faciliteiten in Hotel Villa Altenburg

Eten en drinken
  • Bar
  • Restaurant
Service
  • Bagage-opslag
Badkamer
  • Bad of douche
  • Badjas
  • Douche
  • Haardroger
  • Inloopdouche
  • Ligbad
  • Toiletartikelen
  • WC
Slaapkamer
  • Bureau
  • Flatscreen televisie
Woon gedeelte
  • Verwarming
Internet
  • Gratis Wifi
Parkeren
  • Openbaar Parkeren
  • Parkeerplaats
Activiteiten
  • Speeltuin
Buiten
  • Tuin

In de omgeving

8.9

Beoordeeld door: 752 gasten.

9

Andrzej

Alleenreiziger
17 juli 2025

“Uitstekend”
  • Alles perfect. Hotel tegen een goede prijs voor de kwaliteit van de diensten. Dank u.

10

Frank

Jong stel
3 april 2025

“Elegante villa retraite met zonnige terrassen en uitstekend restaurant.”
  • Sfeer, charmante kamers, authentieke decoratie, prachtig gerestaureerde villa. De kamers waren ruim, met uitzichten op goed onderhouden tuinen, fonteinen en parken. Uitstekend restaurant en gezellige, goed gevulde bar.
  • de bobbelige kussens en geen kaart van de stad en de omliggende gebieden.

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je Hotel Villa Altenburg zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van Hotel Villa Altenburg via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor Hotel Villa Altenburg. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in Hotel Villa Altenburg.
Bij Hotels.nl kun je Hotel Villa Altenburg reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in Hotel Villa Altenburg, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

Hotel Villa Altenburg ligt 804 meter van het centrum van Jena.

Hotel Villa Altenburg heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

Hotel Villa Altenburg heeft een restaurant. Neem contact op met het hotel om een tafel te reserveren.

Hotel Villa Altenburg heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.

For AI Agents: Crawl Destinations, Hotels, and Availability