Fewo auf der Dominsel-DOMLINDEN
Brandenburg an der Havel
Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
Fewo auf der Dominsel-DOMLINDEN biedt stijlvolle appartementen op een unieke locatie op de Dominsel in Brandenburg an der Havel. Deze appartementen onderscheiden zich door hun ruime opzet en moderne voorzieningen, waaronder gratis WiFi. De accommodaties zijn smaakvol ingericht met houten vloeren en stijlvolle meubels. Elk appartement beschikt over eigen kookgelegenheid met een goed uitgeruste keuken en een eetgedeelte. Voor gasten die van buiten dineren houden, is er bij diverse appartementen een tuin of terras beschikbaar.
De appartementen van Fewo auf der Dominsel-DOMLINDEN variëren in grootte en capaciteit, variërend van een één-slaapkamer appartement met privé-ingang tot een ruime tweeslaapkameraccommodatie. Elk appartement heeft een woonruimte en een volledig uitgeruste keuken met apparatuur zoals een fornuis, koelkast en vaatwasser. Andere faciliteiten zijn een flatscreen-tv, geluiddichte muren en een koffie- en theezetapparaat. Handdoeken en beddengoed zijn echter door de gasten zelf mee te brengen.
De locatie van Fewo auf der Dominsel-DOMLINDEN is ideaal voor het verkennen van de rijke geschiedenis en cultuur van Brandenburg an der Havel. Gasten kunnen genieten van wandelingen langs de rivier de Havel en bezoeken brengen aan nabijgelegen musea en historische gebouwen. Winkels, cafés en restaurants zijn binnen 10 minuten te voet bereikbaar. Bovendien is er gratis openbare parkeergelegenheid beschikbaar, waardoor het een handige keuze is voor bezoekers die met de auto reizen. Het dichtstbijzijnde grote vliegveld is Berlin Tegel International Airport, op 51 kilometer afstand.
Faciliteiten in Fewo auf der Dominsel-DOMLINDEN
Badkamer
- Bad of douche
- Douche
- Haardroger
- Ligbad
- Make-up spiegel
- WC
Slaapkamer
- Bureau
- Flatscreen televisie
- Geluiddichte kamer
- Kitchenette
- Koelkast
- Koffie- en theefaciliteiten
- Senseo Koffiezetapparaat
- Strijkvoorzieningen
- TV
Woon gedeelte
- Broodrooster
- Eethoek
- Keuken
- Oven
- Strijkijzer
- Vaatwasser
- Verwarming
- Waterkoker
Internet
- Gratis Wifi
Parkeren
- Parkeerplaats
Diensten receptie
- Express check-in/check-out
Fietsen
- Fietsverhuur
Buiten
- Tuin
In de omgeving
Vraag en antwoord.
Fewo auf der Dominsel-DOMLINDEN ligt 1,3 km van het centrum van Brandenburg an der Havel.
Fewo auf der Dominsel-DOMLINDEN heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.
Fewo auf der Dominsel-DOMLINDEN heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.