Flanders Hotel Brugge
8000 Brugge
Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
De rijke geschiedenis van Brugge is overal terug te vinden in de stad. Hotel Flanders heeft zelf ook een rijke historie. Het is gevestigd in het pand dat sinds 1905 in gebruik was onder de naam _Grand Hotel Verriest_, dat toen het grootste hotel van de stad was. In 1940 verloor het gebouw zijn functie van hotel, maar in de jaren '90 is het pand op kleinere schaal hersteld. Vanaf ongeveer het jaar 2000 ging het Hotel Flanders voor de wind. De ligging van het hotel is erg centraal en daarmee is het ideaal voor een bezoek aan deze prachtige stad.
Het hotel beschikt niet over een restaurant. Wel kunt u in het centrum van Brugge terecht in één van de vele restaurants en gezellige eetcafés. Na een heerlijk diner kunt u van een heerlijk drankje genieten in de moderne loungebar van het hotel.
Brugge is niet voor niets bekend als het _Venetië van het noorden_. De vele fraaie grachten en de historische gebouwen zorgen voor een romantische sfeer. Vanuit Hotel Flanders kunt u gemakkelijk de mooie stad verkennen. Het is ook een aanrader om de stad te bewonderen vanaf het water, tijdens een rondvaart. Brugge biedt vele bezienswaardigheden, zoals de Grote Markt, het Stadhuis en de Vismarkt. Als u geïnteresseerd bent in de geschiedenis van de stad, kunt u terecht in de vele musea.
Hotel Flanders beschikt over 50 kamers. De kamers zijn uitgerust met een bad of douche, toilet, föhn, telefoon, televisie en koffie- en theefaciliteiten. Bij de Superior kamer heeft u ook nog de beschikking over een bureau en een apart zitgedeelte.
Faciliteiten in Flanders Hotel Brugge
Eten en drinken
- Bar
- Lunchpakket
- Roomservice
Service
- Autoverhuur
- Bagage-opslag
- Kinderopvang
- Schoenpoetsmachine/-set
- Stomerij
Badkamer
- Bad of douche
- Bidet
- Douche
- Haardroger
- WC
Slaapkamer
- Bureau
- Eigen badkamer
- Extra groot bed
- Flatscreen televisie
- Geluiddichte kamer
- Kluis
- Koelkast
- Minibar (exclusief)
- Radio
- Satelliet televisie
- Strijkvoorzieningen
- Telefoon
- WiFi
- Zithoek
Woon gedeelte
- Airconditioning
- Strijkijzer
- Verwarming
Internet
- Gratis Wifi
- Internet
- Internet
Diensten receptie
- 24-uurs receptie
- Excursiebalie
Schoonmaak service
- Wasservice
Zakelijke faciliteiten
- Computer (openbaar)
Wellness
- Binnenzwembad
Fietsen
- Fietsenstalling
Algemeen
- Lift
- Lounge
- Verwarming
Toegangkelijkheid
- Anti-allergene kamers
- Familiekamers
Gehandicapen toegang
- Rolstoeltoegankelijke kamers
Buiten
- Terras
- Tuin
Diensten algemeen
- Luchthaven shuttle
In de omgeving
- Pandreitje 419m
- Parking Biekorf 779m
- Katelijne 948m
- Zilverpand 951m
- Zilverpand 1.1 km
- Parking Centrum Zand 1.2 km
- Parking Brugge P1 1.9 km
- Sint-Andries 3 km
- De Pepermolen 91m
- Rock-Fort 92m
- Zet'joe 104m
- Molenpoort 116m
- Molenpoort 122m
- Eulenspiegel 136m
- Relais Ravenstein 143m
- Taboulé 196m
- Adornesdomein 305m
- Lucifernum 366m
- Lumina 515m
- Choco-Story 523m
- Torture Museum Oude Steen 550m
- Brugs Biermuseum 574m
- Hof Bladelin 807m
- Diamantmuseum 927m
- Godshuizen Cobrysse 177m
- Godshuizen Paruitte Elisabeth Zorghe Der Schippers 358m
- Godshuis De Fontaine 377m
- Canal Boat ride 456m
- Canal Boat ride 470m
- Sint-Basiliuskapel 506m
- Beer Wall 536m
- Canal Boat ride;De Meulemeester (Nr. 5) 558m
- Brugge 1.8 km
- Brugge-Sint-Pieters 2.7 km
- Oostkamp 6.4 km
- Lissewege 9.8 km
8.7
Beoordeeld door: 291 gasten.
1
Simon Ris- Er was geen verblijf. Zonder beschikbaarheid van een kamer waren wij genoodzaakt om uit te wijken naar een andere stad tegen hogere kosten.
- Negatief is de dienstverlening vanuit hotels.nl
8
N Klomp- Heel vriendelijk en behulpzaam personeel, comfortabel bed, alles was netjes en schoon, centrum van de stad heel goed aan te lopen (5 minuutjes), lekker onbijtbuffet, parking bij het hotel
- Iets te warm in de kamer
9.4
R.R.G. Heijsman- Goede service, heerlijk ontbijt, mooie kamer ( club room ), prima gelegen, eigen parkeergelegenheid, heel fijn bed.
- Klein zwembadje (hier zul je geen baantjes gaan trekken), bij entree was een vieze (riool-) lucht waarneembaar (rest van hotel rook wel fris).
8.8
Fam.R.H.N. Hesemans- Ligging Lekker en uitgebeid ontbijtbuffet Gezellige bar Vriendelijk personeel Proper
- Een van de matrassen was doorgezakt. Is aan vervanging toe.
8.4
J.A. Hegge- Ligging, dichtbij centrum en toch rustig.
- Geen minpunten.
10
Sanne Vink- We hebben 2 nachten doorgebracht in het Flanders hotel. Mooie ingerichte ruime kamer met een heerlijk bed en een grote badkamer met bad. Ontbijt zeer goed. Centrum Brugge op een paar minuten lopen.
- Geen
9.6
Sonja Diels- Parking aan het het hotel is een groot pluspunt. Zeer lekker ontbijt
- Het zwembadwater was om 8u nog een beetje frisjes.
8.8
jan muylle- vriendelijkheid, sfeer, bar, ligging
- iets te donker in de kamers, er zou teminsten een klar licht te beschikking zijn. geen borstel in het toilet, ruime badkamer maar te klein tablet om spullen te zetten
7.8
Blijleven- Alles ziet er netjes uit.
- Toiletpot te hoog. zit niet lekker en te dicht bij de wastafel
9
Heijmans- Zeer knus hotel met hoge kwaliteit voor relatief weinig kosten! Bovendien ook nog op een mooie locatie
- geen
Vraag en antwoord.
Flanders Hotel Brugge ligt 609 meter van het centrum van Brugge.
Flanders Hotel Brugge beschikt over een luchthaven shuttle. Neem contact op met het hotel voor verdere informatie.
Flanders Hotel Brugge heeft een binnenzwembad. Hier kunnen kosten aan verbonden zijn. Neem contact op met de accommodatie voor meer informatie.
Flanders Hotel Brugge heeft familiekamers beschikbaar. Kijk op de website van de accommodatie om deze te reserveren.