Hotel Bla Bla
8000 Brugge
Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
Hotel Bla Bla is een kleinschalig hotel in het centrum van Brugge, ideaal gelegen voor wie de stad te voet wil ontdekken. Het hotel bevindt zich op loopafstand van bekende bezienswaardigheden zoals het Belfort, het historische marktplein De Markt en het indrukwekkende Begijnhof. De bereikbaarheid is uitstekend: het treinstation van Brugge ligt op korte afstand en er is openbaar vervoer in de buurt, waardoor ook uitstapjes naar andere steden in West-Vlaanderen eenvoudig zijn. In de directe omgeving zijn levendige winkelstraten en gezellige pleinen te vinden, wat bijdraagt aan de dynamische sfeer van de locatie. De ambiance van Hotel Bla Bla is eigentijds en informeel, met een lichte en frisse inrichting die zowel stedentrippers als gezinnen aanspreekt. Dankzij de centrale ligging zijn de culturele en historische hoogtepunten van Brugge altijd dichtbij en eenvoudig bereikbaar.
De kamers van Hotel Bla Bla zijn comfortabel ingericht en bieden alles wat nodig is voor een aangenaam verblijf. Elke kamer beschikt over een eigen badkamer, een flatscreen-tv en gratis wifi, zodat gasten zowel kunnen ontspannen als verbonden blijven met het thuisfront. De inrichting is modern en functioneel, met aandacht voor rust en privacy. Het hotel biedt verschillende kamertypes, geschikt voor zowel individuele reizigers als gezinnen. Naast de kamers beschikt het hotel over een dakterras waar gasten kunnen genieten van het uitzicht over de stad. Andere voorzieningen zijn een ontbijtruimte waar dagelijks een ontbijtbuffet wordt geserveerd en de mogelijkheid tot betaald parkeren in de nabije omgeving. De combinatie van praktische faciliteiten en een rustige sfeer maakt het verblijf aangenaam voor uiteenlopende doelgroepen.
De service in Hotel Bla Bla staat bekend om haar gastvrijheid en persoonlijke benadering. Het personeel is vriendelijk en behulpzaam, en denkt graag mee over tips voor restaurants of bezienswaardigheden in de buurt. Het ontbijtbuffet bestaat uit een selectie van continentale producten en wordt geserveerd in een lichte, informele ruimte. Voor lunch of diner zijn er in de directe omgeving diverse eetgelegenheden, zoals de populaire lunchzaak That's Toast en steakhouses als In't Nieuw Museum. Uniek aan Hotel Bla Bla is het dakterras, dat een bijzonder uitzicht biedt over het historische centrum. Het hotel is gevestigd in een karakteristiek pand, wat bijdraagt aan de charme. Dankzij de centrale ligging en toegankelijke sfeer is het hotel geschikt voor zowel romantische uitjes als gezinsvakanties.
Faciliteiten in Hotel Bla Bla
Service
- Bagage-opslag
Badkamer
- Douche
- Haardroger
- WC
Slaapkamer
- Eigen badkamer
- Flatscreen televisie
- Zithoek
Woon gedeelte
- Verwarming
Internet
- Gratis Wifi
- Internet
Algemeen
- Verwarming
Toegangkelijkheid
- Familiekamers
Buiten
- Terras
- Tuin
In de omgeving
- Zilverpand 24m
- Zilverpand 128m
- Parking Centrum Zand 176m
- Parking Biekorf 512m
- Katelijne 652m
- Pandreitje 731m
- Parking Brugge P1 1.2 km
- Sint-Andries 2 km
- Grand Kaffee de Passage 7m
- Li O Lait 22m
- Bonte B. 28m
- That's Toast 49m
- Zushi Brugge 59m
- Nomad 81m
- Bacaro 82m
- Monsieur Casserole 90m
- Brugs Biermuseum 520m
- Torture Museum Oude Steen 523m
- Halve Maan 535m
- Diamantmuseum 587m
- Hof Bladelin 611m
- Choco-Story 727m
- Lumina 735m
- Lucifernum 765m
- Godshuizen Van Der Meulen 362m
- Canal Boat ride - Gruuthuse (Nr. 3) 396m
- Brugge per Koets 446m
- Godshuis "Rooms Convent" 488m
- Rococo Lace 496m
- Canal Boat ride;De Meulemeester (Nr. 5) 533m
- Beer Wall 545m
- Sint-Basiliuskapel 568m
- Brugge 1 km
- Brugge-Sint-Pieters 2.2 km
- Oostkamp 6.3 km
- Zedelgem 9.6 km
9.1
Beoordeeld door: 321 gasten.
10
EliasJong stel
8 september 2025
- Zeer comfortabele kamer, precies zoals vermeld en super schoon.
10
SarahAlleenreiziger
1 september 2025
- Schoon, vriendelijk personeel en de locatie
8
QzmanAlleenreiziger
30 augustus 2025
- Zeer goede locatie en vriendelijk personeel. Niet groot, maar een gezellig hotel. De Wi-fi werkte goed en het bed was geweldig. Mooi uitzicht.
- De geluidsisolatie is slecht, je kunt alles horen. Ook bij mijn aankomst was er geen zeep in de zeephouder, na mijn verzoek werd de zeep toegevoegd. Het ontbijt was teleurstellend, er waren geen kant-en-klaargerechten en geen groenten. Als warme maaltijd kun je alleen een ei koken en een toast bakken.
10
YusufGezin met kinderen
27 augustus 2025
- Goede locatie, vriendelijk personeel.
- Niets.
9
ZachJong stel
24 augustus 2025
- Geweldige locatie en gastvrijheid. We hadden de tuinkamer, die enorm was en een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding bood. Heerlijke buitenterras dat in de zomer nog beter zou zijn geweest.
10
JohnGezin met kinderen
22 augustus 2025
- Alles, locatie, comfort, voorzieningen, netheid van eerste klas.
- Niets
9
JessicaAlleenreiziger
18 augustus 2025
- Geweldige locatie, goed formaat kamer, zeer comfortabel bed en rustig.
- Alles was geweldig.
9
PaulGezin met kinderen
7 augustus 2025
- Geweldig klein hotel (eigenlijk een B&B) op een goede locatie, met alle belangrijkste gebieden van Brugge op loopafstand.
- Ze kregen de televisie nooit aan de praat.
10
MajaGezin met kinderen
3 augustus 2025
- Uitstekende locatie, zeer goede bedden, HEEL stil, aardig personeel, zeer schoon.
10
JasonJong stel
2 augustus 2025
- De hosts waren zeer gastvrij. We arriveerden erg laat in de nacht en zij waren behulpzaam met onze aanbevelingen.
9
JacobJong stel
26 juli 2025
- Onze kamer was rustig en keek uit op een privé binnenplaats. Zeer mooi buffetontbijt.
- Zou u een elektrische waterkoker in de kamer willen om een kopje koffie of thee te zetten?
8
JustinJong stel
23 juli 2025
- Leuk klein plaatsje in een geweldige locatie, dicht bij het centrum van Brugge. De kamer was mooi, goed ingericht en schoon.
- Geen bijzondere problemen met deze plek.
8
KjetilGezin met kinderen
22 juli 2025
- Als een tweesterrenhotel vind ik dat dit behoorlijk redelijk en een goede prijs-kwaliteitverhouding bood - ik kan het gemakkelijk aanbevelen. De locatie is gewoon uitstekend, in een rustige zijstraat van de twee drukste winkelstraten in Brugge, en ook vlakbij That’s Toast - een geweldige ontbijtlocatie. Het personeel was vriendelijk en behulpzaam.
- We hebben 4 nachten doorgebracht in kamer 5 - een familiekamer. De kamer was mooi en schoon, maar niet erg ruim, en de grote antieke kast zag er shabby chic uit, maar was onpraktisch voor het opslaan van onze kleding. Het voelde als een verspilling, aangezien het veel ruimte innam. Er was ook enige geluidsoverlast te horen door de deur wanneer andere gasten de trappen naar/en van hun kamers gebruikten. Er is geen lift en de trappen zijn erg smal. Tevens moet u rekening houden met muggen als u het raam 's nachts open laat, maar ik vermoed dat dit voor heel Brugge geldt... Alleen een ventilator, geen airconditioning, dus je wilt het raam wel openhouden; ze zouden een muggenhor voor een van de ramen moeten hebben.
9
AmyJong stel
21 juli 2025
- De locatie was perfect, alles wat er te zien is rond de stad op loopafstand. De kamer was zeer gezellig en zag er precies uit zoals op de foto's. Het personeel deed er alles aan om te helpen met het parkeren van de motorfiets. Zeer vriendelijk. Geweldig uitzicht vanaf het dakraam.
- De waterdruk van de douche was gemiddeld. Wees voorzichtig om niet te lang te douchen, omdat de doucheafvoer langzaam was. De televisie was vrij klein. Er waren niet veel hangers voor kleding/ bagage.
6
CatarinaJong stel
20 juli 2025
- Het personeel was zeer vriendelijk en behulpzaam, alles was schoon en de kamer was ruim en sfeervol. De locatie is uitstekend, in het midden van de oude stad, maar voldoende afgelegen zodat er geen buitenlawaai of overlast is.
- Het ontbijt is teleurstellend en het kan luidruchtig zijn tussen de kamers, vooral als er kinderen zijn of als de gasten niet voorzichtig zijn. Het is een oud gebouw, de vloeren kraken een beetje en de deuren maken veel geluid bij het openen en sluiten. Desondanks zou ik zeker weer blijven, het is een goede prijs-kwaliteitverhouding!
10
RuqayyahJong stel
13 juli 2025
- Schone kamer, we kregen een upgrade voor de kamer. Er is betaalde parkeergelegenheid precies tegenover het hotel en een heel leuk ontbijttentje naast de deur. Ook een prima ontbijt in het hotel. Erg dicht bij het centrum, slechts 10 minuten lopen. Ik zal hier zeker weer komen verblijven.
9
FabricioAlleenreiziger
10 juli 2025
- Het matras zou beter kunnen zijn.
10
RosemaryGezin met kinderen
5 juli 2025
- geweldige locatie
9
GiridharGezin met kinderen
29 juni 2025
- Prachtige locatie en geweldig hotelverblijf. De kamers waren schoon en ruim met een zeer goed uitzicht op de stad. We verbleven slechts één nacht, maar voelden ons van het begin tot het einde thuis.
- De kamers die we hadden, bevonden zich op de tweede verdieping zonder liften. We moesten om een waterkoker vragen, aangezien deze niet in onze kamer te vinden was. Dit is geen nadeel, aangezien we er één kregen zodra we erom vroegen.
9
ChristopherJong stel
26 juni 2025
- De locatie was in het oude deel en precies waar we wilden zijn, de kamer was geweldig en had een mooi uitzicht en het bed was comfortabel.
- Geen koffie/thee faciliteiten op de kamer.
10
NicoleGezin met kinderen
26 juni 2025
- Geweldige locatie en vriendelijk personeel.
10
NicolasJong stel
18 juni 2025
- Het hotel is gelegen in het stadscentrum en is zonder twijfel de beste plek om te verblijven. Het personeel was erg vriendelijk en de kamer had alles wat je nodig hebt.
- zou airconditioning kunnen hebben
10
SusanaAlleenreiziger
17 juni 2025
- Perfecte locatie ten opzichte van de belangrijkste attracties. De kamer was perfect schoon, goed ingericht en stil. Ik zou nooit zeggen dat dit een 2-sterrenhotel is, want het is veel beter!
9
NicolaAlleenreiziger
14 juni 2025
- - Fantastische locatie, op loopafstand van de Grote Markt en alle bezienswaardigheden, maar gelegen in een rustigere straat, voornamelijk met bedrijven die 's avonds gesloten waren, waardoor er geen geluid of doorgangsverkeer was. - Erg schattig gebouw! - Uiterst vriendelijk personeel dat zeer communicatief was en rekening hield met mijn iets latere aankomst dan de openingstijden van de receptie.
- - Geen airconditioning in de kamer, alleen een ventilator, maar ik had er geen problemen mee, omdat de kamer een externe metalen rolluik had die ik overdag omlaag trok om het koel te houden voor wanneer ik terugkeerde. Dit kan echter een probleem zijn voor twee personen die delen tijdens de warmere maanden. - De kamers liggen vrij dicht bij elkaar, zodat je andere gasten kunt horen terugkeren naar hun kamers 's nachts, als je eerder thuis kwam, maar dit was geen groot probleem.
8
WilliamJong stel
14 juni 2025
- Geweldige locatie. Een gemakkelijke wandeling naar alle bezienswaardigheden van Brugge vanaf het hotel. Het personeel was zeer vriendelijk en behulpzaam. Er waren goede opties bij het ontbijt. De kamer bood waar voor ons geld. We zouden hier opnieuw verblijven.
8
MichaelJong stel
11 juni 2025
- Het bevond zich op een geweldige locatie en op loopafstand van de belangrijkste attracties. De kamer was goed gepresenteerd, schoon en opgeruimd.
- Meer stroomaansluitingen op handige locaties zouden ideaal zijn, evenals enkele thee- en koffiefaciliteiten in de kamer.
8
BenjaminJong stel
1 juni 2025
- Geweldige locatie en personeel.
10
BengisuJong stel
30 mei 2025
- De steeg waar het hotel zich bevindt, is rustig en zeer geschikt om te ontspannen wanneer u dat wenst. Het is ook heel dicht bij het stadscentrum. De mensen zijn heel vriendelijk, ze hebben ons geholpen met onze unieke incheck- en uitchecktijden. De achtertuin is ook erg mooi. Wat een uniek hotel!
- Als Turkse vrouw waardeer ik een waterkoker op de kamer zeer om mijn thee te kunnen zetten. :)
8
CarrieGezin met kinderen
30 mei 2025
- De locatie was uitstekend. Het personeel was zeer bereid om te helpen.
- Veel trappen met een koffer!
7
JohnAlleenreiziger
24 mei 2025
- Locatie.
- Geen drinkwater of verkoopautomaat.
Vraag en antwoord.
Hotel Bla Bla ligt 542 meter van het centrum van Brugge.
Hotel Bla Bla heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.
Hotel Bla Bla heeft familiekamers beschikbaar. Kijk op de website van de accommodatie om deze te reserveren.