Beschikbaarheid ophalen...
Informatie over de accommodatie
Het luxe Hotel Abdijhof Thorn is strategisch gelegen in het hart van “Het Witte Stadje” Thorn en biedt ruime, smaakvol ingerichte hotelappartementen en zogenaamde “Pottehuuskes”, die geschikt zijn voor zowel een kort recreatief verblijf als een langer verblijf. Met onovertroffen culinaire ervaringen in restaurant Hofferkeukens, gevestigd in de voormalige hofkeukens van het paleis van koningin abdis Maria Cunegonda van Saksen, en een adembenemend uitzicht op de nabijgelegen abdijkerk, belooft Hotel Abdijhof Thorn een unieke mix van oud en nieuw. Elk appartement heeft een eigen plattegrond en sfeer en is voorzien van een woonkamer, een balkon, een aparte slaapkamer, een badkamer en een volledig uitgeruste keuken. Voor gasten die de voorkeur geven aan een aparte accommodatie zijn er ook de charmante zelfstandige “Pottehuuskes” beschikbaar. Hotel Abdijhof Thorn staat bekend om zijn persoonlijke service, inclusief een op maat gemaakte schoonmaakservice, en streeft ernaar om u zich tijdens uw verblijf thuis te laten voelen.
Faciliteiten in Hotel Abdijhof Thorn
Eten en drinken
- Magnetron (openbaar)
- Ontbijt
- Restaurant
Badkamer
- Antislip Tegel
- Douche cabine
- Haardroger
- Toiletartikelen
- Wastafel
- WC
Slaapkamer
- Airconditioning
- Alleen per trap bereikbaar
- Aparte slaapkamer
- Eigen badkamer
- Extra groot bed
- Flatscreen televisie
- Geluiddichte kamer
- Houten vloer
- Kledingkast
- Kluis
- Laptop kluis
- Ramen die open kunnen
- Stoel
- WiFi
Woon gedeelte
- Airconditioning
- Broodrooster
- Droger
- Eethoek
- Keuken
- Koelkast
- Koffiezetapparaat
- Magnetron
- Oven
- Vaatwasser
- Verwarming
- Wasmachine
- Waterkoker
Internet
- Gratis Wifi
Parkeren
- Openbaar Parkeren
Fietsen
- Fietsenstalling
Gesproken talen
- Duits
- Engels
- Nederlands
Betaalmethodes
- Pinnen
Uitzicht
- Stadszicht
In de omgeving
- A2 Ellerbrug 7.1 km
- P1 Bospoort 8.2 km
- P3 Kloosterbempden 8.4 km
- P3 Kloosterbempden 8.4 km
- Oude Trambaan 8.8 km
- Bokkenstraat 9.9 km
- De Drie Cronen 95m
- Hotel-Restaurant La Ville Blanche 114m
- Hotel-Restaurant Crasborn 123m
- De Pannenkoekenbakker 136m
- IJssalon San Marino 182m
- Aod Thoear 310m
- Kasteelhoeve De Grote Hegge 330m
- Brasserie 't Brook 598m
- Gemeentemuseum Het Land van Thorn 167m
- Grathemermolen 3.5 km
- Museum van de Vrouw 6.2 km
- Museum "Terug in de Tijd" 7.9 km
- Regionaal Archeologisch Musuem 8 km
- Theepottenmuseum 9.3 km
- vliegtuig 3.1 km
- 9m platform (klein) 3.1 km
- bootje 3.1 km
- 9m platform (groot) 3.2 km
- De Galgenberg van Neeritter 3.8 km
- Watermolen 4.2 km
- Oermonument 4.8 km
- Dodendraad Wereldoorlog 1 5 km
- Echt 7.1 km
8.7
Beoordeeld door: 24 gasten.
10
HillaryJong stel
19 april 2025
- Hou, hou, hou van dit charmante pand! We hebben zo'n fijne tijd gehad dat we een terugreis plannen. Prachtig gebouw en decor, comfortabele bedden en geweldig personeel. Op loopafstand van alles! Perfect verblijf!
8
PJong stel
17 april 2025
- Uitstekende locatie, in het centrum van Thorn. Het huis is zeer romantisch. Uitzicht op de kerk. Woonkamer, goed uitgeruste keuken, oven, magnetron, wasmachine, strijkijzer (geen vriezer echter). Het huis is mooi ingericht. Alles is vrij nieuw. Comfortabel bed.
- Ze hebben niet goed schoongemaakt. Er ligt stof op de vloer in de gang boven, onder het bed en achter de balken. Er zijn kruimels op het tapijt in de woonkamer. Vettige handafdrukken op de keukenkasten. Sommige glazen en kopjes in de keukenkasten zijn niet echt schoon. Gezien de prijs per nacht (€ 250!) is dit niet waar voor je geld; voor deze prijs moet het tot in de puntjes schoon zijn. Je wilt je vakantie niet beginnen met afwassen. Iemand komt langs om je in en uit te checken. Uitchecken om 10.00 uur op zondag is te vroeg.
7
StevenGezin met kinderen
9 maart 2025
- Het is een historisch gebouw en zo uniek. Het gebied is zo mooi.
- De trap naar de tweede verdieping is een beetje steil.
10
TaniaZakenreiziger
27 januari 2025
- prachtige omgeving in het witte dorp Thorn
- zeer comfortabel
9
AndrewJong stel
16 januari 2025
- Een zeer goed uitgeruste appartementen in een aantrekkelijke positie. Prachtig ingericht, de keukenuitrusting was uitstekend. Wasmachine, grote koelkast, Nespresso-apparaat. Vloerverwarming in de badkamer. Wij hebben enorm van ons verblijf genoten.
- We waren daar voor een week, en hoewel ze de handdoeken verwisselden, vulden ze de toiletrollen niet bij. Er waren veel steile trappen naar de bovenste verdieping.