9.3
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

Pluimpapaver Hotel & Glamping

Adres:
Nopstal 51
3202 Aarschot

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Pluimpapaver Hotel en Glamping biedt een exclusieve verblijfsoptie in het hart van het Hageland, een schilderachtige en groene regio centraal gelegen in Vlaanderen, ook nabij Limburg en de Antwerpse Zuiderkempen. Gasten kunnen kiezen uit vijf verschillende kamertypes: Comfort Kamer, Comfort+ Kamer, Comfort Small Kamer, Tuinkamer en vier Glamping tenten. Alle kamers zijn ontworpen voor maximaal comfort, met voorzieningen zoals een goed bed, zithoek, eigen badkamer, snelle WiFi en Rituals-producten in de badkamer. De Comfort Kamer op het gelijkvloers is toegankelijk voor gasten met verminderde mobiliteit en voorzien van moderne gemakken. De Comfort+ Kamer biedt extra ruimte en is ideaal voor families of vriendengroepen, terwijl de Comfort Small Kamer perfect is voor individuele reizigers. De Tuinkamer staat apart van het hoofdgebouw, biedt extra luxe met een privé-terras, jacuzzi, sauna barrel, buitendouche en relaxfauteuils. Tijdens de zomermaanden kunnen gasten genieten van een unieke glamping-ervaring in sfeervol ingerichte tenten met comfortabele bedden, gemeubelde privé-terrassen en mobiele badkamers. Een uitgebreid ontbijt met streekproducten is inbegrepen in elk verblijf en 's avonds kan een vers bereid dagmenu met seizoensproducten worden geserveerd. Pluimpapaver is de perfecte uitvalsbasis om de charme van Aarschot en de omliggende regio te ontdekken, ideaal voor fietstochten en meerdaagse verkenningen van deze prachtige Vlaamse streek.



Faciliteiten in Pluimpapaver Hotel & Glamping

Eten en drinken
  • Lunchpakket
  • Restaurant
Service
  • Bagage-opslag
Badkamer
  • Douche
  • Haardroger
  • WC
Slaapkamer
  • Eigen badkamer
  • Telefoon
  • Zithoek
Woon gedeelte
  • Verwarming
Internet
  • Gratis Wifi
  • Internet
Wellness
  • Finse Sauna
Fietsen
  • Fietsenstalling
  • Fietsverhuur
Algemeen
  • Verwarming
Toegangkelijkheid
  • Familiekamers
Buiten
  • Terras
  • Tuin

In de omgeving

Parkeergarage
  • Parking Carrefour Express 1.6 km
  • parking Parochiezaal 8.9 km
  • Speelbos 9.2 km
Restaurant
  • Long Thanh 1.1 km
  • Brasserie De Valk 1.3 km
  • tDorpsgenot 1.7 km
  • 't Hof Langdorp 2.4 km
  • De Koerier van Navarra 2.5 km
  • De Kiezel 2.6 km
  • Brasserie Den Hofnar 2.9 km
  • Harte Troef 2.9 km
Museum
  • Historisch draaiorgelmuseum 6.6 km
  • Het Huis van het Belgisch-Franse Verzet 7.1 km
Toeristische attractie
  • De oude eik 9.7 km
Treinstation
  • Langdorp 3.4 km
  • Aarschot 3.8 km
  • Testelt 6.5 km
  • Begijnendijk 7.6 km
  • Zichem 8.8 km
  • Wezemaal 9 km

9.3

Beoordeeld door: 79 gasten.

10

Josslynvdw

Zakenreiziger
22 mei 2025

“Absoluut heerlijk klein hotel met zulke vriendelijke eigenaren.”
  • We hebben hier verbleven terwijl we werkten op een fantasiefestival en zullen zeker volgend jaar weer dit hotel boeken. De eigenaren zijn zeer vriendelijk en gastvrij. De kamer was ruim met een nette badkamer. Het ontbijt was heerlijk en vers. Het hotel is gelegen in een zeer rustige omgeving, zodat we blij waren om na een hele dag werken thuis te komen in een stille en ontspannen sfeer.

10

Denise

Jong stel
27 januari 2025

“Uitstekend in elk opzicht.”
  • Uitstekend klein hotel, prachtig ingericht en smaakvol gedecoreerd, ruime kamer, de beste badkamer en douchefaciliteiten die we in een hotel hebben gehad, uitstekend ontbijt, vriendelijk personeel.

10

Andrew

Gezin met kinderen
1 januari 2025

“Slechts één nacht verbleven, maar zeer tevreden met de B&B.”
  • Uitstekend ontbijt. Fijne rustige locatie. Zeer behulpzame eigenaren.

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je Pluimpapaver Hotel & Glamping zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van Pluimpapaver Hotel & Glamping via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor Pluimpapaver Hotel & Glamping. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in Pluimpapaver Hotel & Glamping.
Bij Hotels.nl kun je Pluimpapaver Hotel & Glamping reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in Pluimpapaver Hotel & Glamping, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

Pluimpapaver Hotel & Glamping ligt 3,7 km van het centrum van Tielt-Winge.

Pluimpapaver Hotel & Glamping heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

Pluimpapaver Hotel & Glamping heeft een restaurant. Neem contact op met het hotel om een tafel te reserveren.

Pluimpapaver Hotel & Glamping heeft familiekamers beschikbaar. Kijk op de website van de accommodatie om deze te reserveren.

Ook van de makers van Hotels.nl: Hotel.team, een revolutionaire Hotel booking AI Agent. Meld je nu aan!
Hotels.nl is meermaals gekozen tot beste hotelaanbieder van Nederland. Hotels.nl werkt samen met betrouwbare partners om de beste deals en service te leveren. Met meer dan 5 miljoen tevreden klanten en 20+ jaar ervaring in de hotelbranche zorgen we ervoor dat jouw boeking eenvoudig en zonder zorgen verloopt.
© HNL Nederland BV, KVK nummer 94742367, BTW nummer NL 866878063B01.