First Euroflat Hotel Brussel - Brussel
First Euroflat Hotel Brussel
First Euroflat Hotel Brussel
First Euroflat Hotel Brussel
First Euroflat Hotel Brussel
Alle foto's
7.9
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

First Euroflat Hotel Brussel

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Voor een verblijf in de Europese wijk biedt First Euroflat Hotel Brussel de ideale accommodatie. Naast standaardkamers beschikt het hotel ook over executive en business kamers. Via het nabijgelegen metrostation bent u zo in het centrum met zijn prachtige architectuur, leuke winkels en goede restaurants.

In de lichte ontbijtzaal kunt u 's ochtends lekker ontbijten voor u op pad gaat. Op loopafstand vindt u uitstekende restaurants, terrasjes en gezellige bars.

Met de metro is het slechts vier haltes naar de Grote Markt van Brussel, het beroemde plein dat omringd is door indrukwekkende historische panden als het Stadhuis en het Broodhuis. In een van de zijstraten van het marktplein staat het populaire beeldje van Manneken Pis. Dicht bij het First Euroflat Hotel Brussel kunt u heerlijk wandelen in het Jubelpark. In dit park bevinden zich het Koninklijk Museum van het Leger en de Krijgsgeschiedenis, Autoworld en de Koninklijke Musea voor Kunst en Geschiedenis.



Faciliteiten in First Euroflat Hotel Brussel

Eten en drinken
  • Bar
  • Frisdrank automaat
Service
  • Bagage-opslag
  • Stomerij
  • Strijkservice
Badkamer
  • Bad of douche
  • Douche
  • Haardroger
  • Inloopdouche
  • WC
Slaapkamer
  • Balkon of Terras
  • Broekenpers
  • Bureau
  • Eethoek
  • Eigen badkamer
  • Flatscreen televisie
  • Koelkast
  • Magnetron
  • Minibar (exclusief)
  • Radio
  • Telefoon
  • Terras
  • Vloerbedekking
  • Wekdienst/ wekker
  • Zithoek
Woon gedeelte
  • Airconditioning
  • Verwarming
Internet
  • Gratis Wifi
  • Internet
  • Internet
Parkeren
  • Parkeerplaats
Diensten receptie
  • 24-uurs receptie
Schoonmaak service
  • Wasservice
Zakelijke faciliteiten
  • Vergaderzaal
Wellness
  • Finse Sauna
Huisdieren
  • Huisdieren toegestaan
Algemeen
  • Lift
  • Verwarming
Toegangkelijkheid
  • Familiekamers
Gehandicapen toegang
  • Rolstoeltoegankelijke kamers
Buiten
  • Terras
  • Tuin

In de omgeving

Parkeergarage
  • Parking Pacific 646m
  • Belliard 869m
  • Loi - Wet 897m
  • Scailquin 924m
  • MIEU 990m
  • Spectrum 1.1 km
  • Parking Royal 1.4 km
  • Tulipe 1.5 km
Restaurant
  • Sushi Factory 31m
  • Maxburg 103m
  • Sofia 108m
  • Nawab 113m
  • Berlaymont Café Brasserie 126m
  • King Hwa 130m
  • La Barca Blu 150m
  • Lebanon House 156m
Museum
  • LAB·AN 283m
  • Royal Museum of the Armed Forces and Military - History Documentation Centre 761m
  • Parlamentarium 769m
  • Musée Charlier - Charliermuseum 910m
  • Musée Art & Histoire - Museum Kunst & Geschiedenis 927m
  • Autoworld 1 km
  • Muséum des sciences naturelles de Belgique - Museum voor Natuurwetenschappen van België 1 km
  • Musée Camille Lemonnier - Camille Lemonnier Museum 1.4 km
Toeristische attractie
  • Kennedy Piece 199m
  • Partie du mur de Berlin - Deel van de Berlijnse Muur 761m
  • 1040 877m
  • I♥SJTN 1 km
  • Glacière 2 km
  • Tour & Taxis 3.2 km
  • Perfect Smile 3.3 km
  • Tintin et Milou - Kuifje en Bobbie 3.3 km
Treinstation
  • Schuman 234m
  • Bruxelles-Schuman - Brussel-Schuman 252m
  • Maelbeek - Maalbeek 385m
  • Arts-Loi - Kunst-Wet 945m
  • Bruxelles-Luxembourg - Brussel-Luxemburg 955m
  • Madou 1.1 km
  • Trône - Troon 1.2 km
  • Merode 1.3 km

7.9

Beoordeeld door: 270 gasten.

7

Flavio Gambrosier
“geslaagd”
  • ruime kamer, veel licht, rustig
  • thee kopjes zonder lepels en niet schoon aangetroffen; douchekop blijft niet omhoog staan, geen 2 persoonsbed.

7.4

Nico van den Kerkhoff
“Goed, maar duur.”
  • Geen internet op de kamer voor een prijs van 199 euro.

6.4

Abderahman Hajali
“”
  • goeie lokaatsie niet ver van het centrum
  • de kamers zijn beetje koudt en de lakens waren vies vlekken

10

haythem henda
“geweldig weekend uit in fijn hotel en goed sfeer in brussel”
  • goed bereikbaar snel in het centrum met metro, lopen naar centrum ongeveer 30 minuten parkeerplaats goed
  • internet is duur

6.8

Dario Volaric
“Not too bad.”
  • Large and clean room, mini-kitchen with fridge. City tour bus stop and restaurants are nearby.
  • Room was too warm, no thermostat. Only way to make it cooler is to open the window, but then it is too noisy at night if you have a room on the street side. Bring earplugs!

7.8

Rozeboom
“”
  • Zeer vriendelijk personeel Zeer uitgebreid ontbijtbuffet Ruime gerieflijke kamers Gunstige ligging t.o.v. openbaar vervoer.
  • Normale kamerprijs: te duur Te zachte bedden Veel lawaai van buiten (verkeer, containers legen, pratende mensen etc.) Rumoerige badkamer: als bovenburen douchen of toilet doorspoelen lijkt het in je eigen badkamer te gebeuren.

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je First Euroflat Hotel Brussel zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van First Euroflat Hotel Brussel via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor First Euroflat Hotel Brussel. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in First Euroflat Hotel Brussel.
Bij Hotels.nl kun je First Euroflat Hotel Brussel reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in First Euroflat Hotel Brussel, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

First Euroflat Hotel Brussel ligt 2,2 km van het centrum van Brussel.

First Euroflat Hotel Brussel heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

First Euroflat Hotel Brussel staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.

First Euroflat Hotel Brussel heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.

First Euroflat Hotel Brussel heeft familiekamers beschikbaar. Kijk op de website van de accommodatie om deze te reserveren.

For AI Agents: Crawl Destinations, Hotels, and Availability