9.9

Koetshuis Bosdam B&B

Adres:
Oude Zandstraat 9
9120 Beveren

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Koetshuis Bosdam B&B Beveren is een charmante bed and breakfast gelegen in het rustige Beveren, een plaats die strategisch ligt tussen Antwerpen en de Nederlandse grens. De ligging maakt het een aantrekkelijke uitvalsbasis voor wie de levendige stad Antwerpen wil ontdekken, maar ook de rust van het Vlaamse platteland weet te waarderen. De B&B bevindt zich op korte afstand van het centrum van Beveren, waar bezoekers het kasteel Cortewalle en het park kunnen bewonderen. Ook het nabijgelegen natuurgebied Polders van Kruibeke biedt mogelijkheden voor wandel- en fietstochten. Dankzij de goede verbindingen met het openbaar vervoer en de nabijheid van belangrijke snelwegen is Koetshuis Bosdam gemakkelijk bereikbaar, zowel voor toeristen als voor zakenreizigers. De sfeer van de accommodatie is een mix van historische elegantie en huiselijke warmte, met een knipoog naar het verleden van het gebouw.

De kamers van Koetshuis Bosdam zijn ingericht met oog voor comfort en rust. Elke kamer beschikt over een eigen badkamer, comfortabele bedden en moderne voorzieningen zoals gratis wifi. De inrichting combineert klassieke elementen met eigentijdse accenten, waardoor gasten zich direct thuis voelen. De kamers zijn ruim en bieden uitzicht op de groene omgeving of de tuin van het koetshuis. Voor extra gemak zijn er faciliteiten zoals een gemeenschappelijke lounge, een ontbijtruimte en parkeergelegenheid op het terrein. Gasten kunnen rekenen op een rustige nachtrust en een ontspannen verblijf, waarbij privacy en comfort centraal staan. De combinatie van authentieke details en hedendaags gemak zorgt voor een aangename ambiance die zowel geschikt is voor koppels als voor individuele reizigers.

De gastvrijheid in Koetshuis Bosdam B&B staat hoog in het vaandel. Het personeel is vriendelijk en behulpzaam, en staat klaar om tips te geven over bezienswaardigheden en restaurants in de omgeving. Het ontbijt wordt geserveerd in een sfeervolle ruimte en bestaat uit een selectie van verse, lokale producten. Voor lunch en diner zijn er in Beveren diverse eetgelegenheden, zoals het eigentijdse restaurant De Notelaar en het gezellige brasserie-restaurant Hof ter Saksen. Wat Koetshuis Bosdam uniek maakt, is de historische achtergrond van het gebouw, dat ooit dienst deed als koetshuis. De B&B richt zich op gasten die op zoek zijn naar een romantisch verblijf, maar ook gezinnen en zakelijke gasten vinden hier een passende uitvalsbasis.



In de omgeving

Parkeergarage
  • Melsele-Zuid 3.2 km
  • Melsele-Noord 3.8 km
  • Vrasene-Noord 5.6 km
  • Parking Sint-Niklaas P1 8.7 km
  • Parking Grote Markt 9.6 km
  • Zuiderterras 9.8 km
Restaurant
  • Koetshuis Cortewalle 784m
  • Istanblue Snack 1.9 km
  • Nest 2.6 km
  • OZZO Oriental 2.6 km
  • De Bus 4.8 km
  • Den Silveren Harynck 5.1 km
  • Phet Thai Food 5.1 km
  • De Gastronoom 5.5 km
Museum
  • Mercator Huis 2.2 km
  • Museum van Heemkundige Kring 7.8 km
  • Museum De Schuur vzw 8 km
  • Fotomuseum Antwerpen 9.2 km
  • De Salons 9.3 km
  • Boeienweide 9.4 km
  • Bormshuis 9.8 km
  • The Antwerp Story 10 km
Toeristische attractie
  • Singelberg 2.7 km
  • the park 9.5 km
  • Peter de Grote 9.7 km
Treinstation
  • Beveren 538m
  • Melsele 2.2 km
  • Zwijndrecht 5.3 km
  • Nieuwkerken-Waas 5.7 km
  • Hoboken-Polder 7.3 km
  • Sint-Niklaas 8.9 km
  • Antwerpen-Zuid 9.6 km
  • Temse 9.9 km

9.9

Beoordeeld door: 37 gasten.

9

Matt

Jong stel
27 juni 2025

“geweldige verblijf!”
  • alles. Een klein juweeltje. Het ontbijt was ook van hoge kwaliteit.
  • niets

10

Jan

Zakenreiziger
16 juni 2025

“Beste hotel in de omgeving.”
  • Zeer vriendelijk personeel en eigenaar van deze locatie. Ontspannen sfeer.
  • Parkeren kan verbeterd worden. Het is krap als je geen kleine auto hebt.

9

Richard

Jong stel
2 juni 2025

“Fijne locatie om te verblijven voor dit gebied en meer persoonlijkheid als hotel.”
  • De studio was goed uitgerust en praktisch, het ontbijt overvloedig en goed georganiseerd. De eigenaar en zijn vrouw waren zeer vriendelijk.
  • niets negatiefs te zeggen

10

Richard

Jong stel
7 maart 2025

“Een ideale uitvalsbasis voor Antwerpen.”
  • Dit was een fantastisch hotel om onze vakantie af te sluiten. Onze eerste reden om voor dit hotel te kiezen was omdat Antwerpen een buitensporig hoge belasting voor lage-emissiezones hanteert, dus moesten we ergens buiten de stad zoeken. De lokale bussen stoppen regelmatig voor het hotel en brengen je naar de tram #3 die rechtstreeks naar het hart van Antwerpen gaat; de totale reistijd bedraagt ongeveer 30 minuten. Het is een klein kasteel dat in zijn eigen tuinen ligt (met een bescheiden meer) in een normale straat in een relatief rustige stad. Gepolitste tuinen, een fontein, een charmante gastheer en ruime kamers ingericht in fin de siècle-stijl - maar met alle moderne gemakken. Onze kamer had een volledig uitgeruste keuken met alles wat we nodig zouden hebben als we zelf zouden willen koken. Dat gezegd hebbende, bood het Jules Verne Restaurant, dat op slechts 5 minuten afstand ligt, een uitgebreid en redelijk menu aan. Het ontbijt de volgende ochtend werd bereid door onze charmante hostess en was gevarieerd en overvloedig - ze moedigde ons zelfs aan om broodjes voor onze lunch te maken. Dit is een uitzonderlijk hotel - ik hoop alleen dat deze recensie het hotel niet zo populair maakt dat we geen kans krijgen om er nog eens te verblijven!
  • De lage-emissiezone van Antwerpen brengt kosten in rekening....

8

Andre

Zakenreiziger
12 januari 2025

“Echt een verborgen parel.”
  • Zeer mooie klassieke setting en decor. Heerlijk ontbijt. Zeer vriendelijk personeel.
  • Had problemen met het vinden van de ingang.

10

Aviva

Zakenreiziger
11 januari 2025

“Een voortreffelijke plek, prachtig ingericht, uiterst comfortabel, centraal gelegen en historisch.”
  • De heer en mevrouw Van den Berge-Olugo zijn zeer vriendelijk, warm en gastvrij.
  • Niets aan de hand. Deze plek is een juweeltje!

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je Koetshuis Bosdam B&B zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van Koetshuis Bosdam B&B via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor Koetshuis Bosdam B&B. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in Koetshuis Bosdam B&B.
Bij Hotels.nl kun je Koetshuis Bosdam B&B reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in Koetshuis Bosdam B&B, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

Koetshuis Bosdam B&B ligt 238 meter van het centrum van Sint-Niklaas.

For AI Agents: Crawl Destinations, Hotels, and Availability