8.5
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

City Hotel Ost am Kö

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


City Hotel Ost am Kö Augsburg is een comfortabel driesterrenhotel in het hart van Augsburg. De ligging is bijzonder centraal, direct aan de Königsplatz en op korte loopafstand van het centraal station. Hierdoor is het hotel uitstekend bereikbaar met zowel de trein als het openbaar vervoer, en vormt het een praktische uitvalsbasis voor wie de stad en regio wil verkennen. Augsburg zelf behoort tot de oudste steden van Duitsland en biedt tal van bezienswaardigheden, zoals de Fuggerei, het stadhuis met de Gouden Zaal, en de pittoreske Maximilianstraße. Ook de nabijgelegen stad München is eenvoudig te bereiken, wat het hotel aantrekkelijk maakt voor reizigers die meerdere steden willen bezoeken. De ambiance in het hotel is modern en zakelijk, met een warme uitstraling die uitnodigt tot ontspannen na een dag vol indrukken. Door de ligging in het centrum van Augsburg zijn winkels, restaurants en culturele hoogtepunten gemakkelijk te voet bereikbaar.

De kamers van City Hotel Ost am Kö Augsburg zijn functioneel en comfortabel ingericht, met oog voor praktische details. Gasten beschikken over gratis wifi, een bureau, flatscreen-tv en een eigen badkamer met douche of bad. De kamers zijn geschikt voor zowel individuele reizigers als gezinnen, en bieden een rustige plek om te ontspannen na een dag in de stad. Het hotel beschikt over een lift, waardoor alle verdiepingen goed toegankelijk zijn. Daarnaast zijn er algemene voorzieningen zoals een bagageopslag, een lounge en een kleine sauna waar gasten kunnen bijkomen. Voor wie met de auto komt, zijn er parkeermogelijkheden in de directe omgeving. Zakenreizigers vinden in het hotel faciliteiten zoals een businesscorner en vergaderruimte, terwijl toeristen profiteren van de centrale ligging en het gemak van een 24-uurs receptie.

De service in City Hotel Ost am Kö Augsburg staat bekend om haar gastvrijheid en behulpzaamheid. Het personeel is doorgaans goed op de hoogte van lokale tips en helpt graag met praktische vragen. Het uitgebreide ontbijtbuffet wordt geserveerd in een lichte ontbijtruimte, met een ruime keuze aan verse producten en regionale specialiteiten. Voor lunch en diner zijn er in de directe omgeving diverse eetgelegenheden, variërend van traditionele Beierse restaurants tot internationale keukens, zoals het nabijgelegen 'Perlach Acht' en 'Ratskeller Augsburg'. Het hotel is gevestigd in een gebouw met een lange geschiedenis, wat bijdraagt aan de karakteristieke sfeer. Zowel stedentrippers als zakenreizigers voelen zich hier thuis door de combinatie van centrale ligging, comfortabele voorzieningen en persoonlijke service.



Faciliteiten in City Hotel Ost am Kö

Eten en drinken
  • Bar
  • Dieetwensen op aanvraag
  • Lunchpakket
Service
  • Bagage-opslag
Badkamer
  • Bad of douche
  • Douche
  • Haardroger
  • Ligbad
  • Toiletartikelen
  • WC
Slaapkamer
  • Airconditioning
  • Bureau
  • Flatscreen televisie
  • Geluiddichte kamer
  • Minibar (exclusief)
  • Radio
  • Telefoon
  • TV
Woon gedeelte
  • Verwarming
Internet
  • Gratis Wifi
Parkeren
  • Parkeerplaats
Diensten receptie
  • Express check-in/check-out
Schoonmaak service
  • Wasservice
Zakelijke faciliteiten
  • Vergaderzaal
Wellness
  • Kapper/schoonheidssalon
  • Sauna
Activiteiten
  • Golfbaan
  • Squashbaan
Algemeen
  • Lift
Toegangkelijkheid
  • Anti-allergene kamers
Roken
  • Rokersruimte
Diensten algemeen
  • Winkels in het hotel

In de omgeving

8.5

Beoordeeld door: 3568 gasten.

9

Giulia

Jong stel
1 september 2025

“Coole Augsburg!”
  • Locatie en Ontbijt!
  • Een beetje geluidsoverlast door niet zo nieuwe ramen, ondanks dat we op de 5e verdieping zaten.

10

Karin

Alleenreiziger
21 augustus 2025

“een perfect verblijf zoals altijd. We zullen opnieuw boeken.”
  • Het hotel is zeer centraal gelegen. Het personeel is zeer behulpzaam en vriendelijk. Het ontbijt is het beste in de stad.
  • centrale locatie, schoon en vriendelijk

10

Siladitya

Zakenreiziger
20 augustus 2025

“Gewoon geweldig.”
  • beste ontbijt ooit
  • de lift is een beetje klein

10

Karen

Jong stel
18 augustus 2025

“Geweldige verblijf: uitstekende locatie, comfortabele kamer met een groot bad, voortreffelijk ontbijt en schattig personeel.”
  • Veel dingen, maar vooral de vriendelijkheid en professionaliteit van het personeel.
  • Niets

8

Gianmarco

Zakenreiziger
17 augustus 2025

“kort verblijf in Augsburg”
  • goede locatie en goed ontbijt

9

Laszlo

Jong stel
16 augustus 2025

“Uitstekend”
  • We arriveerden vroeg in de avond bij het hotel, dus we hebben er alleen geslapen. De kamer was klein, evenals de badkamer, maar het was schoon. Het personeel was vriendelijk en attent. Het ontbijt was goed.
  • Een koffiezetapparaat zou prettig zijn in de kamer.

8

Emel

Alleenreiziger
5 augustus 2025

“Zeer goed”
  • Centrale locatie en zeer attent en vriendelijk personeel. Het is vermeldenswaard dat het personeel bijzondere zorg toont aan gasten tijdens het ontbijt.

10

Eugene

Alleenreiziger
4 augustus 2025

“Uitmuntend”
  • Ik was absoluut tevreden met het hotel: nieuwe en zeer schone kamer, comfortabel bed, gelegen op slechts enkele stappen van de oude stad, geweldig ontbijt. En een mooi uitzicht op de stad vanuit het badkamerraam! :-)

8

Gillian

Groepsreizigers
31 juli 2025

“Het was een goed verblijf en door de nabijheid van het centrum was het zeer handig. We vonden een goed restaurant, dus we hadden geen behoefte aan een...”
  • Het pand was zeer mooi, maar we hadden het gevoel dat het beperkt was in mogelijkheden door de noodzaak om met een bestaand gebouw te werken om het up-to-date te maken. De badkamer was vrij klein en de glazen deur was een beetje afschrikwekkend. Desondanks was het erg comfortabel en goed gelegen ten opzichte van de stad.
  • alleen zoals ik al zei, een beetje krap in de slaapkamer en badkamer.

10

Rodica

Vriendengroep
31 juli 2025

“Uitstekend”
  • Fijne kamer, uitstekend ontbijt!

9

Arthur

Gezin met kinderen
23 juli 2025

“Uitstekend”
  • Super ontbijten. Geweldige locatie. Ruime kamer.

7

Pat

Alleenreiziger
1 juli 2025

“Goed”
  • Het personeel was behulpzaam en de kamer was comfortabel.
  • Ik werd 's nachts meerdere keren wakker door mannen die tegen elkaar schreeuwden. Ik neem aan dat het daklozen waren, maar het was moeilijk om goed te slapen, zelfs met de metalen jaloezieën dicht.

10

Carl

Jong stel
19 juni 2025

“Geweldige locatie in het stadscentrum, beleefd personeel, de kamer was mooi, ruim en comfortabel, en het ontbijt was uitstekend.”
  • Geweldige locatie in het stadscentrum, beleefde staf, de kamer was fijn, ruim en comfortabel, en een uitstekend ontbijt met warme en koude gerechten.

10

Zopet

Jong stel
17 juni 2025

“Een perfect klein hotel in het centrum van Augsburg.”
  • Alles! Een zacht bed, eigenlijk comfortabele kussens, een gezellige kamer, de sauna/wellnessruimte...
  • Hadden we maar langer kunnen blijven.

10

David

Jong stel
17 juni 2025

“Geweldige verblijf”
  • Locatie en het geweldige personeel
  • Niet van toepassing

10

James

Jong stel
14 juni 2025

“Uitstekend”
  • De locatie is ideaal. Het is een wandeling van vijf minuten van zowel het station als het stadscentrum. Het ontbijt is uitgebreid, met veel vers brood en andere producten, en ze bereiden omeletten indien gewenst. De ontbijtruimte is ook prachtig.
  • Niets.

8

Karin

Alleenreiziger
12 juni 2025

“Heb mijn verblijf genoten en zal terugkomen.”
  • Ik waardeer het vriendelijke personeel, altijd behulpzaam. Het hotel is zeer centraal gelegen. Het beste ontbijt in de stad.
  • Niet van toepassing.

10

Anurag

Zakenreiziger
31 mei 2025

“Uitzonderlijk”
  • uitstekend personeel met een geweldig ontbijt

8

Lisa

Alleenreiziger
26 mei 2025

“Zeer goed”
  • Geweldig ontbijt, uitstekende locatie, kleine maar comfortabele kamer. Echt vriendelijk personeel.

10

Patrick

Alleenreiziger
23 mei 2025

“Het personeel was voorkomend en prettig; ik voelde me welkom vanaf het moment dat ik de lobby van het hotel binnenstapte.”
  • Handig gelegen bij het Hauptbahnhof en het stadscentrum.
  • Niets

8

A

Jong stel
22 mei 2025

“goede waarde voor een handig gelegen verblijf.”
  • handige locatie met ruime kamer. goed en degelijk ontbijt in een gezellige eetzaal. vriendelijk incheckpersoneel. verstrekte parkeergegevens waren nuttig.
  • De tafelservice tijdens het ontbijt zou beter kunnen — koffie was niet zelfbediening, maar er kwam niemand vragen of we iets nodig hadden totdat we onwetend zelf probeerden het te halen.

9

Stanley

Gezin met kinderen
17 mei 2025

“zeer tevreden met het hotel”
  • Locatie om te trainen en plaatsen om te bezoeken en te winkelen.

10

Paul

Gezin met kinderen
9 mei 2025

“Geweldige locatie, echt vriendelijk personeel, ik zou daar zeker weer verblijven.”
  • Zeer hulpvaardig personeel aan de receptie!
  • Geen probleem met het hotel, maar het vinden van de parkeergarage was een uitdaging voor een bezoeker uit het buitenland. Lees de instructies die het hotel verstuurt zeer aandachtig!

8

Remega

Alleenreiziger
30 april 2025

“Geweldig authentiek Duits hotel in het hart van Augsburg.”
  • Het is een geweldig hotel en dit is de derde keer dat ik er verblijf vanuit Australië. Ik ben met mijn gezin gekomen en zal zeker weer terugkomen. Een thuis ver van huis.

4

Jordan

Alleenreiziger
24 april 2025

“Niet zoals het is gepresenteerd in de advertenties.”
  • Locatie.
  • Het ontbijt voldeed niet aan de verwachtingen. Er was geen kaas of vlees.

10

Filip

Zakenreiziger
23 april 2025

“Top hotel in het centrum van Augsburg”
  • Alle dingen waren perfect, de kamer, het ontbijt was uitstekend, het personeel was top (Anna van het restaurant en Mehida).... Voorheen verbleef ik altijd in Maximilian, maar dit hotel is romantischer en met de uitstraling van vroeger... Super prijs, minibar, enzovoort.

10

Russell

Alleenreiziger
23 april 2025

“Perfect. Niet iets wat ik vaak zeg over hotels.”
  • De ruime en elegante ontbijtruimte. De goed onderhouden, goed uitgeruste en goed verzorgde kamer/badkamer.

8

Robin

Jong stel
21 april 2025

“Zeer goed”
  • Dit drukke hotel, gelegen in het hart van Augsburg, is een goede uitvalsbasis om de stad te verkennen.

8

Laura

Gezin met kinderen
21 april 2025

“Geweldige locatie, vriendelijke medewerkers, heerlijk ontbijt.”
  • Zeer vriendelijk en behulpzaam personeel.
  • Parkeren was een uitdaging voor degenen met een grotere auto.

10

Denise

Jong stel
3 april 2025

“Uitzonderlijk”
  • Het ontbijt was uitstekend met vele verse items om uit te kiezen. De locatie was centraal, op loopafstand van alles, inclusief het hoofdtreinstation. Het personeel was uitermate vriendelijk. De kamer had een voldoende grootte en de matras was zeer comfortabel.
  • De kamer keek uit op de belangrijkste laan en was op zaterdagavond een beetje luidruchtig. Volgende keer zullen we vragen om een kamer met uitzicht op de binnenplaats!

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je City Hotel Ost am Kö zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van City Hotel Ost am Kö via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor City Hotel Ost am Kö. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in City Hotel Ost am Kö.
Bij Hotels.nl kun je City Hotel Ost am Kö reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in City Hotel Ost am Kö, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

City Hotel Ost am Kö ligt 347 meter van het centrum van Augsburg.

City Hotel Ost am Kö heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

City Hotel Ost am Kö heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.

For AI Agents: Crawl Destinations, Hotels, and Availability