Hotelovernachtingen
dagen

Hotel de Elderschans

Aardenburg, Zeeland, Nederland bekijk op kaart
Hotelovernachtingen
dagen

Hotel de Elderschans

Aardenburg, Zeeland, Nederland bekijk op kaart

Hotel

Hotel de Elderschans ligt in het Zuid-Westelijke deel van de provincie Zeeland in het stadje Aardenburg. Het hotel ligt op 20 minuten afstand van zowel de kustplaats Cadzand als het gezellige Belgische Knokke. De steden Brugge en Gent zijn ook prima vanuit het hotel te bereiken. In het gehele hotel kan men gratis gebruik maken van de WiFi verbinding.

De diverse type hotelkamers beschikken over comfortabele twinbedden, een flatscreen tv, koffie- en theefaciliteiten, haardroger en wekservice. Daarnaast beschikken de standaard en deluxe twee persoonskamers over een eigen badkamer met bad, douche en toilet en hebben de kamers een bureau, relax fauteuils en een koelkastje. \nDe budget kamers hebben een gedeelde badkamer.

Na een actieve dag kan men heerlijk relaxen in de sauna van het hotel of als u nog genoeg energie over heeft, sporten in de fitnessruimte. Hotelgasten mogen hier gratis gebruik van maken. Bij het hotel kan men tegen betaling parkeren. Bij het hotel kunnen ook fietsen gehuurd worden, waarmee het prachtige Zeeuwse landschap verkend kan worden.

Omgeving

Hotel de Elderschans ligt in het plaatsje Aardenburg op het Zuid-Westelijkse punt van Zeeland. De kustplaatsen Cadzand en het Belgische Knokke zijn met de auto binnen 20 minuten te bereiken. Brugge en Gent liggen ook niet ver van het hotel af en zijn zeer geschikt voor een uitstapje. Het mooie Zeeuwse landschap is ook zeker de moeite waard. \nMet de fiets kunt u deze perfecte verkennen.

Eten en Drinken

Dagelijks staat het ontbijtbuffet van 08:00 tot 10:00 uur voor u klaar. \nIn het restaurant van het hotel kan men tijdens de lunch en het diner keuze maken uit de diverse opties van het buffet dat dan klaar staat. In het restaurant kan niet a la carte gegeten worden. Het lunchbuffet staat van 12:00 - 14:00 uur voor u klaar en het dinerbuffet van 18:00 - 20:00 uur . Het wordt aangeraden om van te voren een tafel te reserveren. Indien het weer het toelaat kan men ook plaats nemen op een van de zonnige terrassen.

Diensten

Parkeren
Ja
Parkeerkosten
€ 8,95 per nacht
Huisdieren toegestaan (op aanvraag)
Ja
Huisdieren toeslag/voorwaarden
€ 15,00 p.d.
Wi-Fi
Ja

Kamerfaciliteiten

  • Douche
  • Toilet
  • Wi-Fi
  • Minibar
  • Televisie

Hotelfaciliteiten

Restaurant
Ja
Lounge
Ja
Sauna
Ja
Fitnessruimte
Ja
Mindervalidekamers
Ja, op aanvraag
Terras
Ja
Huisdieren toeslag/voorwaarden

€ 15,00 p.d.

Mindervalidekamers

Ja, op aanvraag

Parkeren

Ja

Parkeerkosten

€ 8,95 per nacht

Inchecken

Vanaf 15:00 uur.

Uitchecken

Tot 11:00 uur op de dag van vertrek.

Openingstijden receptie

24 uur

Toeristenbelasting

Prijzen zijn exclusief toeristenbelasting en/of servicekosten à € 4.95 p.p.p.n. Deze dienen ter plaatse te worden voldaan.

Reserveringskosten

De reserveringskosten bedragen € 14,95 voor het afhandelen van je boeking.

Voorwaarden

Op deze reis zijn de Algemene boekingsvoorwaarden van Bookit B.V. van toepassing.

Annuleren en wijzigen

Je boeking is pas definitief wanneer wij je betaling hebben ontvangen. Onder andere door de zeer lage actieprijs is het slechts in bepaalde gevallen mogelijk je boeking in een later stadium nog te wijzigen. Controleer daarom goed of alle ingevulde gegevens juist zijn. Wijzigingskosten die voortvloeien uit fouten zijn geheel voor rekening van de boeker en bedragen minimaal € 14,95 per wijziging. Het is in principe niet mogelijk om uw boeking nog, kosteloos, te annuleren zodra u van ons de bevestiging van uw boeking heeft ontvangen. Dit geldt ook als u gekozen heeft om het bedrag in termijnen aan ons te betalen. Indien u wilt annuleren kunt u contact opnemen met onze klantenservice en dan kunnen zij kijken tegen welke kosten u de boeking nog kunt annuleren.

Beoordelingen:
0
Beoordeeld door 0 gasten
0% van de gasten beveelt dit hotel aan
Prijs/kwaliteit
0
Hygiëne
0
Service
0
Comfort
0
Ligging
0
Hier vind je de meest recente beoordelingen van reizigers, die dit hotel hebben bezocht.
8.2

Jan De Koster
Jonge paren november 2017

all in is echt all in
douchekraan
iDeal Mister Cash Visa Mastercard Maestro