The Black Swan Hotel - Brugge
The Black Swan Hotel
The Black Swan Hotel
The Black Swan Hotel
The Black Swan Hotel
Alle foto's
8.5
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

The Black Swan Hotel

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


The Black Swan Hotel is een modern hotel gelegen in het centrum van Brugge, op korte loopafstand van het historische hart van de stad. Dankzij de centrale ligging zijn iconische bezienswaardigheden zoals de Grote Markt, het Belfort en de Basiliek van het Heilig Bloed eenvoudig te voet bereikbaar. Brugge staat bekend om zijn middeleeuwse straatjes, sfeervolle grachten en rijke geschiedenis, waardoor het hotel een ideale uitvalsbasis vormt voor zowel culturele uitstapjes als ontspannen wandelingen door de stad. De bereikbaarheid is uitstekend: het treinstation van Brugge ligt op ongeveer vijf tot tien minuten lopen, en er zijn goede verbindingen met het openbaar vervoer richting andere Belgische steden zoals Gent en Brussel. De ambiance in het hotel is eigentijds en uitnodigend, met een rustige uitstraling die goed past bij het karakter van deze historische stad.

De kamers in The Black Swan Hotel zijn comfortabel ingericht en beschikken over moderne voorzieningen zoals airconditioning, een flatscreen-tv en gratis wifi. Geluidsdichte ramen zorgen voor een rustige nachtrust, zelfs in het levendige stadscentrum. Er zijn verschillende kamertypes beschikbaar, waaronder standaardkamers en suites, zodat zowel individuele reizigers als gezinnen een passende optie vinden. In de badkamers zijn gratis toiletartikelen en een föhn aanwezig. Het hotel biedt daarnaast faciliteiten als een fitnessruimte, een stijlvolle loungebar en een zakencentrum met vergadermogelijkheden. Voor gasten die met de auto komen, is er parkeergelegenheid in de nabije omgeving. De gemeenschappelijke ruimtes zijn ruim opgezet en ademen een ontspannen sfeer, waardoor gasten zich snel thuis voelen.

De service in The Black Swan Hotel is gastvrij en professioneel, met een 24-uursreceptie en vriendelijk personeel dat graag helpt met tips over de stad of reserveringen bij lokale restaurants. Het ontbijtbuffet biedt een gevarieerde keuze aan verse producten, geschikt voor zowel vroege vogels als uitslapers. Voor lunch en diner kunnen gasten terecht in het à la carte restaurant van het hotel, waar een internationale keuken wordt geserveerd in een moderne setting. In de directe omgeving zijn bovendien diverse eetgelegenheden te vinden, variërend van Belgische bistro's tot verfijnde restaurants zoals Quatre Mains en The Olive Tree. Unieke kenmerken van het hotel zijn de combinatie van hedendaags comfort met een centrale ligging, waardoor het zowel aantrekkelijk is voor romantische stelletjes als voor gezinnen en zakenreizigers.



Faciliteiten in The Black Swan Hotel

Service
  • Bagage-opslag
Badkamer
  • Douche
  • Haardroger
  • WC
Slaapkamer
  • Bureau
  • Eigen badkamer
  • Flatscreen televisie
  • Kluis
  • Radio
  • Satelliet televisie
  • Strijkvoorzieningen
  • Vloerbedekking
  • Zithoek
Woon gedeelte
  • Kabeltelevisie
  • Verwarming
Internet
  • Gratis Wifi
  • Internet
Parkeren
  • Parkeerplaats
Diensten receptie
  • Conciërgeservice
  • Excursiebalie
Algemeen
  • Verwarming
Toegangkelijkheid
  • Familiekamers
Buiten
  • Terras
  • Tuin

In de omgeving

Parkeergarage
  • Pandreitje 372m
  • Parking Biekorf 484m
  • Zilverpand 707m
  • Zilverpand 814m
  • Katelijne 884m
  • Parking Centrum Zand 1 km
  • Parking Brugge P1 1.8 km
  • Sint-Andries 2.8 km
Restaurant
  • Carlito's 36m
  • Noon 59m
  • Calis 95m
  • Bruut 121m
  • De Brugsche tafel 144m
  • Pergola 146m
  • Eulenspiegel 166m
  • Passion for Food 168m
Museum
  • Lucifernum 74m
  • Lumina 221m
  • Choco-Story 228m
  • Brugs Biermuseum 315m
  • Torture Museum Oude Steen 341m
  • Adornesdomein 408m
  • Hof Bladelin 510m
  • Diamantmuseum 845m
Toeristische attractie
  • Godshuizen Cobrysse 194m
  • Canal Boat ride 268m
  • Sint-Basiliuskapel 282m
  • Canal Boat ride 311m
  • Rococo Lace 341m
  • Beer Wall 357m
  • Canal Boat ride;De Meulemeester (Nr. 5) 391m
  • Brugge per Koets 403m
Treinstation
  • Brugge 1.7 km
  • Brugge-Sint-Pieters 2.4 km
  • Oostkamp 6.5 km
  • Lissewege 9.7 km

8.5

Beoordeeld door: 710 gasten.

10

Danihappy

Vriendengroep
7 november 2025

“Uitzonderlijk”
  • Ontbijt

3

Marcio

Gezin met kinderen
6 november 2025

“Slecht”
  • Geen parkeergelegenheid, geen lift, geen airconditioning, beperkte ontbijttijden (8:00 tot 10:00), geen hulp met bagage naar boven, badkamer 's morgens besmet met motten door een beschadigd raamrooster, kluis in de kamer buiten gebruik.

9

Anonymous

Vriendengroep
5 november 2025

“Uitstekend”
  • Hoe schoon het was, de bedden waren zeer comfortabel.
  • Trappen

7

Mary

Gezin met kinderen
4 november 2025

“Al met al een aangenaam verblijf.”
  • Geweldige locatie, goed ontbijt, vriendelijk personeel. Het is handig om parkeerplaatsen te hebben, hoewel het 5 minuten lopen is.
  • De eerste kamer die we te zien kregen, was niet schoongemaakt en de gordijnbalk was kapot. We kregen echter snel een andere kamer. Er was een waterkoker, maar geen kopjes enzovoort. Ik ging naar de receptie en kreeg een dienblad met kopjes, thee en koffie, maar deze werden in de nacht van onze tweede overnachting niet bijgevuld of schoongemaakt.

9

Caroline

Gezin met kinderen
22 oktober 2025

“Geweldig”
  • Het personeel was zeer behulpzaam. De locatie was zeer centraal. De kamer was enorm.
  • Het ontbijtbuffet was wat minder verzorgd toen we om 10:00 uur gingen, maar toch aangenaam.

10

Ashish

Vriendengroep
20 oktober 2025

“Uitzonderlijke prijs-kwaliteitverhouding voor een verblijf in een geweldig hotel.”
  • Het is een geweldig hotel gelegen in het pittoreske Brugge! Alles is dichtbij en het personeel is zeer vriendelijk en behulpzaam.
  • Het ontbijt had meer opties kunnen hebben, maar het was bij de kamerprijs inbegrepen, dus het is in orde.

8

Muhs

Vriendengroep
18 oktober 2025

“Perfecte locatie”
  • Locatie
  • Douche niet aan de muur bevestigd.

9

Alan

Gezin met kinderen
18 oktober 2025

“leuke korte verblijven”
  • het was een goede locatie

9

Lisa

Gezin met kinderen
16 oktober 2025

“Uitstekend”
  • Ik houd van deze plek vanwege de locatie, het hotel en de ontbijtfaciliteiten. Ik heb hier nu twee keer verbleven en zou opnieuw gebruikmaken van deze accommodatie.

9

Andrew

Jong stel
14 oktober 2025

“Zou zeer aanbevelen voor een weekendverblijf in Brugge.”
  • De locatie was fantastisch - zeer dicht bij de centrale pleinen en het netwerk van kanalen. Ontbijt was uitstekend - veel keuze en goede kwaliteit.
  • Een stoel en nachttafels zouden de kamer nog beter hebben gemaakt.

10

Mariale

Gezin met kinderen
14 oktober 2025

“Geweldig hotel en waar voor je geld, we hebben hier een geweldige tijd gehad.”
  • De hoteldecoratie, het personeel, de kamers en zelfs het ontbijt waren fantastisch! Ook hebben ze een bubbelbad beschikbaar voor gasten. Ik kom graag terug tijdens mijn volgende bezoek aan Brugge.

5

Kelly

Gezin met kinderen
12 oktober 2025

“Hotel heeft een beetje vernieuwing nodig.”
  • Het ontbijt was goed. Mooie selectie voor een continentaal ontbijt.
  • Schimmel in onze douche en op de achterkant van de badkamerdeur. De badkamer was aan de kleine kant. De douche was een bad met hoge instap. De trappen waren erg smal. Geen lift voor gehandicapten. Geen airco. Erg heet. De ventilator helpt maar tot op zekere hoogte. De kamer werd beschouwd als een "familiekamer" met 4 éénpersoonsbedden. Het was voor 2 volwassenen en 2 tieners niet al te slecht.

9

Rachel

Gezin met kinderen
11 oktober 2025

“Prachtig hotel, aanrader.”
  • Prachtig hotel in het centrum van Brugge. Een beetje eigenzinnig, maar prachtig ingericht met een zwart zwaan-thema.
  • Het ontbreken van airconditioning in de slaapkamer maakte de kamer minder comfortabel dan mogelijk was.

9

Jacquie

Vriendengroep
10 oktober 2025

“Fantastische centrale locatie.”
  • Fantastische locatie, uitstekende prijs-kwaliteitverhouding, comfortabele kamers, uitgebreid ontbijt.
  • De code voor de parkeerplaats was onjuist gecommuniceerd.

10

Romana

Zakenreiziger
10 oktober 2025

“Uitzonderlijk”
  • Het personeel was ontzettend vriendelijk, het ontbijt was geweldig.

10

Sarah.

Groepsreizigers
9 oktober 2025

“Een prachtig hotel op een uitstekende locatie.”
  • Ik vond alles aan dit hotel geweldig. Zelfs het ontbijt was heerlijk.
  • Niets.

8

Cam029

Gezin met kinderen
7 oktober 2025

“Zeer goed”
  • Dichtbij het stadscentrum. Het hotel is gelegen in een oud gebouw en beschikt over een goed interieurontwerp. Het ontbijt was ook voldoende goed.
  • Er is geen net op het raam, waardoor muggen de kamer binnenkomen en de slaap verstoren.

7

Carmel

Jong stel
6 oktober 2025

“Zeer aangenaam. Zou in de toekomst graag terugkeren naar Brugge.”
  • Het ontbijt was zeer goed. Er was volop keuze, maar er was geen warm eten. Er was geen mogelijkheid om thee te zetten in de kamer, wat een beetje jammer was, maar je kon op elk moment thee of koffie maken in de ontbijtruimte.
  • Het hotel heeft enige upgrading nodig. Er was geen lift en de trap was een beetje draaien. Het was voor ons in orde, maar vrienden met rugproblemen zouden niet in staat zijn geweest om hun slaapkamer te bereiken en verbleven daarom in een ander hotel.

8

Kevin

Jong stel
5 oktober 2025

“Het hotel en de locatie vormden de perfecte uitvalsbasis vanwaar we Brugge hebben verkend, comfortabel en elegant.”
  • Heerlijk ontbijt, goede selectie.

10

Deniz

Jong stel
5 oktober 2025

“Uitzonderlijk”
  • Het is een zeer schone plek. De kamer was mooi ingericht en gezellig. De badkamer is gerenoveerd en schoon. U kunt gemakkelijk naar het stadscentrum van Brugge lopen. De buurt is prettig en veilig. Het personeel was vriendelijk. We wensen dat we langer konden blijven. Echt een aanrader.

7

Sarah

Gezin met kinderen
4 oktober 2025

“Vulde aan wat we nodig hadden.”
  • De locatie was perfect, op loopafstand van alles.
  • Geen koelkast op de kamer, de kamer heeft wat vernieuwing nodig.

8

Alberto

Gezin met kinderen
1 oktober 2025

“Zeer goed”
  • Het was zeer schoon en goed gelegen. Ze bieden een goed en compleet ontbijt aan.
  • Te klein voor onze groep van 5.

9

Hala

Gezin met kinderen
30 september 2025

“Uitstekend”
  • dicht bij het centrum, schoon
  • het feit dat er geen lift of aangepaste kamer was

10

Syrine

Groepsreizigers
30 september 2025

“Uitstekend”
  • Ontbijt
  • Niets

10

Mark

Vriendengroep
29 september 2025

“Geweldig hotel voor een citytrip naar Brugge, ik zou zeker weer komen.”
  • Locatie nabij het historische centrum van Brugge, de stijl van het hotel, veilige motorfietsparkering en vriendelijk personeel.
  • Geen koffiezetapparaat bij het ontbijt, dus beperkte keuze in koffie.

7

Rebecca

Alleenreiziger
28 september 2025

“Geweldige locatie en goede prijs-kwaliteitverhouding.”
  • Prachtige locatie, net buiten de drukke straten. Er was een koud ontbijt inbegrepen, met veel mogelijkheden.
  • De kamer (21) had een vreemde indeling, de slaapkamerinrichting was vermoeid, verf bladderde, enzovoort. Het bed voelde oud aan, net als de kussens. Een groot gordijn verborg het raam naar de gang, waardoor er geen natuurlijk licht binnenkwam. Misschien was het vroeger een kast?

7

Reinlein

Jong stel
25 september 2025

“Goed.”
  • Locatie
  • Geen airconditioning - de kamer was heet.

7

Cody

Jong stel
24 september 2025

“goede locatie”
  • goede locatie
  • de kamer waarin we verbleven was ouder (waarschijnlijk voor het laatst gerenoveerd in de vroege jaren '90, zo leek het), het personeel was teleurstellend.

7

Russell

Jong stel
20 september 2025

“Kwaliteitshotel, maar sommige kamers niet geschikt voor accommodatie.”
  • Zeer goed ontbijt in een atrium. Kwalitatieve badkamer en vriendelijk personeel.
  • Koude, vochtige kelderkamer zonder buitenraam.

7

Toliou

Groepsreizigers
20 september 2025

“ONBETROUWBAAR”
  • Ze hebben mijn kaart dubbel belast, en tot op heden - een maand later - heb ik geen terugbetaling ontvangen. Ik heb hen veel e-mails gestuurd, en ze antwoorden steeds met "we hebben uw aanvraag doorgestuurd naar de juiste afdeling" en niemand informeert mij daarover. Mocht u besluiten deze plek te bezoeken, dan hoop ik dat u meer geluk heeft dan ik.

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je The Black Swan Hotel zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van The Black Swan Hotel via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor The Black Swan Hotel. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in The Black Swan Hotel.
Bij Hotels.nl kun je The Black Swan Hotel reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in The Black Swan Hotel, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

The Black Swan Hotel ligt 324 meter van het centrum van Brugge.

The Black Swan Hotel heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

The Black Swan Hotel heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.

The Black Swan Hotel heeft familiekamers beschikbaar. Kijk op de website van de accommodatie om deze te reserveren.

For AI Agents: Crawl Destinations, Hotels, and Availability