Alp de Veenen Hotel Amstelveen
1185AC Amstelveen
Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
Alp de Veenen Hotel Amstelveen is gevestigd in een klassiek pand aan een rustige straat in Amstelveen. Hier vindt u behulpzaam en vriendelijk personeel en een warme, huiselijke sfeer. U wordt ontvangen met een welkomstdrankje en gedurende uw gehele verblijf is er vers fruit tot uw beschikking. De kamers zijn uitgerust met een smart televisie met internet, wereld televisie en filmkanalen, minibar en theefaciliteit, een terras op het zuiden en een eigen badkamer. Er is een restaurant aanwezig waar u 's avonds terecht kunt voor het diner.
Van maandag tot en met vrijdag kunt u van 07:00 tot 09:30 uur gebruik maken van het ontbijt. Op zaterdag, zondag en feestdagen kan dit van 08:00 tot 10:30 uur. Indien u heel vroeg vertrekt, is het ook mogelijk om een ontbijtpakket te krijgen. Dit is in overleg met het hotel.Alp de Veenen Hotel beschikt over een eigen à la carte restaurant welke geopend is van maandag tot en met donderdag. De keuken is tussen 18:00 en 22:30 uur geopend.In de bar kunt u genieten van een drankje. De bar is dagelijks geopend tot middernacht.
Een paar honderd meter van Alp de Veenen Hotel ligt het Cobra Museum waarvan gezegd wordt dat het één van de mooiste musea van ons land is. Voor het museum staat een beeldhouwwerk van Karel Appel. De bloemenveiling in Aalsmeer ligt 5 kilometer van het hotel en naar het centrum van Amsterdam is het minder dan 10 kilometer. De populairste attracties in de hoofdstad zijn een rondvaart door de Amsterdamse grachten, een bezoek aan een wereldberoemd museum. Of u kunt ook een lekker dagje gaan winkelen of genieten op een terras of in een gezellig café.
Faciliteiten in Alp de Veenen Hotel Amstelveen
Eten en drinken
- Bar
- Lunchpakket
- Magnetron (openbaar)
- Ontbijt
Service
- Bagage-opslag
- Stomerij
- Strijkservice
Badkamer
- Bad of douche
- Badjas
- Bubbelbad
- Douche
- Inloopdouche
- WC
Slaapkamer
- Balkon of Terras
- Bureau
- Eigen badkamer
- Extra groot bed
- Flatscreen televisie
- Minibar (exclusief)
- Radio
- Satelliet televisie
- Strijkvoorzieningen
- Telefoon
- Terras
- Ventilator
- Vloerbedekking
- WiFi
- Zithoek
Woon gedeelte
- Kabeltelevisie
- Strijkijzer
- Verwarming
Internet
- Gratis Wifi
- Internet
Parkeren
- Parkeerplaats
Diensten receptie
- Ticketservice
Schoonmaak service
- Wasservice
Zakelijke faciliteiten
- Vergaderzaal
Extra bed voor Kinderen
- Babybed
- Kinderen/extra bedden
Fietsen
- Fietsenstalling
- Fietsverhuur
Algemeen
- Verwarming
Toegangkelijkheid
- Familiekamers
Buiten
- Terras
- Tuin
In de omgeving
- Q-Park Stadsplein 480m
- Oude Karselaan 1.4 km
- Nieuwemeerlaan 2.9 km
- Steigenberger Airport Hotel Amsterdam 2.9 km
- Berkenhoek 3.1 km
- Willem van Weldammelaan 3.6 km
- P1 VUmc 3.6 km
- Gelderlandplein P2 3.6 km
- Winekitchen at Sea 257m
- De Poelier 393m
- LemonGrass 410m
- Gusto World of Pizza 413m
- Damso 413m
- Micaro 414m
- Du Monde Bar&Kitchen 419m
- Royal San Kong 430m
- Museum Jan 412m
- Historisch Museum Ouder-Amstel 3.5 km
- Bilderdijk Museum 3.9 km
- Museum De Dageraad 6.3 km
- Youseum 6.7 km
- Moco Museum 6.7 km
- Diamant Museum Amsterdam 6.8 km
- Levend Paardenmuseum 6.8 km
- Geitenboerderij Ridammerhoeve 2.3 km
- Clara Maria 4 km
- Rembrandt Hoeve 4.2 km
- Olympiahuis 4.9 km
- GlowGolf 5.1 km
- Amsterdam canal cruises 6.9 km
- Blue Boat 7.1 km
- Blue Boat 7.1 km
- Amstelveenseweg 4.2 km
- Amsterdam Zuid 4.5 km
- Zuid 4.5 km
- Amsterdam RAI 4.8 km
- Station RAI 4.8 km
- Henk Sneevlietweg 5.2 km
- Europaplein 5.2 km
- Overamstel 5.6 km
8.1
Beoordeeld door: 167 gasten.
5
Daphne van Duivenboden- Kamer was leuk en redelijk schoon.
- S nachts is er geen personeel aanwezig. Ons verblijf begon met een stroomstoring van een uur waarbij het personeel er niks aan deed gasten gerust te stellen. Om 2 00 s nachts ging het brand alarm meerdere malen af, er is geen personeel aanwezig en er is weinig duidelijkheid. Toen de brandweer kwam wisten zij niet hoe het alarm eraf moest. Ook de volgende ochtend werd dit onderwerp redelijk genegeerd. Er zijn maar 3 parkeerplekken naast het hotel. Daarvoor staat bijna alles vol. Het personeel is kortaf. Het ontbijt was niet lekker, het was veel en uitgebreid maar niet vers.
7.4
Arnold van den Berg- -Zeer goed bed EN kussens. -Zeer goede ligging, 10 min naar bus (connection) en 20 min naar tram en metro (GVB) -Winkelcentrum nabij (10 min, bij bushalte) -Gratis parkeren op de straat en 5 plaatsen op privé parking. -Restaurant is ok (al hebben ze soms een tekort aan gerechten)goed voor aankomstdag of als je haast hebt. kwaliteit is goed. -Heerlijk ontbijt aan tafel, 3 dagen lunch kunnen overslaan. -Housekeeping maakt goed schoon (al hadden wij door hun problemen bij uitchecken, ivm een
- -De gordijnen zijn nauwelijks aanwezig, je kan er zo goed als doorheen kijken. -Zeer onhandige tv, met enkel basic zenders en geen tv gids. -Op kamer niet alles wat aangegeven was,geen minibar en koffie en thee faciliteiten. (dat laatste was wel gratis verkrijgbaar in de bar) Faciliteiten Bureau, Douche, Flatscreen televisie, Haardroger, Kledingkast, Koffie- en theefaciliteiten , Minibar , Passpiegel, Radio , Ramen die open kunnen, Stoel, Telefoon, Toiletartikelen, TV, Vloerbedekking, Wastaf
8.2
Lea Schultze- Kamer was heel tijdelijk gereed ook al kwam ik ruim twee uur vroeger dan de normale check-in-tijd. Heel vriendelijk personeel. Heel lekker ontbijt
- Maar heel weinig tv-programmas zonder betaling. Wifi op kamer niet gratis. Er kwam maar weinig water uit de douche als je ze op een warme temperatuur stelde.
7.6
A. van Rhijn-van der Veer- iedereen van het hotel was zeer plezierig en vriendelijk. Ik heb in het restaurant lekker gegeten. Kwaliteit goed. Ook hier plezierige bediening . Een goed bed en goede douche.
- Ik had een 1 pers. kamer, die heel klein was en onhandig ingericht. Dit laatste kon niet anders m.i. gezien de beschikbare ruimte. Voor een evt. volgende keer neem ik een grotere kamer. Dit minpunt ligt niet aan het hotel, maar aan mijn wens tot meer comfort.
7.8
Sonja Puderbach- the breakfast, the fruit, the friendly persons
- in the internet the quality of the room seemed better than in reality
6.8
w Groothedde- De ligging was goed.
- Kleine kamer ontbijt matig .onderhoud zowel binnen als buiten kan veel beter een kwast verf doet wonderen.Inrichting is gedateerd.
7.8
M.K.H. Gerritsen- Vriendelijkheid. Goede bedden.
- Eigenlijk niets
7.4
E.W. Luchtenbelt- In de buurt van bus en metro. Groot mooi winkelcentrum. De uistekende ligging. De kamer was netjes, badkamer slecht verlicht en geen aparte douche. De matrassen wat te slap. De t.v. hangt op een zijmuur, waardoor het wat lastig is om te kijken. De service was prima en een goed ontbijt, die aan ta fel wordt geserveerd.
- Kamer wat minder comfortabel.
7.6
de Wildt- zeer charmant en knus hotel, rustige omgeving, zeer vriendelijke bediening en goeie service, ontbijt met voldoende keus
- geen nabij gelegen bushalte,(busstation is wel op tien minuten loopafstand),sommige dingen zijn toe aan vernieuwing (overschilderen, vlekken op muur, uitstekende bedrading).
8
Huurnink- goede bedden , goed ontbijt, vriendelijke receptie, goed restaurant.
- wat gehorig (we hadden beneden een kamer naast de trap)
Vraag en antwoord.
Alp de Veenen Hotel Amstelveen ligt 861 meter van het centrum van Amstelveen.
Alp de Veenen Hotel Amstelveen heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.
Alp de Veenen Hotel Amstelveen heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.
Alp de Veenen Hotel Amstelveen heeft ontbijt beschikbaar voor de gasten. Ontbijt is niet altijd inclusief in de kamerprijs.
Alp de Veenen Hotel Amstelveen heeft familiekamers beschikbaar. Kijk op de website van de accommodatie om deze te reserveren.