8.7

Bed & Breakfast The Rooms Upstairs & Downstairs

Adres:
Dwergvinvisstraat 79
1035 HN Amsterdam

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Welkom bij 'The House Where the Rooms Are', een plek die meer biedt dan een standaard bed & breakfast. Tijdens uw verblijf dompelt u zich onder in de lokale cultuur en ervaart u de echte Amsterdamse gastvrijheid. De rustige ligging, weg van de drukte van het stadscentrum en toch dichtbij de landelijke gebieden rondom Amsterdam, wordt door gasten zeer gewaardeerd. Geniet van de tuin aan het water, aai uw huisdieren en deel uw dagelijkse ontdekkingen onder het genot van een verfrissend glas wijn of een warme kop thee. Deze locatie biedt gemakkelijke toegang tot Amsterdam-Noord, een gebied dat volgens Urban Travel Blog uw bezoek aan de hoofdstad compleet zal maken. Verken de eeuwenoude historische dijken op de fiets, dineer in elegante restaurants, geniet van trendy cafés, geniet van de zon op stadsstranden en laat je meeslepen door het ritme van de vele culturele festivals. Voor leuke reistips klik hier.



In de omgeving

Parkeergarage
  • WOV 2.3 km
  • Vijfhoekpark 3.1 km
  • A8 Zaandam 3.1 km
  • A8 De Watering 3.1 km
  • Restaurant Dijks 4.2 km
  • Willemspoort 4.2 km
  • IJdock 4.3 km
  • Zaanplein 4.3 km
Restaurant
  • Cometa 897m
  • Kom-eet 915m
  • Pina's Grill 970m
  • Pof 1 km
  • Lokaal Spaanders 1.2 km
  • Eetcafé Menora 1.2 km
  • City Noord Eethuis 1.4 km
  • IJland 1.5 km
Museum
  • STRAAT 2.4 km
  • Nxt Museum 3.7 km
  • Museum Het Schip 3.7 km
  • Hembrug Museum 3.8 km
  • Museum of Humanity 3.9 km
  • Monet Atelier in Zaandam 4.7 km
  • Pianola Museum 4.9 km
  • Multatuli Museum 5.1 km
Toeristische attractie
  • Blast Galaxy 2.1 km
  • IJ-Hallen 2.5 km
  • Fabrique des Lumières 4.2 km
  • This is Holland 4.4 km
  • Over The Edge 4.5 km
  • A'DAM VR Game Park 4.5 km
  • House painted by Monet in 1871 4.6 km
  • Lovers Canal cruises/ Hop on Hop Off 4.9 km
Treinstation
  • Noord 3.8 km
  • Isolatorweg 4 km
  • Noorderpark 4.3 km
  • Centraal Station 5 km
  • Amsterdam Centraal 5 km
  • Station Sloterdijk 5 km
  • Amsterdam Sloterdijk 5.1 km
  • Centraal Station 5.2 km

8.7

Beoordeeld door: 32 gasten.

10

Naomi

Gezin met kinderen
24 juli 2025

“Uitzonderlijk”
  • Het huis is zo prachtig, we hadden een zeer comfortabele kamer en nette badfaciliteiten. We hebben het een stuk beter gehad dan in een hotel. Marta is erg vriendelijk en gastvrij. De huisdieren zijn ook zo lief. We zouden graag weer komen verblijven.

8

Marc

Zakenreiziger
6 juli 2025

“Zoetste gastheer...”
  • Ik vond de verrassend korte reistijd naar de RAI of ergens anders erg prettig. De bus komt vaak en de verbinding bij Noord is eenvoudig. De gastheer is ontzettend aardig en liet ons ons vanaf het eerste moment welkom voelen. Ik hou van de deurvergrendelings-app. Dat was geweldig.
  • De bus bij metro Noord stopt niet altijd bij dezelfde perrons (A of B) zoals aangegeven op de automatische borden. Dit kan een probleem zijn en het is gemakkelijk om de bus te missen.

8

Wilson

Gezin met kinderen
5 juni 2025

“Zeer goed”
  • Geen ontbijt inbegrepen.
  • Het bed was dun. De ruimte was gedeeld en niet stil. Het was ver van alle belangrijke locaties en niet gemakkelijk bereikbaar of goedkoop.

10

Ashley

Jong stel
25 mei 2025

“Schoon en comfortabel verblijf dicht bij het openbaar vervoer voor gemakkelijke toegang tot het stadscentrum.”
  • Gemakkelijk te vinden, schone en comfortabele kamer, op 5 minuten loopafstand van de bushalte. Gemakkelijk toegang tot het stadscentrum vanaf de accommodatie. Er is ook een schattige kat en hond :)

10

Petr

Zakenreiziger
26 maart 2025

“Wanneer ik terug ben in Amsterdam, zal ik zeker om dit appartement vragen.”
  • De beste gastheer ooit

7

Jaroslava

Gezin met kinderen
15 februari 2025

“Als u wilt weten hoe een Nederlandse familie leeft.”
  • Het was een nieuwe ervaring om de badkamer en keuken te delen met de eigenaren, echt als leven in een gezin, zelfs met een hond en kat. Interessante locatie, niet te ver weg maar ook niet precies in het centrum, met een busverbinding om de 10 minuten.
  • Niet dat ik het niet leuk vond, maar de trappen waren echt meer geschikt voor jongeren.

10

Ragnhildur

Jong stel
8 februari 2025

“Uitzonderlijk”
  • Het was zo fijn, ik hoop op een dag weer te kunnen komen.

10

Kurt

Gezin met kinderen
29 januari 2025

“Geweldig verblijf, ik zou hier opnieuw verblijven.”
  • Geweldig huis en een leuke buurt. Ook een zeer behulpzame en meegaande gastheer.

7

Harshita

Gezin met kinderen
28 januari 2025

“Gezellige kamer voor een kort verblijf.”
  • De kamer is geweldig en comfortabel. Marta is zeer vriendelijk en het incheckproces was zeer soepel en duidelijk. Bovendien is de toegang tot het huis op elk moment dat u wilt terugkomen eenvoudig. De linnengoed en handdoeken zijn aanwezig.
  • De locatie is wat ver weg en het kostte ons enige tijd om te achterhalen dat er twee soorten bussen zijn (stadsbussen en regionale bussen) die hierheen rijden, en je kunt met het Amsterdam-ticket slechts één type gebruiken. We moesten extra betalen voor die bussen. De dekens zijn wat verouderd.

9

Kiera

Jong stel
12 januari 2025

“Geweldig verblijf”
  • De eigenaar was geweldig en behulpzaam, de accommodatie was schoon, comfortabel en gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer.
  • Niets

6

Stiart

Gezin met kinderen
23 november 2024

“Aangenaam”
  • Locatie
  • Niets bijzonders.

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je Bed & Breakfast The Rooms Upstairs & Downstairs zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van Bed & Breakfast The Rooms Upstairs & Downstairs via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor Bed & Breakfast The Rooms Upstairs & Downstairs. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in Bed & Breakfast The Rooms Upstairs & Downstairs.
Bij Hotels.nl kun je Bed & Breakfast The Rooms Upstairs & Downstairs reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in Bed & Breakfast The Rooms Upstairs & Downstairs, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

Bed & Breakfast The Rooms Upstairs & Downstairs ligt 4,7 km van het centrum van Zaandam.