Huis 't Schaep
8000 Brugge
Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
Huis 't Schaep is een bed and breakfast in het historische centrum van Brugge. De accommodatie ligt op loopafstand van enkele van de bekendste bezienswaardigheden van de stad, zoals het Belfort, de Grote Markt en het Begijnhof. Ook het Minnewaterpark en het beroemde Groeningemuseum zijn eenvoudig te voet bereikbaar. Brugge zelf is goed bereikbaar per trein; het station ligt op ongeveer twintig minuten lopen of een korte rit met het openbaar vervoer. De sfeer in Huis 't Schaep is klassiek en intiem, met een authentieke uitstraling die goed past bij de middeleeuwse charme van Brugge. Gasten ervaren de ambiance als rustig en romantisch, mede dankzij het historische karakter van het pand en de ligging in een rustige straat in het hart van de stad.
De kamers van Huis 't Schaep zijn comfortabel ingericht en combineren historische elementen met moderne gemakken. Elke kamer heeft een eigen badkamer en is voorzien van faciliteiten zoals gratis wifi, een flatscreen-tv en airconditioning. De inrichting is stijlvol, met aandacht voor detail en behoud van originele kenmerken zoals glas-in-loodramen en houten balkenplafonds. Naast de kamers biedt de bed and breakfast algemene voorzieningen zoals een gezellige lounge en een ontbijtruimte waar gasten kunnen ontspannen. De sfeer is huiselijk en persoonlijk, waardoor gasten zich snel thuis voelen. De ligging in het centrum van Brugge maakt het mogelijk om na een dag vol indrukken eenvoudig terug te keren naar een rustige en comfortabele kamer.
De service in Huis 't Schaep staat bekend als gastvrij en persoonlijk, met aandacht voor de wensen van de gasten. Het ontbijt wordt dagelijks geserveerd in een sfeervolle ruimte en bestaat uit een continentale selectie met verse producten. Voor lunch en diner zijn er in de directe omgeving tal van eetgelegenheden, waaronder restaurants als De Stove en Den Dyver, waar men kan genieten van Belgische en internationale gerechten. Uniek aan Huis 't Schaep is de rijke historie van het gebouw, dat ooit een glas-in-loodatelier was. Dit maakt de accommodatie bijzonder geschikt voor stellen die op zoek zijn naar een romantisch verblijf, maar ook voor cultuurliefhebbers die Brugge willen ontdekken vanuit een karakteristieke uitvalsbasis.
Faciliteiten in Huis 't Schaep
Eten en drinken
- Lunchpakket
Service
- Strijkservice
Badkamer
- Douche
- Haardroger
- WC
Slaapkamer
- Bureau
- Cd-speler
- Dvd-speler
- Eigen badkamer
- Extra groot bed
- Flatscreen televisie
- Radio
- Vloerbedekking
- Zithoek
Woon gedeelte
- Kabeltelevisie
- Verwarming
Internet
- Gratis Wifi
- Internet
Schoonmaak service
- Wasservice
Fietsen
- Fietsverhuur
Algemeen
- Verwarming
Buiten
- Terras
In de omgeving
- Zilverpand 140m
- Parking Centrum Zand 184m
- Zilverpand 202m
- Katelijne 546m
- Parking Biekorf 603m
- Pandreitje 706m
- Parking Brugge P1 1.1 km
- Sint-Andries 2 km
- Lokkedize 56m
- Marie's House 63m
- Goesepitte 43 63m
- Belthazar 91m
- Réliva 94m
- Lobster Pot 95m
- L.E.S.S. 97m
- China 99m
- Halve Maan 415m
- Diamantmuseum 483m
- Torture Museum Oude Steen 534m
- Brugs Biermuseum 558m
- Hof Bladelin 708m
- Choco-Story 789m
- Lumina 796m
- Lucifernum 801m
- Canal Boat ride - Gruuthuse (Nr. 3) 356m
- Godshuis "Rooms Convent" 390m
- Godshuizen Van Der Meulen 421m
- Brugge per Koets 503m
- Godshuis De Moor 521m
- Canal Boat ride;De Meulemeester (Nr. 5) 524m
- Rococo Lace 526m
- Beer Wall 543m
- Brugge 904m
- Brugge-Sint-Pieters 2.4 km
- Oostkamp 6.2 km
- Zedelgem 9.6 km
9.9
Beoordeeld door: 180 gasten.
10
MarionJong stel
7 september 2025
- Het huis zelf is geweldig, een architectonisch juweel. Michael was een uitzonderlijke, behulpzame en betrokken gastheer. Het ontbijt was werkelijk magnifiek.
- Kan het niet fout maken!
10
GaryJong stel
5 september 2025
- Dit bed and breakfast is echt artistiek en uniek - vol prachtige antiek. Het ligt in het centrum van Brugge, maar is zeer rustig - op korte loopafstand van alle bezienswaardigheden. Onze kamer was prachtig, met een zeer comfortabel bed en een enorme vrijstaande badkuip. Michael en Nazia zijn uitzonderlijke gastheren, warm, informatief en aandachtig voor detail. Michael is zeer goed geïnformeerd over alle musea, architectuur, geschiedenis en restaurants die Brugge te bieden heeft en is enthousiast om dit te delen. De ontbijtjes die bij ons verblijf waren inbegrepen, waren heerlijk en de keuzes waren talrijk. We kunnen niet genoeg benadrukken hoe uw gastheren uw trip weg van huis kunnen verbeteren, en Michael en Nazia slagen daar zeker in; ze zijn warme, openhartige mensen die we niet zullen vergeten. Het was een extra bonus om de hartslag van hun gezin te voelen, jonge kinderen die absoluut een plezier waren! Ons enige spijt is dat we niet langer konden blijven. Zeer aanbevolen!
9
KateJong stel
3 september 2025
- Wat een geweldige ontdekking! Prachtige inrichting, enorme slaapkamer suite om te loungen op de regenachtige dagen, heel schoon en comfortabel! Ook lieve gastheren.
- Niets echt. Misschien zou een menu voor het ontbijt het gemakkelijker en sneller maken om te bestellen? :-)
10
IrinaJong stel
23 augustus 2025
- Uitstekende locatie, de kamer was geweldig en kwam overeen met de foto's, zeer goed ontbijt. Onze gastheer, Michael, was zeer vriendelijk en behulpzaam, een perfecte gids om je weg in Brugge te vinden.
10
BarbaraJong stel
9 augustus 2025
- Alles, de vriendelijkheid, de informatie, het prachtige ontbijt. We hadden het geluk om te worden opgewaardeerd naar een fantastische suite. Meer als een 5-sterrenhotel.
- Niets
10
KkJong stel
1 augustus 2025
- De gastheer is een zeer vriendelijke en behulpzame man. Hij vertelde ons alles over Brugge toen we aankwamen. De wafelwinkel die hij ons aanraadde was de beste die we tijdens ons verblijf in België bezochten. En het ontbijt dat zijn vrouw voor ons maakte was perfect! Als u in Brugge bent, moet u hier verblijven!
- niets
10
NiallJong stel
1 augustus 2025
- Michael, de gastheer, was uitzonderlijk. Het was een voorrecht om in zijn huis te mogen verblijven. Hartelijk dank.
- Niets
9
RobynJong stel
25 juli 2025
- De accommodatie was ruim, historisch en zeer comfortabel. De service en zorg van onze gastheren zijn simpelweg uitstekend, en de adviezen over te bezoeken plaatsen, eetgelegenheden en de geschiedenis zijn zeer, zeer nuttig.
- In Europa kunnen de kussens over het algemeen beter.
10
BernhardJong stel
23 juli 2025
- Het is een prachtig gebouw. 398 jaar oud en de eigenaren, die ook de Bed and Breakfast runnen, noemen zichzelf "bewakers". Het is indrukwekkend, aangezien alles prachtig is ingericht, met antiek meubilair en mooie oude decoraties. U kunt een ruime kamer, een uitstekend ontbijt, zeer snelle wifi op een goede locatie verwachten. Bovendien is het ook erg stil. De eigenaren zijn zeer vriendelijk. Wat me het meest heeft indrukwekkend is de "showroom" die eruitziet als een oude kapel. In de zomer is er ook een terras.
- Niets
10
MarthaJong stel
17 juli 2025
- Ik was amazed toen de gastheer ons de geschiedenis van het pand en de unieke decoratie vertelde. De locatie is perfect, want het ligt aan de rustige kant van de straat, maar zeer dicht bij het stadscentrum waar je winkels, restaurants, een park, een kathedraal, een kerk, boottochten en nog veel meer kunt vinden. De kamer was ruim en vlekkeloos, prachtig ingericht en voorzien van alles wat we nodig hadden tijdens ons verblijf. Elke ochtend serveren ze een heerlijk zelfgemaakt ontbijt met volop opties. En het beste zijn de gastheren! De dag voor mijn verblijf belde de gastheer me om duidelijke instructies te geven over hoe we van het treinstation daar konden komen, en hij controleerde ook of we restaurants hadden geboekt. Hij gaf zijn aanbevelingen en hielp ons om de restaurants te bellen om een tafel te reserveren (aangezien ze vol leken te zijn op de website), en we kregen de reserveringen! We zijn blij dat de gastheer ons informeerde, want we wisten niet dat het zo druk was in Brugge waar de meeste restaurants reserveringen vereisen. De gastheren waren zeer goed geïnformeerd, gastvrij en zorgzaam. We hadden een klein probleem toen onze trein naar huis werd geannuleerd, en de gastheren waren zo vriendelijk om ons aan te bieden in de loungeruimte te blijven tot middernacht terwijl we op onze pick-up wachtten, met alle snacks en dranken beschikbaar. Ze blijven ook continu bij ons controleren om ervoor te zorgen dat we alles hadden wat we nodig hadden, en toen het een beetje koud was in de kamer, brachten ze ons een draagbare heater. We voelden ons alsof we in het huis van een familie verbleven! We hebben een fantastische tijd gehad in Brugge en zullen deze accommodatie zeker opnieuw boeken wanneer we terugkomen. Dank u, Michael, John en het team!
10
KentJong stel
12 juli 2025
- chic
10
JonnaJong stel
11 juli 2025
- De gehele omgeving is prachtig, met schilderijen in oude stijl, trappen, ramen, alles. Erg ontspannen bed. Zeer mooie badkamer met een ligbad en een luxe douche. De afbeelding betreft inderdaad de badkamer, voor het geval u zich dat afvraagt. Zeer vriendelijke gastheer, had geweldige gesprekken en kreeg veel tips over waar te gaan. Ten slotte verzorgen zij een heerlijk ontbijt.
- Niets helemaal. Ik zou kunnen opmerken dat de trap een beetje scheef is, maar dat is heel normaal voor een huis van honderden jaren oud.
10
MarcioJong stel
10 juli 2025
- Wat een geweldige plek, het hotel is uitstekend en het personeel is fantastisch. Geweldig ontbijt, vriendelijke service en de gastheer weet alles over de stad. We komen zeker terug.
- niets om over te klagen.
10
TimotionJong stel
6 juli 2025
- Het bed and breakfast is perfect gelegen in het stadscentrum, maar in een rustigere zijstraat. De eigenaren waren zeer vriendelijk, ongelooflijk behulpzaam en hadden altijd geweldige tips. Het huis was prachtig, zeer goed onderhouden en schoon. Het ontbijt was altijd een feest. We voelden ons zeer welkom in het bed and breakfast en dat heeft enorm bijgedragen aan het speciaal maken van onze vakantie. Hartelijk dank voor alles!
10
ChaseAlleenreiziger
30 juni 2025
- Micheal was een fantastische gastheer en maakte ons verblijf zo comfortabel, zelfs voordat we arriveerden. Ik beveel deze accommodatie ten zeerste aan voor iedereen. Dank je wel, Micheal!
9
RaphaëlJong stel
26 juni 2025
- Zeer schattig en charmant huis, centraal gelegen, op slechts een korte wandeling van de belangrijkste bezienswaardigheden van Brugge. Onze kamer was absoluut enorm en omvatte een grote woonkamer, een grote badkamer met ligbad, een grote slaapkamer met een massief bed, en er was ook een eetgedeelte met balkon. De gastheer was vriendelijk en gastvrij.
- Niet van toepassing.
9
RadekJong stel
23 juni 2025
- De gastheer was zeer vriendelijk en vertelde ons over de geschiedenis van het gebouw, evenals enkele tips over waar te gaan in de stad. Het huis is uniek vanwege zijn geschiedenis en architectuur; we hebben ons verblijf daar echt erg gewaardeerd.
10
StephenJong stel
21 juni 2025
- Perfect schoongemaakt, de gastheer was fantastisch, het ontbijt was voortreffelijk en om het af te maken kregen we een gratis upgrade.
- Niets
10
AlisonJong stel
20 juni 2025
- Alles aan ons verblijf was perfect - we komen terug! De guesthouse was 10 minuten lopen van het station en zeer dicht bij het historische centrum en restaurants. Het gebouw is prachtig en onze kamer was mooi, ruim en ingericht volgens zeer hoge normen, met alles wat je nodig zou kunnen hebben. Onze vriendelijke gastheren boden een uitstekende ontvangst met geweldige aanbevelingen en een heerlijk ontbijt.
- Niets
10
JessieJong stel
17 juni 2025
- De prachtige gemeenschappelijke ruimtes, de comfortabele en ruime kamers, en de warme gastvrijheid van Michael en zijn partner. Het ontbijt was heerlijk.
- Niets! Een perfect verblijf.
10
DavidJong stel
15 juni 2025
- de mensen die daar werken waren geweldig.
10
AnaGezin met kinderen
13 juni 2025
- Een huis als een museum. De gastheer/staf is uitstekend, zeer vriendelijk en zeer behulpzaam. Vroeg inchecken, indien nodig, zeer goed ontbijt, zeer schoon, zeer mooie kamers, comfortabel bed, fijne badkamer. Zeer goede locatie, dichtbij de hoofdstraat naar het centrum en het treinstation. Het huis heeft een goede sfeer, een positieve energie. Alles was perfect.
- Niets.
10
EdgardJong stel
7 juni 2025
- Unieke historische inrichting. We werden verwend met aandacht voor detail. Van het uitzonderlijke ontbijt tot het onschatbare advies over restaurants en attracties, tot de beste straat om terug te wandelen naar het treinstation.
- niets.
10
NickJong stel
2 juni 2025
- We verbleven in de Rembrandt kamer en de kamer is gewoon uitzonderlijk. Comfortabele bedden, een ontspannende woonkamer en met de open ramen kregen we een fijne bries en het geluid van vogels in de achtertuin. Na een lange dag wandelen was het een aangename verwennerij om in het grote bad te ontspannen. Michael is een geweldige gastheer, hij gaf ons volop aanbevelingen voor toeristische attracties en waar we konden eten. Het ontbijt was erg goed, er waren veel opties om uit te kiezen. We hebben een geweldige tijd gehad tijdens ons verblijf in B&B Huis ‘T Schaep en komen zeker terug om hier in de toekomst te verblijven.
- Niets!
10
KevinJong stel
22 mei 2025
- Geweldige locatie. De gastheren waren zeer behulpzaam en vriendelijk. Het ontbijt was uitzonderlijk. Erg tevreden met onze keuze om hier te verblijven.
10
SarahJong stel
17 mei 2025
- Het ontbijt was uitstekend en er zijn geen wensen onbeantwoord gebleven. Michael en zijn vrouw zijn onvergetelijke gastheeren (op de best mogelijke manier) en we hebben een geweldig verblijf gehad. Michael deed ook veel suggesties voor plaatsen die we konden bezoeken en waar we konden dineren (hij bood zelfs aan om een tafel voor ons te reserveren). Het terras is ook prachtig en de kamers zijn super schoon. Water, koffie en thee zijn beschikbaar en de historische sfeer van het huis is indrukwekkend. We zullen zeker terugkomen en raden deze plek van harte aan.
10
JcJong stel
15 mei 2025
- Charmante locatie met een ruime kamer en een zeer nette en schone badkamer. Vriendelijke en informatieve hosts en een geweldig ontbijt. Prachtig gebouw, uitstekende faciliteiten en een uitstekende locatie.
- Meubels zijn mooi, maar niet erg praktisch om bagage en toiletspullen te organiseren.
10
GörkemJong stel
8 mei 2025
- Michael is een really aardige man. Hij vertelde ons waar we konden eten, waar we naartoe konden gaan en al deze aanbevelingen waren geweldig. We vertrokken in de vroege ochtend en zijn vrouw bereidde sandwiches voor ons. Het gastenhuis is mooi, het bed is comfortabel, de kamer is groot en het stadscentrum is ongeveer 7-8 minuten afstand. Alles was prima, dank u.
10
TaikoJong stel
8 mei 2025
- Ze zijn dicht bij de parkeervoorzieningen en het station, in een zeer rustige omgeving. De gastheer was erg vriendelijk en gaf me veel informatie over de stad. Ook het ontbijt was geweldig. We hebben een fantastische reis gehad! De volgende keer dat we Brugge bezoeken, zullen we hier weer verblijven.
- Niets!
9
AidaJong stel
7 mei 2025
- Het B&B-gebouw heeft veel karakter en historie. De kamers zijn comfortabel en brandschoon. Het personeel is vriendelijk en zeer goed op de hoogte van de stad. De kamers zijn vrij ruim, rustig en stijlvol ingericht.
- Niets is er niet leuk aan.
Vraag en antwoord.
Huis 't Schaep ligt 600 meter van het centrum van Brugge.
Huis 't Schaep heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.