Informatie over de accommodatie
Het Boutique Hotel Lupo ligt in het levendige hart van het Zeeuwse Vlissingen en verwelkomt haar gasten op slechts enkele minuten lopen van de boulevard en het strand. Het geheel gerenoveerde hotel biedt naast prachtige kamers ook vele winkels, restaurants en andere uitgaansmogelijkheden. Unieke aspecten zoals de self-check-in functie, waardoor gasten op elk moment kunnen arriveren en inchecken, evenals de intieme hoteltuin en het dakterras dragen bij aan een verfrissende en huiselijke sfeer. Het team van Boutique Hotel Lupo staat tot 17.00 uur voor u klaar om al uw wensen te vervullen. Gasten die via hun website boeken, profiteren van een exclusieve korting op de kamerprijs.
In de omgeving
Parkeergarage- Minicamping De Hofwei 6.9 km
Restaurant- Sultan 84m
- Sofra 93m
- De Schelde 110m
- Nieuw China Garden 149m
- Royal 165m
- CityBeanz 166m
- Wilma's eten & drinken 233m
- 't Hart van 237m
Museum- Museum Scheldewerf 281m
- MuZEEum 537m
- MuZEEum Kazematten 715m
- Bunkermuseum Vlissingen 802m
- Visserijmuseum Breskens 5.6 km
- Sjakie’s Chocolade Museum 6.3 km
- Zeeuws museum 6.7 km
- Bunkermuseum Bunker 2 8 km
Toeristische attractie- Vliedberg Meinersweg 5.6 km
- Vliedberg Buttinge 6.2 km
- Reeën 6.4 km
- Hazen 6.4 km
- Schapen + Geiten 6.4 km
- Alpaca's 6.4 km
- Vliedberg Krommenhoeke 7.4 km
- Trappentheater 8.7 km
Treinstation- Vlissingen 1.5 km
- Vlissingen Souburg 2.5 km
- Middelburg 6.3 km
- Arnemuiden 9.1 km
9.5
Beoordeeld door: 110 gasten.
7
Matei-stefan
Zakenreiziger
15 januari 2025
“aanvaardbaar voor een kort verblijf”
- goed ontbijt en goede locatie
- Zeer kleine kamer, koffiezetapparaat moeilijk te gebruiken in de kamer.
9
Thomas
Zakenreiziger
9 januari 2025
“Mooi hotel in het centrum”
- Zeer mooi klein hotel midden in het stadscentrum met vriendelijk en servicegericht personeel.
- Er is eigenlijk niets bijzonders te melden, maar het zou goed zijn om te weten dat er extreem steile trappen zijn, wat moeilijk kan zijn als je grotere tassen hebt. De kamer was erg warm en het was moeilijk te begrijpen hoe de airconditioning werkte.
10
Andreas
Zakenreiziger
13 december 2024
“Heerlijk hotel!”
- Het hotel was verrassend prettig! Zeer vriendelijke receptiemedewerkers, een heerlijk ontbijt, een mooie kamer met een gedeeld terras. Zeer goede locatie met winkels en restaurants in de buurt. Naast de bushalte!
7
Anne-marie
Jong stel
6 december 2024
“Goed”
- Het personeel was zeer vriendelijk en attent. Het ontbijt was geweldig.
- De dodelijke trap.
10
Olena
Alleenreiziger
5 december 2024
“Ondersteunende managers en gezellige kamers.”
- Allereerst wil ik de manager van hotel Jamilla bedanken, zij was zeer ondersteunend en heeft veel geholpen met al mijn vragen. Het was bijna een last-minute boeking, maar zij antwoordde heel snel. De kamer was gezellig, ik kon de temperatuur iets verhogen om het warmer te krijgen en 's ochtends had ik een heerlijk ontbijt. Geweldige kwaliteit, locatie en prijs!
- Het lijkt erop dat er geen tekst is ingevoerd om te vertalen. Gelieve de Engelse zin of het woord in te voeren dat u wilt laten vertalen naar het Nederlands.
6
Marcelo
Jong stel
1 december 2024
“Goede alternatieve optie”
- Zeer goed gelegen en uitstekend ontbijt. De kamer was in orde.
- We kregen een kamer op de tweede verdieping, maar er was geen lift in dit hotel. Daarom heb ik zware bagage via zeer smalle en gevaarlijke trappen moeten dragen.