Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
Stadslogement By Peek biedt zeven luxe appartementen aan in hartje Sneek. Deze zijn gevestigd in een statig pakhuis aan de Singel uit 1841 en een oud graanpakhuis aan de Lange Pijpsteeg, op slechts 25 meter van elkaar. Door hun uitgekiende design zijn de appartementen geschikt voor zowel een kort verblijf als een langer verblijf. Om uw verblijf nog aangenamer te maken, bieden wij voorgevulde ontbijtboxen aan die wij bij de deur van uw appartement plaatsen. Alle bezienswaardigheden, waaronder het Fries Scheepvaartmuseum, het Sneek Theater en de Weduwe Joustra Beerenburg, liggen op loopafstand. Ook de mogelijkheden voor recreatie aan het water of op de fiets zijn onbeperkt. Heeft u vragen of speciale verzoeken, neem dan contact met ons op via 06 4626 7890 of redactie@bypeek.nl.
Faciliteiten in Stadslogement By Peek
Service
- Bagage-opslag
Badkamer
- Bad of douche
- Douche
- Haardroger
- Inloopdouche
- WC
Slaapkamer
- Bureau
- Eethoek
- Eigen badkamer
- Flatscreen televisie
- Koelkast
- Magnetron
- Radio
- Strijkvoorzieningen
- Ventilator
- Vloerbedekking
- Wasmachine
- Zithoek
Woon gedeelte
- Kabeltelevisie
- Keuken
- Koffiezetapparaat
- Oven
- Vaatwasser
- Verwarming
Internet
- Gratis Wifi
- Internet
Parkeren
- Parkeerplaats
Algemeen
- Verwarming
Toegangkelijkheid
- Familiekamers
In de omgeving
- Parkeer garage Boschplein 447m
- A7 Bloksloot 6.9 km
- A7 Laerd 7.7 km
- De Verandering 53m
- Restaurant Stoof 55m
- 't Vaticaan 82m
- Long Shu 136m
- Nieuw Azie 137m
- Sing King Ling 163m
- Grandcafé de Bommel 175m
- De Walrus 176m
- Fries Scheepvaart Museum 151m
- Nationaal Modelspoor Museum Sneek 707m
- Epemastate 2.2 km
- De mummies van Wiuwert 9 km
- Bierbrouwerij Us Heit 9.2 km
- Museum De Tiid 9.9 km
- It Tsiispakhús 10 km
- De Helling scheepswerf 7.9 km
- Kameleonboerderij 8 km
- Kameleon Eiland 9 km
- Ooievaarsdorp "De Graverij" Akmarijp 9.6 km
- Sneek 706m
- Sneek Noord 997m
- IJlst 3.6 km
9.5
Beoordeeld door: 53 gasten.
8
SerjGezin met kinderen
6 september 2025
- Het belangrijkste om te vermelden over deze accommodatie is de locatie, want deze kan echt niet beter! Het ligt in een kleine straat, om de hoek van het hoofdgrachten van de stad, zodat je je in een rustige omgeving bevindt, maar op slechts een paar minuten lopen van de hoofdstraat. De accommodatie zelf is mooi gerenoveerd met enkele originele details van het historische gebouw die intact zijn gelaten. De kamer was ruim, met een kleine keuken en een aparte badkamer en toilet. We hadden een babybedje nodig, dat ons werd aangeboden, wat ons verblijf een stuk gemakkelijker maakte, omdat onze baby ergens comfortabel kon slapen. We bevonden ons ook handig op de begane grond, waardoor het gemakkelijk was om met een kinderwagen rond te komen.
- Ik denk dat het enige wat ik kan vermelden, is dat de ingangdeur naar onze kamer vrij dun was en we alles wat er in de gang gebeurde heel duidelijk konden horen. We hadden geluk dat alle gasten stil waren, maar het was nog steeds een beetje luidruchtig wanneer mensen 's nachts terugkwamen.
10
MazharZakenreiziger
4 maart 2025
- goed
- goed
9
DanielJong stel
23 februari 2025
- Een zeer aantrekkelijke appartement in een omgebouwd pakhuis. Het appartement was schoon en ruim, en op slechts een paar minuten wandelen van het centrum van Sneek. Dit zou mijn voorkeurlocatie zijn voor elk bezoek aan Sneek.
Vraag en antwoord.
Stadslogement By Peek ligt 301 meter van het centrum van Sneek.
Stadslogement By Peek heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.
Stadslogement By Peek heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.
Stadslogement By Peek heeft familiekamers beschikbaar. Kijk op de website van de accommodatie om deze te reserveren.