8.5
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

Vienna House by Wyndham Ernst Leitz Wetzlar

Beschikbaarheid ophalen...


Informatie over de accommodatie


Vienna House by Wyndham Ernst Leitz Wetzlar is een hoogwaardig hotel dat uitblinkt in luxueuze accommodatie en moderne voorzieningen. De kamers zijn smaakvol ingericht en voorzien van flatscreen-tv's, airconditioning en comfortabele werkplekken. De privébadkamers zijn uitgerust met luxe toiletartikelen en een haardroger, wat zorgt voor optimaal gemak voor de gasten. Het hotel beschikt over verschillende kamertypes, waaronder de Superior Suite met een volledig uitgeruste keuken en de Executive King Suite met een kitchenette, beide met fraaie uitzichten op de tuin.

Culinair genieten kan in het eigen restaurant van Vienna House, waar gasten kunnen genieten van zowel mediterrane als lokale gerechten. Het restaurant biedt ook opties voor vegetarische en glutenvrije diëten, wat het een veelzijdige eetgelegenheid maakt voor een breed scala aan dieetwensen. Daarnaast beschikt het hotel over een bar voor cocktails en drankjes, en een uitgebreide roomservice die het comfort van de gasten verder verhoogt.

Voor degenen die hun verblijf willen combineren met sportieve activiteiten, biedt het hotel een fitnesscentrum. Bovendien kunnen gasten de schilderachtige omgeving van Wetzlar verkennen via wandel- en fietspaden. Het hotel is gunstig gelegen voor het ontdekken van de rijke geschiedenis en cultuur van Wetzlar, met bezienswaardigheden zoals de Wetzlarer Dom en het Lottehaus binnen handbereik. Andere faciliteiten in het hotel zijn onder meer gratis WiFi, een 24-uursreceptie, parkeergelegenheid, en diverse voorzieningen voor zakelijke bijeenkomsten en evenementen.



Faciliteiten in Vienna House by Wyndham Ernst Leitz Wetzlar

Eten en drinken
  • Bar
  • Dieetwensen op aanvraag
  • Lunchpakket
  • Restaurant
Service
  • Bagage-opslag
Badkamer
  • Bad of douche
  • Douche
  • Haardroger
  • Inloopdouche
  • Ligbad
  • Make-up spiegel
  • Toiletartikelen
  • WC
Slaapkamer
  • Airconditioning
  • Bureau
  • Flatscreen televisie
  • Geluiddichte kamer
  • Kitchenette
  • Kluis
  • Koelkast
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Magnetron
  • Rolstoeltoegankelijk
  • Senseo Koffiezetapparaat
  • Telefoon
  • TV
Woon gedeelte
  • Eethoek
  • Kabeltelevisie
  • Keuken
  • Oven
  • Verwarming
  • Waterkoker
Internet
  • Gratis Wifi
Parkeren
  • Openbaar Parkeren
  • Parkeerplaats
Schoonmaak service
  • Wasservice
Zakelijke faciliteiten
  • Vergaderzaal
Wellness
  • Fitnessruimte
  • Sauna
Huisdieren
  • Huisdieren toegestaan
Activiteiten
  • Tennisbaan
Algemeen
  • Lift
Toegangkelijkheid
  • Anti-allergene kamers
Roken
  • Rokersruimte
Diensten algemeen
  • Winkels in het hotel

In de omgeving

8.5

Beoordeeld door: 1945 gasten.

7

Peter

Alleenreiziger
18 mei 2025

“In orde”
  • Locatie aan Leitz Park
  • Slechte schoonmaakdienst.

8

Gary

Gezin met kinderen
7 mei 2025

“Verrassend voor wat het is, afgezien van een paar zeer kleine puntjes van kritiek.”
  • Zeer rustige en gezellige plek om te verblijven. Het eten was geweldig en het personeel zeer vriendelijk.
  • WiFi was onvoorspelbaar, wat niet ideaal is wanneer men moet werken. Een ander punt van zorg was het Leica-museum, dat teleurstellend was. Het was veel te klein en er waren slechts enkele dingen te zien. Het hoofdgebouw had daarentegen alle historische objecten en een betere indeling.

10

Beverley

Gezin met kinderen
3 mei 2025

“Uitzonderlijk”
  • Keurige plek om te verblijven, het restaurantvoedsel was zeer smakelijk, het ontbijt was geweldig en bood alles wat je nodig had, met een ruime keuze aan voedsel.

9

Manuel

Jong stel
2 mei 2025

“Uitstekend”
  • Fijne sfeer, geweldige locatie. Ik hou ervan.
  • geen krokant brood bij het ontbijt. Brood was zompig.

10

Samuel

Alleenreiziger
28 april 2025

“Uitzonderlijk”
  • Het architectonisch ontwerp van het hotel, de inrichting van de kamer. Het ontbijt was behoorlijk geweldig. Goede uitzicht en op loopafstand van de hoofdkwartieren van Leica. Vriendelijk personeel en zeer behulpzaam.
  • Bussen doen er meestal ongeveer een uur over om daar en naar het stadscentrum te komen.

9

David

Zakenreiziger
27 april 2025

“zeer comfortabel”
  • zeer toegankelijk vanaf de snelweg, de kamer was vlekkeloos schoon.
  • Wifi

10

Boris

Gezin met kinderen
26 april 2025

“Uitzonderlijk”
  • Goed ontbijt

8

Bas

Gezin met kinderen
15 april 2025

“Over het algemeen een geweldige ervaring, maar er is zeker ruimte voor verbetering.”
  • Over het algemeen is het hotel schoon, netjes en comfortabel. Inchecken was eenvoudig, evenals het parkeren en het vinden van de locatie in eerste instantie. Het is duidelijk gelegen op het terrein van Leica Welt, wat het de ideale keuze maakt voor bezoekers.
  • Hoewel de buitentemperaturen tijdens mijn bezoeken helemaal niet hoog waren, was de temperatuur in de hallen en kamers naar mijn smaak te hoog. De airconditioning leek niet goed te functioneren: deze ging aan en er werd wat lucht verplaatst, maar de kamer werd niet koeler. Ik werd aan de bar een cocktail geweigerd omdat er op dat moment een grote groep in het restaurant aanwezig was; er werden alleen mixers geserveerd. Aangezien Oskar's actief adverteert als "Restaurant & Cocktailbar", was ik zeer teleurgesteld. De bedden waren comfortabel, maar helaas leken de kussens onderhevig aan de kwantummechanica: er leek een kussen te zijn, maar het verdween zodra je je hoofd erop legde. De netheid was uitstekend, afgezien van de bank die meerdere vlekken had.

9

Mina

Zakenreiziger
24 maart 2025

“Geweldig Hotel”
  • Geweldig
  • Internet was niet de hele tijd stabiel.

10

Sylwia

Alleenreiziger
23 maart 2025

“Mooi hotel, smaakvol ontworpen, goed idee van een gevarieerd ontbijt. Ik kom terug telkens wanneer ik door Duitsland reis. Houd het zo.”
  • Locatie en gemakkelijke toegang tot de snelweg die ik heb gebruikt.
  • Na

8

Edwin

Alleenreiziger
13 maart 2025

“Comfortabel en ontspannend.”
  • Vriendelijk personeel en een bijzondere sfeer voor fotografie. Restaurant met zeer goed eten. Kamer was modern, comfortabel en schoon.
  • Niets eigenlijk.

10

Grzegorz

Jong stel
4 maart 2025

“Het mooiste hotel waarin ik in lange tijd ben geweest.”
  • Al het personeel was ZEER vriendelijk en behulpzaam. Het interieurontwerp is, zoals men zou kunnen aannemen, buitengewoon. Er is een gemeenschappelijke lounge in de lobby. Spectaculair ontbijt! Er is een eenvoudige sportschool en een sauna. Gelegen in het hart van Leice HQ en vrij dichtbij Wetzlar.

10

Harry

Gezin met kinderen
3 maart 2025

“Uitzonderlijk”
  • Prachtig hotel net buiten Wetzlar. De kamer was schoon, modern en ruim. Het ontbijt was voortreffelijk!
  • Afgelegen gebied

Ook van de makers van Hotels.nl: Hotel.team, een revolutionaire Hotel booking AI Agent. Meld je nu aan!
Hotels.nl is meermaals gekozen tot beste hotelaanbieder van Nederland. Hotels.nl werkt samen met betrouwbare partners om de beste deals en service te leveren. Met meer dan 5 miljoen tevreden klanten en 20+ jaar ervaring in de hotelbranche zorgen we ervoor dat jouw boeking eenvoudig en zonder zorgen verloopt.
© HNL Nederland BV, KVK nummer 94742367, BTW nummer NL 866878063B01.