Holiday Inn Express Utrecht - Papendorp
3528AE Utrecht
Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
Het Holiday Inn Express Utrecht - Papendorp is een modern hotel op slechts 10 autominuten van het centrum van Utrecht. Het hotel is door zijn ligging zowel voor de zakelijke gast als de toerist uitermate geschikt. Het hotel beschikt over een modern ingerichte lobby en bar, waar gasten kunnen ontspannen met vrienden en collega's.
Het hotel biedt ontbijt aan in de ontbijtruimte. Daarnaast zijn verschillende soorten kleine snacks en sandwiches verkrijgbaar uit de automaten in de lobby. Het hotel beschikt niet over een restaurant. Het centrum van Utrecht is echter rijk aan restaurantjes, onder meer in de werfkelders langs de Oudegracht.
Op minder dan 10 minuten lopen van het hotel bevindt zich het Congres en Meeting Center Domus Medica. Daarnaast is de Jaarbeurs Utrecht goed bereikbaar, met de auto is dit ongeveer 10 minuten rijden. Dit komt mede dankzij de centrale ligging aan de A12 en A2. Via deze wegen zijn ook andere belangrijke bestemmingen als Amsterdam en Den Haag goed bereikbaar.
Faciliteiten in Holiday Inn Express Utrecht - Papendorp
Eten en drinken
- Bar
- Frisdrank automaat
- Ontbijt
- Restaurant
- Snack automaat
Service
- Bagage-opslag
- Stomerij
- Strijkservice
Badkamer
- Bad of douche
- Douche
- Haardroger
- WC
Slaapkamer
- Bureau
- Eigen badkamer
- Flatscreen televisie
- Geluiddichte kamer
- Radio
- Rolstoeltoegankelijk
- Satelliet televisie
- Telefoon
- Vloerbedekking
- WiFi
Woon gedeelte
- Kabeltelevisie
- Verwarming
Internet
- Gratis Wifi
- Internet
Diensten receptie
- 24-uurs receptie
- Conciërgeservice
Schoonmaak service
- Wasservice
Zakelijke faciliteiten
- Business center
- Vergaderzaal
Fietsen
- Fietsenstalling
- Fietsverhuur
Algemeen
- Lift
- Lounge
- Verwarming
Gehandicapen toegang
- Rolstoeltoegankelijke kamers
In de omgeving
- Garage Van Heuven Goedhartplein 1.4 km
- Strijkviertel 1.4 km
- Franz-Lisztplantsoen 2 km
- OGD Utrecht 2 km
- Van Rensselaerlaan 2 km
- Drommedarislaan 2.1 km
- Parkwijk 2.4 km
- Rabobank Visitors 2.9 km
- Op Roose 815m
- J&N Veggie & Kebab 991m
- Al Marsa 997m
- Mama Mia 1 km
- Resto VanHarte 1.1 km
- Prins Caspian 1.2 km
- Simitci Dunyasi 1.3 km
- Mondial Fish 1.3 km
- Mobach 2.3 km
- Castellum Hoge Woerd 2.9 km
- Rietveldwoning 3.5 km
- Museum Speelklok 3.7 km
- Nijntjemuseum 3.7 km
- Nederlands Volksbuurt Museum 3.8 km
- Expo Het Utrechts Archief 3.8 km
- DOMunder 3.8 km
- Verkeerstuin 2 km
- Stationspiano 3.2 km
- De Inktpot 3.2 km
- Utrecht Sloep Rondvaart 3.4 km
- Mariapomp 3.5 km
- Utrecht Sloep Rondvaart 3.6 km
- Miffy Traffic Light 3.6 km
- KidZcity 3.8 km
- Utrecht Centraal 3.1 km
- Utrecht Leidsche Rijn 3.2 km
- Utrecht Vaartsche Rijn 3.2 km
- Utrecht Zuilen 3.7 km
- Utrecht Terwijde 3.9 km
- Utrecht Maliebaan 4.2 km
- Utrecht Lunetten 4.6 km
- Utrecht Overvecht 5.5 km
8.3
Beoordeeld door: 386 gasten.
7.8
erik van Veldhuisen
maandag 31 oktober 2016
9.6
Johan Blokker
maandag 12 september 2016
- De kamer was precies zoals beschreven en zoals de foto s van de website. Ik heb heerlijk kunnen slapen en was erg verbaast over de hygiëne. Het ontbijt was erg uitgebreid en was heel blij met de keuze aan brood, beleg en drinken. Alles smaakte vers en heel erg lekker. Dit hotel moet 5 sterren krijgen, ik kom zeker nog eens terug.
- Ik heb geen minpunten voor dit hotel.
7.6
Harry Bekker
dinsdag 16 augustus 2016
- Geen
- Waar het ontbijt buffet opgesteld was ,was regelen en te dicht op elkaar ,wij wilden vroeg ontbijten ,maar er waren al heel veel mensen uit Japan ,en die stonden allemaal op elkaar ,dat vind ik niet zo smakelijk . Jammer dat er geen restaurant in het hotel was .
7.8
Songul Gozel
zaterdag 11 juni 2016
- Het zag er heel goed en netjes ui. Kamer was schoon en minimalistisch. Badkamer vond ik vooral erg mooi en goed er uit zien.
- Ontbijt was maar tot 10.00 uur. Persoonlijk vind ik dit een beetje te vroeg.
6.6
Henk Kersten
zondag 8 mei 2016
- Ontbijt viel erg mee, schone kamer en douche
- Eerste ochtend geen warm water dus niet kunnen douchen. Tweede nacht (vals) brandalarm waardoor we om 6 uur s ochtends naar buiten moesten. Voor beide voorvallen is later excuus gemaakt.
8.2
maandag 4 april 2016
8.2
isabella allewijn
maandag 1 februari 2016
8.4
Alwin
dinsdag 12 januari 2016
- Zag er allemaal erg netjes en verzorgd uit. Personeel heel vriendelijk en behulpzaam. Lekker continentaal ontbijt.
- Het streepjes vloerbedekking vonden we niet erg prettig. Ingang had iets duidelijker gekund.
7.6
Kelly
vrijdag 18 december 2015
- Nette (bad)kamer, prima ontbijt
- Kort bed, geen WC borstel
8
Danny
dinsdag 15 december 2015
- Welkomst en de kamer
- N.v.t.
9
Audrey den Breejen
maandag 14 december 2015
- Goed bereikbaar en zo in het centrum van Utrecht. Zowel met de bus als met de auto
- Niets
8.6
Leo Kolk
maandag 14 december 2015
- een goed ontbijt
- jammer dat de eieren koud waren het is een kleine negatieve opmerking de rest was prima
7.8
Maritza de Groot
vrijdag 11 december 2015
- Met name de ligging op 5 minuten afstand van de locatie waar ik s morgens vroeg moest zijn. Kamer was schoon en strak. Badkamer strak en schoon Hotel was uitstekend geschikt voor het doel van mijn overnachting
- Zeer trage wifi Ontbijt vond ik karig in relatie tot wat je in andere hotels voor dezelfde prijs krijgt. Kwaliteit van wat er lag was wel goed. Jammer dat je bij inchecken apart nog de tax moest betalen (in mijn geval 3,35) was makkelijker geweest om het totale bedrag (in mijn geval 85,35) direct bij reservering te betalen. Helaas geen minibar op de kamer.
7
Albert Jan Heddema
vrijdag 4 december 2015
- Mette kamer voorzieningen. Nieuw modern hotel. Goede parkeervoorzieningen.
- De locatie ten opzichte van het centrum. Voor 1 nacht geen probleem.
7.4
pascal van delft
maandag 30 november 2015
- vrij wel alles was positief
- het enige was dat je in een twee persoonsbed naar elkaar toe rolde miss idee om de matrassen regelmatig te draaien
8.4
Helena Dronkers
zaterdag 28 november 2015
- Goed centraal voor Utrecht en heel Nederland. 5 minuutjes van de snelweg en toch geen geluidsoverlast
- Je voelde de veren door de matras. Maar toch lekker geslapen
10
Werner Versluys
zondag 15 november 2015
- zeer stille ligging
- Geen
8
Sofie Caes
zondag 25 oktober 2015
6
John Muller
maandag 19 oktober 2015
6.4
Tina Boer
maandag 12 oktober 2015
8.8
BWP Sonja Kok
zondag 4 oktober 2015
- Vriendelijk personeel Schone kamer.
- Al vroeg hoorde je aan de buitenkant om de zoveel tijd een soort ratel. De badkamerdeur blijft niet openstaan. De douchekop richtte scheef, was niet makkelijk om de waterstraal recht naar beneden te laten gaan. Dit zijn geen punten die mijn verblijf of beoordeling negatiever gemaakt hebben maar zijn wellicht wel punten waar jullie iets aan kunnen doen zodat andere gasten het niet opmerken.
8.2
Ralf Hindriks
maandag 24 augustus 2015
- ontbijt was goed.
- er was geen eten. op ontbijt na.
5.8
Astrid Leeuwendal
zondag 23 augustus 2015
- Heel erg hartelijk personeel. Goed ontvangst en service. Zou het voor 1 nacht misschien aanbevelen.
- Klein en slecht bed en klein dekbed. Zeer gehorige kamers. Ontbijt had uitgebreider gekund.
9
Anoniem
zaterdag 15 augustus 2015
- Bed (slaapt lekker), heldere en ruime kamer, rustig, gratis parkeren, eenvoudig maar gratis ontbijt, veel duidelijkheid, klantgericht personeel
- Geen
8.6
Anoniem
woensdag 12 augustus 2015
- Kamer (licht en helder), bed (slaapt uitstekend), kussens (verschillende soorten, gelabeld), rust (snelwegen dichtbij maar niet hoorbaar), parkeren (gratis en ruime plekken), prijs (goed voor een stad, gratis ontbijt).
- Geen warme maaltijd verkrijgbaar
9
DM
zaterdag 8 augustus 2015
- Kamer, rust, netheid, vlak bij mijn werk gelegen, gratis parkeren en dat is een verademing...
- nvt
7.8
Dennis Hooiveld
zaterdag 1 augustus 2015
- Nette en prima hotelkamer
- Het ontbijt kan nog wat extra lekkernijen gebruiken voor net even een wat luxer gevoel.
8.2
heidi De Block
maandag 20 juli 2015
- nette kamers, vriendelijk personeel, rustige ligging..
- geen negatieve punten
8.6
Bart Moerman
maandag 20 juli 2015
8.4
Louis van de Reep
maandag 13 juli 2015
7.8
s boomsma
vrijdag 3 juli 2015
8.6
Hans van Klaveren
maandag 29 juni 2015
8.2
Janine Ruijs
maandag 25 mei 2015
- Heel mooi, modern, hygiënisch en goed hotel De kamers waren ruim. De ontvangst erg vriendelijk En lekker dicht bij het centrum en jaarbeurs. Aan te raden
- Het ontbijt was prima, maar zou iets uitgebreider mogen zijn. En de opstelling was lastig, stonden teveel mensen op zo n klein stukje.
8.6
Kathleen Jeselmans
zondag 17 mei 2015
7
Bennie Meijer
maandag 4 mei 2015
- Taxi vanuit het hotel naar de stad
- Er is geen terras
8
Daphne van Wijngaarden
woensdag 8 april 2015
- shuttelservice naar de stad.
- geen scrambled eggs, gebakken ei of bacon bij het ontbijt
6.8
N. Jansen
dinsdag 7 april 2015
- Ontbijt was prima. Douche zag er uitstekend uit
- Er werd mij gezegd dat ik met twee kinderen prima in 1 bed kon logeren. Dan moest ik wel een double kamer nemen. Dit bed was echter veel te klein en hebben daarom ook behoorlijk slecht geslapen. Maar dit geheel terzijde.
8.6
Nana Dwemor
maandag 6 april 2015
- de rust in het hotel en de service was prima. en ook wel prettig dat je in de ochtend thee of koffie kan zetten in de kamers
- geen roomservice
9.2
J. v.d.Mark
donderdag 2 april 2015
- service receptie
- eigenlijk niets
7.2
Jacob Huizing
maandag 30 maart 2015
- goed bed en ruime kamer makkelijk parkeren
- De omgeving is in het weekend uitgestorven en troosteloos Het ontbijt was zakelijk, op het karige af, er zat niets verrassends bij (zoals bijv. scrambled eggs). Meer geschikt voor zakelijke gasten dan voor toeristen. De glazen deur viel steeds met veel lawaai tegen de gangdeur aan
9.6
Yannic Sterken
maandag 23 maart 2015
- Uitstekende ligging Zeer goed ontbijt Propere ruime stille kamers Vriendelijke mensen
- Misschien iets te frisse kamer bij aankomst
7.4
Filip Bollen
maandag 23 maart 2015
- Zeer vriendelijk en professioneel personeel
- Bed vond ik niet goed, maar dit is ook heel subjectief.
8.6
Jos Wortelboer
maandag 9 maart 2015
- prettig ontvangst, goede kamer, prima ontbijt kortom een aanrader
7.8
Ilona ik
maandag 16 februari 2015
- Ontbijt, kamers, rust
- Moest wennen aan het slapen onder 1 dekbed, men had vast wel een extra dekbed gehad als je hierom gevraagd had dus verder helemaal prima. Ook de bedden van 140 breed waren geen beperking. Het was heerlijk knus met zn tweeën
8
A Meintema
zaterdag 31 januari 2015
- dat er s nachts nog iemand aan de balie aanwezig was, die ons vriendelijk te woord stond.
- s nachts warm op de kamer. Het lukte ons niet de thermostaat lager te zetten.
9.6
Chris Dingemanse
zaterdag 31 januari 2015
- Overzichtelijk gemoedelijk en zorgeloos
- Bed klein
6.6
P Rijksen
woensdag 24 december 2014
- Receptie was vriendelijk en bed en douche waren heerlijk.
- Op de stoel zaten sperma vlekken. Erg onsmakelijk en ik wilde daar dus niet op zitten. Personeel reageerde daar vrij laconiek onder. Foto beschikbaar.
9
L.W. Kolk
maandag 15 december 2014
- parkeren bij het hotel en bushalte in de buurt
- geen
8.8
L.W. Kolk
maandag 15 december 2014
- Het parkeren bij het hotel en een bushalte in de buurt
- geen
10
GAC Groenendijk
maandag 15 december 2014
- strakke schone kamer en badkamer Dicht bij de bushalte waardoor het centrum makkelijk berijkbaar is. Goed ontbijt Spontaan personeel, gaven de info welke we vroegen
- ben ik niet tegen gekomen
8.4
M van Vossen
zondag 14 december 2014
- Mooie kamer, goede bedden, moderne badkamer, rustige ligging.
7.6
J.a. Lok
zondag 7 december 2014
- Prima ruime kamer met koffie en thee en heerlijke douche. Ook heerlijk ontbijt.
- We hadden twee losse bedden en het linker bed aan de kant van het armer van kamer 208 is zeer slecht. Helemaal doorgelegen.
8.4
M Vd W
maandag 1 december 2014
- Shuttle service naar het centrum
10
I. de Jager
maandag 1 december 2014
- Kamer was erg netjes ingericht , prachtige douche en verlichting. We werden erg vriendelijk geholpen en het ontbijt was top. Geen restaurant aanwezig , maar wel eten kunnen bestellen dit wad erg leuk en fijn.
- Niks alles was top.
7.6
T Meerding
maandag 17 november 2014
- Te dikke hoofdkussens.
8.2
ada veldhuis met client die mindervalide is. ivm privecy voor elk 1 k
zaterdag 15 november 2014
- dicht bij de autobaan. rustig gelegen. Overkapte parkeerplaatsen dicht bij het hotel.ruime kamer, goede douche, goede matrassen. veel licht in het hotel. Fris ingericht, mooie kleuren. ontbijt was prima. Je mocht zelfs een lunch pakket meenemen. Personeel behulpzaam. Tussendeur voor families. Heel mooi, deze faciliteiten hebben weinig hotels. Hou deze erin. We komen zeker terug.
- Echt negatief niet maar het toilet was erg laag. Ik weet niet wat hier de reden van is. Op kamer 118 suisde het wat. Kwam v d koelvitrine van de frisdranken die naast de receptie stond. (niet echt ernstig) hoor dit was niet een actieprijs, anders wel vrij duur.Wanneer je met een cliënt uit de zorg een paar daagjes weg bent ben je wel heel erg duur uit. Je wilt beide privacy. Misschien om dit te stimuleren extra korting in die situatie. water liep niet zo goed weg bij de inloopdouche( minderv.)
6.6
E. Fraay
dinsdag 11 november 2014
- het airco was warm niet goed, bed ook slecht, dus slecht geslapen, bed klein
8.2
maandag 10 november 2014
8.2
rw de ridder
maandag 10 november 2014
- auto geparkeerd bij hotel en in 10 minuten met bus in centrum
- geen klachten
8.2
Ger
maandag 27 oktober 2014
- Rustig gelegen, mooie kamer, goede bedden en voorzieningen als douche en lobby
- Geen
Vraag en antwoord.
Holiday Inn Express Utrecht - Papendorp ligt 3,9 km van het centrum van Utrecht.
Holiday Inn Express Utrecht - Papendorp heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.
Holiday Inn Express Utrecht - Papendorp heeft een restaurant. Neem contact op met het hotel om een tafel te reserveren.
Holiday Inn Express Utrecht - Papendorp heeft ontbijt beschikbaar voor de gasten. Ontbijt is niet altijd inclusief in de kamerprijs.
Holiday Inn Express Utrecht - Papendorp heeft speciale kamer(s) voor rolstoel gebruikers. Neem altijd eerst contact met de accommodatie op als u hiervan gebruik wilt maken.