8.7

St Christopher's Inn The Winston

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Winston Hostel ligt in het kloppende hart van Amsterdam en biedt een bekroonde ervaring voor backpackers en reisliefhebbers. Met zijn ligging op slechts een paar minuten lopen van het Centraal Station en de beroemde Wallen, is The Winston een ideale uitvalsbasis voor uw bezoek aan de Nederlandse hoofdstad. Ontdek de stad comfortabel lopend of met het typisch Nederlandse vervoermiddel: de fiets. Kortingen op eten en drinken, gratis rondleidingen en 24-uursbeveiliging zijn slechts enkele van de voordelen. Boek direct online voor de beste prijs, een gratis welkomstdrankje en flexibele annuleringsmogelijkheden. Geniet van de levendige sfeer in onze Belushi's Bar en profiteer van speciale aanbiedingen voor hostelgasten. De bedden staan klaar voor uw aankomst en onze kamers hebben een thema van opkomende kunstenaars. Als extra service bieden we ook deskundige aanbevelingen voor lokale bezienswaardigheden en eetgelegenheden.



Faciliteiten in St Christopher's Inn The Winston

Eten en drinken
  • Bar
  • Frisdrank automaat
  • Restaurant
Service
  • Bagage-opslag
Badkamer
  • Douche
  • Haardroger
  • WC
Slaapkamer
  • Bureau
  • Eigen badkamer
  • Gedeelde badkamer
  • Ramen die open kunnen
  • Vloerbedekking
Woon gedeelte
  • Verwarming
Internet
  • Gratis Wifi
  • Internet
Diensten receptie
  • 24-uurs receptie
  • Excursiebalie
Activiteiten
  • Biljart
Algemeen
  • Lift
  • Verwarming
Buiten
  • Terras
  • Tuin

In de omgeving

Parkeergarage
  • Q-Park Bijenkorf Amsterdam 79m
  • P1 Parking Amsterdam Centraal 545m
  • Oostelijke K+R Amsterdam Centraal 731m
  • Westerlijke K+R Amsterdam Centraal 761m
  • Waterlooplein 764m
  • Muziektheater (Opera house) 871m
  • The Bank 895m
  • Gouden bocht 938m
Restaurant
  • Anna 33m
  • The Old Church 79m
  • Caffe Italia 84m
  • Soep van Kana 145m
  • Restaurant 40 154m
  • Grizzly 161m
  • Gandhi 163m
  • Shiki 167m
Museum
  • Amsterdam Exchange Experience 20m
  • Body Worlds 127m
  • Red Light Secrets 187m
  • Erotisch Museum 199m
  • Hemp Gallery 220m
  • Hash Marihuana & Hemp Museum 251m
  • Ripley's Believe It or Not 254m
  • Leger des Heilsmuseum 289m
Toeristische attractie
  • The red lights street 78m
  • Rederij Plas 206m
  • Stromma NL 266m
  • Stromma NL 282m
  • Stromma Open Boat Tours 297m
  • Walenpoortje 323m
  • Sint Olofskapel 346m
  • Oost-Indisch Huis 354m
Treinstation
  • Nieuwmarkt 431m
  • Centraal Station 496m
  • Amsterdam Centraal 618m
  • Centraal Station 658m
  • Vijzelgracht 1.5 km
  • Noorderpark 2.3 km
  • De Pijp 2.3 km
  • Wibautstraat 2.4 km

8.7

Beoordeeld door: 2001 gasten.

7

Aj

Jong stel
3 juli 2025

“Geweldig voor het feestpubliek”
  • De locatie was uitstekend, het was schoon, het personeel was uitstekend, het was kosteneffectief en het had een zeer gezellige sfeer.
  • Als u op zoek bent naar een hotel dat rustig is, is dit het niet. Het enige nadeel is dat het 's nachts luidruchtig is, wat geen probleem is voor mensen die er zijn om te feesten en laat op te blijven. Als u een vroege vogel bent, wees er dan van bewust dat het 's nachts rumoerig zal zijn wanneer de nachtclub druk begint te worden.

8

Fda

Zakenreiziger
1 juli 2025

“Prettig verblijf op een schip.”
  • Vriendelijk personeel, verblijven op een schip is een goede manier om los te koppelen van werk, terwijl je je zeer verbonden voelt met Amsterdam.
  • Het ontbijt met open toegang is uitstekend, zolang gasten zich gedragen en geen voedsel meenemen voor de rest van de dag, zodat er genoeg voor iedereen is. Misschien zou een herinnering aan fatsoen helpen.

10

Bojankins

Alleenreiziger
29 juni 2025

“Fantastisch”
  • Ik vond alles aan de locatie geweldig. Het personeel was meer dan vriendelijk en behulpzaam.
  • Het zou beter zijn geweest als het rokersgedeelte later open was. Anders was de plek geweldig en voldeed deze aan de verwachtingen.

10

Aishah

Jong stel
27 juni 2025

“Uitzonderlijk”
  • Ik hou van hoe vriendelijk het personeel is! Het is letterlijk in het midden van de stad, op 4 minuten afstand van de rosse buurt.

9

Svenja

Alleenreiziger
24 juni 2025

“Uitstekend”
  • Ze hebben geen stapelbedden, wat voor mij een groot pluspunt is. Aangename gemeenschappelijke ruimtes, voornamelijk voor feestgangers.

2

Yin

Jong stel
23 juni 2025

“teleurgesteld”
  • alleen de locatie
  • Het personeel is onbeschoft en onvriendelijk, de kamer en het toilet zijn vuil.

9

Deniseormelez

Alleenreiziger
22 juni 2025

“Zeer goed gelegen hostel”
  • Vriendelijk personeel, zeer goed gelegen en een goede gemeenschappelijke ruimte en bar.

7

Natalie

Jong stel
21 juni 2025

“Mooi hotel. Zeer goede locatie.”
  • Mooi hotel. Geweldige locatie in het centrum van Amsterdam.

10

Chantelle

Alleenreiziger
19 juni 2025

“PERFECTE plek voor solo reizigers in het centrum van Amsterdam.”
  • Ik vond het geweldig dat de kamer een privébadkamer heeft met een vrij ruime douche. De locatie is absoluut perfect en ligt midden in het centrum, net achter de De Wallen. Ideaal voor solo reizigers, aangezien het makkelijker is om contact te maken met anderen in de bar/restaurant/tuin beneden. Oh, en ze bieden een gratis ontbijt aan als je rechtstreeks bij hen boekt. Er is ook de optie om gemengde of alleen voor vrouwen bestemde kamers te reserveren, wat geweldig is.
  • Het zou geweldig zijn geweest om haken aan de achterzijde van de deur of het bedframe te hebben om uw jas te hangen. Ook was het onduidelijk of er evenementen worden georganiseerd; het zou fijn geweest zijn als dat het geval was. Ik verbleef maar één nacht, dus het zou gemakkelijker zijn geweest om vrienden te maken als ik had geweten dat er een evenement was. Ik had ook graag langer verbleven!

10

Duygu

Groepsreizigers
18 juni 2025

“Uitstekend”
  • De locatie en de bar in het hostel waren echt geweldig. We hebben zoveel plezier gehad, dank u!
  • een beetje duur :(

6

Anil

Jong stel
17 juni 2025

“Aangenaam”
  • Het personeel was geweldig. De locatie is centraal in de stad.
  • De badkamer was te klein.

7

Amber

Alleenreiziger
17 juni 2025

“Goed”
  • Echt geweldige locatie!
  • Het was soms moeilijk om te slapen. Ik denk niet dat de muren geluiddicht zijn, en met mensen die de hele nacht in en uit de gang lopen, werd ik voortdurend wakker door het geluid van dichtslaande deuren. Ik denk dat als je extra betaalt voor een privékamer om wat rust te krijgen, er misschien meer aandacht aan besteed zou moeten worden om ervoor te zorgen dat je niet alles hoort wat buiten de kamer gebeurt.

8

Starc

Jong stel
17 juni 2025

“De kamers waren in orde, we verwachtten een nog kleinere kamer. Handdoeken en shampoo worden dagelijks vervangen. De locatie is o.”
  • De kamers waren mooi en het hotel was zeer groot. Het beste van St. Christopher's is in mijn ogen het geweldige restaurant beneden, BELUSHI'S.
  • Ik geloof dat het glas van het raam erg dun was, waardoor er veel geluid 's nachts naar binnen kwam (en wij waren op de 4e verdieping).

10

Martinho

Alleenreiziger
16 juni 2025

“Uitzonderlijk”
  • alles

8

Mayank

Alleenreiziger
14 juni 2025

“goede medewerkers, geweldige locatie - direct aan een bruisende straat, hebben hun eigen bar en geven kortingen aan bewoners van het hotel.”
  • geweldige locatie, waar voor je geld

7

Peter

Alleenreiziger
14 juni 2025

“Goed privé kamer”
  • De locatie is goed en de privé-kamer was aangenaam, gezien de kamergroottes in Amsterdam.
  • Alleen betaalde bagageopslag (zelfbediening).

8

Muscarella

Alleenreiziger
13 juni 2025

“Zeer goed”
  • Alles was perfect en de receptioniste Isabel is zeer mooi en behulpzaam.

5

Samantha

Alleenreiziger
10 juni 2025

“Bevredigend”
  • Geweldige locatie
  • Het was erg warm in de kamers en er was een gebrek aan privacy in de slaapzalen.

9

Rano

Alleenreiziger
8 juni 2025

“Uitstekend”
  • Personeel en Locatie

6

Milán

Zakenreiziger
8 juni 2025

“Er zijn betere plekken om te verblijven in Amsterdam voor dit bedrag.”
  • Er was afval in de kamer, lippenstift of ik weet niet wat voor soort vlekken er op de handdoek zaten, het toilet lekte de hele nacht.

8

Harley

Jong stel
6 juni 2025

“Hopelijk komen we op een dag weer terug!”
  • Het ontbijt was goed, de locatie geweldig.
  • Het geluid in de vroege uren van de ochtend.

8

Daniel

Groepsreizigers
30 mei 2025

“Zeer goed”
  • Er waren pornografische beelden op de muren. Denk aan volledig naaktfoto's, penetratie en voetfetisjisme. Het was erg vreemd en om de een of andere reden voornamelijk in mijn kamer.

9

Phathie

Jong stel
29 mei 2025

“Uitstekend”
  • Het ligt dicht bij de meeste bezienswaardigheden.

9

Marshall

Groepsreizigers
28 mei 2025

“Uitstekend”
  • Ontbijt

8

Shyamnandan

Alleenreiziger
25 mei 2025

“Zeer goed”
  • De locatie is absoluut perfect! Er is een live bar binnen het hotel die geopend is tot 3 uur.

10

Azme

Alleenreiziger
21 mei 2025

“Zeer comfortabel verblijf”
  • Vriendelijk personeel. Goede locatie.
  • Het was in orde.

10

Marjory

Vriendengroep
21 mei 2025

“Uitzonderlijk”
  • Het personeel is echt vriendelijk en behulpzaam.
  • De geweldige locatie en alles is schoon en de kamer comfortabel.

10

Shaikh

Alleenreiziger
17 mei 2025

“Bedankt voor alles.”
  • Alles, bedankt.

10

Αρτζεν

Zakenreiziger
7 mei 2025

“was goed”
  • Was zeer schoon en zeer rustig.

6

Eamonn

Vriendengroep
6 mei 2025

“Kamers moeten worden gerenoveerd.”
  • goede locatie en een goede bar beneden, ideaal voor vrijgezellenfeesten
  • De kamers zijn van budget hostelstijl, maar ik heb voor minder geld in leukere hotels in de buurt verbleven.

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je St Christopher's Inn The Winston zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van St Christopher's Inn The Winston via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor St Christopher's Inn The Winston. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in St Christopher's Inn The Winston.
Bij Hotels.nl kun je St Christopher's Inn The Winston reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in St Christopher's Inn The Winston, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

St Christopher's Inn The Winston ligt 290 meter van het centrum van Amsterdam.

St Christopher's Inn The Winston heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

St Christopher's Inn The Winston heeft een restaurant. Neem contact op met het hotel om een tafel te reserveren.

Ook van de makers van Hotels.nl: Hotel.team, een revolutionaire Hotel booking AI Agent. Meld je nu aan!
Hotels.nl is meermaals gekozen tot beste hotelaanbieder van Nederland. Hotels.nl werkt samen met betrouwbare partners om de beste deals en service te leveren. Met meer dan 5 miljoen tevreden klanten en 20+ jaar ervaring in de hotelbranche zorgen we ervoor dat jouw boeking eenvoudig en zonder zorgen verloopt.
© HNL Nederland BV, KVK nummer 94742367, BTW nummer NL 866878063B01.