8.3

Hotel Botanique Breda

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Hotel Botanique Breda is een boutiquehotel in het centrum van Breda, gevestigd in een karakteristiek rijksmonument. De ligging is ideaal voor wie de stad wil ontdekken: op loopafstand bevinden zich bekende bezienswaardigheden zoals het Kasteel van Breda, de Blind Walls Gallery en het levendige Belcrum Beach. Dankzij de centrale locatie zijn zowel het treinstation als het openbaar vervoer goed bereikbaar, wat het hotel aantrekkelijk maakt voor zowel stedentrippers als zakelijke reizigers. De ambiance is modern met respect voor historische elementen, waardoor het hotel een eigentijdse en toch warme uitstraling heeft. De sfeer is ontspannen, met een mix van stedelijke dynamiek en rust, passend bij het culturele karakter van Breda.

De kamers van Hotel Botanique Breda zijn comfortabel ingericht en beschikken over moderne voorzieningen zoals airconditioning, een minibar en een flatscreen-tv. Gasten kunnen gebruikmaken van gratis wifi in het hele hotel. De kamers bieden uitzicht op de stad en zijn ontworpen met oog voor detail, waarbij historische elementen gecombineerd worden met eigentijds comfort. Naast de kamers zijn er faciliteiten zoals een ontbijtruimte en mogelijkheden voor betaald openbaar parkeren in de directe omgeving. Het hotel is volledig rookvrij en biedt een aangename plek om te ontspannen na een dag in de stad. De combinatie van comfort en functionaliteit maakt het verblijf geschikt voor uiteenlopende gasten.

De service in Hotel Botanique Breda staat bekend om haar gastvrijheid, met personeel dat meerdere talen spreekt en klaarstaat om te helpen. Het ontbijt wordt dagelijks geserveerd en bestaat uit een gevarieerd aanbod, passend bij een boutiquehotel. Voor lunch of diner zijn er in de directe omgeving diverse restaurants, zoals BAAI Breda, Grand Cafe Restaurant De Veestallen en Do Spaces, elk met hun eigen sfeer en keuken. Uniek aan het hotel is de combinatie van historische architectuur en moderne inrichting, wat zorgt voor een bijzondere beleving. Het hotel richt zich op gasten die waarde hechten aan comfort, stijl en een centrale locatie, en is daarmee geschikt voor zowel romantische uitjes als zakelijke verblijven.



Faciliteiten in Hotel Botanique Breda

Service
  • Bagage-opslag
  • Stomerij
Badkamer
  • Badjas
  • Douche
  • Haardroger
  • Inloopdouche
  • WC
Slaapkamer
  • Bureau
  • Eigen badkamer
  • Extra groot bed
  • Flatscreen televisie
  • Geluiddichte kamer
  • Kluis
  • Minibar (exclusief)
  • Satelliet televisie
  • Strijkvoorzieningen
  • Telefoon
  • Zithoek
Woon gedeelte
  • Airconditioning
  • Kabeltelevisie
  • Koffiezetapparaat
  • Verwarming
Internet
  • Gratis Wifi
  • Internet
Diensten receptie
  • 24-uurs receptie
Fietsen
  • Fietsenstalling
  • Fietsverhuur
Algemeen
  • Lift
  • Verwarming
Buiten
  • Tuin

In de omgeving

Parkeergarage
  • De Barones 618m
  • Het Turfschip 689m
  • P+R Station Breda 1.3 km
  • Parkeergarage Amphia 1.4 km
  • Charlottenburg 3 km
  • Makro Goldcard & Horecacard 3.3 km
  • Bredaseweg 7.1 km
  • Forvm 8.3 km
Restaurant
  • Van Cooth 13 175m
  • Brasserie-Bardot Wijnbar 205m
  • The Streetfood Club 207m
  • Tapasbar Centwich 209m
  • Taste The Original 214m
  • Pampelonne Bar & Cuisine 216m
  • Oase 228m
  • Restaurant Red Apple 230m
Museum
  • Stedelijk Museum Breda 611m
  • Miniaturen- en poppenhuismuseum Breda 623m
  • Begijnhof Museum 661m
  • NAC Museum 2.3 km
  • Bierreclame Museum 2.6 km
  • Arjati Indisch Museum 3.1 km
  • Heemschuur De Stee 4.3 km
  • Brabant Museum Oud Oosterhout 6.8 km
Toeristische attractie
  • De Koninginnen 593m
  • Begijnhof 666m
  • BeleefBreda Boot & Kano 814m
  • Happy Station Breda 1.3 km
Treinstation
  • Breda 1.2 km
  • Breda-Prinsenbeek 4.7 km
  • Etten-Leur 10 km
  • Gilze-Rijen 10 km

8.3

Beoordeeld door: 20 gasten.

8

Jennifer

Alleenreiziger
14 mei 2025

“Geweldig. Heeft mijn verwachtingen volledig en waarachtig overwonnen.”
  • Het was handig voor vrienden. Het was super schoon en een comfortabel bed... en enorm.
  • Ik geef de voorkeur aan een kamer met een raam.

9

Monika

Zakenreiziger
22 april 2025

“Uitstekend”
  • De locatie was geweldig! Het was ook fijn dat het ontbijt in de prijs was inbegrepen. Bovendien was het personeel erg behulpzaam!
  • We konden de receptie in eerste instantie niet vinden, dus moesten we informeren. Maar uiteindelijk hebben we het gevonden!

6

Gianluca

Zakenreiziger
22 maart 2025

“Niet aanbevolen voor zakenreizen en een goede prijs-kwaliteitverhouding.”
  • U bent verplicht om het ontbijt te reserveren (het is dus niet beschikbaar wanneer het u uitkomt). U moet vijf minuten lopen van de check-in naar uw kamer, mogelijk onder de regen. Parkeren is vijf minuten verwijderd en niet inbegrepen. De kamer is eenvoudig met beperkte ruimte, een tafel en een badkamer, en is de 173€ niet waard.
  • Stilte

7

Eric

Jong stel
14 maart 2025

“U zult vertrekken met het gevoel dat u te veel heeft betaald.”
  • Het ontbijt is echt heerlijk en het personeel was behulpzaam. Het bed is comfortabel met goede kussens. De douche heeft een goede waterdruk en fijne producten.
  • De kamer heeft geen raam. De badkamer is erg klein. Er is geen receptie en u moet naar het andere hotel lopen om in te checken. De ingang is erg moeilijk te vinden vanaf de straat. De parkeergelegenheid is erg ver weg.

7

Eefke

Zakenreiziger
9 februari 2025

“Kamers zijn in orde, maar het verblijf is onpersoonlijk door het gebrek aan een receptie, bargebied of algemene ruimtes.”
  • De kamer was schoon en het bed was goed.
  • Ik was me er niet van bewust toen ik het hotel boekte dat er geen receptie, bar of algemene ruimtes waren in Hotel Botanique. Hiervoor moest ik naar het hotel ernaast. Hierdoor voelde het heel onpersoonlijk. Ook was de kamer mooi en modern, maar ik voelde me een beetje opgesloten omdat er maar een kleine kamer was.

8

Lucy

Jong stel
21 januari 2025

“Nieuw in Breda”
  • Algemene sfeer. Mooi gebouw. Schoon en het leek recentelijk gerenoveerd te zijn. Het personeel was zeer behulpzaam.
  • Aangeboden als een hotel met parkeergelegenheid. De parkeergelegenheid was een ondergrondse parkeerplaats die, hoewel beveiligd, op 5 tot 10 minuten lopen van het hotel lag. De kosten waren ongeveer 10 euro per 24 uur. Bereid u hierop voor. Als u nieuw bent in Breda (zoals wij waren), kan het vinden van een parkeerplek lastig zijn en het inladen van bagage bij het hotel was niet eenvoudig. De selectie van het ontbijt kon beter zijn. De ontbijtpersoneel was echter zeer aangenaam.

7

Patrick

Jong stel
19 januari 2025

“Zeer comfortabel, maar kamers zijn gescheiden van het hotel.”
  • Geweldig ontbijt. Vrij dicht bij het centrum van de stad.
  • Het feit dat de kamers gescheiden zijn van het hoofdhotel is een beetje onaangenaam - maar het zijn fijne kamers.

10

Stefano

Gezin met kinderen
16 januari 2025

“We komen terug!”
  • Mooie, moderne kamers in een historisch gebouw. Zeer rustig. Uitstekend à la carte ontbijt.

10

Jay

Alleenreiziger
5 januari 2025

“Zou hier keer op keer verblijven!”
  • Absoluut alles was geweldig, vriendelijk personeel, prachtig gebouw, zeer schoon en onberispelijk, mooi centraal gelegen ten opzichte van alles in de stad.

9

Trish

Zakenreiziger
17 december 2024

“We hebben genoten van ons verblijf in Hotel Botanique en hopen binnenkort terug te komen.”
  • De hotelkamer was zeer comfortabel en goed ingericht. We hebben ontbeten bij Teds en het was uitstekend, met goede opties voor mijn glutenvrije dieet. Het personeel, zowel in het hotel als bij Teds, was zeer vriendelijk en behulpzaam.
  • Wij geven de voorkeur aan stevigere kussens en vonden deze te zacht voor ons.

8

Violina

Gezin met kinderen
16 november 2024

“Mooie plek”
  • Mooi gebouw met sfeer
  • Een beetje donker.

10

Rozalin

Zakenreiziger
12 november 2024

“Uitzonderlijk”
  • Mooi en bijzonder historisch gebouw.
  • De kamer was donker met beperkte verlichtingsmogelijkheden.

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je Hotel Botanique Breda zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van Hotel Botanique Breda via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor Hotel Botanique Breda. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in Hotel Botanique Breda.
Bij Hotels.nl kun je Hotel Botanique Breda reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in Hotel Botanique Breda, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

Hotel Botanique Breda ligt 604 meter van het centrum van Breda.

Hotel Botanique Breda heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

For AI Agents: Crawl Destinations, Hotels, and Availability