Park Plaza Berlin
Berlin
Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
Park Plaza Berlin, gelegen aan de Lietzenburger Str. 85 in de bruisende metropool Berlijn, biedt gasten een unieke logeerervaring met een duidelijke artistieke invloed. Dit hotel, geïnspireerd door de iconische kunstenaar Andy Warhol, biedt niet alleen accommodatie, maar een onderdompeling in kunst en cultuur. Het hotel biedt gasten de mogelijkheid om deel te nemen aan een gratis rondleiding die Warhols artistieke visie verder onderzoekt. Het hotel ligt gunstig op korte afstand van vele bezienswaardigheden in het dynamische Berlijn, waardoor het een ideale uitvalsbasis is voor zowel toeristen als zakenreizigers.
De faciliteiten van Park Plaza Berlin zijn uitstekend ingericht om aan de verwachte normen van gasten te voldoen. Het hotel beschikt over een goed uitgerust fitnesscentrum en een wellnessruimte met sauna voor de gasten die hun fysieke welzijn willen behouden. Met voorzieningen zoals gratis WiFi, een 24-uursreceptie en een uitgebreide zakelijke faciliteit, wordt aan alle zakelijke en recreatieve behoeften tegemoetgekomen. Het hotel biedt verschillende kamertypes, waaronder de met Andy Warhol-gestyleerde Superior Double Room, Junior Twin Suite, en Executive Rooms, compleet uitgerust met moderne gemakken zoals airconditioning, flatscreen televisies en luxe toiletartikelen.
Het culinaire aanbod in Park Plaza Berlin is divers en geïnspireerd door de levendige sfeer van New York, te ervaren in de Factory bar waar New York street food centraal staat. Gasten kunnen genieten van kenmerkende cocktails in een trendy sfeer, of ontspannen op het rustige terras. Terwijl huisdieren tegen betaling zijn toegestaan, mogen kinderen niet verblijven in het hotel. Parkeren is mogelijk in de nabijheid, echter reserveringen zijn niet mogelijk en er kunnen kosten van toepassing zijn. Het hotel hanteert standaard in- en uitchecktijden om de optimale ervaring voor al haar gasten te waarborgen.
Faciliteiten in Park Plaza Berlin
Eten en drinken
- Bar
- Dieetwensen op aanvraag
Service
- Bagage-opslag
Badkamer
- Badjas
- Badslippers
- Haardroger
- Toiletartikelen
- WC
Slaapkamer
- Airconditioning
- Bureau
- Flatscreen televisie
- Kluis
- Koelkast
- Koffie- en theefaciliteiten
- Radio
- Senseo Koffiezetapparaat
- Telefoon
- TV
- Wasdroger
Woon gedeelte
- Strijkijzer
- Waterkoker
Internet
- Gratis Wifi
Parkeren
- Parkeerplaats
Diensten receptie
- Express check-in/check-out
Schoonmaak service
- Wasservice
Zakelijke faciliteiten
- Vergaderzaal
Wellness
- Fitnessruimte
- Sauna
Huisdieren
- Huisdieren toegestaan
Fietsen
- Fietsverhuur
Algemeen
- Lift
Toegangkelijkheid
- Anti-allergene kamers
Gehandicapen toegang
- Mindervaliden kamers
Roken
- Rokersruimte
Buiten
- Terras
- Tuin
In de omgeving
7.9
Beoordeeld door: 5747 gasten.
8
QuynhJong stel
26 juni 2025
- De locatie was zeer goed, op loopafstand van het treinstation. Het bed was erg comfortabel. Vriendelijk personeel. Veel goede restaurants en een lokale supermarkt in de buurt. Probeer de kebabzaak genaamd Keb’up. Het was de beste die ik ooit heb gehad, slechts een paar minuten lopen. Er was ook een wasserette op loopafstand. Ik heb weinig te klagen, ik heb er zeer van genoten en zou zeker terugkomen!
- De douche was goed, maar er was geen juiste deur, waardoor er na het douchen overal water op de vloer lag. De airconditioning was niet erg sterk, maar gelukkig was het vrij koud tijdens ons verblijf, dus voor ons was dat geen probleem.
8
MalgorzataZakenreiziger
20 juni 2025
- Goede locatie, veel winkels en restaurants in de omgeving, zelfs een supermarkt. De hotelkamer was echt groot en schoon, internet werkte zonder problemen en de airconditioning functioneerde goed. Gezellige bar beneden. Een groot pluspunt voor mij is dat het hotel huisdieren accepteert!
- Het ontbijt was vrij duur voor wat je krijgt, dus ik kan het niet aanbevelen.
10
ZoeJong stel
16 juni 2025
- De locatie is geweldig. Vrij centraal en gemakkelijk te verkennen. We hebben veel gelopen, maar het is ook eenvoudig om de bus of trein naar andere plaatsen te nemen. Ongeveer een uur met de S9 van/naar de luchthaven. Je kunt het sneller doen, maar dan moet je overstappen, dus ik raad de S9 van terminal 1 rechtstreeks naar Savignyplatz aan, gevolgd door een wandeling van 10 minuten. De bedden zijn zeer comfortabel en er is veel ruimte.
- Het is moeilijk om iets te kiezen dat ik niet leuk vond, maar ik denk dat één ding is dat de natte ruimte behoorlijk nat wordt! Het klinkt misschien onzinnig, maar er is geen deur bij de douche, waardoor het gemakkelijk is voor water om uit te lopen naar de rest van de badkamer.
9
IgorZakenreiziger
16 juni 2025
- RECEPTIE DE BESTE ☝️
9
JeffreyJong stel
7 juni 2025
- Uitstekende service, kamer was geweldig. Vriendelijk personeel, vooral Erika, die ons drankjes serveerde aan de bar. Ze heeft goed voor ons gezorgd en we hebben prachtige gesprekken gedeeld. Naar mijn mening verdient ze een salarisverhoging.
- Het ontbijt was redelijk, maar kan iets beter. De deur naar het achterterras heeft een bordje nodig, aangezien we doorlopen om te roken en vervolgens vast kwamen te zitten aan de achterkant van het gebouw en de trap.
7
TouficAlleenreiziger
5 juni 2025
- Het personeel was zeer behulpzaam en professioneel. De locatie is redelijk. De kamers zijn zeer ruim.
- U moet elke dag vragen om de schoonmaak en het opknappen van de thee- en koffiecapsules. Ik begrijp de wens om "groen" te zijn, maar een minimum aan begrip is nog steeds nodig.
9
PaulJong stel
1 juni 2025
- Zeer modern en schoon. Uitstekende, vriendelijke service van het personeel.
8
ChristophZakenreiziger
28 mei 2025
- Ik heb genoten van mijn verblijf in Park Plaza Berlijn. Het personeel is zeer behulpzaam, de voorzieningen van het hotel zijn in goede staat en de locatie is handig. De kamer grootte is behoorlijk, de douche en badkamer waren zeer schoon en het bed was comfortabel. Wifi is snel en betrouwbaar.
- De fitnessruimte is echt basaal, en het feit dat men afzonderlijk moet betalen voor de sauna is een beetje teleurstellend.
6
JaneJong stel
16 mei 2025
- Goede locatie, schoon. Beleefde, vriendelijke personeel.
- Niets. Gewoon een aangenaam verblijf in een vrij gewoon hotel.
7
LusineJong stel
14 mei 2025
- Vriendelijk personeel Schone kamer Edeka en Lidl bevinden zich op 100 meter loopafstand.
- Locatie: U moet ongeveer 5 minuten lopen om een bushalte te bereiken. Van daar heeft u nog 2 haltes nodig totdat U Ku'damm in zicht is. Of u moet ongeveer 10 minuten lopen om het metrostation Uhlandstr. te bereiken. Voor degenen die moeite hebben met lange afstanden lopen, is de locatie niet ideaal. Het personeel van de receptie belooft u iets (tijdens het inchecken, dat u het tijdens het uitchecken zult ontvangen), maar de collega vertelt u bij het uitchecken dat deze belofte niet mogelijk is. Bijna elke vraag werd beantwoord met "een moment, ik moet het even navragen" (iemand achter de receptie).
10
JoreldaGroepsreizigers
11 mei 2025
- Natuurlijk water in de hotel lobby en gratis fruitmanden voor klanten waren een zeer interessant en gastvrij detail. Ik zou zeker terugkomen omdat alles goed was.
10
KarenVriendengroep
10 mei 2025
- De locatie, de behulpzaamheid en professionaliteit van het personeel, de kamers, de kleine bar.. ik heb hier meerdere keren verbleven en voel me erg comfortabel.
- De kamers worden schoongemaakt op verzoek, maar de kopjes worden niet gereinigd. Na een paar kopjes thee is het moeilijk om deze in de wasbak schoon te maken zonder afwasmiddel. Ik ben er zeker van dat we kunnen afkicken en dat ze schone kunnen brengen, maar het zou fijn zijn als dit standaard werd gedaan. Er waren geen badjassen beschikbaar, hoewel we in een kamer waren waar dit geadverteerd wordt als inbegrepen.
8
KevinZakenreiziger
10 mei 2025
- Waar voor je geld, locatie en faciliteiten. Het ontbijtbuffet was geweldig!
- Mijn collega en ik betaalden dezelfde prijs voor een kamer en de mijne was veel kleiner.
10
PeterJong stel
5 mei 2025
- Alles
- Niets
9
JinhaoGroepsreizigers
3 mei 2025
- Vriendelijk en behulpzaam voor mij.
10
MarkAlleenreiziger
2 mei 2025
- Hotelkamers
- Na enkele weken geleden te hebben gevraagd om een vroege incheck vanwege een vroege reistijd, was dit bij aankomst niet mogelijk.
8
GeraldJong stel
26 april 2025
- Mooie kamers, zeer schoon, goed ingerichte accommodatie.
9
SteliosJong stel
18 april 2025
- De kamer was comfortabel, wellicht omdat we een aangepaste kamer hadden. Het personeel was behulpzaam. Grote badkamer, over het algemeen schoon.
8
YuliaZakenreiziger
15 april 2025
- Locatie, 4 sterren en prijs, schoon, comfortabel bed met kwaliteitslakens.
- De kamers zijn een beetje versleten en vermoeid.
7
ScottAlleenreiziger
15 april 2025
- Schone, ruime, stille kamer aan de achterkant, goede isolatie als u de ramen niet hoeft te openen.
- Ik vond het niet prettig om een groot schilderij van Andy Warhol op de muur achter het bed te hebben, dat op me neerkijkt. Ik waardeer zijn kunst, maar hij zelf komt creepy over. De kluis in mijn kamer raakte vast en wilde niet open met mijn paspoort en creditcards erin. Gelukkig kon de onderhoudsman het openen door erop te slaan. Hij zei dat hij het zou moeten openknippen, maar dat had hij nog nooit eerder gedaan, dus ik weet niet hoe dat zou werken. Uiteindelijk werd de kluis vervangen, maar niet zonder enkele miscommunicaties. Het meisje bij de receptie vertelde me dat ik de onderhoudsman verkeerd begreep toen hij zei dat hij de kluis zou vervangen, maar zij was degene die niet goed begreep. Ik vroeg haar om hem het te laten doen terwijl ik de hele dag weg was, en zij zei ja. Toen ik terugkwam was het echter niet gedaan, omdat ze zei dat ik aanwezig moest zijn om de kluis te openen. Ik vertelde haar dat de kluis al open was en dat er niets in zat. Ik was niet van plan om er weer iets in te doen. Uiteindelijk werd de kluis vervangen, en het volgende meisje vertelde me dat deze niet vervangen was en dat ik me vergiste. Toen ik naar mijn kamer ging, bleek deze wel vervangen te zijn. Weer had het meisje het mis. Het was behoorlijk vervelend om telkens te horen dat ik ongelijk had, terwijl ik degene was die in de kamer met de onderhoudsman sprak en altijd gelijk had. Ik klaagde ook over hoe warm de kamer was, en dat de temperatuurknop helemaal niet leek te functioneren. Hetzelfde gold voor de badkamer, waar het extra warm was. Het meisje vertelde me opnieuw dat ik ongelijk had, aangezien de knop in de badkamer alleen de luchtstroom regelt. Waarom staat er dan warm aan de ene kant en koel aan de andere kant op de knop? Uiteindelijk werd me verteld dat het hele gebouw verwarmd was omdat het buiten koud was geworden. Wat is de functie van een temperatuurknop in de kamer met een koelmogelijkheid als deze niet gebruikt kan worden? En als je het hele gebouw op dezelfde temperatuur verwarmt, maak het dan dan een koelere temperatuur, want niet iedereen houdt van een toasty warme temperatuur, vooral niet tijdens het slapen. Ik moest de ramen openen om de kamer af te koelen, gelukkig zat mijn kamer aan de achterkant; aan de voorkant zou het te luid zijn door het straatgeluid.
10
EnricaZakenreiziger
10 april 2025
- Goede locatie en de kamer was erg stil en schoon. Het personeel was uiterst gastvrij en het kleine ontbijt was goed.
- Roken was toegestaan direct buiten de ingang. Het zou misschien beter zijn om een rookruimte op een grotere afstand te creëren.
9
GillZakenreiziger
29 maart 2025
- Grote kamer, comfortabel bed/kussens.
- Basis,
8
ClarissaJong stel
26 maart 2025
- We hebben hier al vele malen verbleven... ruime, goed uitgeruste kamer en badkamer met kluis in de kamer, koelkast en aangeboden toiletartikelen. Thee- en koffiefaciliteiten zijn ook aanwezig. Het bed is groot en zeer comfortabel. Geweldige locatie met goede verbindingen naar het openbaar vervoer. Supermarkten en restaurants op loopafstand. Aangename bar voor een drankje. We hebben geboekt om over vier weken weer terug te komen, dus het is perfect voor ons.
- De Andy Warhol-decoraties zien er een beetje verouderd uit.
8
LiškováZakenreiziger
25 maart 2025
- uitgebreid ontbijtaanbod behulpzaam personeel ruimtevolle kamer voor gehandicapten
- geen parkeerplaats geen mogelijkheid om voor het hotel te parkeren voor inchecken automatische deur in de rolstoeltoegankelijke kamer was niet comfortabel - sluitte te langzaam
10
MohammadAlleenreiziger
22 maart 2025
- Ze vervangen de handdoeken niet.
7
RobertZakenreiziger
10 maart 2025
- Geen kamer beschikbaar tot 14.30 uur. Vijf medewerkers aan de receptie zijn niet erg behulpzaam. Geen kamer in mijn categorie, maar anderen slaagden erin een kamer te krijgen. Geen verduisterende gordijnen of ineffective, lawaaierige hoveniers vanaf 7 uur.
9
TobiasZakenreiziger
8 maart 2025
- Vriendelijk personeel, dat u helpt met elk probleem dat u heeft!
- U moet handmatig aangeven dat de kamer schoongemaakt moet worden, anders wordt uw kamer niet schoongemaakt. Er zijn niet veel veganistische opties bij het ontbijt.
10
VeroniqueJong stel
3 maart 2025
- Het personeel deed er alles aan om ons verblijf perfect te maken. Uitstekende service Centrale locatie
6
AndreaAlleenreiziger
1 maart 2025
- Het ontbijt was vrij goed. De locatie was goed.
- Bij het inchecken kreeg ik een sleutel en een kamernummer; de kamer bleek echter behoorlijk ver van de lift te zijn, ondanks mijn zichtbare wandelstok. Mij werd verteld dat er geen dagelijkse schoonmaakservice was en dat dit slechts op verzoek kon - bel vóór 10:00 uur! De kamer was somber - donker, spartaans ingericht en duidelijk niet goed onderhouden - mijn sinussen raakten onmiddellijk geïrriteerd. Na 2 nachten vroeg ik om schoonmaakservice en het bed werd opgemaakt, maar het afval in de badkamer werd niet geleegd! Ik verbleef daar 3 nachten! Echter, ik ontdekte dat andere gasten andere en betere kamers kregen met dagelijkse schoonmaak en kaarten van de stad en informatie over de toegang tot het pand na 22:00 uur, enzovoort. Aangezien ik bij een touroperator aansluitend was, vroeg ik om een kamerwissel om dichter bij hen te zijn - we verbleven nog eens 4 nachten. De nieuwe kamer was zo anders dan de oude kamer dat het voelde als een ander hotel! Helder, schoon, dagelijkse schoonmaak, een prettige ontvangstervaring. Het enige punt dat verbetering behoeft, is dat het gebied bij de kast 's nachts erg donker was - ik moest een zaklamp gebruiken om de kast en de kluis te zien. Daarnaast is de receptie te klein.
8
DominikAlleenreiziger
1 maart 2025
- Het personeel was vriendelijk. Het bed was erg comfortabel en de badkamer was groot genoeg.
- Er zat afval in de vuilnisbakken van eerdere gasten. Ook lag er veel haar op het tapijt; de schoonmaakploeg heeft het werk niet goed gedaan. Maar het bed en de badkamer waren schoon.
Vraag en antwoord.
Park Plaza Berlin ligt 5,3 km van het centrum van Berlijn.
Park Plaza Berlin heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.
Park Plaza Berlin Heeft een eigen fitness ruimte.
Park Plaza Berlin staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.
Park Plaza Berlin heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.