Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
Het ABACUS Tierpark Hotel Berlin is een modern viersterrenhotel in het oosten van de Duitse hoofdstad. De accommodatie ligt in de wijk Lichtenberg, direct tegenover het populaire Tierpark Berlin, een van de grootste stadsdierentuinen van Europa. Dankzij de nabijheid van het metrostation Friedrichsfelde is het hotel goed bereikbaar met het openbaar vervoer; het centrum van Berlijn, met bezienswaardigheden als de Alexanderplatz, de Brandenburger Tor en de Museumsinsel, is eenvoudig en snel te bereiken. Ook de East Side Gallery en de beroemde Karl-Marx-Allee liggen binnen handbereik. De sfeer in het hotel is eigentijds en zakelijk, met lichte ruimtes en een functioneel interieur, waardoor het geschikt is voor zowel toeristen als zakenreizigers die comfortabel willen overnachten in Berlijn, zonder direct in de drukte van het centrum te verblijven.
De kamers van het ABACUS Tierpark Hotel Berlin zijn ruim opgezet en voorzien van moderne gemakken, zoals comfortabele bedden, een werkplek en een eigen badkamer met douche of bad. Gasten kunnen gebruikmaken van gratis wifi in het hele hotel, wat prettig is voor zowel ontspanning als werk. De kamers zijn rustig gelegen en beschikken over geluidsisolatie, wat bijdraagt aan een aangenaam verblijf. Het hotel biedt daarnaast diverse faciliteiten, waaronder een wellnessruimte met sauna en fitnessmogelijkheden. Voor zakelijke reizigers zijn er vergaderruimtes en een businesscentrum beschikbaar. Ook is er parkeergelegenheid op het terrein, wat het verblijf extra comfortabel maakt voor gasten die met de auto komen. De algemene uitstraling van het hotel is verzorgd en uitnodigend, met oog voor zowel functionaliteit als comfort.
De service in het ABACUS Tierpark Hotel Berlin wordt gekenmerkt door een 24-uurs receptie en behulpzaam personeel dat klaarstaat om gasten te assisteren. Het ontbijtbuffet biedt een gevarieerde selectie van zowel warme als koude gerechten, afgestemd op internationale smaken. In het eigen restaurant kunnen gasten terecht voor maaltijden in een ontspannen sfeer, met een menukaart die zich richt op internationale en regionale gerechten. In de nabije omgeving zijn ook diverse eetgelegenheden te vinden, variërend van gezellige cafés tot internationale restaurants. Het hotel onderscheidt zich door de directe ligging tegenover het Tierpark, de ruime wellnessvoorzieningen en de goede bereikbaarheid. Hierdoor is het een geschikte keuze voor gezinnen, zakenreizigers en gasten die Berlijn op een comfortabele manier willen ontdekken.
Faciliteiten in ABACUS Tierpark Hotel
Eten en drinken
- Dieetwensen op aanvraag
- Lunchpakket
Service
- Bagage-opslag
Badkamer
- Bad of douche
- Douche
- Haardroger
- Ligbad
- WC
Slaapkamer
- Broekenpers
- Bureau
- Flatscreen televisie
- Geluiddichte kamer
- Telefoon
- TV
Woon gedeelte
- Verwarming
Internet
- Gratis Wifi
Parkeren
- Openbaar Parkeren
- Parkeerplaats
Schoonmaak service
- Wasservice
Zakelijke faciliteiten
- Vergaderzaal
Wellness
- Kapper/schoonheidssalon
Algemeen
- Lift
Diensten algemeen
- Winkels in het hotel
In de omgeving
7.5
Beoordeeld door: 2110 gasten.
4
DanieleGroepsreizigers
8 augustus 2025
- Dit is een vintage hotel voor degenen die de oude DDR Duitsland onder controle van de Stasi (geheime politie) willen ervaren. De kamers hebben nog een sleutelsysteem en geen kaartlezer, waardoor het niet mogelijk is om te achterhalen of iemand de kamer heeft betreden in het geval van een verloren voorwerp. De entree ziet er acceptabel uit, de locatie is 20 minuten met de U-Bahn van het stadscentrum. Geen goede prijs-kwaliteitverhouding, met oude tapijten en geen gordijnen die de kamer volledig kunnen verduisteren.
- Kamer, netheid, receptiepersoneel. Als u geen witte Duitser bent, vermijd dan deze plek... Het is ook niet goedkoop. 480€ voor 5 nachten voor een tweepersoonskamer.
7
SilkeGezin met kinderen
5 augustus 2025
- Onverslaanbare locatie om het TierPark te bezoeken. Er is een zeer goed Italiaans restaurant in de buurt, wat de afwezigheid van een restaurant in het hotel gedeeltelijk compenseert (er is er wel één, maar het lijkt altijd gesloten te zijn) en een winkelgebied. Het metrostation TierPark ligt zeer dicht bij. Er is een gratis parkeerplaats naast het hotel, als u geluk hebt om een plek te vinden; anders heeft het hotel een eigen parkeerplaats met beperkte plaatsen, maar niet te duur. De kamer was voldoende ruim en goed verlicht.
- De bedden waren gesplitst en ons werd verteld dat we ze zelf moesten samenvoegen, omdat er geen kamers met volledige tweepersoonsbedden beschikbaar zijn. Dit is ongemakkelijk wanneer je met jonge kinderen reist met de bedoeling dat zij in hetzelfde bed als de ouders slapen. Zoals eerder vermeld, zou er een restaurant in het hotel moeten zijn, maar het lijkt altijd gesloten te zijn. De badkamer is in orde, maar heeft enkele verbeteringen of een renovatie nodig.
10
OleksiiGezin met kinderen
29 juli 2025
- Geen klachten. Alles was geweldig.
- Het zou geweldig zijn om wat vee in de kamer te hebben.
9
CilasJong stel
21 juli 2025
- Het ontbijt is voortreffelijk.
- Zeer warm!!! Geen airconditioning.
8
JulianZakenreiziger
19 juli 2025
- Comfortabele, schone en goed uitgeruste kamer. Vriendelijk en efficiënt personeel.
- Het is onmogelijk om te douchen zonder water op de vensterbank (927) te krijgen, omdat het een douche boven het bad betreft met een gordijn dat de uiteinden van het bad waar de douchekop zich bevindt, niet kan afsluiten. Op een punt op vrijdag 1 december waren beide liften buiten werking, waardoor alleen lift C kon worden gebruikt. Dit was teleurstellend.
6
GabrielGezin met kinderen
8 juli 2025
- De kamergrootte en het uitzicht waren geweldig en het was rustig.
- Geen thee- of koffiefaciliteiten op de kamer. Geen koelkast voor de opslag van koude dranken. De koffiefaciliteiten waren alleen tegen betaling met munten beschikbaar, er werden geen kaarten geaccepteerd en er waren in ieder geval geen kopjes, alleen plastic exemplaren. Dit is teleurstellend.
7
PaulaJong stel
5 juni 2025
- Het was veel te warm in de kamers en ze hadden geen airconditioning.
6
KillianJong stel
4 juni 2025
- De locatie was goed voor de prijs, dichtbij een metro die u rechtstreeks naar het stadscentrum brengt. Het personeel was zeer vriendelijk en behulpzaam.
- De kamer was stoffig en gedateerd, ik had een tweepersoonskamer geboekt en kreeg twee eenpersoonsbedden.
7
HrvojeGezin met kinderen
13 mei 2025
- Positie, ontbijt, comfort
- Het was een beetje ouder.
10
PatriziaAlleenreiziger
23 april 2025
- Abacus Hotel was zoals ik me herinnerde, perfect in elk opzicht. Geweldig ontbijt, glimlachende receptionisten, tijdens die prachtige herfst in Berlijn.
7
AliZakenreiziger
19 april 2025
- Nett en schoon. Ruime kamer. Goede locatie. Goede klantenservice.
- Het ontbijt is het geld niet waard.
10
LutzJong stel
11 april 2025
- Alles is gewoon perfect voor ons. Heel vriendelijk personeel. De optie voor kamerreiniging werkt geweldig voor ons. Het kleine koelkastje in de kamer is erg handig.
- Het zou geweldig zijn om een koffie/theevoorziening te bieden.
8
LeanneJong stel
31 maart 2025
- Het ligt buiten het stadscentrum, maar we waren zo dicht bij de metro en de tram, zodat we gemakkelijk in en uit de stad konden komen.
- Geen airconditioning
3
WolfgangZakenreiziger
21 maart 2025
- Het personeel was vriendelijk en behulpzaam.
- Zeer verouderde en steriele kamers met zwaar gebruikt meubilair. De foto's op internet verbergen dat het een groot betonnen gebouw is zonder flair. Vooral gezien de prijs. Ik ben op veel plekken geweest die 30% goedkoper waren en veel beter.
6
RaghdaZakenreiziger
17 maart 2025
- Het personeel is zeer vriendelijk. Het ontbijt was eenvoudig maar aangenaam.
- Toilet schoonmaak Eten wordt 's avonds niet aangeboden Geen airconditioning, en de ventilator is inefficiënt en vreselijk luidruchtig
Vraag en antwoord.
ABACUS Tierpark Hotel ligt 8,3 km van het centrum van Berlijn.
ABACUS Tierpark Hotel heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.
ABACUS Tierpark Hotel heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.