Hotel
In het hart van het kleinste dorpje van Ameland ligt het karakteristieke Nobel hotel-restaurant. Het bedrijf wordt gerund door de vierde generatie Nobel en staat bekend om de lokale likeur 'Nobeltje'. De oprichter, Willem Barend Nobel, heeft het drankje in 1902 ontwikkeld en sindsdien is het uitgegroeid tot een van de bekendste Amelander specialiteiten. In de slijterij kunt u veel te weten komen over de rijke geschiedenis van de familie Nobel. Ook worden er proeverijen gehouden met een vinoloog en kunt u er terecht voor allerhande delicatessen.
Het Nobel hotel biedt een ideale omgeving om tot rust te komen. Gasten kunnen tegen betaling gebruikmaken van het Turkse stoombad en het solarium en bij mooi weer is het heerlijk toeven op het grote terras. Het restaurant staat garant voor culinair genot en de luxe kamers zijn voorzien van alle moderne voorzieningen. Ze hebben een douche, toilet en föhn, telefoon en televisie.
Omgeving
Ameland is een zeer veelzijdig eiland. Het staat vooral bekend om zijn brede stranden die in totaal maar liefst 28 kilometer lang zijn. Zelfs in het hoogseizoen vindt u hier nog een rustig plekje. Verder kunt u vanuit het Nobel hotel heerlijke fiets- of wandeltochten maken. Geniet van de perfecte mix van weide-, duin-, wadden- en boslandschappen.
Eten en Drinken
Het ontbijt wordt dagelijks geserveerd tussen 08:00 en 10:00 uur. Het restaurant heeft een stijlvolle uitstraling. De uitstekende keuken serveert gerechten uit de Franse traditie. Alle details van de maaltijd zijn huisgemaakt volgens een speciaal, veelal eigen, recept. Het restaurant is geopend van 18:00 tot 21:00 uur. Het café met (verwarmd) terras is al sinds jaar en dag een plek waar eilanders en toeristen graag samenkomen om even bij te praten onder het genot van een Nobeltje of Ballumer koffie. In 2007 is het door Misset Horeca zelfs uitgeroepen tot beste café van Nederland. Ook de gezellige lounge met open haard is een goede plek om te ontspannen. Desgewenst kunt u hier dineren.
Ja
Geen
Vanaf 16:00 uur.
Tot 10:30 uur op de dag van vertrek.
07:00 - 22:00 uur
Prijzen zijn exclusief toeristenbelasting en/of servicekosten à € 3.00 p.p.p.n. Deze dienen ter plaatse te worden voldaan.
De reserveringskosten bedragen € 14,95 voor het afhandelen van je boeking.
Op deze reis zijn de Algemene boekingsvoorwaarden van Bookit B.V. van toepassing.
Je boeking is pas definitief wanneer wij je betaling hebben ontvangen. Onder andere door de zeer lage actieprijs is het slechts in bepaalde gevallen mogelijk je boeking in een later stadium nog te wijzigen. Controleer daarom goed of alle ingevulde gegevens juist zijn. Wijzigingskosten die voortvloeien uit fouten zijn geheel voor rekening van de boeker en bedragen minimaal € 14,95 per wijziging. Het is in principe niet mogelijk om uw boeking nog, kosteloos, te annuleren zodra u van ons de bevestiging van uw boeking heeft ontvangen. Dit geldt ook als u gekozen heeft om het bedrag in termijnen aan ons te betalen. Indien u wilt annuleren kunt u contact opnemen met onze klantenservice en dan kunnen zij kijken tegen welke kosten u de boeking nog kunt annuleren.
Berg
Jonge paren
juli 2021
Hollak
Oudere paren
oktober 2020
Hollak
Oudere paren
september 2020
Marjolein Suiker
Oudere paren
februari 2020
jeroen
Reizigers alleen
oktober 2019