Hotel
Grand Hotel Amstelveen heeft een uitermate gunstige ligging ten opzichte van Amsterdam en Schiphol. Voor het hotel rijden bussen richting het Museumplein en het centrum van Amsterdam. Op 10 minuten loopafstand is ook een halte van de sneltram naar Amsterdam Centraal Station. Een ritje naar het centrum duurt ongeveer 30 minuten. Het stijlvolle en luxueuze Grand Hotel Amstelveen biedt een comfortabel verblijf met veel extra voorzieningen. Op het terrein van het hotel bevindt zich een multifunctioneel sport- en partycentrum met tennisbanen, badmintonbanen en 16 bowlingbanen. Ook is er een uitstekende accommodatie voor zakelijke en feestelijke bijeenkomsten. Men kan hier vergaderen met maximaal 250 personen.
De riante kamers beschikken onder meer over een luxe badkamer met ligbad en douche, koffie- en theefaciliteiten, draadloos internet, minibar en een kluisje. Gasten kunnen dagelijks gebruikmaken van de moderne en uitgebreide fitnessruimte in het hotel.\n\nHet hotel beschikt over een beperkt aantal kamers met balkon/terras. Voorkeur hiervoor kan altijd worden aangeven, maar dit kan niet worden gegarandeerd. Voorkeur aangeven kan via het hotel
Omgeving
Vanaf Grand Hotel Amstelveen is het centrum van Amsterdam goed te bereiken met openbaar vervoer. Deze stad biedt een scala aan cultuur, geschiedenis en uitgaansgelegenheden. Slenteren langs de grachten, shoppen in de P.C. Hooftstraat of Magna Plaza, het Rijksmuseum bezoeken; dit is slechts een greep uit het enorme aanbod van deze hoofdstad. In Amstelveen is een bezoekje aan het Cobra museum een aanrader.
Eten en Drinken
Het ontbijtbuffet wordt doordeweeks geserveerd van 07:00 tot 10:00 uur. In het weekend kan men van 07:00 tot 11:00 uur ontbijten. \nIn de sfeervolle hotelbar "the Globe" serveert de barkeeper een keur aan cocktails en longdrinks. Op de kleine kaart van de bar staan gerechten voor een snelle hap en diverse borrelhapjes. \nOp twee minuten loopafstand van het hotel kan men heerlijk eten in Bistro Nice! Ook kan er gegeten worden in Sport- en Partycentrum De Kegel. Naast genieten van een een hapje en drankje kan men hier ook proberen een strike te gooien op een van de 16 bowlingbanen of een ace te slaan op een van de tennisbanen.
Vanaf 14:00 uur.
Tot 11:00 uur op de dag van vertrek.
Prijzen zijn exclusief toeristenbelasting en/of servicekosten à € 300.00 p.p.p.n. Deze dienen ter plaatse te worden voldaan.
De reserveringskosten bedragen € 14,95 voor het afhandelen van je boeking.
Op deze reis zijn de Algemene boekingsvoorwaarden van Bookit B.V. van toepassing.
Je boeking is pas definitief wanneer wij je betaling hebben ontvangen. Onder andere door de zeer lage actieprijs is het slechts in bepaalde gevallen mogelijk je boeking in een later stadium nog te wijzigen. Controleer daarom goed of alle ingevulde gegevens juist zijn. Wijzigingskosten die voortvloeien uit fouten zijn geheel voor rekening van de boeker en bedragen minimaal € 14,95 per wijziging. Het is in principe niet mogelijk om uw boeking nog, kosteloos, te annuleren zodra u van ons de bevestiging van uw boeking heeft ontvangen. Dit geldt ook als u gekozen heeft om het bedrag in termijnen aan ons te betalen. Indien u wilt annuleren kunt u contact opnemen met onze klantenservice en dan kunnen zij kijken tegen welke kosten u de boeking nog kunt annuleren.
Anoniem
Reizigers alleen
november 2022
Anoniem
Overig
oktober 2022
Overig
juli 2022
Jim
Oudere paren
juli 2022
Anoniem
Overig
juni 2022