Hotel Cafe The Windmill
3117 EA Schiedam
Beschikbaarheid ophalen...
Informatie over de accommodatie
Hotel Café De Molen zijn. Het hotel ligt op 9,4 km van het Plaswijckpark. Alle kamers zijn voorzien van beddengoed en handdoeken. U kunt gebruik maken van faciliteiten zoals biljart en darts. Omdat Ahoy Rotterdam op 10 km afstand ligt en de TU Delft op 14 km afstand, ligt de dichtstbijzijnde luchthaven, Rotterdam The Hague Airport, op slechts 8 km van Hotel Cafe The Windmill.
In de omgeving
- ABC Garage 625m
- Nieuwe Passage 714m
- Stadserf 823m
- Buitenhavenweg 852m
- Station Nieuwland 913m
- Politiebureau Schiedam 934m
- Parkeergarage Euroscoop 1.2 km
- Parkeergarage 1.3 km
- De Beurs 316m
- Isabella 348m
- Fu Chen 355m
- Amado 361m
- Alfredo's Grill 361m
- Samba e Fado 381m
- Cotto & Mangiato 402m
- Brasserie Stadhuis 460m
- Molenmuseum De Walvisch 251m
- Nationaal Coöperatie Museum Schiedam 374m
- Nationaal Jenevermuseum 404m
- Stedelijk Museum Schiedam 425m
- Museum Oud Overschie 3 km
- Museum Vlaardingen 3.5 km
- Museum voor de verweesde Stadssculptuur 3.6 km
- Dutch Pinball Museum 4 km
- Fluisterboot Schiedam 235m
- Zakkendragershuisje 330m
- Floating FARM 1.6 km
- Zeillogger V92 Balder 3.4 km
- Gewone wasbeer 3.8 km
- IJsbeer 3.8 km
- Papegaaiduiker 3.8 km
- Californische zeeleeuw 3.8 km
- Parkweg 492m
- Troelstralaan 540m
- Schiedam Nieuwland 878m
- Schiedam Centrum 1.3 km
- Vijfsluizen 1.6 km
- Vlaardingen Oost 2.2 km
- Pernis 3.6 km
- Vlaardingen Centrum 3.7 km
7.7
Beoordeeld door: 180 gasten.
7
MíšaJong stel
2 mei 2025
- De locatie was uitstekend. Gratis parkeren op straat was geweldig, maar je hebt geluk nodig voor een plek. Zeer aardige dame. Goede plek voor één nacht.
- Zeer intensieve geur van desinfectie. Er was geen toilet in onze kamer.
4
KateGezin met kinderen
11 maart 2025
- Mooie uitzicht op een windmolen, hoewel het uitzicht gedeeltelijk werd belemmerd.
- Het gedeelde toilet. Het stond in de beschrijving, maar was een beetje verborgen, waardoor het niet duidelijk was.
9
KimiJong stel
6 maart 2025
- Zeer eenvoudig en schoon. Een ezelbike-stop direct ernaast. Prachtige fietstocht naar het centrum of 's nachts terug naar huis.
- niets echt.
5
FranciscoJong stel
6 februari 2025
- Gratis parkeren buiten het hotel.
- Probeer al meerdere keren telefonisch en via de boekingssite contact op te nemen met het hotel, maar ik heb geen bereik kunnen krijgen. Ze hebben zowel de telefoon als de berichten op de boekingssite niet beantwoord. Het rook overal naar sigarettenrook. De wifi was zeer slecht.
9
EmmaAlleenreiziger
11 januari 2025
- super schoon, zeer dichtbij het dorp, de locals waren geweldig.
- Het is vervelend dat het toilet afzonderlijk was.
7
RolandGroepsreizigers
6 januari 2025
- Vriendelijke eigenaar en klanten in de cafe/bar beneden. Mooie locatie.
10
AliciGezin met kinderen
10 december 2024
- Geweldig, alles was perfect. Ik was verrast hoe mooi de kamer was, aangezien de foto's op de website het geen recht doen. Het personeel is erg vriendelijk en behulpzaam. Ze hebben alles gedaan om ons te helpen en maakten ons verblijf memorabel; ze lieten ons echt welkom voelen en we zullen zeker terugkomen. De locatie is perfect; als je rondwandelt, zie je prachtige uitzichten. Trein en tram zijn een paar minuten afstand en de lokale bevolking helpt je als je problemen hebt. Geweldige vakantie, ik kan niet wachten om terug te gaan. ❤
5
KimberlyAlleenreiziger
28 november 2024
- De locatie is zeer centraal. U kunt gemakkelijk naar het centrum lopen. Er is een bushalte in de buurt als u deze nodig heeft. Er is wifi, maar ik moest wel om het wachtwoord vragen. Ik kreeg het niet automatisch.
- Het was niet zeer schoon. De ventilatie was stoffig, de lades waren al lange tijd niet schoongemaakt, en het was gewoon over het algemeen stoffig. De kamer was zeer luidruchtig; je kon de muziek vanuit het café/bar tot 2 uur 's nachts zeer goed horen. Ik kon ook mijn buren goed horen, aangezien de muren zeer dun waren. Er zijn zeer steile trappen, dus het is niet erg rolstoelvriendelijk. Er stond dat er gratis parkeren beschikbaar is, maar dit is gedeeld met de bewoners daar, dus ik kon slechts één keer een gratis parkeerplek vinden. De laatste keer moest ik 6 minuten lopen om te parkeren en dat was betaald. Al met al is de accommodatie in orde voor wat je betaalt, maar het is niet geweldig.