Haus am Bach - gemütliche Frühstückspension
Allershausen
Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
Haus am Bach is een gemoedelijk ontbijtpension gelegen in het centrum van Allershausen, een rustige plaats in de regio Oberbayern. Het pension bevindt zich op korte afstand van de snelweg A9, waardoor München en de luchthaven goed bereikbaar zijn. Allershausen ligt in een groene omgeving, ideaal voor wandel- en fietstochten langs de rivier de Amper. In de nabije omgeving zijn het historische centrum van Freising en het indrukwekkende slot Schleißheim populaire bezienswaardigheden. De ambiance van het pension is huiselijk en ontspannen, met een landelijke uitstraling die past bij de regio. Dankzij de centrale ligging zijn winkels en restaurants op loopafstand te vinden, terwijl de rust van het dorp behouden blijft.
De kamers van Haus am Bach zijn verzorgd en functioneel ingericht, met lichte kleuren en houten accenten die bijdragen aan een warme sfeer. Elke kamer beschikt doorgaans over een eigen badkamer, een televisie en gratis wifi. Sommige kamers bieden uitzicht op de tuin of de beek die langs het pension stroomt. Het pension heeft een gezellige ontbijtzaal waar gasten 's ochtends kunnen genieten van een vers ontbijt. Parkeergelegenheid is aanwezig, wat het verblijf extra comfortabel maakt voor reizigers met eigen vervoer. Voor gezinnen zijn er familiekamers beschikbaar en het pension is ook geschikt voor gasten die op doorreis zijn naar Zuid-Duitsland of Oostenrijk.
Gasten ervaren de service bij Haus am Bach doorgaans als persoonlijk en gastvrij, met aandacht voor individuele wensen. Het ontbijt bestaat uit een gevarieerd buffet met lokale producten en vers brood. Er is geen eigen restaurant, maar in de directe omgeving zijn diverse eetgelegenheden te vinden, zoals traditionele Beierse gasthuizen en internationale restaurants. Het pension onderscheidt zich door de rustige ligging aan het water, het kleinschalige karakter en de informele sfeer. Haus am Bach is geschikt voor zowel stellen als gezinnen en biedt een aangename uitvalsbasis voor wie de regio Oberbayern wil ontdekken.
Faciliteiten in Haus am Bach - gemütliche Frühstückspension
Eten en drinken
- Dieetwensen op aanvraag
Badkamer
- Bad of douche
- Douche
- Haardroger
- Ligbad
- Toiletartikelen
- WC
Slaapkamer
- Bureau
- Flatscreen televisie
- TV
Woon gedeelte
- Verwarming
Internet
- Gratis Wifi
Parkeren
- Openbaar Parkeren
- Parkeerplaats
Huisdieren
- Huisdieren toegestaan
Roken
- Rokersruimte
Buiten
- Tuin
In de omgeving
7.9
Beoordeeld door: 766 gasten.
10
HartnellAlleenreiziger
19 augustus 2025
- Het ontbijt was ongelooflijk goed en de eigenaar was zeer aangenaam.
- Ik kon de TOEGANGSCODE om het gebouw binnen te komen nooit vinden, wat een probleem was voor mij, evenals voor de vrouw (en twee kleine kinderen) die ongeveer vijftien minuten na mij arriveerde. Het was bijna middernacht! De bevestigingsmail gaf aan dat er een tweede e-mail zou worden verzonden met de toegangscode. Ik heb nooit een tweede e-mail ontvangen. Na verder onderzoek vond ik de toegangscode onderaan de eerste e-mail. Ik had dat nooit zo ver gelezen! Er was ook een dubbele boeking (en dubbele kosten) die ik aan het oplossen ben. Ik heb nooit een bevestiging ontvangen van de eerste boeking die ik probeerde te maken.
7
CozzolinoZakenreiziger
12 augustus 2025
- Locatie
- afstand tot het centrum van München
7
KwaiJong stel
22 mei 2025
- Schattige pension in landelijke stijl ingericht. Schoon met een comfortabel bed, hoewel het kussen tijdens het slapen als leeg aanvoelde. Eenvoudig ontbijtbuffet. Ongeveer 20 tot 30 minuten rijden naar de luchthaven en er zijn 2 tankstations direct aan de weg als u de tank moet vullen. Goede prijs-kwaliteitverhouding voor accommodatie.
- Beperkte verlichting in de kamer en aan de donkere kant.
8
EliVriendengroep
2 april 2025
- Schoon. Dichtbij de luchthaven. Goed onderhouden. Reagerend op ons verzoek voor een vroege uitcheck.
Vraag en antwoord.
Haus am Bach - gemütliche Frühstückspension ligt 412 meter van het centrum van Hallbergmoos.
Haus am Bach - gemütliche Frühstückspension heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.
Haus am Bach - gemütliche Frühstückspension staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.
Haus am Bach - gemütliche Frühstückspension heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.